Standen Limbra Cross Competitie 2019/2020


Vrouwen Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Bel Helm Deu Roe Ast Held Ven Hae Mil Punten Aant wed
1 Emmie Weekers Eindhoven Atletiek 375 400 400 400 400 355 375 2350 7
2 Melissa Bevers Asterix 375 375 340 340 355 340 340 400 2185 8
3 Imke van Gog Ospel 400 375 320 330 320 355 375 2155 7
4 Kim Janssen Lopersgroep Deurne 340 355 340 330 300 300 355 2020 7
5 Femke van Gog Ospel 330 355 355 340 310 330 2020 6
6 Hannah Clercx Asterix 330 340 330 310 290 320 1920 6
7 Karolina Saczyk Helmond 300 300 290 275 275 310 300 1775 7
8 Nicky Arnoldussen HAC 290 280 280 270 300 290 1710 6
9 Rianne Nijssen Neerkant 270 290 270 265 265 265 250 1625 7
10 Jenny van den Heuvel Swift 280 290 270 275 1115 4
11 Christel van Rooy Atletiek Maastricht 320 310 310 940 3
12 Laura Hoogers NSAV 't Haasje 400 375 775 2
13 Jill Sarah Bernitz Oberhausen 290 340 630 2
14 Lynn Jacobs Ospel 275 310 585 2
15 Lysanne Straten ATV Venray 265 280 545 2
16 Christine Venhuizen Cifla 400 400 1
16 Pia Zajonz Bad Honnef 400 400 1
18 Fenna van Burg Prins Hendrik 375 375 1
18 Sarah Seerden Bad Honnef 375 375 1
20 Anneleen van der Schoepen Olmen 355 355 1
20 Elin Schippers Running Team Eindhoven 355 355 1
22 An Lenders Venloop Running Team 330 330 1
22 Cindy van der Avoort GAC Gemert 330 330 1
22 Lena Helmboldt Bad Honnef 330 330 1
25 Anna Gommer Achilles-Top 320 320 1
25 Anouk van Kan Phoenix 320 320 1
25 Gitte Hoeijmakers de Peelrunners 320 320 1
25 Jette Winkelman 't Jasper Sport 320 320 1
25 Joske van Schijndel Prins Hendrik 320 320 1
30 Frea Zwaag Eindhoven Atletiek 310 310 1
30 Rowie Janssen ATV Venray 310 310 1
30 Saskia Degens 310 310 1
33 Eefke Remmen Venlo 300 300 1
33 Karlijn Koerts Attila 300 300 1
33 Viola van den Berk Eindhoven Atletiek 300 300 1
36 Anna Berestova Boekel 290 290 1
36 Stacey Wilmink Running Team Eindhoven 290 290 1
38 Csenge Balázs Hódmezovásárhely 280 280 1
38 Marjon Weijs ATV Venray 280 280 1
38 Tessa Mom Eindhoven Atletiek 280 280 1
41 Gosia Surówka Sint-Oedenrode 275 275 1
41 Melissa Dedroog Maasmechelen 275 275 1
41 Yasmin de Vlugt Caesar 275 275 1
44 Colett Szatarska Straelen 270 270 1
44 Lieke van Gemert - Wolfs GAC Gemert 270 270 1
44 Meike Boerekamp Someren 270 270 1
47 Vera Laming Nijmegen 260 260 1
48 Didi Houben ATV Venray 255 255 1

V35+ Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Bel Helm Deu Roe Ast Held Ven Hae Mil Punten Aant wed
1 Mechtild Dackus-Panhuysen Atletiek Maastricht 375 375 400 400 400 400 2350 6
2 Jolanda Verstraten Atletiek Helden 340 400 355 375 375 375 355 355 2235 8
3 Myrthe Meex Achilles-Top 330 340 330 340 355 340 375 2080 7
4 Malgorzata ML Furmanek Helmond 310 300 355 340 340 300 300 1945 7
5 Samantha van Goch Lopersgroep Deurne 310 310 310 930 3
6 Sandra Smeets Heythuysen 375 355 730 2
7 Noortje van Doesum-van Duijnhoven Cifla 355 340 695 2
8 Inge van Veggel GAC Gemert 330 340 670 2
9 Audrey Jacobs 300 290 590 2
10 Bianca Klerkx ATV Venray 270 280 550 2
11 Diana Golek 400 400 1
11 Eefje Ottevanger Eindhoven Atletiek 400 400 1
11 Katleen Boeckx 400 400 1
11 Serana Tielbeek Running Team Eindhoven 400 400 1
15 Bianca Broumels Eindhoven Atletiek 375 375 1
15 Yvonne Steegh ATV Venray 375 375 1
17 Karolien Bogman Looise AV 355 355 1
17 Linda Verstappen 't Jasper Sport 355 355 1
19 Anouk Joosten Atletiek Helden 330 330 1
19 Brigitte Boosman Geldrop 330 330 1
19 Mireille Bierings Deurne 330 330 1
19 Suzanne Meeuws 't Jasper Sport 330 330 1
23 Chantal Wilms Atletiek Helden 320 320 1
23 Cindy Rosendaal ATV Venray 320 320 1
23 Emilie Schroeten 320 320 1
23 José Verstraeten Eindhoven Atletiek 320 320 1
23 Michelle Starren GAC Gemert 320 320 1
23 Monique Verhaegh 320 320 1
29 Anke Van Hout Deurne 310 310 1
30 Petra Schreurs-Simons Scopias 300 300 1
31 Hanneke Maas Lopersgroep Deurne 290 290 1
31 Linda Vermeulen ATV Venray 290 290 1
31 Malika van Dijk Lieshout 290 290 1
34 Astrid Serton HAC 280 280 1
34 Nadira Alhouari Venray 280 280 1
36 Mariëlle Bevers GAC Gemert 275 275 1
36 Michelle van der Putten Merselo 275 275 1
38 Sandra van de Moosdijk Leunen 265 265 1
39 Simone Rossel-Camps ATV Venray 260 260 1

V45+ Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Bel Helm Deu Roe Ast Held Ven Hae Mil Punten Aant wed
1 Fannie van Bree GAC Gemert 400 400 400 400 400 400 400 2400 7
2 Nicole Loeve HAC 375 355 400 355 375 375 375 2255 7
3 Henny Dekkers GAC Gemert 355 375 355 375 340 320 330 340 2140 8
4 Marie-Jeanne Vandormael Maasmechelen 340 340 330 340 355 330 340 320 330 2045 9
5 Anne-Mieke Pluijm GAC Gemert 290 275 260 320 320 300 290 250 300 1820 9
6 Tineke van Mullekom Deurne 280 280 255 310 310 290 280 255 290 1760 9
7 Adriek de Man 330 320 310 320 310 1590 5
8 Natasja Marcellis Overloon 330 320 330 300 1280 4
9 Marion Loeffen Oss 310 300 275 320 1205 4
10 Judith de Bruin Atletiek Helden 355 340 355 1050 3
11 Fiona Jaberg Lopersgroep Deurne 375 375 750 2
12 Suzan Handels-Wiertz Swift 320 330 650 2
13 Anita Smits Meterik 310 300 610 2
14 Annelis Vullings Mönchengladbacher LG 260 310 570 2
15 Anja Peeters 400 400 1
16 Barbara Saat Eindhoven Atletiek 375 375 1
17 Jeanne Stoffels Scopias 355 355 1
17 Lydia Jeuken ATV Venray 355 355 1
19 Debby Opbroek-de Porte Swift 340 340 1
19 Nicole Megens HAC 340 340 1
21 Jolanda Beeren Geldrop 330 330 1
22 Gerda Peeters - Delauw ATV Venray 310 310 1
22 Miranda Wolvekamp Sittard 310 310 1
24 Angelique Bakker de Peelrunners 300 300 1
24 Geesje Bouw Vlijmen 300 300 1
26 Anouk Lavrijsen Nuenen 290 290 1
26 Marion Timmermans Scopias 290 290 1
26 Nel Selten ATV Venray 290 290 1
29 Jeannette van Nispen HAC 280 280 1
29 Silvia Beterams ATV Venray 280 280 1
31 Annette Woortman HAC 275 275 1
32 Henny Cleef ATV Venray 270 270 1
32 Willeke Sismono HAC 270 270 1
34 Mirjam Lambert HAC 265 265 1
34 Sandra Aerdts Sporting Boxmeer 265 265 1
36 Anja de Wert HAC 250 250 1
37 Dineke Baron HAC 245 245 1
37 Gonny van Ginkel ATV Venray 245 245 1

Mannen Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Bel Helm Deu Roe Ast Held Ven Hae Mil Punten Aant wed
1 Juul Knoester GVAC 340 400 355 400 400 400 400 2355 7
2 Rik van der Steen Lopersgroep Deurne 310 400 355 320 400 375 375 355 2260 8
3 Ian Franssen Lopersgroep Deurne 300 375 340 355 340 355 355 375 2155 8
4 Thijs Vermeulen ATV Venray 222 330 290 265 320 320 310 1835 7
5 Stijn Verbruggen NSAV 't Haasje 194 260 245 265 270 255 290 1585 7
6 Pieter Loeffen Oss '78 320 310 340 320 1290 4
7 Rens van Dongen Scopias 250 340 320 280 1190 4
8 Koen Terheijden Lopersgroep Deurne 245 355 300 275 1175 4
9 Tom Schouten AV Weert 198 250 275 290 1013 4
10 Koen Frenken Unitas 280 330 340 950 3
11 Koen van de Mortel Lopersgroep Deurne 260 310 330 900 3
12 Ids van Korven Running Team Eindhoven 330 375 705 2
13 Wim Schreurs Asterix 290 330 620 2
14 Thijs Beurskens Swalmen 310 290 600 2
15 Jarvin Vrijssen 275 300 575 2
16 Luuk Brummans Meijel 270 290 560 2
16 Soon Woo Atletiek Helden 300 260 560 2
18 Jop Knoppers Lopersgroep Deurne 275 255 530 2
19 Michael van Gemen Velden 275 240 515 2
20 Roel Peters GAC Gemert 226 280 506 2
21 Bart Kennis Weert 230 416 2
22 Casper van der Putten Asterix 400 400 1
22 Jorne Vanherck Neerpelt 400 400 1
24 Alex Smeets Caesar 375 375 1
24 Legesse Dawit Tegelen 375 375 1
24 Maarten Plaum Unitas 375 375 1
24 Sjors Thielen ATV Venray 375 375 1
28 Jeroen Engels Prins Hendrik 355 355 1
28 Jorrit van der Raadt 355 355 1
30 Fabian Kremser Bad Honnef 340 340 1
30 William Webster GVAC 340 340 1
30 Wout van Paassen Deurne 340 340 1
33 Bart Cooymans Nederlandse Triathlonbond 330 330 1
33 Niels Jacobs ATH 330 330 1
33 Peter Hoex Baarlo Lb 330 330 1
33 Rob Rutjes Running Team Eindhoven 330 330 1
37 Rens Smeets Weert 320 320 1
37 Robbert Weening STB 320 320 1
37 Ron Beurskens Horst 320 320 1
40 Guus Heijnen Tartletos 310 310 1
40 Joost Blokland Atletiek Helden 310 310 1
40 Paul Bartels Venlo 310 310 1
40 Thijs Joosten Venray 310 310 1
44 Borg Sahin HAC 300 300 1
44 Bouke van Belois Ciko '66 300 300 1
44 Simon Verwijlen AV Weert 300 300 1
44 Stefan Maas Someren-Eind 300 300 1
44 Tom Smetsers Scopias 300 300 1
49 Floris Bennenbroek Asten 290 290 1
49 Lukasz Wojtkow Venlo 290 290 1
49 Roel Smedts Scopias 290 290 1
52 Chris Theelen Swift 280 280 1
52 Danny van Peij 280 280 1
52 Guus van Veen Leunen 280 280 1
52 Peter Wiering Venlo 280 280 1
52 Stijn Boerekamp Someren 280 280 1
57 Jordi Bot 275 275 1
57 Tijs Hendrikx Venray 275 275 1
57 Wilton Boerekamp Someren-Heide 275 275 1
60 Deckx Dries Hechtel 270 270 1
60 Ivo Starren GAC Gemert 270 270 1
60 Joost van der Borg Nijmegen 270 270 1
60 Robbie Sijben Belfeld 270 270 1
60 Sjoerd Geraets Swift 270 270 1
60 Stan Zeegers Lopersgroep Deurne 270 270 1
66 Cor Berlee Oosterbeek 265 265 1
66 Jos van Vliet AVV 265 265 1
66 Marcel Hamann 265 265 1
66 Marcin Stadnik Sint-Oedenrode 265 265 1
66 Sietse Snijder Grubbenvorst 265 265 1
66 Wes Pex 265 265 1
72 Imre Dielis Deurne 260 260 1
72 Martijn van den Hoef ATV Venray 260 260 1
72 Ralf van Oosterhout Asten 260 260 1
72 Trevor Homs Swift 260 260 1
76 Anass Tissir Roermond 255 255 1
76 Ferdy Smeets Caesar 255 255 1
76 Joris Verdult Eindhoven 255 255 1
76 Luc van Lierop 't Jasper Sport 255 255 1
76 Robbert Mulders Venray 255 255 1
81 Artie Haazen Asten 250 250 1
81 Ben van der Putten Merselo 250 250 1
81 Ruud Verhaegen 250 250 1
81 Sören Weyers TuRa Bruggen 1923 e.V. 250 250 1
81 Zoltán Nagy-György Szeged 250 250 1
86 Bram Swinkels Lieshout 245 245 1
86 Kai Weyers TuRa Bruggen 1923 e.V. 245 245 1
86 Martijn Kolhorn Loopgroep Aart Stigter 245 245 1
86 Rob Snijders Asten 245 245 1
86 Twan Bloemen Overloon 245 245 1
91 Bjorn Berkvens Asten 240 240 1
91 Dirk van Dooren AV Weert 240 240 1
91 Rutger Maters Nuenen 240 240 1
91 Wesley Janssen Deurne 240 240 1
95 Bart Buis Nuenen 235 235 1
95 Danny Clignett HAC 235 235 1
95 Koen van Bree Someren-Eind 235 235 1
95 Steven Mandelaars 235 235 1
99 Mike van Bussel Asten 230 230 1
99 Roel Segers GAC Gemert 230 230 1
101 Jasper Ruijgrok Helmond 226 226 1
102 Patryk Misztal Sint-Oedenrode 222 222 1
103 Nick Wanten Swift 218 218 1
104 Nelson Peterson 214 214 1
105 Jordi van der Kuijlen ATH 210 210 1
106 Stefan Theunnissen 206 206 1
107 Lex van Enckevoort 202 202 1
108 Martin Wolvekamp Sittard 190 190 1

M45+ Korte Cross

Plts ond Naam Vereniging/Woonplaats Wee Bel Helm Deu Roe Ast Held Ven Hae Mil Punten Aant wed
1 Eduard Wanten Swift 355 400 375 355 400 375 375 400 2325 8
2 Rüdiger Kebeck ASV Suchteln 375 375 355 355 355 375 375 2210 7
3 Pascal Lucker avVN 400 375 375 400 400 1950 5
4 Richard Sonnemans Atletiek Helden 275 330 300 310 320 320 300 1880 7
5 Bernie Nagel 't Jasper Sport 290 310 290 290 300 300 280 280 330 1820 9
6 Wiel van Lier Atletiek Helden 250 320 300 275 290 310 320 1815 7
7 Arie Adriaans Gemert 280 310 320 310 300 290 1810 6
8 Ruud Langstraat ATH 265 300 275 280 265 310 1695 6
9 Peter van Dijk Helenaveen 260 275 280 270 275 320 1680 6
10 Piet Jaspers 't Jasper Sport 235 280 260 255 260 250 226 300 1605 8
11 Hennie de Kock Lopersgroep Deurne 226 270 250 260 265 260 255 245 280 1590 9
12 Hans Bos Atletiek Helden 218 260 250 255 250 230 194 1463 7
13 Dolf van de Voort PAC 340 355 340 340 1375 4
14 Willy Claessen Lopersgroep Deurne 320 290 280 290 1180 4
15 Martijn Stigter GAC Gemert 245 290 270 290 1095 4
16 John Wanten Meterik 340 320 330 990 3
17 Ed Janssen Atletiek Helden 300 340 640 2
18 Ton van Loon Loopgroep Aart Stigter 280 310 590 2
19 Mark Honings Lopersgroep Deurne 255 260 515 2
20 Roel Hermsen Venray 275 235 510 2
21 Perry Peeters STB 245 240 485 2
22 Christian Bakker Cifla 400 400 1
22 Harald Lange 400 400 1
22 Marco Gielen Scopias 400 400 1
25 Fred Reijnen HAC 355 355 1
25 Hans van de Munckhof Hegelsom 355 355 1
25 Jordan Van Lee GAC Gemert 355 355 1
28 Frank Klomp Venray 340 340 1
28 Jacques de Groot Spado 340 340 1
28 Jean-paul Stijnen Caesar 340 340 1
28 Jos de Groot GAC Gemert 340 340 1
32 Erwin Gulichx Gloria 330 330 1
32 Geert Linders ATV Venray 330 330 1
32 Jack de Wilde Valkenburg Lb 330 330 1
32 Jan Suylen Swift 330 330 1
32 Jos van Hees HAC 330 330 1
32 Mark Verhaegen AV Weert 330 330 1
38 Yves Exelmans 320 320 1
39 Edwin van den Woldenberg Venray 310 310 1
39 Ronny Corthout 310 310 1
41 Ruud Mom Eindhoven Atletiek 275 275 1
41 Tinus Meulenbroeks GAC Gemert 275 275 1
41 Vincent Dumont Eindhoven Atletiek 275 275 1
44 Bart Lamberts ATV Venray 270 270 1
44 Cor Melis GAC Gemert 270 270 1
44 Frans Teunissen 't Jasper Sport 270 270 1
44 Patrick Goertz Swift 270 270 1
44 Peter Mestrom Panningen 270 270 1
44 Robert van Leipsig 270 270 1
50 Arno Sinjov Eindhoven Atletiek 265 265 1
50 Hans Roggen Venlo 265 265 1
50 Harold Gubbels Atletiek Helden 265 265 1
50 Harold van Gerwen HAC 265 265 1
50 Maurice Clabbers ATV Venray 265 265 1
55 Jan Poels ATV Venray 260 260 1
56 Lauran Bouwmans 't Jasper Sport 255 255 1
56 Leon Timmermans Venlo 255 255 1
56 Mark Pennings GAC Gemert 255 255 1
56 Rob van der Zanden Helmond 255 255 1
60 Fred Knarren Swift 250 250 1
60 Ger Litjens ATV Venray 250 250 1
62 Hanco van Brenk HAC 245 245 1
62 Paul van Rossum Someren 245 245 1
62 Thijs Hendriks Swift 245 245 1
65 John van Langh Baarlo Lb 240 240 1
65 Jos Mooren HAC 240 240 1
65 Roel Billekens 240 240 1
68 Harold Vissers HAC 235 235 1
68 Wim Philipsen Sevenum 235 235 1
70 Harry Van der Borg ATV Venray 230 230 1
70 Jan van der Stegen 230 230 1
70 Paul van Mierlo HAC 230 230 1
73 Piet Aarts 226 226 1
74 Frank Franssen Lopersgroep Deurne 222 222 1
74 Karl Heinz Loffelsender AV Weert 222 222 1
76 Jos Janssen Merselo 218 218 1
77 Gilbert Tepy ATV Venray 214 214 1
77 Martijn de Leeuw 214 214 1
79 Marc Oosting ATV Venray 210 210 1
80 Nahit Berk Venray 206 206 1
81 Theo Cleef Venlo 202 202 1
82 Michel Grijseels Scopias 198 198 1
83 Wiek Noldus Venray 190 190 1
84 Boy Amaur Venray 186 186 1
85 Robbert Vlendre ATV Venray 182 182 1
86 Anton Saämena ATV Venray 178 178 1

10