Uitslagen Nederheide Commanderije Cross

zondag 16 februari 2020

Terug


Msen, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 30:42
2 Christoph Lohse 1983 Oberhausen 30:58
3 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 31:06
4 Patryk Tukaszeuski 1989 't Jasper Sport 32:20
5 Sjors Thielen 1989 ATV Venray 32:26
6 Rick Hendriks 1993 Oss '78 32:53
7 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 33:10
8 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atletiek 33:43
9 Joost Bovee 1985 ATV Venray 33:45
10 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 33:51
11 Jurjen Knarren 1983 AVON 35:59
12 Joris van Els 1989 ATV Venray 36:49
13 Jarvin Vrijssen 1994 Meijel 37:13
14 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 37:13
15 Nick van den Eng 1991 Eindhoven Atletiek 37:57
16 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 38:03
17 Daniel Drumman 1987 't Jasper Sport 38:25
18 Peter vd Heuvel 1985 Bakel 38:35
19 Jurian van der Loop 1997 Oss '78 39:00
20 Luuk Brummans 1994 Meijel 39:02
21 Martijn van der Putten 1987 GAC Gemert 39:13
22 Harm van der Heijden 1980 Gemert 43:03
23 Martijn van der Wijst 1984 Veghel 43:05
24 Rob Janssen 1983 Milheeze 43:24
25 Ward Rademakers 1980 Gemert 43:43
26 Gabor Toth 1987 Someren 50:12
27 Leon van den Akker 1982 Milheeze 58:36

M40, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 34:17
2 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 34:49
3 Bas van Summeren 1979 De Keien 35:07
4 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 37:26
5 Bart van Mierlo 1976 Someren 40:09
6 Bjorn Koelink 1976 Nuenen 40:12
7 Pieter Egelmeers 1975 Deurne 40:46
8 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 41:47
9 Anton Michels 1977 Deurne 41:52
10 Radek Winiarski 1975 't Jasper Sport 44:26
11 Stefan van den Hoogen 1977 Gemert 45:06
12 Manuel Eikens 1978 AVON 45:32
13 Sander Dinghs 1976 Venlo 47:24

M45, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Edwin Achterberg 1973 Nederlandse Triathlonbond 35:03
2 Tadesse Woldemesekel 1972 ATV Venray 35:46
3 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 35:50
4 Angelo Jansen 1971 GVAC 36:41
5 Stefan van Mierlo 1975 Asten 37:40
6 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 38:10
7 Jos Adriaens 1970 AV Weert 39:08
8 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 39:20
9 Christ Korsten 1970 GAC Gemert 40:09
10 Hans Steijaert 1970 HAC 41:35
11 Koen van der Aa 1973 Gemert 42:00
12 Karl van Daal 1974 Venray 42:10
13 Mark de Vries 1972 Helmond 44:04
14 Stefan Rus 1974 Ommel 47:54
15 Richard Hendrix 1970 Tegelen 48:10

M50, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 35:19
2 Dorus Jaspers 1966 Gemert 36:22
3 René Jacobs 1969 Someren 36:46
4 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 38:16
5 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 40:10
6 Frans Hool 1965 AVON 40:18
7 Ton Rijkers 1969 De Keien 40:43
8 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 44:37
9 Marcel Jansen 1966 't Jasper Sport 45:53
10 Guido Kluijtmans 1968 Generaal Michaelis 46:08
11 Gordon Whyte 1966 Gemert 48:11

M55, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bart Claessens 1964 Caesar 37:16
2 Wim Setz 1964 Geldrop 37:44
3 Carlo Buijs 1962 GVAC 38:07
4 Frans Deenen 1961 ATV Venray 39:14
5 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 39:31
6 John Kocken 1961 HAC 39:49
7 Chris Meulendijks 1964 de Peelrunners 41:05
8 Eric Sommers 1963 Olympus Land van Cuijk 41:06
9 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 42:51
10 Maurice Zwart 1965 Helmond 43:42
11 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 46:06
12 Jos Schepers 1960 GAC Gemert 50:47
13 Cor Terheijden 1961 Lopersgroep Deurne 51:24
14 Rene Bos 1963 Eindhoven 51:36

M60, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 37:16
2 Jaap Stijlaart 1957 Triathlon 38:23
3 Jan Oehlen 1956 Cifla 39:01
4 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 39:36
5 Theo Van Der Loop 1957 De Keien 39:51
6 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 45:35
7 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 46:29
8 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 46:38
9 Jos Thielen 1959 Wanssum 49:46
10 Teun swinkels 1956 Bakel 50:23
11 Toon Bekkers 1942 GAC Gemert 52:32

Vsen, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 Tegelen 35:56
2 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 39:55
3 Evelien Mertens 1982 AV Weert 40:07
4 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 41:38
5 Maaike Roefs 1985 Eindhoven Atletiek 42:28
6 Demi Boerekamp 1998 Someren 42:56
7 Miriam Rademakers 1978 Gemert 43:42
8 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 48:10
9 Ilse van den Akker 1990 Milheeze 58:35

V45, Lange cross (8970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Inge Nijhoving 1972 GAC Gemert 38:43
2 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 45:50
3 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 46:28
4 Mascha Schelling 1970 Nuenen 46:47
5 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 50:14
6 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 51:22
7 Mireille van Schijndel 1968 GAC Gemert 52:32

Msen, Korte cross (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Juul Knoester 2000 GVAC 15:30
2 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 15:44
3 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 15:49
4 Wout van Paassen 1994 Deurne 16:34
5 Rob Rutjes 2000 Running Team Eindhoven 16:45
6 Pieter Loeffen 2000 Oss '78 16:50
7 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 17:37
8 Borg Sahin 1995 HAC 17:50
9 Stijn Verbruggen 1998 NSAV 't Haasje 20:09

M45, Korte cross (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eduard Wanten 1967 Swift 18:09
2 Rüdiger Kebeck 1971 ASV Suchteln 18:19
3 Jordan Van Lee 1973 GAC Gemert 18:24
4 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 19:31
5 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 20:55
6 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 21:13
7 Ruud Langstraat 1972 ATH 21:42
8 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 22:46
9 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 23:21
10 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 23:33
11 Tinus Meulenbroeks 1952 GAC Gemert 27:42
12 Cor Melis 1946 GAC Gemert 27:56

Vsen, Korte cross (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Melissa Bevers 1995 Asterix 17:55
2 Imke van Gog 1999 Ospel 18:18
3 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 18:26
4 Jill Sarah Bernitz 1998 Oberhausen 18:34
5 Cindy van der Avoort 1990 GAC Gemert 19:09
6 Joske van Schijndel 1993 Prins Hendrik 19:39
7 Rowie Janssen 1996 ATV Venray 20:47
8 Karolina Saczyk 1991 Helmond 23:32
9 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 23:53
10 Lysanne Straten 1995 ATV Venray 23:57
11 Jenny van den Heuvel 1987 Swift 25:16
12 Lieke van Gemert - Wolfs 1990 GAC Gemert 27:30

V35, Korte cross (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mechtild Dackus-Panhuysen 1979 Atletiek Maastricht 18:58
2 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 21:02
3 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 21:12
4 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 21:31
5 Mireille Bierings 1983 Deurne 24:39
6 Michelle Starren 1984 GAC Gemert 25:15
7 Malgorzata ML Furmanek 1976 Helmond 26:15
8 Hanneke Maas 1980 Lopersgroep Deurne 26:47
9 Mariëlle Bevers 1978 GAC Gemert 27:57

V45, Korte cross (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fannie van Bree 1973 GAC Gemert 19:56
2 Nicole Loeve 1964 HAC 20:59
3 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 21:40
4 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 22:05
5 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 22:54
6 Anke Van Hout 1975 Deurne 26:12
7 Bianca Klerkx 1974 ATV Venray 27:16
8 Marion Loeffen 1962 Oss 27:17
9 Annelis Vullings 1961 Mönchengladbacher LG 27:38
10 Anne-Mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 29:12
11 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 29:14

JjunA, Jongens Junioren A en B (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 15:07
2 Daan Hendrikx 2001 Scopias 16:16
3 Awet Habteab 2001 HAC 16:34
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 17:13
5 Davy Schoeber 2001 HAC 17:31
6 Martijn Jansen 2001 Scopias 18:16
7 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 18:25
8 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 19:34

JjunB, Jongens Junioren A en B (4470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 17:22
2 Lars van der Zanden 2004 HAC 17:38
3 Mike van Wouwe 2003 ATH 17:45
4 Ryan Rooijackers 2004 GAC Gemert 17:48
5 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 18:43
6 Kars Reijnen 2004 HAC 19:35
7 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 20:14
8 Gijs van Lieshout 2004 HAC 20:44
9 Bart Manders 2003 GAC Gemert 21:15
10 Stef Langendonk 2004 HAC 21:36
11 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 22:25
12 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 23:52

MjunA, Meisjes Junioren A en B (2970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 13:23
2 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 16:44

MjunB, Meisjes Junioren A en B (2970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 12:24
2 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 12:35
3 Emma Bijnen 2004 HAC 12:47
4 Anna Coerver 2004 STB 13:04
5 Iris Verheij 2004 Prins Hendrik 13:18
6 Fenne Claassens 2004 Helmond 14:23
7 Maud Seuren 2004 AV Weert 18:51

JjunC, Jongens Junioren C (2970m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 11:16
2 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 11:23
3 Julian van Rens 2006 ATV Venray 11:28
4 Loek Moons 2006 Budel 11:40
5 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 11:50
6 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 12:37
7 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 12:39
8 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 12:42
9 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 12:52
10 Luc van Ham 2005 Achilles-Top 13:00
11 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 13:10
12 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 13:18
13 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 14:18
14 Joris Besselink 2006 GAC Gemert 14:28
15 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 17:22
16 Lucas van Berlo 2006 GAC Gemert 17:43

MjunC, Meisjes Junioren C (2220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 8:28
2 Eva Kok 2005 GAC Gemert 8:36
3 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 9:04
4 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 9:15
5 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 9:44
6 Sanne Michiels 2006 ATH 9:48
7 Erin Janssen 2005 ATV Venray 10:11
8 Valerie Chu 2005 AV Weert 10:12
9 Eef Classens 2006 ATV Venray 10:20
10 Nora Ceresa 2006 ATV Venray 10:32
11 Britt Achten 2006 ATV Venray 10:39
12 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 10:45
13 Meike Janssen 2005 AV Weert 10:50
14 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 14:00

JjunD, Jongens Junioren D (2220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:20
2 Max Hutjens 2008 Venloop Running Team 8:30
3 Jorg Klomp 2008 ATH 8:52
4 Gijs Deckers 2008 Swift 8:59
5 Mads Verhofstadt 2008 HAC 9:12
6 Fergus Tabor 2007 HAC 9:21
7 Splinter Ikkink 2007 Geldrop Runners 9:22
8 Bas Verheijen 2007 AV Weert 9:37
9 Guido Janssen 2007 ATV Venray 9:46
10 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 9:53
11 Nils van Leipsig 2007 Swift 9:55
12 Rens Heygele 2008 HAC 9:57
13 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 10:14
14 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 10:17
15 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 10:19
16 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 10:26
17 Raf Wolters 2008 Swift 10:29
18 Ties van de Werken 2008 AV Weert 10:34
19 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 11:08
20 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 11:19
21 Jordy Keijsers 2008 Budel 12:02

MjunD, Meisjes Junioren D (1480m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kaate Mulders 2008 Gennep Atletiek 5:15
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:33
3 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:46
4 Sofie van Wouwe 2008 ATH 5:54
5 Félice Lensen 2008 Cifla 6:05
6 Layla van Berkel 2007 HAC 6:12
7 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 6:13
8 Merel Teeuwen 2008 Scopias 6:13
9 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:15
10 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 6:22
11 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 6:41
12 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:44
13 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 6:45
14 Sofie Soer 2008 AV Weert 7:06
15 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 7:16
16 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 7:28
17 Lieke Hoogers 2007 Lopersgroep Deurne 7:48

JpupA, Jongens Pupillen A (1480m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eef Wijkmans 2009 Astylos 5:33
2 Joris Lensen 2010 Cifla 5:36
3 Timo Wassenberg 2010 Unitas 5:37
4 Tijn de Koning 2009 Lopersgroep Deurne 5:39
5 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 5:56
6 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 6:01
7 Ravi Classen 2009 Scopias 6:04
8 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 6:05
9 Aron Szilágyi 2009 AV Weert 6:10
10 Lars Custers 2010 HAC 6:12
11 Joep van Casteren 2009 ATH 6:12
12 Noud Kessels 2010 Scopias 6:15
13 Jarne Reijnen 2010 HAC 6:18
14 Rick Koppelmans 2010 Mariahout 6:19
15 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 6:23
16 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 6:28
17 Mike van Tilburg 2009 HAC 6:31
18 Kevin Kersten 2010 ATH 6:33
19 Tim Michiels 2009 ATH 6:33
20 Menno van Schijndel 2010 GAC Gemert 6:35
21 Twan ten Have 2010 Scopias 6:36
22 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 6:46
23 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 6:47
24 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 6:47
25 Luuk Schreurs 2009 Scopias 6:53
26 Sem Vissers 2010 Scopias 6:53
27 Casper Rekmans 2009 AV Weert 6:54
28 Justin Smirk 2010 HAC 7:04
29 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 7:13
30 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 7:15
31 Jens Pasmans 2010 Geldrop 7:16
32 Luke Hesen 2010 't Jasper Sport 7:16
33 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 7:24
34 Nelis van der Zanden 2010 't Jasper Sport 7:39
35 Jan Aardenburg 2010 Unitas 7:41
36 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 7:42
37 Ties Hartjes 2009 AV Weert 8:00
38 Stijn de Riet 2010 ATV Venray 8:10
39 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 8:12
40 Swen Mossaddaq 2010 AV Weert 8:21
41 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 8:22
42 Eef Kirkels 2010 AV Weert 8:33
43 Ralph van de Liefvoort 2010 ATV Venray 11:40

MpupA, Meisjes Pupillen A (1480m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:52
2 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:04
3 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:10
4 Lieve Derks 2009 ATH 6:22
5 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:27
6 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:28
7 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:31
8 Eline Kandelaars 2010 HAC 6:34
9 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 6:35
10 Luna Scheepers 2009 ATH 6:39
11 Anna van Woezik 2010 Tegelen 6:50
12 Maud Heygele 2010 HAC 6:52
13 Ayla Cool 2009 Scopias 6:53
14 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:54
15 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 6:54
16 Silke Hartjes 2009 AV Weert 7:02
17 Marijke Schraets 2010 Scopias 7:08
18 Lisa Schrama 2010 GAC Gemert 7:12
19 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 7:14
20 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:15
21 Karlijn Sukel 2010 HAC 7:21
22 Michelle Haenen 2009 Scopias 7:21
23 Rian Janssen 2009 Scopias 7:27
24 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 7:28
25 Puk Geerts 2010 GAC Gemert 7:31
26 Annika Dackus 2010 Maastricht 7:44
27 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 8:34
28 Pien Janssen 2010 Atletiek Helden 9:17

JpupB, Pupillen B (730m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sem Kusters 2011 Scopias 2:53
2 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 2:54
3 Tim de Kok 2011 GVAC 2:55
4 Jari Kelders 2011 DES 2:58
5 Floris Prins 2011 HAC 3:03
6 Lins Kiggen 2011 AV Weert 3:07
7 Lars Geraats 2011 Atletiek Leudal 3:07
8 Bram Rekmans 2011 AV Weert 3:07
9 Koen Verheijen 2011 AV Weert 3:12
10 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 3:17
11 Thijn Hilgers 2011 AV Weert 3:19
12 Dries Janssen 2011 Scopias 3:31
13 Siem van de Wetering 2011 GAC Gemert 3:42
14 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 3:49
15 Joris Bauer 2011 Scopias 3:51
16 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 3:52

MpupB, Pupillen B (730m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 2:56
2 Lotte van Havere 2011 Swift 3:00
3 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 3:01
4 Daphne Klomp 2011 Scopias 3:03
5 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 3:07
6 Fenne Hurkens 2011 GAC Gemert 3:08
7 Robin van den Bogaard 2011 HAC 3:10
8 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 3:10
9 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 3:10
10 Anna Wilms 2011 HAC 3:11
11 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 3:11
12 Benthe Coolen 2011 Lopersgroep Deurne 3:16
13 Birgit van Summeren 2011 Uden 3:17
14 Carmél Schouenberg 2011 Scopias 3:17
15 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 3:17
16 Anouk Mewiss 2011 Scopias 3:18
17 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 3:20
18 Saar de Koning 2011 Bakel 3:24
19 Lonne Ploegmakers 2011 GAC Gemert 3:27
20 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 3:30
21 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 3:32
22 Noor Ploegmakers 2011 GAC Gemert 3:39
23 Lynn Starren 2011 GAC Gemert 3:40
24 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 3:40
25 Lisa Meulendijks 2011 Lopersgroep Deurne 3:41
26 Fenna Linssen 2011 Scopias 3:41
27 Lune Verhofstadt 2011 HAC 3:42
28 Sterre Venhorst 2011 Scopias 3:47

JpupC, Pupillen C (730m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 3:02
2 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 3:03
3 Stef Lensen 2012 Nijmegen Atletiek 3:08
4 Jord Custers 2012 HAC 3:14
5 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 3:19
6 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 3:31
7 Raven Huijts 2012 Unitas 3:32
8 Kevin Mossaddaq 2012 AV Weert 3:33
9 Danny Jenniskens 2012 ATV Venray 3:36
10 Stef Paulus 2012 ATV Venray 3:41
11 Pim Slaats 2012 Lopersgroep Deurne 3:45
12 Noud Janssen 2012 Scopias 3:46
13 Marcus Buseyi 2012 ATH 3:52
14 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 4:15
15 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 4:21

MpupC, Pupillen C (730m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Evi Schreurs 2012 Scopias 2:58
2 Nouk Helmink 2012 Scopias 3:11
3 Pleun van Woezik 2012 Scopias 3:13
4 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 3:15
5 Feliene Derijk 2012 Scopias 3:15
6 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 3:23
7 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 3:24
8 Anna Dinghs 2012 Venlo 3:29
9 Quinty Coumans 2012 Atletiek Helden 3:34
10 Alix Ermers 2012 GAC Gemert 3:35
11 Keet van der Zanden 2012 Lierop 3:36
12 Nina Kersten 2012 ATH 3:36
13 Hanne Kandelaars 2012 HAC 3:39
14 Jolé Marijnissen 2012 Achilles-Top 3:40
15 Amber Bevers 2012 GAC Gemert 3:44
16 Evelien Dackus 2012 Maastricht 3:57
17 Luna Claessens 2012 ATV Venray 4:19

JpupM, Mini Pupillen (730m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Brent Smetsers 2013 Scopias 2:59
2 Jor van den Munckhof 2013 Scopias 3:02
3 Dex Scheepers 2013 ATH 3:10
4 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 3:18
5 Bram Geraats 2013 Atletiek Leudal 3:25
6 Daan Verhallen 2013 Deurne 3:25
7 Remi van de Valk 2014 Deurne 3:35
8 Erik Weerts 2013 Overloon 3:37
9 Skyler van der Velden 2013 GAC Gemert 3:59
10 Enne Dinghs 2013 Venlo 4:24
11 Cos Schalk 2014 Overloon 4:27
12 Willem Schalk 2014 Overloon 4:36
13 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 4:49
14 Jelle Fortuin 2015 Sevenum 4:51

MpupM, Mini Pupillen (730m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Maud Geraats 2013 Atletiek Leudal 3:27
2 Tess Wassenberg 2013 Unitas 3:30
3 Daniek Grommen 2013 Atletiek Helden 3:53
4 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 4:09
5 Jasmijn Dackus 2014 Maastricht 4:13