Uitslagen Vlakwatercross

zondag 26 januari 2020

Terug

Website


MsenL, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jeroen Kramer 1980 Zaanland 26:04
2 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 26:15
3 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 26:21
4 Patryk Tukaszeuski 1989 't Jasper Sport 27:37
5 Staniak Lukasz 1993 Venlo 27:39
6 Rick Hendriks 1993 Oss '78 28:09
7 Joost Bovee 1985 ATV Venray 28:26
8 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 28:31
9 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atletiek 28:42
10 Teun van den Brand 1997 Oss '78 29:25
11 Marijn Buijtendorp 1993 ATV Venray 29:26
12 Finn Timmermans 1998 ATV Venray 29:40
13 Joris van Els 1989 ATV Venray 30:20
14 Erik Andela 1994 Eindhoven 30:23
15 Jurjen Knarren 1983 AVON 30:31
16 Toine Pel 1987 ATV Venray 31:08
17 Marc Ouedraogo 1984 ATV Venray 31:10
18 Chiel Pel 1984 ATV Venray 31:54
19 Bart Schilders 1981 ATV Venray 32:04
20 Jochem Bruggink 1983 Scopias 32:06
21 Bennie Leenders 1984 Bergen Lb 32:40
22 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 32:41
23 Paul Faessen 1983 Venlo 32:57
24 Harm van Laanen 1985 HAC 33:24
25 Wilbert van Dun 1985 Nederlandse Triathlonbond 33:29
26 Chris Steuns 1980 Swift 33:57
27 Rob Janssen 1981 AV Weert 34:11
28 Sjon Seuren 1987 Mönchengladbacher LG 34:37
29 Borg Sahin 1995 HAC 34:38
30 Jurian van der Loop 1997 Oss '78 36:08
31 Geert Pel 1985 Venray 36:27
32 Marek Philippen 1995 Selfkant Tuddelen 36:35
33 Thom Sabel 1994 Eindhoven 36:42
34 Frank Heuer 1981 Willich 36:48
35 Christopher Box 2000 Venray 36:50
36 Mark Lomme 1980 Venray 37:36
37 Pepijn Schoenmakers 1984 Venray 39:12
38 Daniel Bondos 1993 Venlo 39:43
39 Tim Claessens 1988 Venray 40:55
40 Wouter den Teuling 1985 Leunen 41:46
41 Gabor Toth 1987 Someren 44:43
42 Ratal Wojreckowski 1988 Tilburg 46:42

M40+L, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 29:34
2 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 29:53
3 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 30:03
4 Marcel Martens 1977 ATV Venray 30:10
5 Jeroen Hendriks 1977 Tegelen 30:13
6 Ernie Maas 1979 Bakel 30:19
7 Twan Lensen 1976 Cifla 30:27
8 Thijs Joosten 1976 Venray 31:38
9 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 31:52
10 Sjuul Gommans 1976 Tienray 32:05
11 Liam Cullinane 1979 Venray 32:29
12 Ronald Jansen 1978 Cifla 33:03
13 Pieter Egelmeers 1975 Deurne 33:41
14 Bart van Mierlo 1976 Someren 34:01
15 Donald Moorren 1976 Venray 34:53
16 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 34:59
17 Arjan de Lauw 1979 Venray 35:04
18 Anton Michels 1977 Deurne 35:32
19 Radek Winiarski 1975 't Jasper Sport 38:20
20 Jasper Schram 1976 Venray 38:57
21 Orlando Valdez 1978 Broekhuizen Lb 39:05
22 Marc Pubben 1979 Venray 39:37
23 Sander Dinghs 1976 Venlo 41:51

M45+L, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijs Gipmans 1974 Nederlandse Triathlonbond 29:49
2 Erik Houben 1970 AV Weert 30:16
3 Angelo Jansen 1971 GVAC 30:57
4 Pim Van den Oever 1974 Olympus Land van Cuijk 31:25
5 Tadesse Woldemesekel 1972 ATV Venray 31:34
6 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 31:41
7 Stefan van Mierlo 1975 Asten 32:04
8 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 32:20
9 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 33:51
10 Hans Steijaert 1970 HAC 34:51
11 Arian Adriaans 1972 Cifla 35:46
12 Karl van Daal 1974 Venray 37:43
13 Alex Te Baerts 1970 Horst 41:46

M50+L, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pascal Lucker 1967 avVN 29:38
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 30:24
3 René Jacobs 1969 Someren 30:56
4 Dorus Jaspers 1966 Gemert 31:23
5 Frank Klomp 1968 Venray 31:39
6 Paul Coolegem 1967 avVN 32:37
7 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 32:46
8 Wil Engels 1968 Venlo 33:32
9 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 34:41
10 Frans Hool 1965 AVON 34:43
11 Paul Classen 1965 Oirlo 35:02
12 Jos Hebben 1966 ATV Venray 35:15
13 Marcel Meulendijks 1968 America 35:37
14 Ales Leeman 1966 Molenhoek Lb 36:10
15 Martin Michels 1966 ATV Venray 36:14
16 Jones Ewalds 1965 Orion 36:37
17 Maurice Zwart 1965 Helmond 36:52
18 Alexander Huijs 1968 Oostrum Lb 37:10
19 Harold Gubbels 1969 Atletiek Helden 39:46
20 Xavier van Rossum 1967 Nijmegen 40:51
21 Trudo Jans 1967 Vianen Nb 41:36
22 Peter Bovee 1965 Kronenberg 41:54
23 Rob Teunissen 1966 Ysselsteyn Lb 42:05
24 Mukesh Sanichar 1967 Venray 42:28
25 Marc Classens 1966 Oirlo 42:57

M55+L, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Frans Deenen 1961 ATV Venray 31:43
2 Bart Claessens 1964 Caesar 32:02
3 Wim Setz 1964 Geldrop 32:35
4 Carlo Buijs 1962 GVAC 32:48
5 Frank Timmermans 1962 ATV Venray 33:49
6 John Kocken 1961 HAC 34:09
7 Jeroen Oudenhoven 1961 ATV Venray 34:49
8 Chris Meulendijks 1964 de Peelrunners 35:01
9 Robert Arts 1964 ATV Venray 35:03
10 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 35:08
11 Eric Sommers 1963 Olympus Land van Cuijk 35:23
12 Perry Peeters 1962 STB 38:37
13 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 38:47
14 Heiner Mertens 1964 Willich 39:04
15 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 39:17
16 Martien Dupont 1963 ATV Venray 39:55
17 Thom Robinson 1961 Sporting Boxmeer 41:14
18 Eugene Eijdems 1961 Venray 41:50
19 Gerard Joosten 1964 Meerlo 43:10
20 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 46:29

M60+L, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 31:50
2 John de Rooij 1957 ATV Venray 31:56
3 Peter Huls 1958 Cifla 32:38
4 Jan Oehlen 1956 Cifla 32:59
5 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 33:31
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 34:41
7 Pieter Classens 1957 Oirlo 37:25
8 Ton Rückert 1954 Scopias 39:31
9 Toon Aben 1951 Olympus Land van Cuijk 39:39
10 Pieter Gielen 1952 Melderslo 40:30
11 Jan Willems 1959 Oostrum Lb 40:46
12 Martin aan den Boom 1950 ATV Venray 41:04
13 Jos Thielen 1959 Wanssum 42:21
14 Gerard Groenen 1957 America 43:13
15 Jan Willem Kruithof 1957 Venray 44:03
16 Jan Maessen 1952 Venray 44:23
17 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 47:44
18 Ben Jansen 1939 Venray 49:16

VsenL, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eline Langeveld 1998 Zaanland 30:45
2 An Lenders 1990 Venloop Running Team 30:59
3 Sophie Dielissen 1999 Tegelen 31:20
4 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 32:49
5 Jannie Frenken 1982 Grave 36:19
6 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 36:38
7 Demi Boerekamp 1998 Someren 37:16
8 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 40:23
9 Iris Houben 1994 Asterix 42:45
10 Fieke Pelzer 1982 Venray 44:14
11 Alicia Sanders 1976 ATV Venray 44:21
12 Franka Reintjes 1993 Blitterswijck 48:00

V45+L, Lange Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 35:52
2 Lisette Alsters 1968 Horst 38:39
3 Iris van Sinten 1973 Horst 38:40
4 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 39:02
5 Rian Hebben 1965 ATV Venray 40:03
6 Mientje van Haaren 1952 Olympus Land van Cuijk 40:25
7 Nel Classens 1954 ATV Venray 40:48
8 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 40:59
9 Irene van Beveren-Kok 1960 Sporting Boxmeer 41:02
10 Jose van de Voort 1965 ATV Venray 41:07
11 Suzan Noordman 1974 Overloon 41:13
12 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 41:49
13 Wilma Derks 1962 Sevenum 41:55
14 Annette Philipsen 1970 Broekhuizenvorst 41:56
15 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 42:26
16 Lianne Teunissen 1971 Ysselsteyn Lb 42:32
17 Ingrid Rongen 1969 ATV Venray 43:16
18 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 45:40
19 Els Verhaegh 1969 ATV Venray 48:53
20 Sjan Deenen 1968 Sevenum 48:59
21 Angeline Derksen 1974 Horst 49:55

MsenK, Korte Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Juul Knoester 2000 GVAC 13:01
2 Sjors Thielen 1989 ATV Venray 13:16
3 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 13:55
4 Pieter Loeffen 2000 Oss '78 14:39
5 Peter Hoex 1983 Baarlo Lb 14:48
6 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 14:56
7 Thijs Joosten 1976 Venray 15:13
8 Jarvin Vrijssen 1994 Meijel 15:20
9 Luuk Brummans 1994 Meijel 15:54
10 Guus van Veen 1998 Leunen 16:00
11 Tijs Hendrikx 1989 Venray 18:08
12 Joost van der Borg 1985 Nijmegen 18:09
13 Cor Berlee 1980 Oosterbeek 18:51
14 Martijn van den Hoef 1975 ATV Venray 19:33
15 Robbert Mulders 1986 Venray 19:41
16 Ben van der Putten 1980 Merselo 21:50
17 Twan Bloemen 1993 Overloon 26:41

M45+K, Korte Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pascal Lucker 1967 avVN 14:40
2 Rüdiger Kebeck 1971 ASV Suchteln 15:34
3 Hans van de Munckhof 1967 Hegelsom 15:37
4 Frank Klomp 1968 Venray 15:45
5 Geert Linders 1966 ATV Venray 15:55
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 17:04
7 Edwin van den Woldenberg 1973 Venray 17:07
8 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 17:17
9 Arie Adriaans 1973 Gemert 17:20
10 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 17:52
11 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 17:58
12 Bart Lamberts 1974 ATV Venray 18:15
13 Maurice Clabbers 1972 ATV Venray 18:26
14 Jan Poels 1956 ATV Venray 18:38
15 Rob van der Zanden 1973 Helmond 19:01
16 Ger Litjens 1963 ATV Venray 19:06
17 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 19:22
18 Perry Peeters 1962 STB 19:29
19 Roel Hermsen 1973 Venray 19:45
20 Harry Van der Borg 1951 ATV Venray 19:48
21 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 20:09
22 Frank Franssen 1965 Lopersgroep Deurne 20:16
23 Jos Janssen 1958 Merselo 20:30
24 Gilbert Tepy 1959 ATV Venray 21:01
25 Marc Oosting 1969 ATV Venray 21:10
26 Nahit Berk 1969 Venray 21:23
27 Theo Cleef 1954 Venlo 22:32
28 Michel Grijseels 1950 Scopias 22:41
29 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 22:49
30 Wiek Noldus 1959 Venray 22:53
31 Boy Amaur 1964 Venray 22:59
32 Robbert Vlendre 1972 ATV Venray 23:43
33 Anton Saämena 1962 ATV Venray 24:21

VsenK, Korte Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Christine Venhuizen 1981 Cifla 14:46
2 Emmie Weekers 1999 Eindhoven Atletiek 15:26
3 Imke van Gog 1999 Ospel 15:32
4 Melissa Bevers 1995 Asterix 15:41
5 Femke van Gog 1999 Ospel 16:03
6 Hannah Clercx 2000 Asterix 16:39
7 Karolina Saczyk 1991 Helmond 19:09
8 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 19:54
9 Anna Berestova 1995 Boekel 20:01
10 Marjon Weijs 1990 ATV Venray 20:28
11 Yasmin de Vlugt 1993 Caesar 21:27
12 Jenny van den Heuvel 1987 Swift 21:51
13 Lysanne Straten 1995 ATV Venray 23:00
14 Vera Laming 1985 Nijmegen 24:24
15 Didi Houben 1999 ATV Venray 24:40
16 Rianne Nijssen 1992 Neerkant 26:55

V35+K, Korte Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mechtild Dackus-Panhuysen 1979 Atletiek Maastricht 16:25
2 Yvonne Steegh 1983 ATV Venray 17:13
3 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 17:29
4 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 18:04
5 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 18:14
6 Cindy Rosendaal 1977 ATV Venray 19:51
7 Samantha van Goch 1984 Lopersgroep Deurne 20:41
8 Malgorzata ML Furmanek 1976 Helmond 22:01
9 Linda Vermeulen 1980 ATV Venray 22:27
10 Nadira Alhouari 1980 Venray 23:28
11 Michelle van der Putten 1981 Merselo 23:34
12 Sandra van de Moosdijk 1982 Leunen 23:44
13 Simone Rossel-Camps 1984 ATV Venray 26:56

V45+K, Korte Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fannie van Bree 1973 GAC Gemert 17:03
2 Nicole Loeve 1964 HAC 17:45
3 Lydia Jeuken 1967 ATV Venray 18:09
4 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 18:57
5 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 19:21
6 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 19:47
7 Gerda Peeters - Delauw 1952 ATV Venray 21:05
8 Natasja Marcellis 1969 Overloon 21:20
9 Nel Selten 1962 ATV Venray 22:40
10 Silvia Beterams 1973 ATV Venray 23:08
11 Marion Loeffen 1962 Oss 23:19
12 Henny Cleef 1957 ATV Venray 23:29
13 Sandra Aerdts 1970 Sporting Boxmeer 23:32
14 Bianca Klerkx 1974 ATV Venray 23:35
15 Annelis Vullings 1961 Mönchengladbacher LG 24:02
16 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 25:00
17 Anne-Mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 25:05
18 Gonny van Ginkel 1952 ATV Venray 27:12

JJA, Jongens Junioren A+B (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 12:53
2 Daan Hendrikx 2001 Scopias 14:09
3 Awet Habteab 2001 HAC 14:15
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 14:24
5 Davy Schoeber 2001 HAC 15:03
6 Martijn Jansen 2001 Scopias 15:41
7 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 15:51
8 Michiel Mestrom 2002 Atletiek Helden 15:53
9 Rowan de Greef 2002 Sevenum 16:23

JJB, Jongens Junioren A+B (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 14:35
2 Mike van Wouwe 2003 ATH 14:50
3 Lars van der Zanden 2004 HAC 15:03
4 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 15:21
5 Max Baur 2003 Scopias 15:24
6 Parker Consten 2004 Ciko '66 16:08
7 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 16:38
8 Kars Reijnen 2004 HAC 16:56
9 Bart Manders 2003 GAC Gemert 17:06
10 Gijs van Lieshout 2004 HAC 17:07
11 Stef Langendonk 2004 HAC 18:25
12 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 19:00

MJA, Meisjes Junioren A (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 12:54
2 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 13:43
3 Esmee Donders ATV Venray 14:34
4 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 16:01

MJB, Meisjes Junioren B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 12:29
2 Emma Bijnen 2004 HAC 12:46
3 Anna Coerver 2004 STB 13:17
4 Fenne Claassens 2004 Helmond 14:41
5 Maud Seuren 2004 AV Weert 19:14

JJC, Jongens JuniorenC (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 11:19
2 Loek Moons 2006 Budel-Schoot 11:45
3 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 12:04
4 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 12:09
5 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 12:14
6 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 12:16
7 Ward Verbruggen ATV Venray 12:21
8 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 12:23
9 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 12:41
10 Luc van Ham 2005 Achilles-Top 12:55
11 Joris Besselink 2006 GAC Gemert 13:58
12 Luuk van Schie ATV Venray 14:22
13 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 14:26
14 Tim te Baerts ATV Venray 14:51
15 Lars Leijssen ATV Venray 15:03
16 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 17:06

MJC, Meisjes Junioren C (2050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 7:32
2 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 7:48
3 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 7:59
4 Sanne Michiels 2006 ATH 8:00
5 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 8:01
6 Valerie Chu 2005 AV Weert 8:50
7 Meike Janssen 2005 AV Weert 8:59
8 Britt Achten 2006 ATV Venray 9:26
9 Eef Classens 2006 ATV Venray 9:27
10 Nora Ceresa 2006 ATV Venray 9:48
11 Erin Janssen 2005 ATV Venray 9:55
12 Isabelle Hermsen TSV Weeze 10:10
13 Shania Janssen ATV Venray 11:17
14 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 11:34
15 Fieke Arts TSV Weeze 11:38

JJD, Jongens Junioren D (2050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 7:45
2 Mads Verhofstadt 2008 HAC 8:01
3 Splinter Ikkink 2007 Geldrop Runners 8:09
4 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 8:24
5 Guido Janssen 2007 ATV Venray 8:28
6 Nils van Leipsig 2007 Swift 8:31
7 Bas Verheijen 2007 AV Weert 8:35
8 Younes Bouri TSV Weeze 8:36
9 Rens Heygele 2008 HAC 8:37
10 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 8:53
11 Boris Munsters 2008 Unitas 8:53
12 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 8:58
13 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 8:58
14 Sebastiaan Hermsen TSV Weeze 9:00
15 Elidon Meshi TSV Weeze 9:08
16 Raf Wolters 2008 Swift 9:09
17 Gijs van den Heuvel 2007 ATV Venray 9:22
18 Levi Schwachöfer ATV Venray 9:32
19 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 9:42
20 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 9:42
21 Daan Derks ATV Venray 9:57
22 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 10:05
23 Niels van de Water TSV Weeze 10:31
24 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 10:35
25 Rick Peeters TSV Weeze 10:37
26 Luc Sanders TSV Weeze 11:30
27 Samir Acharya TSV Weeze 11:38
28 Mohammed Salman TSV Weeze 11:49
29 Fabian Schoenmakers TSV Weeze 12:01
30 Olivier Lucassen TSV Weeze 12:06

MJD, Meisjes Junioren D (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:41
2 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:50
3 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:04
4 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 6:13
5 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:17
6 Merel Teeuwen 2008 Scopias 6:21
7 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:25
8 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 6:26
9 Layla van Berkel 2007 HAC 6:27
10 Lucy Janssen 2008 ATV Venray 6:29
11 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 6:33
12 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 6:42
13 Saartje Litjens 2008 Scopias 6:46
14 Mirthe Reijnen 2007 HAC 6:48
15 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 6:50
16 Brechje Arts 2007 ATV Venray 6:52
17 Sofie Soer 2008 AV Weert 6:57
18 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 7:12
19 Hannah van der Zanden 2007 Helmond 7:28
20 Lieke Hoogers 2007 Lopersgroep Deurne 8:28
21 Rilana Hendrix 2008 ATV Venray 8:33
22 Cemke Schriek TSV Weeze 8:59
23 Mila Hendriks TSV Weeze 9:01

JPA, Jongens Pupilen A (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 5:41
2 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 5:46
3 Joris Lensen 2010 Cifla 5:53
4 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 6:05
5 Lars Custers 2010 HAC 6:09
6 Ravi Classen 2009 Scopias 6:10
7 Jarne Reijnen 2010 HAC 6:11
8 Rick Koppelmans 2010 Geldrop 6:15
9 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 6:16
10 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 6:18
11 Tim Michiels 2009 ATH 6:19
12 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 6:21
13 Menno van Schijndel 2010 GAC Gemert 6:30
14 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 6:32
15 Sem Vissers 2010 Scopias 6:38
16 Mike van Tilburg 2009 HAC 6:40
17 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 6:42
18 Twan ten Have 2010 Scopias 6:45
19 Luuk Schreurs 2009 Scopias 6:50
20 Kevin Kersten 2010 ATH 6:54
21 Jan Aardenburg 2010 Unitas 6:57
22 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 7:00
23 Jens Pasmans 2010 Geldrop 7:10
24 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 7:16
25 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 7:21
26 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 7:25
27 Luke Hesen 2010 't Jasper Sport 7:26
28 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 7:38
29 Nelis van der Zanden 2010 't Jasper Sport 7:41
30 Teun van de Heuvel 2009 ATV Venray 7:45
31 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 7:49
32 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 8:03
33 Ties Hartjes 2009 AV Weert 8:08
34 Sem Pingen ATV Venray 8:15
35 Eef Kirkels 2010 AV Weert 8:16
36 Swen Mossaddaq 2010 AV Weert 8:18
37 Stijn de Riet 2010 ATV Venray 8:29
38 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 8:33
39 Ralph van de Liefvoort 2010 ATV Venray 9:08

MPA, Meisjes Pupilen A (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 5:48
2 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:52
3 Lieve Derks 2009 ATH 5:57
4 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 5:58
5 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:18
6 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:20
7 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:24
8 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:25
9 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 6:27
10 Kyana Gomes 2010 AV Weert 6:28
11 Maud Heygele 2010 HAC 6:32
12 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 6:38
13 Eline Kandelaars 2010 HAC 6:39
14 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 6:42
15 Luna Scheepers 2009 ATH 6:49
16 Lisa Schrama 2010 GAC Gemert 6:52
17 Ayla Cool 2009 Scopias 6:58
18 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 6:59
19 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 7:00
20 Silke Hartjes 2009 AV Weert 7:07
21 Lara van der Heijden 2009 ATV Venray 7:15
22 Marijke Schraets 2010 Scopias 7:16
23 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 7:20
24 Pien Janssen 2010 Atletiek Helden 7:26
25 Michelle Haenen 2009 Scopias 7:27
26 Karlijn Sukel 2010 HAC 7:33
27 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:35
28 Rian Janssen 2009 Scopias 7:40
29 Chiara Toller 2009 ATH 7:52
30 Annika Dackus 2010 Maastricht 8:03
31 Lieke van de Water 2010 Smakt 8:13
32 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 8:14
33 Saar Mickers 2010 GAC Gemert 9:42

JPB, Jongens Pupilen B (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sem Kusters 2011 Scopias 4:02
2 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 4:09
3 Floris Prins 2011 HAC 4:11
4 Bram Rekmans 2011 AV Weert 4:22
5 Lars Geraats 2011 Atletiek Leudal 4:30
6 Lins Kiggen 2011 AV Weert 4:31
7 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 4:47
8 Bram Gerards 2011 Scopias 4:49
9 Erol Berke 2011 ATV Venray 4:50
10 Koen Verheijen 2011 AV Weert 4:54
11 Jules Willemsen 2011 Egchel 4:57
12 Thijn Hilgers 2011 AV Weert 5:04
13 Dries Janssen 2011 Scopias 5:06
14 Anders van Opbergen 2011 ATV Venray 5:09
15 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 5:13

MPB, Meisjes Pupilen V (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 4:08
2 Lotte van Havere 2011 Swift 4:17
3 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 4:21
4 Kira Cool 2011 Scopias 4:23
5 Daphne Klomp 2011 Scopias 4:24
6 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 4:26
7 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 4:27
8 Anouk Mewiss 2011 Scopias 4:29
9 Robin van den Bogaard 2011 HAC 4:29
10 Fenne Hurkens 2011 GAC Gemert 4:33
11 Carmél Schouenberg 2011 Scopias 4:34
12 Anna Wilms 2011 HAC 4:35
13 Benthe Coolen 2011 Lopersgroep Deurne 4:36
14 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 4:39
15 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 4:40
16 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 4:41
17 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 4:51
18 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 4:58
19 Fenna Linssen 2011 Scopias 5:00
20 Lune Verhofstadt 2011 HAC 5:15
21 Isa Versteegen 2011 ATV Venray 5:18
22 Lisa Meulendijks 2011 Lopersgroep Deurne 5:32

JPC, Jongens Pupilen C (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 4:14
2 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 4:18
3 Stef Lensen 2012 Nijmegen Atletiek 4:20
4 Job de Wit 2012 GAC Gemert 4:35
5 Jord Custers 2012 HAC 4:46
6 Raven Huijts 2012 Unitas 4:54
7 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 4:55
8 Kevin Mossaddaq 2012 AV Weert 4:55
9 Pim Slaats 2012 Lopersgroep Deurne 5:04
10 Stef Paulus 2012 ATV Venray 5:08
11 Fender Hendrix 2012 ATV Venray 5:10
12 Noud Janssen 2012 Scopias 5:25
13 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 5:27
14 Marcus Buseyi 2012 ATH 5:35
15 Robin Schoenmakers 2012 ATV Venray 5:39
16 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 5:43

MPC, Meisjes Pupilen C (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Evi Schreurs 2012 Scopias 4:29
2 Nouk Helmink 2012 Scopias 4:31
3 Pleun van Woezik 2012 Scopias 4:33
4 Quinty Coumans 2012 Atletiek Helden 4:39
5 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 4:40
6 Anna Dinghs 2012 Venlo 4:49
7 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 4:51
8 Kiki Pala 2012 Scopias 4:54
9 Keet van der Zanden 2012 Lierop 4:55
10 Feliene Derijk 2012 Scopias 5:00
11 Alix Ermers 2012 GAC Gemert 5:02
12 Amber Bevers 2012 GAC Gemert 5:02
13 Evi den Engelsman 2012 Lopersgroep Deurne 5:03
14 Jolé Marijnissen 2012 Achilles-Top 5:04
15 Jelaya Kulaleen 2012 Scopias 5:05
16 Nina Kersten 2012 ATH 5:06
17 Fenne Vullings 2012 ATV Venray 5:11
18 Elaiza van der Mast 2012 HAC 5:12
19 Merel Nillessen 2012 Venray 5:14
20 Evelien Dackus 2012 Maastricht 5:33
21 Luna Claessens 2012 ATV Venray 5:51

JMP, Jongens Mini Pupillen (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Brent Smetsers 2013 Scopias 4:12
2 Dex Scheepers 2013 ATH 4:19
3 Jor van den Munckhof 2013 Scopias 4:19
4 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 4:27
5 Bram Geraats 2013 Atletiek Leudal 4:58
6 Finn Holl 2013 ATV Venray 5:00
7 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 5:32
8 Mees Nagy ATV Venray 5:40
9 Enne Dinghs 2013 Venlo 5:47
10 Jelle Fortuin 2015 Sevenum 6:38

MMP, Meisjes Mini Pupilen (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tess Wassenberg 2013 Unitas 4:44
2 Maud Geraats 2013 Atletiek Leudal 4:53
3 Daniek Grommen 2013 Atletiek Helden 4:57
4 Jasmijn Dackus 2014 Maastricht 5:38
5 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 6:43
6 Sanne Dackus 2015 Maastricht 7:16