Uitslagen Zandboscross

zondag 1 december 2019

Terug

Website


Man, Trimloop korte (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stijn van Kessel Lopersgroep Deurne 16:38
2 Robert van Vegchel 1968 Helmond 18:47
3 Koen van Kessel 1988 Deurne 18:53
4 Olivier Vos 1988 Tilburg 20:57
5 Ben Verbeek 1984 21:31
6 Manolis Geldermans Lopersgroep Deurne 21:52
7 Bram Swinkels 1981 Lieshout 23:45
8 Mat Schatorje 1959 Lopersgroep Deurne 24:15
9 Albert Struik 1960 Lopersgroep Deurne 24:45
10 Dirk van der Linden 1994 Deurne 24:49
11 Rene Wagemans 1972 Deurne 25:18
12 Wim Thijssen 1959 Lopersgroep Deurne 26:14
13 Peter van der Horst 1965 Deurne 26:20
14 Jos Snijders 1971 Deurne 26:45
15 Han Weijer 1959 Den bosch 26:48
16 Joop Beijers 1965 Deurne 27:59
17 Rene Kurvers 1970 Venlo 28:46
18 Rens van de Ven 2007 Helmond 29:50
19 Jo van den Berkmortel 1943 Lopersgroep Deurne 29:50
20 Frank van de Ven 1969 Helmond 30:42
21 Niek Berghorst 1982 Eindhoven 30:59
22 Roy Bos 1977 Prins Hendrik 31:07
23 Manfred van Kuijk 1977 Deurne 31:19

Vrouw, Trimloop korte (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Awital Mannheim 1988 Asterix 23:26
2 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 24:33
3 Monique Blakenburg 1988 Helmond 24:58
4 Britt Kampers 1994 Lopersgroep Deurne 25:44
5 Inge van der Kuil 1993 Asterix 26:10
6 Helma van den Heuvel 1967 Deurne 26:42
7 Nicole Brentjens 1967 Deurne 26:49
8 Yvonne Verbeek 1966 Deurne 28:23
9 Fenne Schatorje 1994 Deurne 29:25
10 Malika van Dijk 1977 Lieshout 29:40
11 Els de Vries 1960 't Jasper Sport 29:44
12 Marieke van Turnhout 1980 Aarle-Rixtel 30:47
13 Liselotte Verbeek 1987 Deurne 36:00

Man, Trimloop lange (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel Lopersgroep Deurne 23:56
2 Michiel Voncken 1988 Nijmegen 25:55
3 Ernie Maas 1979 Bakel 27:16
4 Wilco Goort Lopersgroep Deurne 27:28
5 Martijn Tuin Lopersgroep Deurne 27:53
6 Rick Struik 1983 Deurne 28:17
7 William Thijssen 1992 Deurne 28:24
8 Willy kanters 1961 Lopersgroep Deurne 28:36
9 Stefan Verbeek 1984 Deurne 28:51
10 Wim Langewouters 1956 29:42
11 Gerrit de Koning 1954 Bakel 29:58
12 Bart Berkvens 1983 30:37
13 Eddy van Tulden 1979 30:40
14 Marc Thielen 1971 Vlierden 30:53
15 Udo Engelke 1966 Molenhoek 31:05
16 Willem nuijten 1991 Eindhoven 31:06
17 Joris Kuppens 1976 Eindhoven 31:37
18 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 31:43
19 Paul Kuijken 1978 Geldrop 31:44
20 Roel Dielissen Lopersgroep Deurne 31:57
21 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 32:16
22 Vincent Dumont 1972 Eindhoven Atletiek 32:25
23 Johan van Hal 1964 Uden 32:31
24 Cor van der Steijn 1983 Lopersgroep Deurne 32:44
25 Ales Leeman 1966 Molenhoek 33:00
26 Michael Matheij Lopersgroep Deurne 33:07
27 Marc de Koning 1980 33:18
28 Ton Smits 1979 Helmond 33:20
29 Luc Bruggeman 1963 Helmond 33:35
30 Ton van Empel 1968 34:20
31 Hans Jeronimus 1969 34:25
32 Rob Streeder 1961 Lieshout 34:29
33 Jack Kuijten 1958 Waalre 34:32
34 Harm Aarts 1983 Deurne 35:08
35 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 35:34
36 Rien Vriens 1957 Bakel 35:43
37 Harry vd Sande 1956 Boekel 35:51
38 Mies van Berlo 1952 Lieshout 35:58
39 Wim Driessen 1962 Asten 36:13
40 Riny Wismans 1956 Lopersgroep Deurne 36:14
41 Bert vd Sande 1954 Boekel 36:24
42 Pancho van den Broek 1972 Deurne 36:29
43 Wilfred van Heugten 1970 Asten 36:49
44 Ron Kuijper 1964 Deurne 36:53
45 Bas Dirkson 1962 36:55
46 Wesley Vogels Lopersgroep Deurne 37:13
47 Gerrie Luttikhold 1965 Deurne 37:22
48 Bart van den Eijnden 1976 Utrecht 37:44
49 Pieter Schobers 1962 Lopersgroep Deurne 37:48
50 Ad de Laat 1957 Geldrop Runners 37:51
51 Teun Swinkels 1956 Bakel 38:12
52 Cor Terheijden 1961 Lopersgroep Deurne 39:43
53 Daan Driessen 1993 Someren 40:31
54 Merijn Trommar 1975 Eindhoven Atletiek 41:26
55 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 42:20
56 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 42:24
57 Jos Meeuws 1960 Someren 42:40
58 Martien Keizers 1951 Lopersgroep Deurne 43:34
59 Nanno Beck 1955 Valkenswaard 43:37
60 Harold Vissers 1968 HAC 44:57
61 Frank de Roij 1951 Geldrop Runners 44:57

Vrouw, Trimloop lange (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jessie Hesseling 1995 Eindhoven 31:43
2 Melissa van den RTeek 2000 Deurne 31:49
3 Linda Kuijper 1993 Deurne 31:53
4 Karin Bessembinder 1988 Eindhoven Atletiek 33:38
5 Natasja Gerritzen 1967 Eindhoven Atletiek 34:31
6 Irene Salverda 1982 Nijmegen 34:35
7 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 34:53
8 Iris Houben 1994 Asterix 37:53
9 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 38:12
10 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 38:45
11 Maartje Nuijten 1991 Eindhoven 38:52
12 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 39:01
13 Willy Gommers 1967 Eindhoven Atletiek 39:04
14 Loes Bouman 1979 40:05
15 Karin Streeder 1955 Lieshout 41:26
16 Marleen Gerrits 1970 Deurne 41:36
17 Jolande van Meer Deurne 41:48
18 Maaike Niesten 1981 41:57
19 Tamara Bombeeck 1991 Helmond 42:38
20 MarieJosé Roijackers 1968 Milheeze 44:57

Msen, Lange cross Heren (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 32:34
2 Tom Reep 1997 Asterix 33:24
3 Patryk Lukaszewski 1989 Someren 33:34
4 Kai Weyers 1994 Tura Bruggen 33:47
5 Rick Hendriks 1993 Oss '78 34:17
6 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atletiek 34:33
7 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 34:43
8 Finn Timmermans 1998 Eindhoven 34:47
9 Joost Bovee 1985 ATV Venray 34:49
10 Bram Cuijpers 1980 Eindhoven Atletiek 35:03
11 Twan Kops 1991 GVAC 35:11
12 Kay Peeters 1998 Horst 35:40
13 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 35:47
14 Guus Winkelman 2003 Running Team Eindhoven 36:53
15 Thijs Pauwels 1985 de Peelrunners 37:10
16 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 37:15
17 Max Heijmans 1987 Oss '78 37:33
18 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 39:58
19 John Verdonschot 1991 Eindhoven 40:33
20 Fabiaan Hendricks 1984 Venlo 40:38
21 Wout Vinken 1984 GAC Gemert 40:55
22 Dominique Jentjens 1981 Velden 40:56
23 Nick van den Eng 1991 Helmond 41:14
24 Harm van Laanen 1985 Geldrop 41:37
25 Ralph Thijssen 1980 Bakel 42:01
26 Frank Heuer 1981 Willich 42:41
27 Bram Maas 1980 Venray 45:22
28 Toth Gábor 1987 Someren 54:18
29 Henricus Weerts 1983 Helmond 55:18

M40, Lange cross Heren (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Raymond van Hall 1974 Doesburg 35:01
2 Edwin Achterberg 1973 Nuenen 35:27
3 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 35:37
4 Ronald Langenhuizen 1977 Swift 35:41
5 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 36:03
6 Stephan Haans 1978 Eindhoven Atletiek 36:18
7 Marijn Emans 1979 Venlo 36:26
8 Ralph Scherjon 1979 Scopias 36:31
9 Tadesse Woldemesekel 1972 ATV Venray 36:56
10 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 37:01
11 Marco Gielen 1970 Scopias 37:18
12 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 37:54
13 Angelo Jansen 1971 GVAC 38:09
14 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 38:10
15 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 38:24
16 Jan van den Broek 1975 GAC Gemert 38:24
17 Jack Boots 1970 Scopias 39:24
18 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 39:51
19 Bjorn Koelink 1976 Nuenen 39:58
20 Bart van Mierlo 1976 Someren 40:50
21 Fred Reijnen 1971 HAC 40:53
22 Bas van Loon 1972 Asten 41:49
23 Gabs Steijaert 1970 HAC 42:11
24 Stefan van Mierlo 1975 Asten 42:17
25 Edwin van der Wulp 1970 Geldrop 43:36
26 Geurt Janssen 1970 Asten 44:54
27 Marco Daverveld 1970 De Rips 45:25
28 Mark de Vries 1972 Helmond 46:10
29 Richard Hendrix 1970 Tegelen 46:26
30 Stefan Rus 1974 Ommel 47:12
31 Adam kudrewicz 1979 Helmond 47:38
32 Marcel Zelen 1973 Atletiek Leudal 49:14
33 Sander Dinghs 1976 Venlo 49:22

M50, Lange cross Heren (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Mijsberg 1965 35:18
2 Pascal Lucker 1967 avVN 35:45
3 René Jacobs 1969 Someren 37:56
4 Wim Setz 1964 Geldrop 38:40
5 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 38:46
6 Mark Jongeneelen 1968 't Jasper Sport 39:10
7 Carlo Buijs 1962 GVAC 39:10
8 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 39:15
9 John Kocken 1961 HAC 39:56
10 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 42:31
11 Jan Hermkes 1963 Velden 43:00
12 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 43:47
13 Peter Hendrix 1964 de Peelrunners 43:49
14 Andreas Thusau 1961 43:59
15 Berry Simons 1969 Running Team Eindhoven 44:48
16 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 45:29
17 Jones Ewalds 1965 Venlo 45:31
18 Etienne Vissers 1968 Eindhoven Atletiek 45:51
19 Jan van Lessen 1965 46:51
20 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 47:16
21 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 47:37
22 Heiner Mertens 1964 Willich 48:07
23 Frank Terpoorten 1967 Venlo 48:46
24 Twan van Stokkem 1968 Venray 50:27
25 Edwin de Groot 1968 Venray 51:12
26 Stap Jeantev 1963 't Jasper Sport 51:12
27 Jeffrey Schifferling 1964 't Jasper Sport 51:41
28 Frits Gösgens 1961 Oostrum Lb 54:54

M60, Lange cross Heren (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 38:23
2 Jan Oehlen 1956 avVN 40:43
3 Henk Flipsen 1957 Prins Hendrik 41:22
4 Albert Warnders 1955 LOGO 41:46
5 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 44:20
6 Frans noijen 1952 Lopersgroep Deurne 47:48
7 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 49:01
8 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 49:34
9 Jos Thielen 1959 Wanssum 50:59
10 Jos Sanders 1951 avVN 1:05:15

M70, Lange cross Heren (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Martien van de Ven 1948 Atletiek Oirschot 45:12
2 Piet Aarts 1945 Wanssum 53:00
3 Kees Smetsers 1947 Atletiek Oirschot 57:38

V, Lange cross Dames (7100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 Tegelen 28:56
2 Nathalie Thijssen 1991 Eindhoven 29:39
3 Angélique de Vries 1977 Eindhoven Atletiek 29:58
4 Magda Winiarska 1980 Someren 30:03
5 Manouk Peters 1991 de Peelrunners 30:55
6 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 31:17
7 Demi Boerekamp 1998 Someren 32:12
8 Marloes Frickel 1971 Cifla 32:55
9 Anne Rindt 1958 Eindhoven Atletiek 34:32
10 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 36:07
11 Magda Doumpas 1974 Someren 37:03
12 Erna Berkers 1975 37:33
13 Sterre Simons 1995 Breda 40:47

H, Korte cross Heren (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Casper van der Putten 1995 Asterix 15:28
2 Ids van Korven 2003 Running Team Eindhoven 15:35
3 Juul Knoester 2000 GVAC 15:51
4 William Webster 2003 GVAC 16:02
5 Bart Cooymans 1997 Nederlandse Triathlonbond 16:22
6 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:25
7 Guus Heijnen 1999 Tartletos 17:01
8 Bouke van Belois 1998 Ciko '66 17:16
9 Christian Bakker 1969 Cifla 17:28
10 Floris Bennenbroek 1995 Asten 17:49
11 Rens van Dongen 1988 Scopias 17:55
12 Pascal Lucker 1967 avVN 18:13
13 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 18:13
14 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 18:15
15 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 18:19
16 Eduard Wanten 1967 Beesel 18:55
17 Imre Dielis 1999 Deurne 19:06
18 Jop Knoppers 1998 Lopersgroep Deurne 19:20
19 Dolf van de Voort 1974 PAC 19:35
20 Tom Schouten 1988 AV Weert 20:28
21 Stijn Verbruggen 1998 NSAV 't Haasje 20:44
22 John Wanten 1964 Meterik 20:49
23 Wesley Janssen 1989 Deurne 20:54
24 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 21:14
25 Danny Clignett 1983 HAC 21:25
26 Arie Adriaans 1973 Gemert 21:28
27 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 21:38
28 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 21:49
29 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 21:52
30 Ruud Langstraat 1972 ATH 22:44
31 Frans Teunissen 1968 't Jasper Sport 22:57
32 Arno Sinjov 1961 Eindhoven Atletiek 23:24
33 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 23:50
34 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 24:08
35 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 30:19

Vsen, Korte cross Dames (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Emmie Weekers 1999 Eindhoven Atletiek 18:33
2 Imke van Gog 1999 Ospel 18:49
3 Femke van Gog 1999 Ospel 18:57
4 Melissa Bevers 1995 Asterix 19:16
5 Kim Janssen 1993 Lopersgroep Deurne 20:24
6 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 20:32
7 Christel van Rooij 1996 Atletiek Maastricht 20:48
8 Viola van den Berk 1987 Eindhoven Atletiek 21:40
9 Karolina Saczyk 1991 Helmond 23:25
10 Nicky Arnoldussen 1987 Geldrop 24:40
11 Melissa Dedroog 1995 Maasmechelen 26:18
12 Colett Szatarska 1991 Straelen 27:10
13 Rianne Nijssen 1992 Neerkant 31:07

V35, Korte cross Dames (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Diana Golek 1983 18:21
2 Bianca Broumels 1984 Eindhoven Atletiek 20:33
3 Malgorzata ML Furmanek 1976 Helmond 26:59

V45, Korte cross Dames (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fannie van Bree 1973 GAC Gemert 20:41
2 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 20:59
3 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 24:34
4 Marie Jeanne Vandormael 1965 AVT Hechtel 25:05
5 Natasja Marcellis 1969 Overloon 25:23
6 Anne-Mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 30:40
7 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 31:07

JjunA, Jongens Junioren A (4800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 16:14
2 Jesse Holten 2001 Scopias 16:47
3 Awet Habteab 2001 HAC 17:33
4 Daan Hendrikx 2001 Scopias 17:51
5 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 18:00
6 Hannes Schulz 2001 Mönchengladbach 18:12
7 Olivier Gijbels 2002 Venlo 18:37
8 Davy Schoeber 2001 HAC 19:00
9 Martijn Jansen 2001 Scopias 19:06
10 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 19:21
11 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 19:28

MjunA, Meisjes Junioren A (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne van Mill 2002 Eindhoven Atletiek 12:34
2 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 13:50
3 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 13:52
4 Channelyn Ambrosiussen 2001 Running Team Eindhoven 14:52
5 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 16:08

JjunB, Jongens Junioren B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noah Holten 2004 Scopias 10:40
2 Jarno Albers 2003 Scopias 10:44
3 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 11:10
4 Max Baur 2003 Scopias 11:18
5 Rafael Tromp 2004 Cifla 11:23
6 Mike van Wouwe 2003 ATH 11:43
7 Bart Manders 2003 GAC Gemert 12:14
8 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 12:15
9 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 12:22
10 Kars Reijnen 2004 HAC 12:29
11 Jouri Strijbosch 2004 't Jasper Sport 12:37
12 Gijs van Lieshout 2004 HAC 13:38
13 Stef Langendonk 2004 HAC 13:49
14 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 15:13

MjunB, Meisjes Junioren B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 12:36
2 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 12:37
3 Emma Bijnen 2004 HAC 12:43
4 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 13:28
5 Fenne Claassens 2004 Helmond 13:42
6 Lieke Rijk 2004 Swift 14:17
7 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 15:18
8 Maud Seuren 2004 AV Weert 18:17

JjunC, Jongens Junioren C (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 11:34
2 Julian van Rens 2006 ATV Venray 11:39
3 Loek Moons 2006 Budel-Schoot 11:48
4 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 12:08
5 Jeroen van Lith 2005 Helmond 12:11
6 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 12:31
7 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 12:42
8 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 12:52
9 Luc van Ham 2005 Achilles-Top 13:02
10 Jesse van Doren 2006 Geldrop 13:06
11 Luuk Verhoeven 2006 HAC 13:07
12 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 13:09
13 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 13:23
14 Lasse Reijnen 2006 HAC 14:18
15 Timo Flipsen 2006 Lopersgroep Deurne 14:25
16 Joris Besselink 2006 GAC Gemert 14:29
17 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 14:52
18 Rens Geerlings 2005 Scopias 15:04
19 Samuel Geboers 2006 Eindhoven 15:07
20 Willem Klomp 2006 ATV Venray 16:03
21 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 17:06

MjunC, Meisjes Junioren C (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 8:31
2 Laurie Santegoeds 2005 GAC Gemert 8:48
3 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 9:00
4 Sanne Michiels 2006 ATH 9:05
5 Mieke de Vos 2005 Fortuna '67 9:22
6 Valerie Chu 2005 AV Weert 9:40
7 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 9:43
8 Eva van der Putten 2005 Eindhoven Atletiek 9:57
9 Meike Janssen 2005 AV Weert 10:02
10 Anne de Vries 2006 Lopersgroep Deurne 10:09
11 Britt Achten 2006 ATV Venray 10:11
12 Floor Vulders- Jochems 2005 GAC Gemert 10:26
13 Eef Classens 2006 ATV Venray 11:31
14 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 12:57

JjunD, Jongens Junioren D (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:18
2 Jorg Klomp 2008 ATH 8:28
3 Fergus Tabor 2007 HAC 8:37
4 Mads Verhofstadt 2008 HAC 8:47
5 Gijs Deckers 2008 Swift 8:55
6 Merijn van Seccelen 2008 Deurne 9:17
7 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 9:22
8 Rens Heygele 2008 HAC 9:22
9 Milan Geerts 2007 Kinrooi 9:23
10 Pieke Billekens 2008 AV Weert 9:28
11 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 9:29
12 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 9:29
13 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 9:37
14 Sven Theunissen 2008 AV Weert 9:44
15 Guido Janssen 2007 ATV Venray 9:55
16 Nils van Leipsig 2007 Swift 9:57
17 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 9:58
18 Ties van de Werken 2008 AV Weert 10:02
19 Raf Wolters 2008 Swift 10:31
20 Hielke Waterschoot 2007 HAC 10:32
21 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 10:36
22 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 10:46
23 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 10:46
24 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 10:47
25 Loek van Leeuwen 2008 't Jasper Sport 10:52
26 Jop Gubbels 2008 Scopias 12:10

MjunD, Meisjes Junioren D (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 5:25
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:31
3 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 5:35
4 Sofie van Wouwe 2008 ATH 5:50
5 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 6:09
6 Luna van den Heuvel 2007 HAC 6:09
7 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:10
8 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:11
9 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 6:32
10 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 6:34
11 Ilse Hanraets 2008 Scopias 6:40
12 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 6:44
13 Mirthe Reijnen 2007 HAC 6:45
14 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 6:46
15 Sofie Soer 2008 AV Weert 6:47
16 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 6:49
17 Shalena Kersten 2008 't Jasper Sport 7:00
18 Brechje Arts 2007 ATV Venray 7:08
19 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 7:17
20 Lieke Hoogers 2007 Lopersgroep Deurne 7:24
21 Ariam Mulugeta 2007 Deurne 7:49

Jpup, Jongens Pupillen A (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijmen van Wijchen 2009 GAC Hilversum 5:25
2 Florian van Wijchen 2009 GAC Hilversum 5:29
3 Tijn de Koning 2009 Lopersgroep Deurne 5:35
4 Timo Wassenberg 2010 Unitas 5:46
5 Jens Munsters 2009 Lopersgroep Deurne 5:54
6 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 5:56
7 Lars Custers 2010 HAC 6:04
8 Finn Jans Beken 2009 ATV Venray 6:10
9 Ravi Classen 2009 Scopias 6:12
10 Jarne Reijnen 2010 HAC 6:13
11 Twan ten Have 2010 Scopias 6:15
12 Jan Aardenburg 2010 Unitas 6:17
13 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 6:18
14 Sem Vissers 2010 Scopias 6:22
15 Noud Kessels 2010 Scopias 6:26
16 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 6:35
17 Mike van Tilburg 2009 HAC 6:36
18 Menno van Schijndel 2010 GAC Gemert 6:37
19 Cas Hendriks 2009 ATV Venray 6:39
20 Kevin Kersten 2010 ATH 6:39
21 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 6:40
22 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 6:48
23 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 6:50
24 Jens Pasmans 2010 Geldrop 6:53
25 Tim Michiels 2009 ATH 6:53
26 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 6:54
27 Luuk Schreurs 2009 Scopias 7:01
28 Justin Smirk 2010 HAC 7:04
29 Casper Van de Weert 2010 't Jasper Sport 7:05
30 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 7:10
31 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 7:25
32 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 7:29
33 Eef Kirkels 2010 AV Weert 7:36
34 Dennis Verbeek 2010 Lopersgroep Deurne 7:41
35 Len Proenings 2010 Lopersgroep Deurne 7:42
36 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 7:57
37 Nelis van der Zanden 2010 't Jasper Sport 8:07
38 Thijs Bukkems 2009 't Jasper Sport 9:29

Mpup, Meisjes Pupillen A (1400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 5:47
2 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:53
3 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 5:59
4 Lieve Derks 2009 ATH 6:03
5 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 6:09
6 Maud Heygele 2010 HAC 6:10
7 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:19
8 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:19
9 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 6:20
10 Saskia Grosfeld 2009 AVV 6:25
11 Menthe Beugels 2009 Vlierden 6:27
12 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 6:29
13 Lise Kostons 2010 HAC 6:35
14 Eline Kandelaars 2010 HAC 6:37
15 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 6:40
16 Laura Verhallen 2010 Deurne 6:40
17 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 6:48
18 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 6:49
19 Nina Flipsen 2009 Lopersgroep Deurne 6:53
20 Naledi van Laarhoven 2009 HAC 6:58
21 Lara van der Heijden 2009 ATV Venray 7:05
22 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:09
23 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 7:11
24 Marijke Schraets 2010 Scopias 7:15
25 Rian Janssen 2009 Scopias 7:20
26 Evy van Dooren 2009 Lopersgroep Deurne 7:21
27 Quinty Bukkems 2009 HAC 7:23
28 Maud Helmink 2010 Scopias 7:25
29 Pien Janssen 2010 Atletiek Helden 7:27
30 Zenn Clignett 2009 HAC 7:30
31 Chiara Toller 2009 ATH 7:31
32 Karlijn Sukel 2010 HAC 7:33
33 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 8:02

Jpup, Jongens Pupillen B (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 5:15
2 Demi Grommen 2011 Egchel 5:20
3 Bram Rekmans 2011 AV Weert 5:25
4 Floris Prins 2011 HAC 5:31
5 Lars Geraats 2011 Baexem 5:39
6 Lins Kiggen 2011 AV Weert 5:56
7 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 6:04
8 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 6:11
9 Siem van de Wetering 2011 GAC Gemert 6:21
10 Thymen Mesman 2011 Helmond 7:00
11 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 7:21
12 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 7:22

Mpup, Meisjes Pupillen B (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 5:20
2 Daphne Klomp 2011 Scopias 5:24
3 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 5:27
4 Lotte van Havere 2011 Swift 5:34
5 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 5:38
6 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 5:39
7 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 5:42
8 Fenne Hurkens 2011 GAC Gemert 5:51
9 Pixie Clignett 2011 HAC 5:55
10 Elise Grosfeld 2011 AVV 5:56
11 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 5:56
12 Benthe Coolen 2011 Lopersgroep Deurne 5:57
13 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 5:57
14 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 5:58
15 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 5:59
16 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 6:01
17 Robin van den Bogaard 2011 HAC 6:02
18 Anna Wilms 2011 HAC 6:02
19 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 6:04
20 Lenthe Lieveld 2011 HAC 6:05
21 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 6:06
22 Saar de Koning 2011 6:06
23 Noor Ploegmakers 2011 GAC Gemert 6:11
24 Lieke Vugts 2011 ATH 6:11
25 Lune Verhofstadt 2011 HAC 6:13
26 Lonne Ploegmakers 2011 GAC Gemert 6:15
27 Loïs Bukkems 2011 HAC 6:17
28 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 6:51
29 Felicia Kersten 2011 't Jasper Sport 7:12

Jpup, Jongens Pupillen C (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 5:27
2 Job de Wit 2012 GAC Gemert 5:29
3 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 5:31
4 Gijs van Bussel 2012 Asten 5:45
5 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 5:52
6 Jord Custers 2012 HAC 5:58
7 Danny Jenniskens 2012 ATV Venray 6:17
8 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 6:17
9 Stef Paulus 2012 ATV Venray 6:33
10 Pim Slaats 2012 Lopersgroep Deurne 6:36
11 Marcus Buseyi 2012 ATH 7:02
12 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 7:35

Mpup, Meisjes Pupillen C (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nina Kersten 2012 ATH 5:52
2 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 5:55
3 Anna Dinghs 2012 Venlo 6:02
4 Feliene Derijk 2012 Scopias 6:15
5 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 6:22
6 Evi den Engelsman 2012 Lopersgroep Deurne 6:23
7 Alix Ermers 2012 GAC Gemert 6:30
8 Jolé Marijnissen 2012 Achilles-Top 6:35
9 Elaiza van der Mast 2012 HAC 6:47
10 Nine Beugels 2012 Vlierden 6:53

Jpup, Jongen mini Pupillen (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Brent Smetsers 2013 Scopias 5:29
2 Dex Scheepers 2013 ATH 5:41
3 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 5:42
4 Jor van den Munckhof 2013 Scopias 5:44
5 Bram Geraats 2013 Baexem 6:10
6 Daan Verhallen 2013 Deurne 6:21
7 Jent Beckers 2013 Milheeze 6:26
8 Finn Holl 2013 ATV Venray 6:29
9 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 6:48
10 Enne Dinghs 2013 Venlo 6:55
11 Amir Mulugeta 2013 Deurne 7:03
12 Gus van de Wetering 2013 GAC Gemert 7:27

Mpup, Meisjes mini Pupillen (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tess Wassenberg 2013 Unitas 5:55
2 Daniek Grommen 2013 Atletiek Helden 5:57
3 Esmee Vugts 2013 ATH 6:11
4 Maud Geraats 2013 Baexem 6:26
5 Sarah Verbiest 2013 Helmond 6:49
6 Robin Bijsterveld 2013 Eindhoven Atletiek 7:04
7 Elyza Leenders 2013 Bergen Lb 7:05
8 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 7:25
9 Bo Relou 2014 8:25

Recr, Recreanten

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Manfred Verberne Lopersgroep Deurne 40:19

Recr, Recreanten

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hester Vosmeer Lopersgroep Deurne 13:23
2 Hanneke Maas Lopersgroep Deurne 14:27
3 Susan Kuijpers Lopersgroep Deurne 14:30
4 Amanda van der Windt Lopersgroep Deurne 14:31