Uitslagen Neelderveldloop

zaterdag 22 december 2018

Terug


Vsen, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 Tegelen 17:01
2 An Lenders 1990 Venloop Running Team 18:17
3 Danique Verdellen 1999 Scopias 18:51
4 Anna Gommer 1999 Achilles-Top 19:46
5 Jet Slijkhuis 1997 Herten 28:37
6 Jenny van den Heuvel 1987 Swift 29:31

V35, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 20:37
2 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 21:17
3 Birgit Bertrand 1974 Kerkrade 22:40
4 Chantal Janssen 1976 Tegelen 22:44
5 Hester Hirsch 1979 Swift 28:20
6 Annemarie Hilgers 1979 Swift 29:32

V45, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 20:28
2 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 22:29
3 Marjan van den Tillaar 1973 Loopgroep PK 22:55
4 Lianne van Avesaath 1966 Swift 24:22
5 Elise Swinkels 1970 Geldrop 26:09
6 Suzan Handels-Wiertz 1971 Swift 26:25
7 Wilma Maessen 1961 Scopias 27:48

Man, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rik Heijnen 1990 Atletiek Helden 15:06
2 Guus Winkelmolen 1998 Swift 15:33
3 Ids van Korven 2003 Running Team Eindhoven 15:48
4 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 15:59
5 Job Dusch 1981 Atletiek Helden 16:05
6 Anday Tekle 1999 Unitas 16:14
7 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 16:33
8 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 16:59
9 Benedikt Jobb 1991 TUS Xanten 17:29
10 Nick Wanten 1999 Swift 18:19
11 Luke Heijnen 1993 Atletiek Helden 18:20
12 Simon Verwijlen 1995 AV Weert 18:42
13 Tom Smetsers 1982 Reuver 18:44
14 Keo Meulenberg 2003 Nieuwstadt 20:18
15 Remco Stribos 1978 Swift 21:58
16 Trevor Homs 1979 Swift 23:17
17 Attila Kovacs 1974 ATH 23:42
18 Robert Hirsch 1977 Swift 26:59

M45, Korte Cross (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Manfred Herzog 1967 Dusseldorf 19:06
2 Eduard Wanten 1967 Beesel 19:41
3 Bas Mols 1971 STB 20:30
4 Jan van de Winkel 1963 Swift 20:41
5 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 20:56
6 Peter van Dijk 1970 Lopersgroep Deurne 21:39
7 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 21:42
8 Ruud Langstraat 1972 ATH 21:47
9 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 21:55
10 Peter Oitmann 1966 Roermond 21:59
11 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 22:32
12 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 22:38
13 Gaston Magnee 1966 Beek 22:53
14 Patrick Goertz 1973 Swift 23:02
15 Mark de Vries 1972 Helmond 23:06
16 Harrie Bos 1958 Helmond 23:15
17 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 23:33
18 Hendrik-Jan Hool 1960 AVON 23:37
19 Jan Gruiters 1957 Swift 25:18
20 Jan van Lessen 1965 25:52

JjunA, JA/JB (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 15:53
2 Rob Rutjes 2000 Running Team Eindhoven 17:12
3 Daan Hendrikx 2001 Scopias 17:50
4 Roel Gorissen 2001 Caesar 18:04
5 Davy Schoeber 2001 HAC 19:14

JjunB, JA/JB (4700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijs van Lith 2002 Running Team Eindhoven 16:20
2 Mischa Hermans 2003 Unitas 17:25
3 Jarno Albers 2003 Scopias 17:28
4 Jeroen Panmans 2003 Cifla 17:30
5 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 17:39
6 Olivier Gijbels 2002 Venloop Running Team 18:04
7 Thom Schijnen 2002 Slenaken 18:12
8 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 18:39
9 Mike van Wouwe 2003 ATH 18:42
10 Joris Timmermans 2002 Weert 19:18
11 Stijn van Dommelen 2003 GAC Gemert 19:30
12 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 19:40
13 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 19:47
14 Jordy Dols 2002 Atletiek Maastricht 20:12
15 Bart Manders 2003 GAC Gemert 20:25
16 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 20:49
17 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 21:21

Vrouw, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna-Lina Dahlbeck 1981 TUS Xanten 39:51
2 Maaike Telkamp 1999 Almere '81 41:00
3 Anne Balter 1989 Hoensbroek 44:48
4 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 46:02
5 Marloes de Wolf 1994 Swift 48:21
6 Demi Boerekamp 1998 Someren 48:49
7 Simone Rademakers 1976 Weert 50:26
8 Lenny Engelen 1998 Atletiek Maastricht 52:24

Msen, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mohamed Bensahir 1991 Marokko 33:11
2 Christoph Verhalen 1982 TUS Xanten 34:12
3 Kai Weyers 1994 TuRa Bruggen 1923 e.V. 35:22
4 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atletiek 36:19
5 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 36:40
6 Guido Hendrix 1991 Stramproy 37:31
7 Marijn Emans 1979 de Grensrunners 37:35
8 Remco de Veen 1989 Nederlandse Triathlonbond 37:37
9 Ralph Scherjon 1979 Scopias 38:08
10 Peter Hoex 1983 Venlo 38:26
11 Chris Steuns 1980 Swift 38:55
12 Roel Smedts 1991 Atletiek Helden 40:11
13 Chris Frencken 1989 Veluwelopers 40:17
14 Janni Bremmers 1981 Herten 40:18
15 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 40:55
16 Jeroen Dael 1987 Scopias 41:39
17 Ivo Starren 1981 GAC Gemert 42:06
18 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 42:35
19 Wout Gijsbers 1988 Hamburg 44:18
20 Remy Hendrickx 1988 Venlo 44:45
21 Koen Brouwer 1980 Tegelen 45:10
22 Roy Driessen 1984 Steyl 45:12
23 Martijn Bakker 1982 Weert 46:34
24 Joep Niessen 1992 Swift 46:36
25 Kenny van Kasteren 1982 Gemert 47:51
26 Johan van de Mortel 1986 Swift 48:11
27 Sander van Venrooij 1988 Oss 55:08
28 Michael van Gemen 1981 Velden 56:00

M40, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 35:48
2 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 37:28
3 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 39:18
4 Bas Pierik 1976 AVON 39:29
5 Robert Reintjes 1976 Helmond 40:48
6 Andrew Leenen 1977 Roggel 43:18
7 Sander Dinghs 1976 Venlo 50:38
8 Kees-Michel Heemskerk 1975 Rosmalen 54:25
9 Peter Stiphout 1977 Venlo 59:23

M45, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jean Pierre Hoeboer 1972 De Keien 36:27
2 Edwin Achterberg 1973 Nederlandse Triathlonbond 37:09
3 Erik de Laat 1970 AV Weert 37:45
4 Erwin van Dommelen 1973 GAC Gemert 38:28
5 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 38:37
6 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 39:08
7 David Leidelmeijer 1972 AV Weert 41:40
8 Jos Adriaens 1970 AV Weert 41:51
9 Jordan Van Lee 1973 GAC Gemert 42:00
10 Hans Steijaert 1970 HAC 43:29
11 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 45:33
12 Patrick Goertz 1973 Swift 47:20

M50, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Mijsberg 1965 De Keien 36:57
2 Leon Stijnen 1966 Atletiek Leudal 40:47
3 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 42:41
4 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 43:09
5 Mario Arts 1964 LOGO 43:20
6 Rob Wismans 1967 Reuver 44:44
7 Ton van der Honing 1964 Swift 45:50
8 Ronald Smeets 1968 Brunssum 46:18

M55, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 40:07
2 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 42:58
3 Jan Suylen 1963 Swift 44:06
4 Perry Peeters 1962 STB 44:49
5 Georgy Sinelshchlkov 1963 GAC Gemert 46:53
6 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 48:56
7 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 49:16
8 Wim Cox 1963 Swift 50:16
9 Nol Geurts 1960 Heythuysen 59:23

M60, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Albert Warnders 1955 LOGO 43:39
2 Har Boonen 1952 Atletiek Leudal 43:47
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 43:52
4 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 44:41
5 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 48:44
6 Jos de Vries 1953 Swift 53:06
7 Ton Rückert 1954 Scopias 53:50
8 Henk Engelen 1955 Vlodrop 55:11

V45, Lange Cross (9700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 52:19
2 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 54:10

MjunA, MA/MB/JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 12:29
2 Sanne van Beek 2000 PAC 12:49
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 Running Team Eindhoven 15:20
4 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 16:13
5 Nynke Janssen 2001 AV Weert 18:21

MjunB, MA/MB/JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jill Wanten 2003 Swift 12:19
2 Kirsten Maes 2002 Unitas 13:04
3 Brenne Caubergh 2003 Atletiek Maastricht 13:40
4 Kyanie Blom 2003 Nederlandse Triathlonbond 13:51
5 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 13:59
6 Ilse de Bouter 2003 Swift 14:39
7 Nina van der Weele 2003 Running Team Eindhoven 14:54
8 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 15:05
9 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 15:08

JjunC, MA/MB/JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Falco Aarts 2004 Atletiek Maastricht 11:08
2 Timo Klomp 2005 ATH 11:40
3 Jeroen van Lith 2005 Running Team Eindhoven 11:48
4 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 12:56
5 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 13:02
6 Kars Reijnen 2004 HAC 13:06
7 Gijs Buist 2005 AV Weert 13:22
8 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 13:25
9 Gijs van Lieshout 2004 HAC 14:03
10 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 14:57
11 Sjoerd Van Wingerden 2005 Swift 15:03
12 Steven Broere 2005 Swift 15:07
13 Ramón Setz 2005 Geldrop 16:11
14 Dennis de Jager 2004 HAC 16:46
15 Timo Kaanen 2005 Urmond 17:09
16 Roel van Engeland 2004 HAC 18:00

MjunC, MC (2250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 Lopersgroep Deurne 8:22
2 Emma Bijnen 2004 HAC 8:45
3 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 8:47
4 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 8:48
5 Femke Scheepers 2005 Herkenbosch 8:59
6 Iris van den Heuvel 2004 Atletiek Maastricht 9:18
7 Julie Cuijpers 2005 Caesar 9:28
8 Floor Vulders Jochems 2005 GAC Gemert 9:34
9 Lizzy Langen 2004 Maasmechelen 9:37
10 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 9:39
11 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 9:42
12 Lieke Rijk 2004 Swift 9:48
13 Valerie Chu 2005 AV Weert 9:52
14 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 9:55
15 Kiki Kooijman 2005 AV Weert 9:57
16 Meike Janssen 2005 AV Weert 10:18
17 Eva Nagel 2005 't Jasper Sport 10:19
18 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 10:37
19 Demi de Vries 2004 HAC 10:47
20 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 11:12

JjunD, JD (2250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dani Meisen 2006 Caesar 8:03
2 Julian van Rens 2006 ATV Venray 8:05
3 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 8:10
4 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 8:20
5 Sem van der Heijden 2007 DES 8:42
6 Loek Moons 2006 Budel-Schoot 8:47
7 Timo van Bergen 2006 Swift 8:48
8 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 8:48
9 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 8:50
10 Bas Verheijen 2007 AV Weert 9:03
11 Lasse Reijnen 2006 HAC 9:08
12 Jesse van Doren 2006 Geldrop 9:18
13 Fergus Tabor 2007 HAC 9:22
14 Cas Rijvers 2006 Scopias 9:25
15 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 9:38
16 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 9:43
17 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 9:50
18 Kay Marris 2007 AV Weert 9:52
19 Raf Verbruggen 2006 Atletiek Helden 9:58
20 Senna America 2006 Achilles-Top 10:02
21 Thijs Bongers 2007 Swift 10:11
22 Louis Stahlschmidt 2006 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:24
23 Clara Tappeser BM 2007 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:24
24 Mateo del Quarto 2006 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:25
25 Nils van Leipsig 2007 Swift 10:25
26 Willem Klomp 2006 ATV Venray 10:31
27 Lukas Leven 2006 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:32
28 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 10:33
29 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 10:39
30 Jort Fleuren 2006 Atletiek Helden 10:41
31 Jop de Wit 2007 Swift 10:56
32 Hielke Waterschoot 2007 HAC 11:02
33 Ruben Broere 2006 Herten 11:17
34 Teun Beek 2007 Swift 11:19
35 Luc Sanders 2007 ATV Venray 11:27
36 Viola Wolters BM 2007 TuRa Bruggen 1923 e.V. 11:32
37 Eric Peters 2007 TuRa Bruggen 1923 e.V. 11:34
38 René Bossmanns 2007 TuRa Bruggen 1923 e.V. 11:37
39 Niklas Meißner 2006 TuRa Bruggen 1923 e.V. 11:37
40 Sam Geraeds 2006 Swift 11:45
41 Mathieu Huijs 2007 Scopias 12:18

MjunD, MD (1800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 6:53
2 Emma Aarts 2007 Atletiek Maastricht 6:58
3 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 7:00
4 Claire van den Hurk 2006 ATH 7:32
5 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 7:52
6 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 8:04
7 Mirthe Reijnen 2007 HAC 8:12
8 Layla van Berkel 2007 HAC 8:21
9 Elke Bens 2006 Swift 10:07
10 Bieke Langen 2006 Maasmechelen 10:56

JpupA, JPA (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Max Hutjens 2008 Venloop Running Team 6:10
2 Karsten Debets 2008 Caesar 6:12
3 Jorg Klomp 2008 ATH 6:35
4 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 6:43
5 Thies Stijnen 2009 Caesar 6:45
6 Elihle Tersteeg 2008 Nijmegen Atletiek 6:47
7 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 6:50
8 Ivar Colijn 2008 AV Weert 6:50
9 Gijs Deckers 2008 Swift 6:51
10 Koen Schiepers 2009 Atletiek Maastricht 6:56
11 Ravi Classen 2009 Scopias 7:02
12 Moos Mevissen 2009 Swift 7:08
13 Rens Heygele 2008 HAC 7:17
14 Koen Stribos 2008 Swift 7:18
15 Faas Wanten 2008 Scopias 7:23
16 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 7:35
17 Daan Domburg 2009 Swift 7:40
18 Ivo Bierman 2008 AV Weert 7:42
19 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 7:44
20 Joep van Casteren 2009 ATH 7:46
21 Raf Wolters 2008 Swift 7:47
22 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 7:47
23 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 7:50
24 Tim Michiels 2009 ATH 7:51
25 Jordy Keijsers 2008 Budel 7:56
26 Jelle Kurvers 2008 Atletiek Helden 7:56
27 Sem Elzinga 2008 Atletiek Helden 7:56
28 Joas de Zeeuw 2009 Swift 7:57
29 Simon Hennissen 2008 Swift 8:01
30 Daan Geraeds 2008 Swift 8:02
31 Sven Theunissen 2008 AV Weert 8:03
32 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 8:05
33 Pim Reinders 2008 Bakel 8:09
34 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 8:09
35 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 8:10
36 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 8:11
37 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 8:12
38 Casper Rekmans 2009 AV Weert 8:14
39 Jop Gubbels 2008 Scopias 8:17
40 Teun Schattefor 2008 Scopias 8:23
41 Michael Mertens 2009 Swift 8:26
42 Stijn Crins 2009 Swift 8:26
43 Noah Helgers 2009 Swift 8:27
44 Tijs Rijvers 2008 Scopias 8:31
45 Luuk Schreurs 2009 Scopias 8:37
46 Tristan Mestrom 2008 Swift 8:43
47 Jonas Erkens 2009 TuRa Bruggen 1923 e.V. 8:46
48 Tim Hendrikx 2008 Scopias 8:59
49 Lukas Canjels 2009 Scopias 9:11
50 Silas Baak 2008 Swift 9:14
51 Dion Neijgh van Lier 2009 AV Weert 9:17
52 Tijn Van Havere 2008 Swift 9:21
53 Kane Vijgenboom 2008 Scopias 9:37
54 Joris Huys 2008 Scopias 9:38
55 Sven Mewiss 2008 Scopias 9:46

MpupA, MPA (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 6:17
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 6:22
3 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 6:29
4 Lieke Jans 2008 Achilles-Top 6:55
5 Sofie van Wouwe 2008 ATH 7:03
6 Lieve Derks 2009 ATH 7:16
7 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 7:17
8 Amy Damen 2008 Swift 7:22
9 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 7:34
10 Kim Juchems 2009 Kerkrade 7:43
11 Hedwig Tabor 2009 HAC 7:44
12 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 7:45
13 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 7:54
14 Sofie Soer 2008 AV Weert 8:03
15 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 8:04
16 Liz Bastings 2009 Scopias 8:07
17 Sarah Geraets 2008 Swift 8:09
18 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 8:11
19 Fleur Joosten 2009 AV Weert 8:12
20 Evi Hovens 2008 Scopias 8:13
21 Saartje Litjens 2008 Scopias 8:14
22 Evi Thoneick 2008 Swift 8:15
23 Nicky Snellens 2008 Swift 8:23
24 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 8:34
25 Emma van Liebergen 2009 Scopias 8:34
26 Emma Nieskens 2008 Swift 8:40
27 Rian Janssen 2009 Scopias 8:53
28 Imke Wijnen 2009 AV Weert 8:59
29 Charlotte Reyer 2009 TuRa Bruggen 1923 e.V. 9:03
30 Amber Begheijn 2008 Swift 9:06
31 Amy Dobra 2008 Swift 10:15

JpupB, JPB (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ferde Saenen 2010 Looise AV 6:40
2 Timo Wassenberg 2010 Unitas 6:47
3 Lars Custers 2010 HAC 7:16
4 Jente Wekenborg 2010 Scopias 7:19
5 Jarne Reijnen 2010 HAC 7:37
6 Yannick Deckers 2010 Unitas 7:39
7 Noud Kessels 2010 Scopias 7:50
8 Noah Babic 2010 Swift 8:00
9 Jan Aardenburg 2010 Unitas 8:02
10 Tomas Babic 2010 Swift 8:05
11 Jens Pasmans 2010 Geldrop 8:07
12 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 8:12
13 Casper Van de Weert 2010 't Jasper Sport 8:16
14 Huub Oerlemans 2010 ATV Venray 8:17
15 Alex Haenen 2010 Atletiek Helden 8:17
16 Sem Vissers 2010 Scopias 8:22
17 Justin Smirk 2010 HAC 8:24
18 Timo Broekmans 2010 Unitas 8:28
19 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 8:32
20 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 8:39
21 Cas Glaudemans 2010 Swift 8:39
22 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 8:40
23 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 8:44
24 Jeffrey van Nuil 2010 Swift 8:56
25 Eef Kirkels 2010 AV Weert 9:03
26 Teun Wolters 2010 Swift 9:27
27 Niek Janssen 2010 Swift 9:29
28 Twan ten Have 2010 Scopias 10:13

MpupB, MPB (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 7:05
2 Sofie Rozema 2010 Swift 7:19
3 Maud Heygele 2010 HAC 7:39
4 Aila Colijn 2010 AV Weert 7:52
5 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 8:23
6 Marijke Schraets 2010 Scopias 8:39
7 Maud Helmink 2010 Scopias 9:04
8 Madelon Mestrom 2010 Swift 9:30
9 Sjuulke Tersmette 2010 Swift 9:53
10 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 10:03
11 Marah Berben 2010 Swift 10:35
12 Saar Beek 2010 Swift 10:36
13 Lisanne Siemerink 2010 Swift 10:51
14 Nienke Roesink 2010 HAC 11:43

JpupC, Pup C (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 6:42
2 Faas Mevissen 2011 Swift 6:51
3 Sem Kusters 2011 Scopias 6:59
4 Lins Kiggen 2011 AV Weert 7:04
5 Koen Verheijen 2011 AV Weert 7:07
6 Bram Rekmans 2011 AV Weert 7:27
7 Anders van Opbergen 2011 ATV Venray 7:32
8 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 7:40
9 Leon Syperrek 2011 TuRa Bruggen 1923 e.V. 7:45
10 Finn Theunissen 2011 AV Weert 7:59
11 Teun Brouwer 2011 Scopias 8:42
12 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 8:57
13 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 9:08

MpupC, Pup C (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 6:39
2 Lotte Van Havere 2011 Swift 6:50
3 Daphne Klomp 2011 Scopias 7:06
4 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 7:24
5 Lorijn Rutten-Wijenberg 2011 ATV Venray 7:33
6 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 7:40
7 Tina Muller 2011 Swift 10:56
8 Farah Verbruggen 2011 Atletiek Helden 7:55
9 Anouk Mewiss 2011 Scopias 8:06
10 Noa Dresen 2011 Swift 8:22
11 Mila Ehren 2011 Swift 8:25
12 Fenna Linssen 2011 Scopias 8:30
13 Ise Jans 2011 Achilles-Top 8:45
14 Isa Belgers 2011 Swift 8:59
15 Ranim Abdalla 2011 Swift 9:35

MMP, Mini's (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:58
2 Nouk Helmink 2012 Scopias 7:10
3 Pien Koumans 2012 Swift 7:27
4 Jitske Wekenborg 2012 Venlo 7:39
5 Ming Fa Lin 2012 Swift 7:49
6 Pleun van Woezik 2012 Scopias 7:59
7 Tess Wassenberg 2013 Unitas 8:16
8 Anna Dinghs 2012 Venlo 8:50
9 Anna Schlüter 2012 Swift 9:13
10 Nusha Muller 2012 Swift 9:26
11 Yvah Berben 2012 Swift 9:38
12 Sophie Deckers 2012 Unitas 9:52
13 Greta Bosch 2013 TuRa Bruggen 1923 e.V. 10:06

JMP, Mini's (1250m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 7:02
2 Lucas Rozema 2012 Swift 7:08
3 Igor Peeters 2012 Swift 7:09
4 Bjorn Adriaans 2012 GAC Gemert 7:17
5 Zef Philipsen 2012 AV Weert 7:54
6 Yavan Arts 2012 ATV Venray 8:14
7 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 9:10
8 Enne Dinghs 2013 Venlo 9:34