Uitslagen Scopias Klein Zwitserland Cross

zondag 13 november 2022

Terug

Website


Msen, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Teun Duisters 1993 Eindhoven Atletiek 33:33
2 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 34:56
3 Teun van den Brand 1997 Oss '78 36:08
4 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 36:18
5 Daan Hendrikx 2001 Venloop Running Team 37:33
6 Jurian van der Loop 1997 Oss '78 38:05
7 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 38:38
8 Marc Ouedraogo 1984 ATV Venray 38:39
9 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 38:40
10 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 39:40
11 Rens van Dongen 1988 Tegelen 40:06
12 Thijs Pauwels 1985 de Peelrunners 41:12
13 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 41:15
14 Krzysztof Biadasz 1985 't Jasper Sport 41:25
15 Michiel Mestrom 2002 Atletiek Helden 41:34
16 Fabiaan Hendricks 1984 Venlo 43:32
17 Rob van der Goor 1984 Sevenum 43:51
18 Johri van Eerd 1994 HAC 44:17
19 Joris Slingerland 1988 Venlo 55:41

M40, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jos Derijk 1982 Scopias 35:58
2 Tom Smetsers 1982 Scopias 36:31
3 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 36:42
4 Ralph Scherjon 1979 Scopias 37:05
5 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 38:07
6 Márcio Catarino 1978 Venlo 41:28
7 Ger Ticheler 1978 Scopias 43:24

M45, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 34:43
2 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 36:57
3 Jules van Hensberg 1976 Atletiek Leudal 37:18
4 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 40:12
5 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 40:17
6 Andrew Leenen 1977 Roggel 42:00
7 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 42:10
8 Roger Janssen 1976 Belfeld 42:52
9 Carry Pijls 1975 Tegelen 44:26
10 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 44:51
11 Mario Kessels 1974 Lopersgroep Deurne 45:04
12 Stefan Rus 1974 Someren 46:43

M50, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik Houben 1970 AV Weert 36:24
2 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 38:42
3 Chris van Schijndel 1971 GAC Gemert 39:15
4 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 39:24
5 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 40:37
6 Mark Jongeneelen 1968 't Jasper Sport 41:37
7 Marcel Meulendijks 1968 ATV Venray 41:55
8 Leon Geeraets 1970 avVN 42:24
9 Eric de Swart 1971 de Peelrunners 43:14
10 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 46:38
11 Bennie Nagel 1970 't Jasper Sport 46:50
12 Stephan Pasch 1972 Nettetal 50:15

M55, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pascal Lucker 1967 avVN 36:52
2 Frank Fonteyne 1967 Lottum 38:11
3 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 41:49
4 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 42:44
5 Ton van Loon 1966 Loopgroep Aart Stigter 42:58
6 Peter Hendrix 1964 de Peelrunners 43:47
7 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 44:09
8 Jos van Deur 1963 Tegelen 46:52
9 Cor Beurskens 1964 Scopias 48:01
10 Jones Ewalds 1965 Venlo 49:36
11 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 52:03
12 Marcel Jansen 1966 't Jasper Sport 52:56

M60, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Rutten 1961 Nederweert 39:09
2 Jack Niessen 1958 Swift 40:02
3 Johan van Gageldonk 1962 Scopias 42:14
4 John Kocken 1961 HAC 43:12
5 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 45:32
6 Zbigniew Lulis 1960 Deurne 46:48
7 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 47:35
8 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 49:48
9 Hans Cardinaals 1958 Tegelen 50:20
10 Joep Geelen 1960 Venlo 55:15
11 Geert Janssen 1952 Tegelen 56:03

Vsen, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renee Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 38:37
2 Melissa van den Reek 2000 Lopersgroep Deurne 39:19
3 Evi Joosten 1987 Ommel 41:00
4 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 41:28
5 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 43:29
6 Dominique van Eijk 1988 Reuver 44:32
7 Mireille Boreas-van Eijk 1988 Tegelen 45:01
8 Femke van Heugten 1980 Beek en Donk 46:34
9 Anke Jacobs 1986 Reuver 50:33
10 Wendy Backus 1997 Scopias 1:11:18

V45, Lange cross (9300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anita Hermann 1961 Issum 49:05
2 Frederique Moors 1975 Scopias 50:11
3 Carla Gubbels 1966 Tegelen 50:34
4 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 51:23
5 Annette Philipsen 1970 Broekhuizenvorst 52:21
6 Wilma Derks 1962 Sevenum 52:57
7 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 52:58
8 Marlie Verlinden 1966 Melderslo 56:22
9 Cindy Hovens 1977 Venlo 56:26
10 Mathilde van Lieshout 1969 Scopias 1:00:27
11 Monique Backus 1967 Scopias 1:00:28
12 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 1:00:39
13 Anita Woltering 1956 Scopias 1:03:50

Vsen, Korte cross (4400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Femke van Gog 1999 Nederweert 18:16
2 Hannah Clercx 2000 Asterix 18:56
3 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 19:54
4 Anouk Stoffels 1994 Velden 19:59
5 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 20:24
6 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 21:10
7 Anne Vink 1996 Venlo 21:22
8 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 22:58
9 Esther van de Korput 1991 Steyl 23:24
10 Lynn Behnke 2002 Unitas 23:32
11 Sanne Tosserams (G) Scopias 27:53
12 Jennifer Sabel (G) Scopias 31:35

V35, Korte cross (4400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ellis Jacobs 1984 STB 16:54
2 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 17:37
3 Sandra Smeets 1978 Heythuysen 18:11
4 Esther Damen 1982 Helmond 19:11
5 Rudy van Gerven 1978 Tegelen 19:12
6 Julia Dahmen 1978 Swift 19:13
7 Anne Joosten 1981 Vlierden 19:20
8 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 19:57
9 Marscha Scherjon 1981 Scopias 21:13
10 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 22:20
11 Jolie Treuen 1984 Venlo 22:29
12 Anika Muster 1985 Bottrop 22:48
13 Lianne Verbeek 1984 Lopersgroep Deurne 23:09
14 Chanika van Gool 1986 Venlo 25:24

V45, Korte cross (4400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 Nederlandse Triathlon Bond 19:47
2 Claudia Seegers 1962 Geldern 20:41
3 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 20:44
4 Birgit Bertrand 1974 STB 20:55
5 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 21:04
6 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 21:14
7 Marianne Spronk 1948 TSV Weeze 1910/19 e.V 22:49
8 Adriek de Man 1964 Someren 23:00
9 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 23:06
10 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 23:08
11 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 23:16
12 Debbie Beurskens 1977 Belfeld 23:31
13 Petra Schreurs - Simons 1977 Scopias 24:14
14 Brigitte Boosman 1975 Geldrop 25:02
15 Annie Munten 1955 Genk 25:12
16 Cathy Cardinaals 1962 Tegelen 26:12
17 Wilma Maessen 1961 Scopias 26:26

Msen, Korte cross (4400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 14:18
2 Rik van der Sterren 1996 Frankfurt am Main 14:21
3 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 14:44
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 15:39
5 Rafal Polak 2000 Eindhoven Atletiek 15:42
6 Kevin van Oudheusden 2003 Atletiek Leudal 15:44
7 Ian Franssen 1998 Atletiek Maastricht 15:45
8 Mike van Wouwe 2003 ATH 16:12
9 Hannes Schulz 2001 Mönchengladbach 16:25
10 Tom Smetsers 1982 Scopias 16:29
11 Luke Heijnen 1993 Scopias 16:48
12 Frank Kusters 1980 Venlo 16:52
13 Davy Schoeber 2001 HAC 17:20
14 Jochem Bruggink 1983 Venlo 17:33
15 Stephan Theunissen 1992 Unitas 18:04
16 Roy Driessen 1984 Scopias 18:18
17 Rolf Cox 1988 Tegelen 18:48
18 Björn van Weegen 1982 TSV Weeze 1910/19 e.V 19:00
19 Mathijn Goossens 2001 STB 19:41
20 Lukasz Wojtkow 1982 Venlo 19:51
21 Tom Schouten 1988 Weert 20:46
22 Tom Vullings 1985 Venlo 21:35
23 Roy in 't Zandt (G) Scopias 23:54
24 Michael van Gemen 1981 Velden 24:21
25 Alexander Vervoort 1979 Belfeld 25:52
26 Leon Timmermans (G) Scopias 26:53
27 Sietse Snijders (G) Scopias 30:00

M45, Korte cross (4400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Roy Ploum 1976 STB 15:52
2 Pascal Lucker 1967 avVN 16:11
3 Eduard Wanten 1967 Beesel 17:04
4 Harald Lange 1968 OSC Waldniel 17:31
5 Edy Klomp 1977 Venlo 17:41
6 Wim Setz 1964 Geldrop 18:22
7 Roy Driessen 1975 Tegelen 18:54
8 Rüdiger Kebeck 1971 Viersen 19:10
9 Martijn Donselaar 1976 Venlo 19:39
10 Johan Richters 1972 Best 20:16
11 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 20:47
12 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 21:14
13 Michel Groffen 1972 ATV Venray 21:46
14 Jan Delissen 1948 Venlo 24:26
15 Rene Kurvers 1970 Venlo 26:59
16 Ernie Schroemgens 1963 Scopias 27:36

JjA, Korte cross (4400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Finn Hensgens 2004 Venloop Running Team 15:47
2 Chiem Denen 2005 Venloop Running Team 16:05
3 Liam Ernst 2004 Venloop Running Team 16:10

MjA, Meisjes Junioren A en B (3200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 14:53
2 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 15:42
3 Carlijn Mols 2004 STB 15:44
4 Meike Janssen 2005 AV Weert 17:10

MjB, Meisjes Junioren A en B (3200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Layla van Berkel 2007 HAC 15:48
2 Sanne Michiels 2006 ATH 17:39
3 Iris Ottenheym 2007 Atletiek Helden 19:22

JjB, Jongens Junioren B en C (3200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 12:47
2 Thomas Aerdts 2006 Scopias 13:12
3 Luuk Verhoeven 2006 HAC 13:37
4 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 13:46
5 Cas Rijvers 2006 Venloop Running Team 13:55
6 Sam Dielemans 2007 HAC 14:01
7 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 14:27
8 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 14:36
9 Hielke Waterschoet 2007 HAC 15:03

JjC, Jongens Junioren B en C (3200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Elihle Tersteeg 2008 Nijmegen Atletiek 12:29
2 Jorg Klomp 2008 ATH 13:06
3 Niels Richters 2008 ATH 13:18
4 Mees Vergoossen 2008 HAC 13:25
5 Gijs Deckers 2008 Swift 13:50
6 Ricco Beckers 2009 STB 14:04
7 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 14:15
8 Tim Michiels 2009 ATH 14:36
9 Ties van de Werken 2008 AV Weert 15:06
10 Rens van Meer 2009 HAC 15:25
11 Sjoerd Stel 2009 Swift 15:37
12 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 15:58
13 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 16:06
14 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 16:25
15 Casper Rekmans 2009 AV Weert 16:26
16 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 16:28
17 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 16:42
18 Tijs Rijvers 2008 Scopias 17:16
19 Luuk Schreurs 2009 Scopias 17:22

MjunC, Meisjes Junioren C (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 8:47
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 8:54
3 Sofie van Wouwe 2008 ATH 8:57
4 Alyn Venhuizen 2008 Nijmegen Atletiek 9:25
5 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 9:53
6 Charlotte Lange 2008 OSC Waldniel 9:55
7 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 9:56
8 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 9:59
9 Loes Hoeben 2009 't Jasper Sport 10:03
10 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 10:13
11 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 10:27
12 Leni Bloemen 2009 OSC Waldniel 10:27
13 Tess Schumans 2009 STB 10:31
14 Imke Wijnen 2009 AV Weert 10:40
15 Silke Hartjes 2009 AV Weert 11:33
16 Lina Oirschot 2008 ATV Venray 11:54
17 Mara Kimmel 2008 OSC Waldniel 12:22
18 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 13:45

JjunD, Jongens Junioren D (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 9:02
2 Noud Kessels 2010 Scopias 9:16
3 Julian Frijters 2011 AV Weert 9:17
4 Jarne Reijnen 2010 HAC 9:18
5 Nout Vallen 2010 Heythuysen 9:29
6 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 9:41
7 Sem Kusters 2011 Scopias 9:52
8 Floris Prins 2011 HAC 10:11
9 Timo Broekmans 2010 Unitas 10:18
10 Noah Babic 2010 Swift 10:20
11 Guus Raaphorst 2011 ATH 10:23
12 Koen Verheijen 2011 AV Weert 10:24
13 Tobias de Vries 2010 ATV Venray 10:26
14 Koen Deckers 2010 Swift 10:31
15 Thomas Jansen 2011 ATH 10:44
16 Mick Smits 2011 Scopias 10:47
17 Bram Rekmans 2011 AV Weert 10:56
18 Kehinde Vonderen 2010 ATV Venray 11:08
19 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 11:11
20 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 11:15
21 Lins Kiggen 2011 AV Weert 11:15
22 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 11:33
23 Bram Lommen 2010 Atletiek Helden 11:42
24 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 11:47
25 Lucas Ottenheijm 2010 Atletiek Helden 11:48
26 Coen Slot 2010 ATV Venray 12:28
27 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 12:35
28 Niels van der Heijden 2011 Atletiek Helden 12:44

MjunD, Meisjes Junioren D (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:54
2 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 6:06
3 Daphne Klomp 2011 Scopias 6:10
4 Anne Aardenburg 2011 Unitas 6:17
5 Sofie Rozema 2010 Swift 6:21
6 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:31
7 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:32
8 Anniek Verhappen 2011 HAC 6:34
9 Pixie Clignett 2011 HAC 6:34
10 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 6:36
11 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:52
12 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 6:55
13 Julie Albers 2011 SV 1919 Sonsbeck e.V 6:57
14 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 7:00
15 Anna Wilms 2011 HAC 7:02
16 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 7:03
17 Sunny Zijlmans 2011 HAC 7:10
18 Karlijn Sukel 2010 HAC 7:11
19 Roos Voortman 2011 ATH 7:12
20 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 7:12
21 Marijke Schraets 2010 Scopias 7:20
22 Evi van Horck 2011 Scopias 7:22
23 Emmy Kluckow 2011 SV 1919 Sonsbeck e.V 7:23
24 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 7:26
25 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 7:28
26 Quinty Coumans 2011 Atletiek Helden 7:31
27 Saar Fransen 2011 Atletiek Helden 7:32
28 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 7:32
29 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 7:50
30 Lynn Kusters 2011 Lopersgroep Deurne 8:01
31 Yara Bauer 2011 Scopias 8:12
32 Isa van Es 2011 Atletiek Helden 8:14
33 Fenna Linssen 2011 Scopias 8:21
34 Mirre Goosen 2010 Atletiek Helden 8:31
35 Erlan Rangan (G) Scopias 10:45
36 Marij Heijnen (G) Scopias 14:51
37 Merie Heijnen (G) Scopias 15:14

JpupA, Jongens Pupillen A (1300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jasper Derijk 2013 Scopias 5:36
2 Dex Scheepers 2013 ATH 5:44
3 Brent Smetsers 2013 Scopias 5:44
4 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 5:44
5 Jor van den Munckhof 2013 Scopias 5:48
6 Lucas Rozema 2012 Swift 5:54
7 Jarno Bovend'eerdt 2012 AV Weert 5:56
8 Raven Piket 2013 ATH 6:02
9 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 6:04
10 Mink Geenen 2012 AV Weert 6:08
11 Jord Custers 2012 HAC 6:10
12 Daan Verhallen 2013 Deurne 6:15
13 Roan van Hout 2012 AV Weert 6:16
14 Koen Vallen 2013 Heythuysen 6:22
15 Ryan van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 6:23
16 Evan Schouenberg 2013 Scopias 6:24
17 Daan Schell 2013 Scopias 6:26
18 Juul Nelissen 2012 Scopias 6:27
19 Finn Hol 2013 ATV Venray 6:27
20 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 6:42
21 Djes Nelissen 2012 Atletiek Helden 6:52
22 Daan Mostert 2012 Atletiek Helden 6:53
23 Teun van Hees 2013 Scopias 6:54
24 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 7:05
25 Thiago van de Langenberg 2013 ATV Venray 7:07
26 Tren Cox 2013 Swift 7:08
27 Jessy Inci 2013 Scopias 7:09
28 Julian Veenje 2013 Scopias 7:15
29 Timon Spruijt 2013 Swift 7:16
30 Lars Kersten 2013 Atletiek Helden 7:18
31 Berend Rongen 2012 Scopias 7:19
32 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:20
33 Roy Sanders 2013 ATV Venray 7:21
34 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 7:23
35 Jort Schweitzer 2013 Scopias 7:47
36 Ivar Dekkers 2013 Scopias 7:59
37 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:47
38 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 8:47

MpupA, Meisjes Pupillen A (1300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Tripp 2013 ATH 5:45
2 Pien Koumans 2012 Swift 5:47
3 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 5:54
4 Amber Verhappen 2012 HAC 5:56
5 Pleun van Woezik 2012 Scopias 6:11
6 Nouk Helmink 2012 Scopias 6:14
7 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:17
8 Daphne Janssen 2013 Venlo 6:18
9 Feliene Derijk 2012 Scopias 6:21
10 Ela Verlinden 2012 Swift 6:22
11 Tess Wassenberg 2013 Unitas 6:22
12 Sarah Verbiest 2013 ATH 6:23
13 Anna Jochems 2013 AV Weert 6:24
14 Elaiza van der Mast 2012 HAC 6:40
15 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 6:44
16 Anne-Sophie Wilms 2012 ATH 6:45
17 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 6:45
18 Lina Hendricks 2013 Venlo 6:48
19 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 6:53
20 Tessa Honig 2013 Scopias 6:56
21 Yrsa Bauer 2013 Scopias 6:56
22 Imke Biemans 2012 ATH 6:57
23 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 6:59
24 Fay Sentjens 2013 AV Weert 7:03
25 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 7:12
26 Zina Verlinden 2013 Swift 7:15
27 Beau Althuizen 2012 Lopersgroep Deurne 7:21
28 Faya Lommen 2013 Scopias 7:23
29 Jelaya Kulaleen 2012 Scopias 7:23
30 Fenne Vermulst 2012 Scopias 7:25
31 Jill Gevers 2012 't Jasper Sport 7:28
32 Janne van Mierlo 2012 Someren 7:29
33 Benthe Holtman 2013 AV Weert 7:42
34 Emme Koonen 2013 ATH 8:18
35 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 9:04
36 Indy van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 9:04
37 Laura van der Heijden 2013 Atletiek Helden 9:47

JpupB, Pupillen B (1300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 6:18
2 Stijn van Daal 2014 ATV Venray 6:19
3 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 6:22
4 Tijs Treuen 2014 Helden 6:23
5 Milan Bovend'eerdt 2014 AV Weert 6:39
6 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 7:01
7 Nathan Gevers 2014 't Jasper Sport 7:02
8 Julius Wilms 2014 ATH 7:03
9 Joah van den Beuken 2014 Atletiek Helden 7:07
10 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 7:08
11 Lenn Nelissen 2014 Atletiek Helden 7:27
12 Jasper van Rooij 2014 Atletiek Helden 7:43
13 Ruben Nicolas Schutgens 2014 Scopias 8:09

MpupB, Pupillen B (1300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 6:36
2 Josephine de Kaste 2014 Scopias 6:43
3 Nikki Zegers 2014 Scopias 7:06
4 Myrthe Klomp 2014 Scopias 7:13
5 Merjem Kenjar 2014 Scopias 7:14
6 Flore van Mierlo 2014 't Jasper Sport 7:20
7 Emma Sophie Schutgens 2014 Scopias 7:28
8 Hannah Coenders 2014 ATV Venray 8:12

JpupC, Pupillen C en Mini Pupillen (950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Daan Janssen 2015 Venlo 3:52
2 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 3:54
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 3:59
4 Rick Biemans 2015 ATH 4:16
5 Lucas Eshetu 2015 Unitas 4:20
6 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 4:24
7 Sil Paulus 2015 ATV Venray 4:27
8 Rens Nagel 2015 't Jasper Sport 4:28
9 Rafael van de Langenberg 2015 ATV Venray 4:31
10 Bodi Buschman 2015 Scopias 4:33
11 Maes Rouwette 2015 ATV Venray 4:48
12 Olivier Veenje 2015 Scopias 4:49
13 Kai Koonen 2015 ATH 4:58
14 Stef van Hees 2015 Scopias 5:21

MpupC, Pupillen C en Mini Pupillen (950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Livia Omondi 2015 Unitas 4:18
2 Nouk van den Munckhof 2015 Scopias 4:22
3 Eliza Derijk 2015 Venlo 4:29
4 Iris Lansman 2015 Lopersgroep Deurne 4:34
5 Hanna Lansman 2015 Vlierden 4:40
6 Roos Sentjens 2015 AV Weert 5:01
7 Julia Verbeek 2015 Lopersgroep Deurne 5:02
8 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 5:10
9 Yenthe Goertz 2015 Scopias 5:16
10 Lize Voeten 2015 't Jasper Sport 5:49

JpCM, Pupillen C en Mini Pupillen (950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Luc Zeegers 2016 Scopias 4:30
2 Sayfdin Belgham 2016 Scopias 4:37
3 Dejan Verlinden 2016 Swift 4:39
4 Sam Zegers 2017 Venlo 4:45
5 Xavier Mostard 2016 GAC Gemert 4:46
6 Lex Zegers 2017 Venlo 4:47
7 Elias Verbiest 2016 ATH 4:55
8 Krijn Dekkers 2016 Scopias 4:59
9 Sevijn Derijk 2017 Venlo 5:26
10 Guus Treuen 2016 Helden 5:42
11 Jonah Ouedraoga 2017 ATV Venray 5:44

MpCM, Pupillen C en Mini Pupillen (950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Charlotte Wilms 2016 ATH 4:41
2 Kaylin Omondi 2016 Unitas 5:00
3 Marlie Rutten 2016 Atletiek Helden 5:03
4 Fenne Baur 2016 Scopias 5:22
5 Cato Verbeek 2016 Lopersgroep Deurne 5:26
6 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 5:38
7 Noël Relou 2017 Helmond 6:59