Uitslagen Molenvencross

zondag 6 november 2022

Terug

Website


Msen, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pepijn van de Westerlo 1994 Eindhoven Atletiek 32:20
2 Ben Souwen 1989 Eindhoven Atletiek 33:18
3 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 34:28
4 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 34:42
5 Adomas Repsys 2000 Asterix 35:00
6 Nick van den Eng 1991 Eindhoven Atletiek 35:17
7 Rick Hendriks 1993 Oss '78 36:28
8 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 36:32
9 Roy Goossens 1994 HAC 36:48
10 Luuk van Schijndel 1988 Eindhoven Atletiek 37:00
11 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 37:04
12 Erik Andela 1994 's-Hertogenbosch 38:25
13 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 38:59
14 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 39:08
15 Marc Ouedraogo 1984 ATV Venray 39:30
16 Rens van Dongen 1988 Tegelen 40:43
17 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 40:56
18 Jens Wijnants 1995 's-Hertogenbosch 41:10
19 Ruben Bossier 1987 Helmond 41:49
20 Johri van Eerd 1994 HAC 43:50
21 David Bakker 1984 Helmond 45:31
22 Joris Jansens 1996 Eindhoven 45:51
23 Danny Clignett 1983 HAC 45:52
24 Jorick Horstermans 1990 Swift 46:04
25 Mark Philippen 1995 Sittard 48:41

M40, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jos Derijk 1982 Scopias 35:32
2 Arjan dorkerbroek 1980 Eindhoven Atletiek 35:32
3 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 36:11
4 Bas van Summeren 1979 De Keien 36:38
5 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 37:41
6 Ivo Starren 1981 GAC Gemert 40:12
7 Márcio Catarino 1978 Venlo 40:50
8 Ruud Bongers 1981 Atletiek Leudal 41:07
9 Sander Brands 1980 Heesch 43:47
10 Theo de Haas 1979 Nuenen 47:12
11 Paul Schatorjé 1979 Gemert 54:23

M45, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 34:38
2 Joan School 1974 GVAC 35:07
3 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 36:00
4 Thijs Gipmans 1974 Nederlandse Triathlon Bond 36:22
5 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 37:07
6 Eric Aarts 1977 Eindhoven Atletiek 37:33
7 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 39:45
8 Robert Reintjes 1976 Helmond 41:02
9 Andrew Leenen 1977 Roggel 41:22
10 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 42:27
11 Mario Kessels 1974 Lopersgroep Deurne 45:35
12 Luc Roelofs 1976 Eindhoven 45:51
13 Stefan Rus 1974 Someren 47:11
14 Ralf van Meer 1974 Helmond 47:26
15 Davy Heesakkers 1977 Eindhoven 49:25
16 Carlo Bernards 1973 't Jasper Sport 50:47
17 Harold Verbrugge 1972 Gemert 51:04

M50, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik Houben 1970 AV Weert 36:13
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 38:20
3 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 39:15
4 Jos Adriaens 1970 AV Weert 39:41
5 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 40:23
6 Mark Jongeneelen 1968 't Jasper Sport 40:58
7 Tadesse Woldemesekel 1972 ATV Venray 41:03
8 Bas van Loon 1972 Asten 41:12
9 Arian Adriaans 1972 Cifla 41:39
10 Leon Geeraets 1970 avVN 42:08
11 Marcel Meulendijks 1968 ATV Venray 42:11
12 Richard Hendrix 1970 Tegelen 43:09
13 Cees van Leipsig 1967 HAC 43:56
14 Hans Steijaert 1970 HAC 44:07
15 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 45:42
16 Bennie Nagel 1970 't Jasper Sport 46:38
17 Michiel Avezaat 1972 Nuenen 58:10

M55, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Joosse 1967 Eindhoven Atletiek 38:31
2 Fons Liebregts 1965 Eindhoven Atletiek 40:36
3 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 41:17
4 Wim Setz 1964 Geldrop 41:51
5 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 41:56
6 Ton van Loon 1966 Loopgroep Aart Stigter 42:27
7 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 42:53
8 Dick Eleveld 1964 HAC 45:00
9 Theo Swinkels 1965 HAC 48:41
10 Jones Ewalds 1965 Venlo 49:32
11 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 53:02

M60, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Rutten 1961 Nederweert 39:03
2 Jack Niessen 1958 Swift 39:44
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 41:41
4 Jan Oehlen 1956 Cifla 41:52
5 Carlo Buijs 1962 GVAC 41:58
6 Ton Grommen 1959 Maasbree 42:59
7 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 45:37
8 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 46:59
9 Hermi Elbers 1958 Helmond 47:14
10 Zbigniew Lulis 1960 Deurne 47:28
11 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 48:58
12 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 49:48
13 Hans Cardinaals 1958 Tegelen 50:51
14 Hans Lieverse 1961 't Jasper Sport 53:24
15 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 1:01:54

Vrouw, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renee Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 37:33
2 Melissa van den Reek 2000 Lopersgroep Deurne 38:38
3 Serana tielbeek 1984 Helmond 38:48
4 Julienne Zantingh 1993 't Jasper Sport 44:46
5 Lotte Grootenboer 1999 HAC 45:31
6 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 49:14
7 Eva Wisse 1980 HAC 56:40
8 Laura Manders 1995 Someren 1:00:51

V45+, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Chantal van Oudheusden 1975 Sprint 41:55
2 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 51:03
3 Suzan van Lieshout 1973 HAC 52:07
4 Noor Breugelmans 1964 't Jasper Sport 53:40
5 Gonny Manders 1962 't Jasper Sport 53:52
6 Dorette de Haas 1959 HAC 58:56
7 Margot Cuppen 1975 Helmond 1:00:18

Man, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Casper van der Putten 1995 Asterix 15:43
2 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 16:17
3 Andrii Yazykov 2003 Asterix 16:31
4 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:40
5 Awet Habtaeb 2001 Venloop Running Team 16:50
6 Jeroen Engels 1983 Prins Hendrik 17:21
7 Ian Franssen 1998 Atletiek Maastricht 17:38
8 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 17:38
9 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 18:02
10 Davy Schoeber 2001 HAC 19:23
11 Joep Oorschot 1986 Prins Hendrik 19:31
12 Kevin van Oudheusden 2003 Atletiek Leudal 19:45
13 Stephan Theunissen 1992 Unitas 20:21
14 Edy Klomp 1977 Venlo 20:34
15 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 21:19
16 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 22:02
17 Lukasz Wojtkow 1982 Venlo 23:29
18 Tom Schouten 1988 Weert 24:29
19 Bob Treuen 1979 Helden 25:08
20 Scipio van Lierop 1984 Linne 25:43
21 Michael van Gemen 1981 Velden 27:54
22 Gabor Toth 1987 Someren 27:55
23 Lars Nijhuis 1980 HAC 30:23

Vsen, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Rijnders 1997 Eindhoven 20:26
2 Femke van Gog 1999 Nederweert 20:52
3 Hannah Clercx 2000 Asterix 22:02
4 Meike Rijsdijk 2001 Asterix 22:44
5 Marianne Novak 1994 ATV Venray 22:47
6 Meike Vermeulen 2002 Asterix 23:05
7 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 23:29
8 Jaimy Claessens 1994 ATV Venray 25:28
9 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 25:48

V35, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Nieuwenhuis-Gielen 1979 Tegelen 20:41
2 Anne Joosten 1981 Vlierden 21:53
3 Rudy van Gerven 1978 Tegelen 21:56
4 Esther Damen 1982 Helmond 22:08
5 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 22:12
6 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 22:50
7 Yarka Batenburg 1980 Geldrop 23:02
8 Jolie Treuen 1984 Venlo 25:08
9 Marjon Hammer 1984 Eindhoven 25:18
10 Lianne Verbeek 1984 Lopersgroep Deurne 25:54
11 Moniek Brauer 1984 Eindhoven 25:57
12 Suzanne Klomp 1980 Venlo 27:02
13 Eunice Matlou 1981 HAC 32:25

V45, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 22:27
2 Birgit Bertrand 1974 STB 23:54
3 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 24:27
4 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 24:49
5 Myrna van rens 1975 ATV Venray 24:55
6 Lily-Anne Smeets 1966 Roermond 25:00
7 Annemarie van Laarhoven 1976 HAC 25:10
8 Maaike Dondes 1971 Eindhoven 25:52
9 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 25:56
10 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 26:36
11 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 26:56
12 Adriek de Man 1964 Someren 26:57
13 Elise Swinkels 1970 Geldrop 27:18
14 Brigitte Boosman 1975 Geldrop 27:27
15 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 27:40
16 Rinie Ebisch 1954 Maasbree 28:59
17 Marjan Ponten 1967 Lierop 30:20
18 Cathy Cardinaals 1962 Tegelen 30:58
19 Renate Kepser 1975 HAC 32:33
20 Ingrid Schoeber 1967 HAC 32:37

M45+, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dolf van de Voort 1974 PAC 22:23
2 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 23:00
3 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 24:11
4 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 25:02

VU20, Vrouwen U20-U18 (MJA+MJB) (3520m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tess Goessens 2004 Caesar 14:32
2 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 15:45
3 Floor Vulders 2005 GAC Gemert 16:23
4 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 16:58
5 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 17:47

VU18, Vrouwen U20-U18 (MJA+MJB) (3520m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Layla van Berkel 2007 HAC 16:56
2 Sanne Michiels 2006 ATH 18:52

JjunC, Jongens Junioren C (2500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 9:28
2 Niels Richters 2008 ATH 9:39
3 Sjoerd Boosman 2008 Geldrop 9:44
4 Tim Michiels 2009 ATH 9:51
5 Mees Vergoossen 2008 HAC 9:51
6 Gijs Deckers 2008 Swift 9:59
7 Ricco Beckers 2009 STB 10:14
8 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 10:27
9 Rens van Meer 2009 HAC 10:30
10 Sjoerd Stel 2009 Swift 10:31
11 Tijn van Havere 2008 Swift 11:13
12 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 11:16
13 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 11:21
14 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 11:23
15 Rens Heygele 2008 HAC 11:26
16 Sven Theunissen 2008 AV Weert 11:30
17 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 11:40
18 Casper Rekmans 2009 AV Weert 11:51
19 Alex van der Putten 2008 ATV Venray 11:54
20 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 11:59
21 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 12:07
22 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 12:08
23 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 12:30
24 Luuk Schreurs 2009 Scopias 12:44

MjunC, Meisjes Junioren C (2500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 9:55
2 Sofie van Wouwe 2008 ATH 9:57
3 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 10:17
4 Félice Lensen 2008 Cifla 10:26
5 Amina Dillmann 2008 Atletiek Maastricht 10:45
6 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 11:01
7 Lieve Derks 2009 ATH 11:03
8 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 11:17
9 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 11:19
10 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 11:32
11 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 11:32
12 Tess Schumans 2009 STB 11:35
13 Hedwig Tabor 2009 HAC 11:43
14 Loes Hoeben 2009 't Jasper Sport 11:53
15 Imke Wijnen 2009 AV Weert 11:55
16 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 12:12
17 Naledi van Laarhoven 2009 HAC 12:22
18 Saskia Grosfeld 2009 AVV 12:52
19 Silke Hartjes 2009 AV Weert 13:07
20 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 13:08
21 Pien van den heuvel 2008 't Jasper Sport 14:17
22 Lina van Oirschot 2008 ATV Venray 14:21
23 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 14:32

JjunD, Jongens Junioren D (1890m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Wassenberg 2010 Unitas 7:24
2 Justen de Vries 2010 GAC Gemert 7:39
3 Jarne Reijnen 2010 HAC 7:40
4 Noud Kessels 2010 Scopias 7:52
5 Floris Prins 2011 HAC 7:53
6 Julian Frijters 2011 AV Weert 7:55
7 Nout Vallen 2010 Heythuysen 7:58
8 Amanuel Habteab 2010 Helmond 8:05
9 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 8:06
10 Sem Kusters 2011 Scopias 8:09
11 Jahmairo Tuithof 2010 Lopersgroep Deurne 8:11
12 Jan Aardenburg 2010 Unitas 8:15
13 Lars Custers 2010 HAC 8:17
14 Noah Babic 2010 Swift 8:25
15 Kevin Kersten 2010 ATH 8:26
16 Bran van der Meulen 2011 HAC 8:29
17 Timo Broekmans 2010 Unitas 8:31
18 Koen Deckers 2010 Swift 8:33
19 Sten Koenen 2011 ATH 8:33
20 Len Proenings 2010 Lopersgroep Deurne 8:34
21 Thomas Jansen 2011 ATH 8:35
22 Wouter vromans 2010 HAC 8:40
23 Koen Verheijen 2011 AV Weert 8:41
24 Bram Rekmans 2011 AV Weert 8:42
25 Mick Smits 2011 Scopias 8:46
26 Guus Raaphorst 2011 ATH 8:54
27 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 9:04
28 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 9:08
29 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 9:14
30 Kehinde van Vonderen 2010 ATV Venray 9:25
31 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 9:27
32 Justin Smirk 2010 HAC 9:33
33 Lins Kiggen 2011 AV Weert 9:41
34 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 9:45
35 Koen Schrama 2011 Lopersgroep Deurne 10:32
36 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 12:05

MjunD, Meisjes Junioren D (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:32
2 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 5:51
3 Anne Aardenburg 2011 Unitas 5:57
4 Daphne Klomp 2011 Scopias 6:02
5 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:02
6 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 6:04
7 Sofie Rozema 2010 Swift 6:05
8 Lise Kostons 2010 HAC 6:09
9 Pixie Clignett 2011 HAC 6:09
10 Anniek Verhappen 2011 HAC 6:09
11 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 6:15
12 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 6:16
13 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:20
14 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 6:21
15 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 6:26
16 Karlijn Sukel 2010 HAC 6:28
17 Lotte Van Havere 2011 Swift 6:29
18 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 6:30
19 Eline Kandelaars 2010 HAC 6:38
20 Anna Wilms 2011 HAC 6:41
21 Roos Voortman 2011 ATH 6:42
22 Nienke Bartels 2011 Lopersgroep Deurne 6:42
23 Sunny Zijlmans 2011 HAC 6:43
24 Puk Geerts 2010 GAC Gemert 6:44
25 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 6:46
26 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 6:47
27 Robin van den Bogaard 2011 HAC 6:49
28 Evi van Horck 2011 Scopias 6:51
29 Lisa Schrama 2010 GAC Gemert 6:51
30 Elise van Heugten 2010 ATH 6:52
31 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 6:55
32 Quinty Coumans 2011 Atletiek Helden 6:58
33 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 6:59
34 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 7:02
35 Yara Bauer 2011 Scopias 7:03
36 Sophie de Bruin 2011 HAC 7:23
37 Lynn Kusters 2011 Lopersgroep Deurne 7:29
38 Elise Grosfeld 2011 AVV 7:29

JpupA, Jongens Pupillen A (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 5:53
2 Jasper Derijk 2013 Scopias 6:00
3 Stef Lensen 2012 Nijmegen Atletiek 6:00
4 Dex Scheepers 2013 ATH 6:07
5 Daan Verhallen 2013 Deurne 6:09
6 Jarno Bovend'eerdt 2012 AV Weert 6:09
7 Jim Tinnemans 2013 Unitas 6:11
8 Bjorn van Veenendaal 2012 HAC 6:12
9 Raven Piket 2013 ATH 6:14
10 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 6:14
11 Yori Warringa 2012 ATH 6:18
12 Jord Custers 2012 HAC 6:18
13 Lucas Rozema 2012 Swift 6:22
14 Brent Smetsers 2013 Scopias 6:22
15 Melchior de Leeuw van Weenen 2013 HAC 6:24
16 Arthur Dolne 2012 HAC 6:24
17 Teun van de Laar 2012 AV Weert 6:25
18 Loek van den Boomen 2013 Lopersgroep Deurne 6:26
19 Mink Geenen 2012 AV Weert 6:27
20 Daan Beurskens 2012 Scopias 6:30
21 Evan Schouenberg 2013 Scopias 6:30
22 Ryan van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 6:32
23 Daan Schell 2013 Scopias 6:34
24 Joep Nijhuis 2013 HAC 6:34
25 Tren Plooij 2012 HAC 6:37
26 Stijn Jonkers 2013 GAC Gemert 6:39
27 Roan van Hout 2012 AV Weert 6:41
28 Finn Hol 2013 ATV Venray 6:45
29 Koen Vallen 2013 Heythuysen 6:47
30 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 6:51
31 Joep van der Linden 2012 HAC 7:03
32 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 7:04
33 Daan Karsemakers 2013 HAC 7:07
34 Tijs Dekkers 2013 Gemert 7:14
35 Maas Boumans 2012 HAC 7:14
36 Julius van den Berge 2012 HAC 7:19
37 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 7:21
38 Roy Sanders 2013 ATV Venray 7:24
39 Lars Kersten 2013 Atletiek Helden 7:34
40 Thiago van de Langenberg 2013 ATV Venray 7:37
41 Tren Cox 2013 Swift 7:38
42 Ruben de Boon 2012 HAC 7:39
43 Danny Jenniskens 2012 ATV Venray 7:53
44 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:57
45 Timon Spruijt 2013 Swift 8:11
46 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 8:14
47 Bart Verspaget 2013 HAC 8:24
48 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:37
49 Sil van der Waart 2013 HAC 9:25

MpupA, Meisjes Pupillen A (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Tripp 2013 ATH 5:57
2 Tess Wassenberg 2013 Unitas 6:01
3 Evy Lammers 2012 AVON 6:01
4 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 6:15
5 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 6:16
6 Nessah Klerk 2012 ATH 6:18
7 Amber Verhappen 2012 HAC 6:20
8 Nouk Helmink 2012 Scopias 6:22
9 Merel Looijmans 2013 ATH 6:28
10 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:31
11 Feliene Derijk 2012 Scopias 6:35
12 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 6:36
13 Saartje Hendriks 2012 Scopias 6:41
14 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 6:42
15 Daphne Janssen 2013 Venlo 6:47
16 Ela Verlinden 2012 Swift 6:49
17 Nina Kersten 2012 ATH 6:53
18 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 6:54
19 Hanne Kandelaars 2012 HAC 6:54
20 Anne-Sophie Wilms 2012 ATH 6:55
21 Annabella van der Zijden 2012 ATH 6:56
22 Milou Mooren 2012 Lopersgroep Deurne 6:57
23 Julia Schrama 2013 GAC Gemert 7:06
24 Imke Biemans 2012 ATH 7:07
25 Zina Verlinden 2013 Swift 7:11
26 Yrsa Bauer 2013 Scopias 7:14
27 Ruby van Schijndel 2012 GAC Gemert 7:16
28 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 7:17
29 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 7:23
30 Emma van Gog 2012 Lopersgroep Deurne 7:26
31 Benthe Holtman 2013 AV Weert 7:37
32 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 7:37
33 Beau Althuizen 2012 Lopersgroep Deurne 7:41
34 Pien van Lith 2013 GAC Gemert 7:53
35 Simone van Veenendaal 2013 HAC 8:08
36 Emme Koonen 2013 ATH 8:17
37 Jill Gevers 2012 't Jasper Sport 8:47
38 Indy van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 9:17
39 Jula van der Waart 2013 HAC 9:47

JpupB, jongens Pupillen B (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jelle Leenders 2014 GAC Gemert 3:49
2 Mats Raaijmakers 2014 HAC 3:51
3 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 3:51
4 Cas van Gog 2014 Deurne 3:55
5 Remi van de Valk 2014 Lopersgroep Deurne 4:00
6 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 4:09
7 Stijn van Daal 2014 ATV Venray 4:10
8 Jip Hendriks 2014 Scopias 4:13
9 Tijs Treuen 2014 Helden 4:15
10 Julius Wilms 2014 ATH 4:19
11 Jayden Keijsers 2014 AV Weert 4:20
12 Vince Keijsers 2014 AV Weert 4:21
13 Loek van Gils 2014 Lopersgroep Deurne 4:23
14 Milan Bovend'eerdt 2014 AV Weert 4:24
15 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 4:24
16 Mees Nijhuis 2014 HAC 4:25
17 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 4:29
18 Vic Vlemmings 2014 HAC 4:32
19 Otis Panjoel 2014 HAC 4:41
20 Tim van Anholt 2014 HAC 4:41
21 Manfred deLeeuwvanWeenen 2014 HAC 4:47
22 Jasper van Rooij 2014 Atletiek Helden 4:47
23 Nathan Gevers 2014 't Jasper Sport 4:47
24 Okke Boumans 2014 HAC 4:48
25 Timor Melssen 2014 HAC 4:51

MpupB, Meisjes Pupillen B (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 4:03
2 Lente Looijmans 2014 ATH 4:24
3 Isa Van Havere 2014 Swift 4:26
4 Flore van Mierlo 2014 't Jasper Sport 4:31
5 Myrthe Klomp 2014 Scopias 4:32
6 Floor Verheijen 2014 AV Weert 4:40
7 Noor Fodil 2014 ATH 4:42
8 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 4:50
9 Ize van Goch 2014 Lopersgroep Deurne 4:50
10 Pleun Maters 2014 HAC 4:51
11 Kris van Bussel 2014 GAC Gemert 4:51

JpupC, Jongens Pupillen C (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 3:57
2 Daan Janssen 2015 Venlo 3:59
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 4:03
4 Mick Warringa 2015 ATH 4:08
5 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 4:23
6 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 4:28
7 Rick Biemans 2015 ATH 4:32
8 Rafael van de Langenberg 2015 ATV Venray 4:32
9 Daniël Kandelaars 2015 HAC 4:35
10 Sil Paulus 2015 ATV Venray 4:39
11 Samuel Dekkers 2015 GAC Gemert 4:47
12 Rens Nagel 2015 't Jasper Sport 4:47
13 Kai Koonen 2015 ATH 4:53
14 Thomas Hocqué 2015 Lopersgroep Deurne 5:00
15 Bram Jonkers 2015 GAC Gemert 5:05
16 Xander Lammers 2015 ATV Venray 5:17
17 Maes Rouwette 2015 ATV Venray 5:28
18 Teun Karsemakers 2015 HAC 5:30

MpupC, Meisjes Pupillen C (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Livia Omondi 2015 Unitas 4:19
2 Iris Lansman 2015 Lopersgroep Deurne 4:21
3 Hanna Lansman 2015 Vlierden 4:22
4 Eliza Derijk 2015 Venlo 4:27
5 Mayke Grosfeld 2015 AVV 4:38
6 Miloe van der Meulen 2015 HAC 4:46
7 Jip van de Broek 2015 Deurne 4:57
8 Selin Dogan 2015 ATH 4:59
9 Lotte Verheijen 2015 HAC 5:02
10 Julia Verbeek 2015 Lopersgroep Deurne 5:12
11 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 5:13
12 Mila Claessens 2015 't Jasper Sport 5:55
13 Annelinde mesman 2015 HAC 5:57
14 Lize Voeten 2015 't Jasper Sport 5:58

Gatl, G Atleten (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Silke de Fou 2000 HAC 5:34
2 Arthur Claassens 2000 HAC 6:04
3 Maartje Rieter HAC 6:48
4 Chelsea van Dijk 2005 HAC 7:08

MU20, Mannen U20 (JJA) (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noël Frijns 2005 Wittem 17:40
2 Chiem Denen 2005 Venloop Running Team 19:08
3 Lars Leijssen 2005 ATV Venray 24:04

MU18, Mannen U18 (JJB) (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 17:57
2 Tim Melis 2007 HAC 19:25
3 Luuk Verhoeven 2006 HAC 19:49
4 Sam Dielemans 2007 HAC 19:50
5 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 20:09
6 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 20:09
7 Cas Rijvers 2006 Venloop Running Team 20:20
8 Vidar van Haren 2006 AVV 20:39
9 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 20:42
10 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 21:11
11 Florian scholte 2007 HAC 22:03
12 Tim te Baerts 2006 ATV Venray 25:03
13 Nils van Leipsig 2007 Swift 26:10

PJmin, Mini Pupillen Jongens (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Xavier Mostard 2016 GAC Gemert 4:36
2 Dejan Verlinden 2016 Swift 4:47
3 Kenzi Fodil 2016 ATH 4:57
4 Elias Verbiest 2016 ATH 5:22
5 Sevijn Derijk 2017 Venlo 5:48
6 Kas van Havere 2017 Roermond 6:50
7 Bobby Warringa 2018 ATH 7:38

PMmin, Mini Pupillen Meisjes (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Charlotte Wilms 2016 ATH 4:44
2 Kaylin Omondi 2016 Unitas 5:08
3 Femke Quaedvlieg 2016 GAC Gemert 5:11
4 Liselotte Derks 2017 ATH 5:14
5 Cato Verbeek 2016 Lopersgroep Deurne 5:47
6 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 6:15

SpcrM, Sprintcross Mannen (1890m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jip Janissen 2003 Belfeld 6:29
2 Mike van Wouwe 2003 ATH 6:33
3 Martijn Jansen 2001 Venloop Running Team 6:54
4 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 7:36
5 Mathijn Goossens 2001 STB 7:55
6 Lasse Reijnen 2006 HAC 8:09
7 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 9:04

SpcrV, Sprintcross Vrouwen (1890m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 8:02
2 Isis Levels 2005 Venloop Running Team 8:30
3 Kirsi Kooi 2004 HAC 8:34
4 Meike Janssen 2005 AV Weert 8:54
5 Laura van Mierlo 2000 HAC 9:07
6 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 9:19