Uitslagen Leudal Cross

zondag 6 maart 2022

Terug


Msen, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 32:28
2 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 34:59
3 Roy Goossens 1994 HAC 35:17
4 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 35:22
5 Bram Becks 1993 HAC 35:47
6 Simon Verwijlen 1995 AV Weert 37:16
7 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 39:33
8 Frans Bruijstens 1983 't Jasper Sport 41:35
9 Quintin Schots 1982 Waldfeucht 44:30
10 Toth Gabor 1987 Someren 59:48

M40, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 32:34
2 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 34:57
3 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 36:48
4 Pawel Czaykowski 1977 Boekel 43:05

M45, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 35:41
2 Frank Gielen 1972 Caesar 37:43
3 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 38:07
4 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 38:10
5 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 39:06
6 Bas van Loon 1972 Asten 39:13
7 Stefan Rus 1974 Someren 44:38

M50, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Chris Wouters 1971 Diest 35:06
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 37:19
3 Jos Adriaens 1970 AV Weert 37:41
4 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 38:31
5 Peter Thijssen 1968 Broekhuizen Lb 38:55
6 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 39:48
7 Marcel Meulendijks 1968 ATV Venray 41:05
8 Danny Boskemper 1969 Baarlo Lb 44:43
9 Richard Hendrix 1970 Tegelen 49:47

M55, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 39:57
2 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 39:59
3 Jos Hebben 1966 ATV Venray 40:04
4 Jones Ewalds 1965 Venlo 46:21

M60, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 39:00
2 Jan Oehlen 1956 Cifla 40:28
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 41:17
4 Har Boonen 1952 Atletiek Leudal 42:20
5 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 43:34
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 45:31
7 Hans Cardinaals 1958 Tegelen 46:09
8 Lutis Zbigiview 1960 Deurne 46:27
9 Wim Ebisch 1951 Atletiek Helden 47:24
10 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn Lb 50:43

Vsen, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renée Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 37:20
2 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 41:30
3 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 41:50
4 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 49:33

V45, Lange Cross (9400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marloes Frickel 1971 Cifla 44:16
2 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 46:28
3 Rian Hebben 1965 ATV Venray 47:15
4 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 49:47

Mkort, Korte Cross (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Kusters 1994 Venloop Running Team 15:22
2 Awet Habteab 2001 HAC 15:37
3 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 17:07
4 Davy Schoeber 2001 HAC 17:42

Vsen, Korte Cross (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Femke van Gog 1999 Eindhoven Atletiek 19:15
2 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 23:02
3 Jaimy Claessens 1994 ATV Venray 23:17
4 Manon Waals 1995 Asten 23:23

V35, Korte Cross (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 20:33
2 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 21:18
3 Daniele Kiekhöfel 1979 Grefrath 21:33
4 Elke Buyle 1981 Laakdal 24:39

V45, Korte Cross (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 22:27
2 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 22:40
3 Miranda van Horssen 1974 Lopersgroep Deurne 22:55
4 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 23:12
5 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 24:51
6 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 25:44
7 Nahylda Jacobs-Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 29:17
8 Trea Linders 1972 Lopersgroep Deurne 29:54

M45, Korte Cross (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Frank Gielen 1972 Caesar 18:41
2 Eduard Wanten 1967 Swift 18:46
3 Rudiger Kebeck 1971 Viersen 18:54
4 Ton van Loon 1966 Loopgroep Aart Stigter 19:26
5 Ruud Langstraat 1972 ATH 20:13
6 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 20:21
7 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 21:01
8 Remco Bitter 1973 Atletiek Leudal 21:02
9 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 21:32
10 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 21:43
11 Frank Jacobs 1967 Deurne 24:27
12 Jos Mooren 1967 HAC 25:15

JjunA, Jongens Junioren A en B (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kevin van Oudheusden 2003 Atletiek Leudal 16:51
2 Mike van Wouwe 2003 ATH 16:55
3 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 17:43

JjunB, Jongens Junioren A en B (4600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noël Frijns 2005 Wittem 16:45
2 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 18:29
3 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 19:22

MjunA, Meisjes Junioren A en B en Jongens Junioren C (3400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 13:51
2 Tess Goessens 2004 Caesar 14:19
3 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 15:10
4 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 15:21
5 Xindi Hu 2004 Atletiek Helden 16:13

MjunB, Meisjes Junioren A en B en Jongens Junioren C (3400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 13:42
2 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 15:22
3 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 16:05
4 Sanne Michiels 2006 ATH 17:07
5 Meike Janssen 2005 AV Weert 17:18
6 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 17:37

JjunC, Meisjes Junioren A en B en Jongens Junioren C (3400m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jules Trommelen 2007 Atletiek Maastricht 12:25
2 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 12:38
3 Niels Richters 2008 ATH 13:36
4 Gijs Deckers 2008 Swift 13:46
5 Nils van Leipsig 2007 Swift 14:27
6 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 14:37
7 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 14:52
8 Ties van de Werken 2008 AV Weert 15:03
9 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 15:13
10 Fergus Tabor 2007 HAC 15:19
11 Rens Heygele 2008 HAC 16:02
12 Jordy Keijsers 2008 Budel 16:46
13 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 17:38

MjunC, Meisjes Junioren C (2600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 10:16
2 Amina Dillmann 2008 Atletiek Maastricht 10:26
3 Anouk Langstraat 2008 ATH 10:42
4 Sofie van Wouwe 2008 ATH 11:06
5 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 11:19
6 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 11:30
7 Noa van den Akker 2008 Atletiek Leudal 12:59
8 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 13:11
9 Sofie Soer 2008 AV Weert 14:02
10 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 14:19
11 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 14:46
12 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 16:08

JjunD, Jongens Junioren D (2600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Siep Trommelen 2009 Atletiek Maastricht 9:39
2 Timo Wassenberg 2010 Unitas 10:01
3 Rens van Meer 2009 HAC 10:05
4 Tim Michiels 2009 ATH 10:17
5 Koen Schiepers 2009 Atletiek Maastricht 10:26
6 Noud Kessels 2010 Scopias 10:43
7 Ricco Beckers 2009 STB 10:51
8 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 11:05
9 Nout Vallen 2010 Atletiek Leudal 11:14
10 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 11:15
11 Niek Janssen 2010 Swift 11:18
12 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 11:22
13 Noah Babic 2010 Swift 11:36
14 Koen Deckers 2010 Swift 11:39
15 Lars Custers 2010 HAC 11:40
16 Kevin Kersten 2010 ATH 11:42
17 Jan Aardenburg 2010 Unitas 11:46
18 Kehinde van Vonderen 2010 ATV Venray 11:52
19 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 11:53
20 Timo Broekmans 2010 Unitas 11:56
21 Sjoerd Stel 2009 Swift 12:01
22 Twan ten Have 2010 Scopias 12:29
23 Bram Lommen 2010 Atletiek Helden 12:31
24 Jeffrey van Nuil 2010 Swift 12:32
25 Casper Rekmans 2009 AV Weert 12:34
26 Luuk Schreurs 2009 Scopias 12:34
27 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 12:34
28 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 12:34
29 Witek Kozlowski 2009 Atletiek Leudal 12:59
30 Coen Slot 2010 ATV Venray 14:12
31 Stan Levels 2010 Atletiek Leudal 15:19

MjunD, Meisjes Junioren D (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:39
2 Anna van der Velden 2010 Scopias 6:41
3 Sofie Rozema 2010 Swift 7:05
4 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 7:06
5 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 7:07
6 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 7:09
7 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 7:21
8 Tess Schumans 2009 STB 7:26
9 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 7:33
10 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 7:36
11 Maud Heygele 2010 HAC 7:47
12 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:57
13 Annefleur van den Akker 2010 Atletiek Leudal 8:22
14 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 8:46
15 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 8:55

JpupA, Jongens Pupillen A (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Julian Frijters 2011 AV Weert 6:52
2 Sem Kusters 2011 Scopias 6:55
3 Floris Prins 2011 HAC 7:03
4 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 7:05
5 Bram Rekmans 2011 AV Weert 7:14
6 Lucas Rozema 2012 Swift 7:15
7 Ryan van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 7:16
8 Teun van de Laar 2012 AV Weert 7:17
9 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 7:39
10 Jord Custers 2012 HAC 7:40
11 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 7:45
12 Tom Godding 2011 Scopias 7:54
13 Koen Verheijen 2011 AV Weert 7:55
14 Lars Geraats 2011 Baexem 8:03
15 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 8:05
16 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 8:06
17 Noud Janssen 2012 Scopias 8:07
18 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 8:11
19 Roan van Hout 2012 AV Weert 8:12
20 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 8:13
21 Mick Smits 2011 Scopias 8:16
22 Bas van Mierlo 2011 Lopersgroep Deurne 8:20
23 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 8:23
24 Lins Kiggen 2011 AV Weert 8:30
25 Thijn Hilgers 2011 AV Weert 8:38
26 Raf Kierkels 2012 Atletiek Leudal 8:39
27 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 8:46
28 Vigo Creemers 2012 AV Weert 8:48
29 Stef Paulus 2012 ATV Venray 9:31
30 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 10:30
31 Noud Joosten 2011 Atletiek Leudal 10:58

MpupA, Meisjes Pupillen A (1700m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:59
2 Anne Aardenburg 2011 Unitas 7:21
3 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 7:26
4 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 7:29
5 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 7:40
6 Jill Geurts van Kessel 2011 De Rips 7:41
7 Lotte van Havere 2011 Swift 7:42
8 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 7:45
9 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 7:48
10 Feliene Derijk 2012 Scopias 7:53
11 Elise van den Akker 2011 Atletiek Leudal 7:57
12 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 7:58
13 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 8:06
14 Quinty Coumans 2011 Atletiek Helden 8:10
15 Evi Schreurs 2012 Scopias 8:11
16 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 8:12
17 Anouk Mewiss 2011 Scopias 8:17
18 Nina Kersten 2012 ATH 8:24
19 Emma van Gog 2012 Lopersgroep Deurne 8:25
20 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 8:42
21 Evi van Horck 2011 Scopias 8:47
22 Yara Bauer 2011 Scopias 8:48
23 Saartje Hendriks 2012 Scopias 8:51
24 Jelaya Kulaleen 2012 Scopias 8:55
25 Elaiza van der Mast 2012 HAC 9:11
26 Sterre Claessens 2012 ATV Venray 10:50
27 Indy van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 11:11
28 Luna Claessens 2012 ATV Venray 11:28

JpupB, Jongens Pupillen B (1300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jasper Derijk 2013 Scopias 5:27
2 Dex Scheepers 2013 ATH 5:34
3 Brent Smetsers 2013 Scopias 5:43
4 Koen Vallen 2013 Atletiek Leudal 5:51
5 Evan Schouenberg 2013 Scopias 5:51
6 Bram Geraats 2013 Baexem 5:54
7 Finn Hol 2013 ATV Venray 6:01
8 Daan Schell 2013 Scopias 6:14
9 Roy Sanders 2013 ATV Venray 6:28
10 Lars Kersten 2013 Atletiek Helden 6:40
11 Tren Cox 2013 Swift 6:48
12 Timon Spruijt 2013 Swift 7:03
13 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 7:06
14 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 7:53
15 Dex Hénuy 2013 Swift 8:30

MpupB, Meisjes Pupillen B (1300m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lova la Grand 2013 Eindhoven Atletiek 5:20
2 Sophie Tripp 2013 ATH 5:28
3 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 5:55
4 Sarah Verbiest 2013 ATH 5:57
5 Tess Wassenberg 2013 Unitas 6:01
6 Daphne Janssen 2013 Venlo 6:07
7 Yrsa Bauer 2013 Scopias 6:19
8 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 6:27
9 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 6:40
10 Benthe Holtman 2013 AV Weert 6:53
11 Fay Sentjens 2013 AV Weert 6:59
12 Noor Staring 2013 Atletiek Leudal 7:09
13 Emme Koonen 2013 ATH 7:17
14 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 7:22
15 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 7:53

JpupC, Pupillen C en Mini (900m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan Scheepers 2014 Atletiek Leudal 3:34
2 Mats Raaijmakers 2014 HAC 3:35
3 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 3:38
4 Cas van Gog 2014 Deurne 3:47
5 Jayden Keijsers 2014 AV Weert 4:00
6 Vince Keijsers 2014 AV Weert 4:02
7 Jesse Boerekamp 2014 't Jasper Sport 4:04
8 Senn Van Bilsen 2014 Atletiek Leudal 4:09
9 Lars Moonen 2014 Ospel 4:10
10 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 4:11
11 Willem van de Laar 2014 Ospel 4:12
12 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 4:20
13 Liam Acampo 2014 Unitas 4:24
14 Luca Frenken 2014 Atletiek Leudal 4:29

MpupC, Pupillen C en Mini (900m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 3:48
2 Lente Looijmans 2014 ATH 3:53
3 Isa van Havere 2014 Swift 4:05
4 Noor Fodil 2014 ATH 4:14
5 Floor Verheijen 2014 AV Weert 4:19
6 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 4:23
7 Reza Ernst 2014 Atletiek Leudal 4:27
8 Ize van Goch 2014 Lopersgroep Deurne 4:42

MMini, Pupillen C en Mini (900m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eliza Derijk 2015 Venlo 4:17
2 Floor Halfers 2015 AV Weert 4:21
3 Donna Marima 2015 Atletiek Leudal 4:35
4 Julia Verbeek 2015 Lopersgroep Deurne 4:43
5 Selin Dogan 2015 ATH 4:44
6 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 4:53
7 Roos Sentjens 2015 AV Weert 4:58
8 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 6:10

JMIni, Pupillen C en Mini (900m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 3:33
2 Daan Janssen 2015 Venlo 3:39
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 3:59
4 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 4:07
5 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 4:08
6 Kai Koonen 2015 ATH 4:34
7 Kenzi Fodil 2016 ATH 4:39
8 Sil Paulus 2015 ATV Venray 4:39
9 Tygo Acampo 2015 Geleen 4:42
10 Elias Verbiest 2016 ATH 4:48