Uitslagen Nederheide Commanderije Cross

zondag 20 februari 2022

Terug

Website


Msen, Lange cross mannen (9310m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lauran Beijens 1992 Attila 31:38
2 Kidane Keleta Gebremariam 1992 Prins Hendrik 31:47
3 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 32:19
4 Jaïr van Winkel 2000 Prins Hendrik 33:06
5 Nick van den Eng 1991 Eindhoven Atletiek 35:02
6 Roy Goossens 1994 HAC 36:38
7 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 36:39
8 Bjorn Berkvens 1989 't Jasper Sport 42:35
9 Dick Eikelenboom 2002 Gemert 48:03
10 Toth Gabor 1987 Someren 59:40

M35, Lange cross mannen (9310m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Martijn Vos 1980 Tilburg Road Runners 34:17
2 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 35:17
3 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 36:46
4 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 36:51
5 Jan de Kok 1981 GVAC 37:03
6 Ruud van Oorschot 1983 Someren 40:27
7 Dave Peters 1978 Maashees 42:18
8 Zygmunt Boryszewski 1985 Helmond 42:24
9 Stephan Haans 1978 Eindhoven Atletiek 42:49
10 Thijs van Duijnhoven 1978 GAC Gemert 43:05
11 Pim Blijlevens 1981 Helmond 47:33
12 Rob van Schijndel 1978 Gemert 48:42
13 Roland Rovers 1977 Bakel 52:18
14 Xander van Falier 1982 Gemert 53:48

M45, Lange cross mannen (9310m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Filip Lijnen 1969 Eindhoven Atletiek 36:50
2 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 36:58
3 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 39:00
4 Stefan van Mierlo 1975 Asten 39:13
5 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 39:23
6 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 39:35
7 Jos Adriaens 1970 AV Weert 40:12
8 Jean Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 40:44
9 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 40:55
10 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 41:16
11 Bas van Loon 1972 Asten 41:46
12 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 42:14
13 Ruud van de Laar 1968 GAC Gemert 44:25
14 Marcel Meulendijks 1968 ATV Venray 44:44
15 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 45:19
16 Stefan Rus 1974 Someren 47:36
17 Danny Boskemper 1969 Baarlo Lb 48:40
18 Richard Hendrix 1970 Tegelen 49:37

M55, Lange cross mannen (9310m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dorus Jaspers 1966 Gemert 38:28
2 John Marijnissen 1964 Sprint 39:32
3 Ton Grommen 1959 Maasbree 40:24
4 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 41:27
5 Jos Hebben 1966 ATV Venray 42:35
6 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 43:21
7 Coen van Schijndel 1961 GAC Gemert 44:11
8 Hans Cardinaals 1958 Tegelen 48:03
9 Lutis Zbigiview 1960 Deurne 48:07
10 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 48:17
11 Jones Ewalds 1965 Venlo 48:35
12 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 49:42
13 Pieter Schoone 1959 Gemert 51:32
14 Carlo Reijnders 1963 Milheeze 51:52
15 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn Lb 52:54

M65, Lange cross mannen (9310m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 41:31
2 Teun Swinkels 1956 Bakel 52:11

Vsen, Lange cross vrouwen (6960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renée Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 28:28
2 Sara van Grunsven 1997 Attila 28:44
3 Nikki van Gool 2002 Gloria Atletiek 30:10
4 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 32:03
5 Pau Lin Kho 1982 's-Hertogenbosch 33:54
6 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 36:30
7 Rian Hebben 1965 ATV Venray 36:41
8 Henny van Oirschot 1963 HAC 38:08
9 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 38:51
10 Magda Doumpas 1974 't Jasper Sport 39:42
11 Marjan Arts 1970 GAC Gemert 41:52
12 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 43:14
13 Mireille van Schijndel 1968 GAC Gemert 43:30
14 Mariette Smit 1962 GAC Gemert 45:25
15 Jolande Spierings 1962 GAC Gemert 54:52

MU20, Mannen U20 (6960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Steyn Potuit 2004 Scorpio 25:35
2 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 28:38
3 Jaremy Aarts 2003 Deurne 40:29

MU18, Mannen U18 (4610m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 18:36
2 Michiel Gulickx 2006 Gloria Atletiek 18:56
3 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 19:11
4 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 20:25
5 Vidar van Haren 2006 AVV 21:21

MsenK, Korte cross (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 10:20
2 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 10:21
3 Awet Habteab 2001 HAC 10:54
4 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 11:11
5 Daan Hendrikx 2001 Venloop Running Team 11:23
6 Mike van Wouwe 2003 ATH 11:46
7 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 11:47
8 Davy Schoeber 2001 HAC 12:22
9 Rudiger Kebeck 1971 Viersen 12:29
10 Eduard Wanten 1967 Swift 12:36
11 Domingos Marreiros 2001 Asterix 12:36
12 Andreas Kiekhöfel 1977 Grefrath 13:08
13 Stephan Theunissen 1992 Unitas 13:18
14 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 13:34
15 Dirk relou 1984 Milheeze 13:40
16 Wim Setz 1964 Geldrop 13:43
17 Erwin Gulickx 1973 Gloria Atletiek 13:48
18 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 14:01
19 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 14:32
20 Ruud Langstraat 1972 ATH 14:49
21 Hendrik Boosman 1971 Geldrop 15:46
22 Frank Jacobs 1967 Deurne 16:32
23 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 16:38
24 Jos Mooren 1967 HAC 17:50
25 Guido Schrama 1949 GAC Gemert 23:54

VsenK, Korte cross (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Melissa Bevers 1995 GAC Gemert 12:37
2 Femke van Gog 1999 Eindhoven Atletiek 13:18
3 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 13:57
4 Lieke van Gemert - Wolfs 1990 GAC Gemert 18:19
5 Suzanne Brooks 1995 GAC Gemert 18:20
6 Eva van Berlo 1995 GAC Gemert 18:39

V35K, Korte cross (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sandra Smeets 1978 Nederlandse Triathlon Bond 13:15
2 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 14:10
3 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 14:19
4 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 14:42
5 Yarka Batenburg 1980 Geldrop 15:24
6 Mireille Bierings 1983 Lopersgroep Deurne 16:52

V45K, Korte cross (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 14:41
2 Judith van Winkel 1969 Prins Hendrik 14:49
3 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 15:38
4 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 15:51
5 Miranda van Horssen 1974 Lopersgroep Deurne 16:01
6 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 16:24
7 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 17:00
8 Maaike Donders 1971 Eindhoven 17:23
9 Elise Swinkels 1970 Geldrop 17:24
10 Brigitte Boosman 1975 Geldrop 17:41
11 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 18:00
12 Nahylda Jacobs-Lobo 1975 Lopersgroep Deurne 20:28
13 Trea Linders 1972 Lopersgroep Deurne 21:47
14 Anne-mieke Pluijm 1974 GAC Gemert 23:30

VU20, Vrouwen U18/U20 (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 12:58
2 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 13:13
3 Tess Goessens 2004 Caesar 13:41

VU18, Vrouwen U18/U20 (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 12:57
2 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 14:54
3 Bente Maartens 2005 ACW '66 14:58
4 Marit Boosman 2006 Geldrop 16:30
5 Meike Janssen 2005 AV Weert 16:59

JJC, Jongens Junioren C (3120m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 11:31
2 Luuk Roubroeks 2008 GVAC 11:48
3 Ryan Vos 2007 Nijmegen Atletiek 11:59
4 Jorg Klomp 2008 ATH 12:12
5 Jasper van Tilborg 2007 Tilburg Road Runners 12:21
6 Melle van der Zanden 2008 Prins Hendrik 12:31
7 Niels Richters 2008 ATH 12:42
8 Gijs Deckers 2008 Swift 12:55
9 Rik tuijtelaars 2007 Gloria Atletiek 12:57
10 Brecht Wijnholds 2007 GVAC 13:09
11 Sjoerd Boosman 2008 Geldrop 13:10
12 Luuk Smeets 2007 Atletiek Helden 13:13
13 Fergus Tabor 2007 HAC 13:27
14 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 13:39
15 Nils van Leipsig 2007 Swift 13:39
16 Pelle Böinck 2008 Prins Hendrik 13:43
17 Maarten van Schaik 2008 Prins Hendrik 13:56
18 Ties van de Werken 2008 AV Weert 14:01
19 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 14:07
20 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 14:11
21 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 14:11
22 Sem Geurts van Kessel 2008 De Rips 15:16
23 Rens Heygele 2008 HAC 15:30
24 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 15:53

MJC, Meisjes Junioren C (1960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lotte Aerts 2007 Generaal Michaelis 7:39
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 7:53
3 Sofie van Wouwe 2008 ATH 8:22
4 Veroline Sanders 2008 Generaal Michaelis 8:39
5 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 8:41
6 Romy Sonneveld 2007 Prins Hendrik 8:44
7 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 8:47
8 Elza Staring 2008 Oss '78 8:54
9 Welmoed van Schaik 2008 Prins Hendrik 9:09
10 Sofie Werners 2008 OSS-VOLO 9:16
11 Line Thijssen 2007 Prins Hendrik 9:34
12 Jolein van de Dungen 2007 OSS-VOLO 9:59
13 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 10:04
14 Sofie Soer 2008 AV Weert 10:15
15 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 10:38
16 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 11:40
17 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 12:26

JJD, Jongens Junioren D (1960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thom Pelkmans 2010 Sprint 7:17
2 Iker Kuijs 2009 DAK 7:20
3 Scott Romijn 2009 Prins Hendrik 7:21
4 Rogier Gitz 2009 Attila 7:23
5 Joris Lensen 2010 Cifla 7:40
6 Max Crutzen 2010 Sprint 7:50
7 Rens van Meer 2009 HAC 7:51
8 Timo Wassenberg 2010 Unitas 7:54
9 Tim Michiels 2009 ATH 7:54
10 Sjoerd Stel 2009 Swift 8:14
11 Viggo Pronk 2010 OSS-VOLO 8:16
12 Nout Vallen 2010 Atletiek Leudal 8:23
13 Noud Kessels 2010 Scopias 8:29
14 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 8:34
15 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 8:43
16 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 8:44
17 Jan Aardenburg 2010 Unitas 9:08
18 Linus la Grand 2010 Eindhoven 9:09
19 Timo Broekmans 2010 Unitas 9:14
20 Kevin Kersten 2010 ATH 9:14
21 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 9:16
22 Casper Rekmans 2009 AV Weert 9:28
23 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 9:28
24 Rens Gulickx 2010 Gloria Atletiek 9:29
25 Dion Stam 2010 't Jasper Sport 9:35
26 Len Proenings 2010 Lopersgroep Deurne 9:40
27 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 9:40
28 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 9:42
29 Bram Lommen 2010 Atletiek Helden 9:46
30 Jop van Hoef 2010 AV Weert 9:57
31 Menno van Schijndel 2010 GAC Gemert 10:02
32 Timo van Daal 2010 GAC Gemert 10:02
33 Luuk Schreurs 2009 Scopias 10:12
34 Tim Esselink 2009 GAC Gemert 11:15

MJD, Meisjes Junioren D (1630m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Viënne van der Knaap 2010 Horror 6:07
2 Anouk Bassa 2009 Prins Hendrik 6:11
3 Mila Weerstra 2009 Attila 6:14
4 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:22
5 Lieve Derks 2009 ATH 6:24
6 Anna van der Velden 2010 Scopias 6:33
7 Iris Staring 2010 Oss '78 6:53
8 Eva Voets 2009 Prins Hendrik 6:54
9 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 6:58
10 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:59
11 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 7:02
12 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 7:03
13 Hedwig Tabor 2009 HAC 7:05
14 Lynn Schriks 2010 GVAC 7:10
15 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 7:13
16 Minke de Hoog 2009 ATH 7:13
17 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 7:17
18 Dewi Koll 2009 Achilles-Top 7:17
19 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 7:17
20 Iris van Hoef 2009 AV Weert 7:28
21 Maud Heygele 2010 HAC 7:29
22 Silke Hartjes 2009 AV Weert 7:40
23 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:50
24 Lisa Schrama 2010 GAC Gemert 8:02
25 Pien Janssen 2010 Atletiek Helden 8:03
26 Saskia Grosfeld 2009 AVV 8:16
27 Puk Geerts 2010 GAC Gemert 8:25
28 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 8:56
29 Lara Peeters 2010 Atletiek Helden 8:57

JPA, Jongens Pupillen A (1630m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijmen Mol 2011 GVAC 6:38
2 Julian Frijters 2011 AV Weert 6:43
3 Stef Lensen 2012 Nijmegen Atletiek 6:48
4 Lars van Sommeren 2012 OSS-VOLO 6:51
5 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 6:57
6 Tim de Kok 2011 GVAC 7:03
7 Lander Jansens 2011 Gloria Atletiek 7:04
8 Floris Prins 2011 HAC 7:05
9 Ryan van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 7:22
10 Bram Rekmans 2011 AV Weert 7:24
11 Teun van de Laar 2012 AV Weert 7:25
12 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 7:30
13 Bram Petra 2012 GVAC 7:36
14 Daan Waaijer 2012 GVAC 7:37
15 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 7:52
16 Lars Geraats 2011 Baexem 7:53
17 Noud Janssen 2012 Scopias 7:54
18 Lins Kiggen 2011 AV Weert 8:00
19 Roan van Hout 2012 AV Weert 8:00
20 Siem van Hoof 2012 Gemert 8:00
21 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 8:01
22 Koen Verheijen 2011 AV Weert 8:06
23 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 8:06
24 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 8:07
25 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 8:07
26 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 8:12
27 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 8:12
28 Bas van Mierlo 2011 Lopersgroep Deurne 8:18
29 Julius van den Berge 2012 ATH 8:30
30 Lucas van den Berkmortel 2012 OSS-VOLO 8:31
31 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 8:35
32 Stef Paulus 2012 ATV Venray 9:10
33 Timo van den Eijnde 2012 Gemert 9:10
34 Vic Nooijen 2012 GAC Gemert 9:30
35 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 9:31
36 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 10:51

MPA, Meisjes Pupillen A (1630m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 6:57
2 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:58
3 Tess Rennen 2011 Sprint 7:04
4 Eline Pelkmans 2012 Sprint 7:12
5 Evy van den Beemt 2012 Sprint 7:18
6 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 7:28
7 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 7:28
8 Jill Geurts van Kessel 2011 De Rips 7:33
9 Carmèl Schouenberg 2011 Scopias 7:39
10 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 7:45
11 Evi Schreurs 2012 Scopias 7:46
12 Lotte van Havere 2011 Swift 7:47
13 Maud Jansen 2011 GAC Gemert 7:47
14 Jasmijn van Dinther 2012 Lopersgroep Deurne 7:47
15 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 7:53
16 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 7:56
17 Quinty Coumans 2011 Atletiek Helden 7:59
18 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 8:01
19 Roos Voortman 2011 ATH 8:07
20 Elise Grosfeld 2011 AVV 8:07
21 Carlijn IJpelaar 2012 ACW '66 8:18
22 Kiki Pala 2012 Scopias 8:18
23 Nina Kersten 2012 ATH 8:18
24 Lotte Teepen 2011 Lopersgroep Deurne 8:19
25 Sunny Zijlmans 2011 HAC 8:28
26 Emma van Gog 2012 Lopersgroep Deurne 8:31
27 Evi van Horck 2011 Scopias 8:34
28 Beau Althuizen 2012 Lopersgroep Deurne 8:38
29 Yara Bauer 2011 Scopias 8:38
30 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 8:47
31 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 8:58
32 Sophie de Bruin 2011 HAC 9:08
33 Luna Claessens 2012 ATV Venray 10:39
34 Sterre Claessens 2012 ATV Venray 10:41
35 Indy van Groenendaal 2012 Atletiek Helden 11:00

JPB, Jongens Pupillen B (1430m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Wouter Nouwens 2013 Prins Hendrik 6:12
2 Jorg van Sommeren 2013 OSS-VOLO 6:13
3 Jasper Derijk 2013 Scopias 6:16
4 Daan Verhallen 2013 Deurne 6:19
5 Dex Scheepers 2013 ATH 6:21
6 Raffy Derks 2013 GVAC 6:38
7 Koen Vallen 2013 Atletiek Leudal 6:46
8 Samuel Vlaanderen 2013 Prins Hendrik 6:51
9 Remi Danklof 2013 Prins Hendrik 6:57
10 Finn Hol 2013 ATV Venray 7:01
11 Bram Geraats 2013 Baexem 7:07
12 Loek van den Boomen 2013 Lopersgroep Deurne 7:11
13 Roy Sanders 2013 ATV Venray 7:13
14 Evan Schouenberg 2013 Scopias 7:13
15 Daan Schell 2013 Scopias 7:13
16 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 7:13
17 Tyler stringer 2013 OSS-VOLO 7:31
18 Stijn Jonkers 2013 GAC Gemert 7:41
19 Len Coolen 2013 AV Weert 7:41
20 Tren Cox 2013 Swift 7:58
21 Daan Karsemakers 2013 HAC 8:07
22 Milan van den Eijnde 2013 GAC Gemert 8:18
23 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:21
24 Timon Spruijt 2013 Swift 8:48
25 Dex Hénuy 2013 Swift 8:56
26 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 8:59

MPB, Meisjes Pupillen B (1430m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lova la Grand 2013 Eindhoven Atletiek 6:02
2 Sophie Tripp 2013 ATH 6:22
3 Sanne ter Beek 2013 Prins Hendrik 6:34
4 Tess Wassenberg 2013 Unitas 6:43
5 Floor vd Hurk 2013 Prins Hendrik 7:02
6 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 7:11
7 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 7:21
8 Julia Schrama 2013 GAC Gemert 7:21
9 Yrsa Bauer 2013 Scopias 7:23
10 Bes van Eijndhoven 2013 OSS-VOLO 7:28
11 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 7:45
12 Fay Sentjens 2013 AV Weert 8:00
13 Pien van Lith 2013 GAC Gemert 8:04
14 Selma Goullet 2013 OSS-VOLO 8:09
15 Elin Gijselman 2013 OSS-VOLO 8:13
16 Benthe Holtman 2013 AV Weert 8:26
17 Daphne Coldeweijer 2013 ATH 8:40
18 Luna Hendriks 2013 OSS-VOLO 8:51
19 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 9:00
20 Emme Koonen 2013 ATH 9:11

JPC, Jongens Pupillen C / Mini Pupillen (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thomas Petra 2014 GVAC 4:55
2 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 4:56
3 Cas van Gog 2014 Deurne 5:29
4 Jip Hendriks 2014 Scopias 5:34
5 Roan Kappelhoff 2014 Sprint 5:36
6 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 5:38
7 Otis Panjoel 2014 HAC 5:53
8 Loek van Gils 2014 Lopersgroep Deurne 5:55
9 Liam Acampo 2014 Unitas 6:08
10 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 6:24

JPM, Jongens Pupillen C / Mini Pupillen (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 4:57
2 Mika Munsters 2015 Lopersgroep Deurne 5:37
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 5:45
4 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 5:54
5 Jace stringer 2015 OSS-VOLO 6:24
6 Bram Jonkers 2015 GAC Gemert 6:34
7 Tygo Acampo 2015 Geleen 6:39
8 Kai Koonen 2015 ATH 6:56

MPC, Meisjes Pupillen C / Mini Pupillen (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Yfke van der Star 2014 Prins Hendrik 5:12
2 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 5:27
3 Evy Krooswijk 2014 OSS-VOLO 5:48
4 Lente Looijmans 2014 ATH 5:51
5 Philippa Pronk 2014 OSS-VOLO 6:07
6 Minke Joosten 2014 Lopersgroep Deurne 6:19
7 Isa van Havere 2014 Swift 6:22
8 Nena van Lierop 2014 Lopersgroep Deurne 6:49

MPM, Meisjes Pupillen C / Mini Pupillen (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mayke Grosfeld 2015 AVV 6:39
2 Julia Verbeek 2015 Lopersgroep Deurne 6:41
3 Roos Sentjens 2015 AV Weert 6:44
4 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 7:12
5 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 8:15
6 Mayte Hendriks 2015 OSS-VOLO 8:56