Uitslagen Molenvencross

zondag 14 november 2021

Terug


Msen, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pepijn van de Westerlo 1994 Eindhoven Atletiek 31:19
2 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 31:32
3 Teun Duisters 1993 Running Team Eindhoven 31:54
4 Sjef de Kimpe 1988 Eindhoven 32:55
5 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 35:45
6 Kay Peeters 1998 Horst 36:01
7 Jannik Vissers 1993 HAC 36:14
8 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 36:19
9 Max Bergkamp 1995 Eindhoven 36:40
10 Roy Goossens 1994 HAC 36:45
11 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 36:53
12 Tom Smetsers 1982 Scopias 37:14
13 Guus Ummenthun 1997 Scopias 39:10
14 Steven Mondelaers 1982 Laakdal 39:18
15 Ruud van Oorschot 1983 Someren 40:21
16 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 40:24
17 Shane Flaherty 1982 Eindhoven 40:59
18 Frans Bruijstens 1983 't Jasper Sport 41:16
19 Harm van Laanen 1985 HAC 41:56
20 Zygi Boryszewski 1990 Helmond 41:59
21 Tim Claassen 1991 Aarle-Rixtel 42:42
22 Frank van Dooren 1986 LOGO 42:53
23 Rens Musters 1998 Aarle-Rixtel 43:05
24 Jens Wijnants 1995 's-Hertogenbosch 43:13
25 Danny Clignett 1983 HAC 44:06
26 Wessel Heesakkers 1991 Helmond 44:13
27 Michiel 1981 Eindhoven 46:29
28 David Bakker 1984 Helmond 47:26
29 Rob van den Boom 1983 Mierlo 48:28
30 Toth Gabor 1987 Someren 51:36
31 Ralph Jansen 1983 Mierlo 53:08

M40, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud van Mil 1977 de Peelrunners 33:55
2 Jeroen Hendriks 1977 Scopias 36:00
3 Ralph Scherjon 1979 Scopias 36:33
4 Richard Bergs 1980 Atletiek Leudal 37:57
5 Koen Hendrikx 1979 Lierop 38:47
6 El Mourabite 1977 Eindhoven 41:31
7 Andrew Leenen 1977 Roggel 41:43
8 Pawel Czaykowski 1977 Boekel 41:46
9 Manuel Eikens 1978 STB 42:57
10 Gmact 1978 Eindhoven 44:56
11 Rutger Maters 1977 Nuenen 48:33

M45, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 36:13
2 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 37:01
3 Jules van Hensberg 1976 Atletiek Leudal 37:23
4 Edwin Kok 1972 GAC Gemert 37:44
5 Ujendre Ramantarsing 1973 Eindhoven 37:59
6 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 38:48
7 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 39:34
8 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 40:02
9 Bas van Loon 1972 Asten 40:50
10 Berend-Jan Bel 1974 Eindhoven Atletiek 41:49
11 Arian Adriaans 1972 Cifla 41:53
12 Ronald Croese 1976 Eindhoven Atletiek 44:02
13 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 44:18
14 Stefan Rus 1974 Someren 46:06
15 Mark de Vries 1972 HAC 47:19

M50, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Chris Wouters 1971 Diest 35:26
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 38:07
3 Jos Adriaens 1970 AV Weert 38:55
4 Jack Boots 1970 Scopias 39:01
5 Mustafa Ibrahim 1968 Geldrop Runners 39:10
6 Arno Arts 1969 Nuenen 39:20
7 Eric de Swart 1971 Swolgen 42:07
8 Theo Derix 1967 't Jasper Sport 42:13
9 Theo Nouwens 1968 Helmond 42:50
10 Hans Steijaert 1970 HAC 43:01
11 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 44:35
12 Danny Boskemper 1969 Baarlo Lb 45:07
13 Berry Simons 1969 Eindhoven 47:00
14 Richard Hendrix 1970 Tegelen 50:42

M55, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jos de Groot 1966 GAC Gemert 40:13
2 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 43:35
3 Dick Eleveld 1964 HAC 44:20
4 Jhonny van Rhee 1964 Baarlo Lb 46:14
5 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 47:09
6 Jones Ewalds 1965 Venlo 48:34
7 Mario Arts 1964 LOGO 50:18
8 Jan Koot 1963 Beek en Donk 56:13

M60, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ton Grommen 1959 Maasbree 39:31
2 John Kocken 1961 HAC 41:31
3 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 41:56
4 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 44:47
5 Hans Cardinaals 1958 Tegelen 46:31
6 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 47:51
7 Ruud Huyzer 1958 Nuenen 49:02
8 Wim Ebisch 1951 Atletiek Helden 50:00
9 Hendrik-Jan Hool 1960 AVON 50:23
10 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 50:49
11 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 51:26
12 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn Lb 52:42

Vrouw, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Serana Tielbeek 1984 Nuenen 38:12
2 Renée Cardinaals 1994 Loopgroep Aart Stigter 39:01
3 Magda Winiarska 1980 't Jasper Sport 41:32
4 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 42:27
5 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 43:11
6 Michelle Haagmans 1998 Nijmegen 44:19
7 Pieternel van Beek 1993 Venlo 45:51
8 Ruthje Heinrichs 1980 Tegelen 50:41
9 Dana Mykytiuk 1992 Helmond 51:30
10 Renate Koot 1993 Beek en Donk 56:13
11 Sanne Wilmsen 1994 Wellerlooi 1:07:14

V45+, Lange Cross (9220m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Henny van Oirschot 1963 HAC 47:53
2 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 51:17
3 Regina Faber 1964 HAC 53:20

Man, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ephrem Kuiper 1995 AAC 16:22
2 Rik van der Steen 1994 Lopersgroep Deurne 16:34
3 Awet Habteab 2001 HAC 16:45
4 Tonnie de Benis 1999 NSAV 't Haasje 17:08
5 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 17:24
6 Rafal Polak 2000 Eindhoven Atletiek 17:40
7 Ionut Pop 1990 Asten 17:58
8 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 18:10
9 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 18:12
10 Davy Schoeber 2001 HAC 18:19
11 Tom Rademakers 1993 Nuenen 18:35
12 Luuk Brummans 1994 Eindhoven Atletiek 18:42
13 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 19:24
14 Martijn Vallen 1978 Heythuysen 19:34
15 Ruud Bongers 1981 Atletiek Leudal 19:47
16 Dave van Hunsel 1977 Weert 19:59
17 Thijs Verbakel 1998 HAC 20:12
18 Tom Smetsers 1982 Scopias 20:41
19 Abel Brentjes 2000 HAC 20:51
20 Maikel Theunissen 1977 Baexem 21:04
21 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 21:29
22 Rik Hopmans 1984 Asterix 22:05
23 Stijn Verbruggen 1998 NSAV 't Haasje 22:33
24 Marcel vd Ven 1976 Mierlo 22:59
25 Sander van Gog 1997 Nederweert 23:01
26 Michiel de Vos 1978 Geldrop 31:46

Vsen, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Yasmin Hillebrink 1989 AAC 18:41
2 Sabrina Aarts 1990 Scopias 20:39
3 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 20:40
4 Femke van Gog 1999 Nederweert 20:47
5 Sanne Rijnders 1997 Eindhoven 21:06
6 Hannah Clercx 2000 Asterix 21:53
7 Tami de Lange 1997 Utrecht 22:56
8 Anne Vink 1996 Venlo 23:44
9 Nicky Arnoldussen 1987 HAC 23:53
10 Jaimy Claessens 1994 ATV Venray 24:27
11 Iris Houben 1994 Asterix 24:32
12 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 25:52
13 Marjon Weijs 1990 ATV Venray 26:08
14 Karolina Karczewska 1991 Oss 27:13
15 Didi Houben 2001 ATV Venray 28:16
16 Karolina 1991 Helmond 30:55

V35, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Diana Golek 1983 Oss 20:18
2 Sandra Smeets 1978 Triathlon 20:26
3 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 21:28
4 Esther Damen 1982 Helmond 22:40
5 Josine Vallen 1977 Atletiek Leudal 23:15
6 Myrthe Meex 1983 Achilles-Top 23:23
7 Yarka Batenburg 1980 Geldrop 25:22
8 Elke Buyle 1981 Laakdal 26:15
9 Marloes de Vos 1978 Geldrop Runners 31:46
10 Eva Wisse 1980 HAC 32:04

V45, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 23:49
2 Andrea van den Hurk 1976 Lopersgroep Deurne 23:52
3 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 24:04
4 Jolanda Beeren 1971 Geldrop 24:39
5 Miranda van Horssen 1974 Lopersgroep Deurne 25:29
6 Ceciel Pas 1971 ATV Venray 25:51
7 Susan Kuijpers 1974 Lopersgroep Deurne 26:51
8 Anke van Hout 1975 Lopersgroep Deurne 27:18
9 Brigitte Boosman 1975 Geldrop 27:42
10 Rinie Ebisch 1954 Maasbree 27:49
11 Elise Swinkels 1970 Geldrop 27:56
12 Suzanne Verver 1967 23021967 30:35
13 Malgorzata ML Furmanek 1976 Helmond 30:58
14 Marjan Ponten 1967 Lierop 31:29
15 Trea Linders 1972 Lopersgroep Deurne 33:02
16 Myrna Belfor 1970 HAC 33:20

M45+, Korte Cross (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hichame frej 1970 Running Team Eindhoven 18:18
2 Eduard Wanten 1967 Swift 19:10
3 Rüdiger Kebeck 1971 Viersen 19:22
4 John de Rooij 1957 ATV Venray 19:25
5 Andreus Thurau 1961 Kaarst 21:33
6 Ruud Langstraat 1972 ATH 21:48
7 Peter van Dijk 1970 Helenaveen 22:27
8 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 22:49
9 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 22:55
10 Mark Honings 1972 Lopersgroep Deurne 23:13
11 Jan Poels 1956 ATV Venray 23:18
12 Ronald Kollner 1976 Lopersgroep Deurne 24:01
13 Marc Swinkels 1965 HAC 24:16
14 Jan van Lessen 1965 Neuss 24:20
15 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 26:03
16 Karel Tinnemans 1950 Nederweert 26:09
17 Hennie de Kock 1954 Lopersgroep Deurne 26:31
18 Peter jan de Weerd 1965 Helmond 26:47
19 Jos Mooren 1967 HAC 27:27
20 Bas Peels 1975 Geldrop 29:53
21 Peter van Raaij 1967 HAC 31:26
22 Frank de Roij 1951 Geldrop Runners 31:47

VU20, Vrouwen U20 en U18 (3520m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn van Ham 2004 Achilles-Top 14:59
2 Danae Leemans 2004 Eindhoven Atletiek 15:29
3 Robin Scheenen 2004 Atletiek Helden 15:48
4 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 16:18
5 Kirsi Kooi 2004 HAC 16:51
6 Anna Coerver 2004 Achilles-Top 17:02
7 Xindi Hu 2004 Atletiek Helden 17:38

VU18, Vrouwen U20 en U18 (3520m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Kok 2005 GAC Gemert 14:48
2 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 15:59
3 Mirre Vissers 2005 Atletiek Helden 16:09
4 Eef Classens 2006 ATV Venray 17:17
5 Sanne Michiels 2006 ATH 17:18
6 Marit Boosman 2006 Geldrop 18:51
7 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 22:28

JjunC, Jongens Junioren C (2500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 9:00
2 Max Hutjens 2008 Venloop Running Team 9:03
3 Jorg Klomp 2008 ATH 9:23
4 Jochem Cox 2008 Cifla 9:43
5 Niels Richters 2008 ATH 9:53
6 Mees Vergoossen 2008 HAC 10:08
7 Sjoerd Boosman 2008 Geldrop 10:09
8 Gijs Deckers 2008 Swift 10:20
9 Rens Heygele 2008 HAC 10:27
10 Gilles Hermans 2008 Atletiek Helden 10:28
11 Nils van Leipsig 2007 Swift 10:31
12 Ties van de Sande 2008 HAC 10:31
13 Fergus Tabor 2007 HAC 10:36
14 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 10:40
15 Ties van de Werken 2008 AV Weert 10:41
16 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 10:51
17 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 10:52
18 Bram van Heugten 2008 HAC 10:54
19 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 11:01
20 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 11:24
21 Dani Koetsier 2008 Lopersgroep Deurne 11:24
22 Sven Theunissen 2008 AV Weert 11:49
23 Jordy Keijsers 2008 Budel 12:02
24 Koen Donkers 2008 HAC 12:15
25 Lennard Besselink 2007 GAC Gemert 12:32

MjunC, Meisjes Junioren C (2500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kaate Mulders 2008 Cifla 9:21
2 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 9:59
3 Alyn Venhuizen 2008 Nijmegen Atletiek 10:06
4 Lente de Koning 2008 Nijmegen Atletiek 10:16
5 Sjuulke Heinrichs 2007 Venloop Running Team 10:18
6 Roos Wittgen 2007 Helmond 10:43
7 Gitte Defoort 2008 Cifla 10:45
8 Sara van Ham 2008 Achilles-Top 11:10
9 Lieke van Rengs 2008 ATV Venray 11:31
10 Layla van Berkel 2007 HAC 12:17
11 Mirthe Reijnen 2007 HAC 12:18
12 Carlijn Rijntjes 2008 AV Weert 12:45
13 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 13:27
14 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 14:42
15 Luna Jacobs 2008 Lopersgroep Deurne 14:55

JjunD, Jongens Junioren D (1880m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tijn de Koning 2009 Lopersgroep Deurne 7:15
2 Kix verbroekken 2009 Nijmegen Atletiek 7:22
3 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 7:24
4 Ravi Classen 2009 Venloop Running Team 7:26
5 Rens van Meer 2009 HAC 7:34
6 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 7:35
7 Thomas Sterken 2009 HAC 7:59
8 Tim Michiels 2009 ATH 8:06
9 Jarne Reijnen 2010 HAC 8:10
10 Noud Kessels 2010 Scopias 8:12
11 Nout Vallen 2010 Heythuysen 8:20
12 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 8:21
13 Noah Babic 2010 Swift 8:22
14 Jan Aardenburg 2010 Unitas 8:25
15 Lars Custers 2010 HAC 8:27
16 Tobias de Vries 2010 ATV Venray 8:28
17 Timo Broekmans 2010 Unitas 8:33
18 Koen Deckers 2010 Swift 8:34
19 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 8:38
20 Casper Rekmans 2009 AV Weert 8:43
21 Wouter Vromans 2010 HAC 8:44
22 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 8:44
23 Teun Arts 2009 ATV Venray 8:52
24 Dion Neijgh van Lier 2009 Weert 8:56
25 Twan ten Have 2010 Scopias 9:07
26 Loek Reinders 2010 Lopersgroep Deurne 9:16
27 Justin Smirk 2010 HAC 9:16
28 Luuk Schreurs 2009 Scopias 9:24
29 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 9:27
30 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 9:32
31 Jeffrey van Nuil 2010 Swift 9:43
32 Coen Slot 2010 ATV Venray 10:14
33 Ties Hartjes 2009 AV Weert 10:15
34 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 11:51

MjunD, Meisjes Junioren D (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 5:29
2 Lieve Derks 2009 ATH 5:30
3 Anna van der Velden 2010 Scopias 5:37
4 Laura Verhallen 2010 Lopersgroep Deurne 5:48
5 Hedwig Tabor 2009 HAC 5:54
6 Sofie Rozema 2010 Swift 5:57
7 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 5:58
8 Maud Heygele 2010 HAC 5:59
9 Sien van Veghel 2010 ATV Venray 5:59
10 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 5:59
11 Meike Maas 2010 Lopersgroep Deurne 6:03
12 Naledi van Laarhoven 2009 HAC 6:05
13 Silke Hartjes 2009 AV Weert 6:08
14 Saar Verdonschot 2009 't Jasper Sport 6:10
15 Ise Spierings 2009 Lopersgroep Deurne 6:20
16 Eline Kandelaars 2010 HAC 6:23
17 Dewi Koll 2009 Achilles-Top 6:25
18 Karlijn Sukel 2010 HAC 6:27
19 Lise Kostons 2010 HAC 6:28
20 Veerle Mouris 2010 Lopersgroep Deurne 6:32
21 Nienke den Engelsman 2010 Lopersgroep Deurne 6:39
22 Freke Hoeben 2009 't Jasper Sport 6:44
23 Maartje Gottenbos 2009 HAC 6:51
24 Zenn Clignett 2009 HAC 6:51
25 Ranomi Rijntjes 2010 AV Weert 6:54
26 Fleur Coolen 2010 HAC 7:01
27 Pien van den heuvel 2009 't Jasper Sport 7:03
28 Anna van Diepen 2009 HAC 7:08
29 Elise van Heugten 2010 ATH 7:14

JpupA, Jongens Pupillen A (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Julian Frijters 2011 AV Weert 5:43
2 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 5:49
3 Sem Kusters 2011 Scopias 5:50
4 Floris Prins 2011 HAC 5:52
5 Arthur Dolné 2012 HAC 6:04
6 Lucas Rozema 2012 Swift 6:04
7 Jur van Boekholdt 2012 Scopias 6:07
8 Bjorn van Veenendaal 2012 HAC 6:18
9 Bram Rekmans 2011 AV Weert 6:26
10 Guus Raaphorst 2011 ATH 6:28
11 Thomas Jansen 2011 ATH 6:31
12 Teun van de Laar 2012 AV Weert 6:35
13 Roan van Hout 2012 AV Weert 6:36
14 Fabricio Martinez Glaudem 2012 HAC 6:37
15 Sjoerd Timmermans 2011 AV Weert 6:39
16 Lars Geraats 2011 Atletiek Leudal 6:40
17 Jord Custers 2012 HAC 6:44
18 Jip Verbeek 2012 Lopersgroep Deurne 6:48
19 Bas van Mierlo 2011 Lopersgroep Deurne 6:49
20 Stijn Fortuin 2012 Atletiek Helden 6:50
21 Alexander de Roo van Alderwerelt 2011 AV Weert 6:52
22 Owen Neijgh van Lier 2011 AV Weert 6:56
23 Luuk Maas 2011 't Jasper Sport 6:58
24 Jayden Zwitserloot 2012 HAC 7:01
25 Thijn Hilgers 2011 AV Weert 7:07
26 Daan Mostert 2012 Atletiek Helden 7:07
27 Danny Jenniskens 2012 ATV Venray 7:11
28 Pepijn van de Laar 2012 ATV Venray 7:14
29 Lewis Russell 2012 HAC 7:15
30 Tren plooij 2012 HAC 7:15
31 Stijn van den Berg 2011 GAC Gemert 7:21
32 Julius van den Berge 2012 ATH 7:24
33 Joep van der Linden 2012 HAC 7:27
34 Maas Boumans 2012 HAC 7:28
35 Stef Paulus 2012 ATV Venray 7:30
36 Bram Boumans 2012 Lopersgroep Deurne 7:58
37 Marcus Buseyi 2012 ATH 8:19
38 Mika Koetsier 2012 Lopersgroep Deurne 8:27
39 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 8:32

MpupA, Meisjes Pupillen A (1470m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anne Aardenburg 2011 Unitas 6:07
2 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 6:16
3 Pixie Clignett 2011 HAC 6:20
4 Lotte van Havere 2011 Swift 6:25
5 Carmél Schouenberg 2011 Scopias 6:27
6 Vive Spierings 2011 Lopersgroep Deurne 6:30
7 Fien Houben 2012 Atletiek Helden 6:35
8 Dineo van Laarhoven 2011 HAC 6:38
9 Nouk Helmink 2012 Scopias 6:38
10 Saar de Koning 2011 Lopersgroep Deurne 6:39
11 Merel Maas 2012 Lopersgroep Deurne 6:41
12 Anna Wilms 2011 HAC 6:46
13 Puck van de Valk 2011 Lopersgroep Deurne 6:48
14 Quinty Coumans 2011 Atletiek Helden 6:48
15 Noëlle Martens 2011 Lopersgroep Deurne 6:48
16 Evi Schreurs 2012 Scopias 6:49
17 Mayra Eikens 2011 AVON 6:50
18 Roos Voortman 2011 ATH 6:51
19 Mirthe Holtman 2011 AV Weert 6:57
20 Eva van Diepen 2011 HAC 7:04
21 Elaiza van der Mast 2012 HAC 7:06
22 Robin Sonnemans 2012 AV Weert 7:07
23 Puck Dirks 2012 Lopersgroep Deurne 7:07
24 Julia van Duijnhoven 2011 Lopersgroep Deurne 7:09
25 Lenthe Lieveld 2011 HAC 7:10
26 Sunny Zijlmans 2011 HAC 7:13
27 Imke van den Berg 2012 GAC Gemert 7:15
28 Yara Bauer 2011 Scopias 7:17
29 Milou Mooren 2012 Lopersgroep Deurne 7:18
30 Evi den Engelsman 2012 Lopersgroep Deurne 7:48
31 Beau Althuizen 2012 Lopersgroep Deurne 7:53
32 Isra Daif 2011 ATH 7:54
33 Luna Claessens 2012 ATV Venray 7:59
34 Sterre Claessens 2012 ATV Venray 8:24
35 Imke Biemans 2012 ATH 8:32

JpupB, jongens Pupillen B (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dex Scheepers 2013 ATH 3:44
2 Daan Verhallen 2013 Deurne 3:47
3 Koen Vallen 2013 Heythuysen 3:48
4 Finn Hol 2013 ATV Venray 3:51
5 Evan Schouenberg 2013 Scopias 3:56
6 Brent Smetsers 2013 Scopias 3:57
7 Bram Geraats 2013 Atletiek Leudal 4:06
8 Ferandez 2013 Nijmegen 4:09
9 Simon Bartels 2013 Lopersgroep Deurne 4:11
10 Roy Sanders 2013 ATV Venray 4:20
11 Ties Gommans 2013 Atletiek Helden 4:21
12 Loek van den Boomen 2013 Lopersgroep Deurne 4:29
13 Tren Cox 2013 Swift 4:36
14 Milan van den Eijnde 2013 GAC Gemert 4:47
15 Luuk Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 4:50
16 Timon Spruijt 2013 Swift 4:54
17 Nick Verbeek 2013 Lopersgroep Deurne 5:24

MpupB, Meisjes Pupillen B (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lova la Grand 2013 Eindhoven Atletiek 3:40
2 Sophie Tripp 2013 ATH 3:43
3 Aoibhinn van de Ven 2013 AV Weert 3:57
4 Daphne Janssen 2013 Venlo 4:00
5 Nicky Aboni 2013 ATV Venray 4:09
6 Evy van cuijk 2013 HAC 4:11
7 Sarah Verbiest 2013 ATH 4:14
8 Marit Houben 2013 Lopersgroep Deurne 4:19
9 Yrsa Bauer 2013 Scopias 4:20
10 Sanne Kerkhof 2013 HAC 4:47
11 Fleur Claessens 2013 't Jasper Sport 4:51
12 Janske Mennen 2013 Lopersgroep Deurne 4:59
13 Emme Koonen 2013 ATH 5:04
14 Benthe Holtman 2013 AV Weert 5:06

JpupC, Jongens Pupillen C (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kevin van de Vorst 2014 AV Weert 4:02
2 Remi van de Valk 2014 Lopersgroep Deurne 4:15
3 Thijm van de Mosselaar 2014 HAC 4:15
4 Jayden Keijsers 2014 AV Weert 4:30
5 Sem Maas 2014 't Jasper Sport 4:34
6 Max Boumans 2014 Lopersgroep Deurne 4:35
7 Thomas van den Broek 2014 HAC 4:38
8 Okke Boumans 2014 HAC 4:41
9 Luuka Hermans 2014 Atletiek Helden 4:43
10 Luc Straub 2014 GAC Gemert 4:46
11 Mees Nijhuis 2014 HAC 4:52
12 Vince Keijsers 2014 AV Weert 4:54
13 James Belleman 2014 HAC 4:57
14 Liam Acampo 2014 Unitas 5:00
15 Jakob Jaegers 2014 GAC Gemert 5:02
16 Jamez Visser 2014 ATH 5:39

MpupC, Meisjes Pupillen C (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mint van Voorden 2014 GAC Gemert 4:05
2 Lente Looijmans 2014 ATH 4:15
3 Isa van Havere 2014 Swift 4:30
4 Noor Fodil 2014 ATH 4:38
5 Sophie Kluijtmans 2014 Helmond 4:39

Gatl, G Atleten (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arthur Claessen 2000 HAC 5:04
2 Xander van Beek 1992 HAC 5:28

MU20, Mannen U20 (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thorben Segers 2004 Eindhoven Atletiek 17:20
2 Jip Janissen 2003 Venloop Running Team 17:41
3 Mike van Wouwe 2003 ATH 18:25
4 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 19:16
5 Julien Verbraken 2004 Geldrop 20:33

MU18, Mannen U18 (4740m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 17:27
2 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 18:57
3 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 20:00
4 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 20:55
5 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 21:27
6 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 22:26
7 Lasse Reijnen 2006 HAC 23:43

PJmin, Jongens Mini Pupillen (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Raf van Boekholdt 2015 Scopias 4:04
2 Daan Janssen 2015 Venlo 4:14
3 Jelle Fortuin 2015 Atletiek Helden 4:30
4 Mika Hermans 2015 Atletiek Helden 4:35
5 Niels van Lent 2015 GAC Gemert 4:50
6 Tygo Acampo 2015 Geleen 5:14
7 Kai Koonen 2015 ATH 5:15
8 Rick Biemans 2015 ATH 5:24
9 Kenzi Fodil 2016 ATH 5:28
10 Elias Verbiest 2016 ATH 5:42

PMmin, Meisjes Mini Pupillen (960m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Julia Verbeek 2015 Lopersgroep Deurne 5:07
2 Selin Dogan 2015 ATH 5:08
3 Gigi Vondenhoff 2015 Unitas 5:08
4 Liselotte Derks 2017 ATH 6:11
5 Jolie Vondenhoff 2017 Unitas 6:45
6 Noël Relou 2017 ATH 8:12