Uitslagen Vlakwatercross

zondag 28 januari 2018

Terug

Website


MSenK, WIVO Korte Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 12:55
2 Sjors Thielen 1989 ATV Venray 13:02
3 Guido Hendrix 1991 Stramproy 13:26
4 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 13:38
5 Niels Jacobs 1990 ATH 13:42
6 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 13:47
7 Rick Hendriks 1993 Oss '78 13:58
8 Matthijs Keizer 1986 Scopias 14:02
9 Kay Peeters 1998 Horst 14:17
10 Rens van Dongen 1988 Tegelen 14:45
11 Jami Rajabeen 1995 15:05
12 Floor Kouwenberg 1989 Venlo 15:11
13 Toine Pel 1987 Venray 15:13
14 Roy Lammers 1989 Lopersgroep Deurne 15:24
15 Manfred Herzog 1967 Dusseldorf 15:29
16 Tom Smetsers 1982 Reuver 15:44
17 Ehsan Rahmati 1999 Lottum 15:51
18 Jules Arts 1997 ATV Venray 16:04
19 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 16:36
20 Frank Hendriks 1990 Deurne 16:40
21 Leon van den Heuvel 1981 Spijkenisse 18:14
22 Bram Hendrix 1985 Merselo 18:31
23 Wouter Spijkman 2002 Venray 18:43
24 Chris Spijkman 2003 Venray 18:44
25 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 19:13
26 Nathan ten Holder 1996 Triathlon 19:23
27 Jan van Lessen 1965 19:34
28 Robbert Mulders 1986 Venray 20:01
29 Michael van Gemen 1981 Velden 20:42
30 Remco Verbruggen 1982 Atletiek Helden 21:11
31 Sander van Venrooij 1988 Oss 22:02

M40+K, WIVO Korte Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Frank Fonteyne 1967 Lottum 15:09
2 Geert Linders 1966 ATV Venray 15:32
3 Frank Timmermans 1962 ATV Venray 16:22
4 Nico Jakobs 1967 Venray 16:24
5 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 16:47
6 Jan Hermkes 1963 Orion 16:49
7 Carl Sas 1954 Cifla 17:14
8 Edwin van den Woldenborg Venray 17:23
9 Jan Poels 1956 ATV Venray 17:26
10 Roel Hermsen 1973 Venray 17:36
11 Wilco Postma 1977 ATV Venray 18:05
12 Bart Lamberts 1974 Venray 18:19
13 Ruud Langstraat 1972 ATH 18:25
14 MIchel Groffen 1972 ATV Venray 18:32
15 Ger Litjens 1963 Leunen 18:34
16 Pim Stultiens 1967 ATV Venray 18:35
17 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 18:52
18 Maarten aan den Boom 1975 Venlo 18:53
19 Hans Kusters 1963 ATV Venray 19:17
20 Marc Oosting 1969 ATV Venray 19:24
21 Harry van der Borg 1951 ATV Venray 19:30
22 Nahit Berk 1969 Venray 20:31
23 Ruud van Mil 1976 Venray 20:57
24 Attila Kovacs 1974 ATH 21:05
25 Eddo Spijkman 1966 ATV Venray 21:15
26 Peter van Orsouw 1952 Oss 21:30
27 Robbert Vlendré 1972 ATV Venray 22:27
28 Boy Amanat 1964 Venray 23:00
29 Danny Taminian 1965 Venray 23:01
30 Harry Baars 1947 ATV Venray 23:07
31 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 24:58
32 Frie van den Munckhof 1950 Venray 26:22

VSenK, WIVO Korte Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 An Lenders 1990 Venloop Running Team 14:49
2 Linda Korten 1993 AV Weert 15:02
3 Fenne Janssen 2001 Venloop Running Team 15:11
4 Theresa Stevens 1997 15:46
5 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 16:29
6 Yvonne Steegh 1983 ATV Venray 18:19
7 Charissa Zijlstra 1994 Leeuwarden 18:39
8 Manouk van Bussel 1994 Deurne 19:55
9 Lieke Seunis 1989 Atletiek Leudal 20:02
10 Anne Reintjes 1993 ATV Venray 20:24
11 Mattie Rasker 1996 ATV Venray 20:44
12 José Seuren 1986 Lottum 23:02
13 Bianca van den Heuvel 1987 Spijkenisse 23:03
14 Ellen Poels 1984 Heide 25:48
15 Mieke Reintjes 1995 ATV Venray 26:34
16 Simone Rossel 1984 ATV Venray 27:35

V35K, WIVO Korte Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Karin Gielen 1979 Orion 15:52
2 Fannie van Bree-Versantvoort 1973 GAC Gemert 16:51
3 Karin Bouten 1981 ATV Venray 20:04
4 Esther Rambags 1978 Venray 20:53
5 Daphne Broers 1973 HAC 20:54
6 Maartje Postma 1978 ATV Venray 20:58
7 Marieke Manders 1975 Oostrum Lb 21:07
8 Eefje Hoedemakers 1976 Venray 21:09
9 Wendy Duys 1979 Velden 21:22
10 Floortje Giesen 1975 Venray 21:55
11 Silvia Beterams 1973 ATV Venray 23:01
12 Ivon Hermsen 1979 Venray 23:02
13 Merel Klomp 1978 Venray 25:17
14 Laura Arts 1974 ATV Venray 28:27
15 Susanne Deiling 1979 Merselo 29:09

V45+K, WIVO Korte Cross (8040m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jozet Tomassen 1971 Atletiek Leudal 17:15
2 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 17:16
3 Lydia Jeuken 1967 ATV Venray 18:36
4 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Maasmechelen 18:41
5 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 19:29
6 Ingrid Rongen-Bovée 1969 ATV Venray 19:58
7 Natasja Marcellis 1969 Overloon 20:57
8 Anita Verbeek 1969 ATV Venray 22:08
9 Resi Stappers 1962 Hegelsom 22:38
10 Jeanny Jakobs 1968 Venray 22:47
11 Anny Classens 1960 ATV Venray 23:20
12 Annelies Vullings 1961 Lottum 23:41
13 Ria van Heijst 1965 Sevenum 23:56
14 Wilma Hermans 1956 Sevenum 24:32
15 Mien Coenegracht 1956 Olympus Land van Cuijk 24:33
16 Sjan Deenen 1968 Sevenum 24:35
17 Adrienne Borbas 1972 ATH 25:19
18 Dilian Jansen 1969 ATV Venray 25:51
19 Karin van Broekhoven 1964 ATV Venray 26:11
20 Ans de Mulder 1955 Merselo 26:25
21 Tineke van Mullekom 1965 Deurne 26:54
22 Birgit Weijers 1967 Sevenum 27:01
23 Anita van het Nederend 1968 Meterik 27:22
24 Inge van de Ven 1969 Meerlo 27:22
25 Roos Cox 1958 Horst 27:23
26 Diny Vissers 1957 ATV Venray 27:52
27 Ans Gielen 1954 Melderslo 28:26

MSenL, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 26:43
2 Jos Elfring 1985 Milheeze 27:58
3 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atletiek 28:06
4 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 28:40
5 Joost Bovee 1985 ATV Venray 29:07
6 Teun van den Brand 1997 Oss '78 29:29
7 Wesley Sleegers 1984 GAC Gemert 29:44
8 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 30:55
9 Wilco Goorts 1984 Lopersgroep Deurne 31:46
10 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 31:55
11 Daniël Drummen 1987 't Jasper Sport 31:59
12 Sander Steijvers 1984 AV Weert 32:19
13 Frederik Vrehen 1988 Venlo 32:26
14 Roel Peters 1978 GAC Gemert 32:34
15 Giel Janssen 1990 Meterik 32:37
16 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 33:07
17 Aziz Assakkali 1979 Venray 33:18
18 Stefan Verbeek 1984 Deurne 33:36
19 Luke Hekers 1989 Nederweert 33:56
20 Dominique Jentjens 1981 Velden 34:10
21 Roel Jansen 1986 Atletiek Leudal 34:24
22 Puck Huijs 1996 Baarlo Lb 34:41
23 Guus Ummenthun 1997 Sevenum 34:58
24 Raoul Gilissen 1987 Venray 35:00
25 Jeroen Lucassen 1985 Venray 35:15
26 Bart van Summeren 1979 GAC Gemert 35:47
27 Arjan de Lauw 1979 ATV Venray 36:02
28 Wout Vinken 1984 Landhorst 36:06
29 Nick Moorren 2001 Venray 36:19
30 Maarten Wijnen 1987 ATV Venray 36:48
31 Roel Rumuelers 1987 Meterik 37:19
32 Jeffrey Janssen 1991 Venray 37:26
33 Stijn Schambergen 1983 Castenray 37:27
34 Patrick Kirkels 1990 Ospel 37:54
35 Bob Harding 1993 Baarlo Lb 38:08
36 Ivo Voesenek 1981 Venray 38:11
37 Vincent Verstappen 1986 Meerlo 39:19
38 Stephan Hannot 1983 Venray 39:21
39 Wouter den Teuling 1985 Leunen 39:39
40 Lars Houben 1996 Leunen 40:34
41 Quin la Grand 1996 Venray 40:35
42 Melle Verheijen 1998 Leunen 43:14
43 Daan Broeksteeg 1990 Venray 43:35

M40L, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 29:22
2 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 29:45
3 Raymond van Hall 1974 Doesburg 29:50
4 Erwin van Dommelen 1973 GAC Gemert 31:03
5 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 31:15
6 Marcel Martens 1977 ATV Venray 31:26
7 Roel Roubroeks 1977 Koningslust 32:10
8 Pim van den Oever 1974 Oploo 32:14
9 Stef van Rens 1974 ATV Venray 32:17
10 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 32:52
11 Patrick Reijntjes 1973 Venray 33:10
12 Olav Nieuwenhuis 1975 Tegelen 33:14
13 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 33:17
14 Dimitri van Dun 1975 ATV Venray 33:46
15 Arnold Koetsier 1974 Lopersgroep Deurne 33:55
16 Andrew Leenen 1977 Roggel 34:15
17 Jos van Wijlick 1974 Venray 34:17
18 Thomas Mueller 1974 Kerken 34:48
19 Thijs Joosten 1976 Venray 35:06
20 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 36:22
21 Karl van Daal 1974 Venray 36:30
22 Roel Segers 1975 HAC 37:30
23 Donald moorren 1976 Venray 38:57
24 Luc Erps 1975 Venray 39:01
25 Stefan van Maasakkers 1975 Volkel 41:48
26 Jochem Pingen 1977 Venray 42:40
27 Geert Kurstjens 1977 Belfeld 44:44

M45L, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rob Kerkhof 1968 Olympus Land van Cuijk 30:34
2 Erik Houben 1970 AV Weert 30:47
3 Arno Arts 1969 Nuenen 31:50
4 Frank Klomp 1968 Venray 32:23
5 Edwin Kok 1972 HAC 32:50
6 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 32:57
7 Axel van Sleeuwen 1969 Overloon 33:59
8 Jeroen Lankheet 1968 Zeist 34:46
9 Bas Mols 1971 Unitas 34:56
10 Theo Timmermans 1969 Weert 35:12
11 Gerry Hodzelmans 1968 Venray 36:12
12 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 36:22
13 Mark de Vries 1972 HAC 37:14
14 Hans van den Ouweland 1969 Horst 39:25
15 Walter Hoff 1972 Uden 40:58
16 Ron Cup 1968 Venray 42:48

M50L, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter Mijsberg 1965 De Keien 29:42
2 Paul Coolegem 1967 avVN 30:11
3 Dorus Jaspers 1966 GAC Gemert 31:34
4 Jos de Groot 1966 De Rips 32:43
5 Paul Classens 1965 Oirlo 33:12
6 Fred Boonen 1967 Scopias 33:25
7 Peter Schoenmakers 1964 Wieringermeer 34:55
8 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 35:04
9 Jos Hebben 1966 ATV Venray 35:41
10 Roland Hansen 1963 Maashees 36:11
11 Ronald Simonis 1969 LOGO 36:21
12 Peter Hendrix 1964 Swolgen 36:27
13 Willie van Boxtel 1964 Olympus Land van Cuijk 36:34
14 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 36:39
15 Gerrie Luttikhold 1965 Lopersgroep Deurne 36:47
16 John Weijs 1964 ATV Venray 36:52
17 Rob Linders 1975 avVN 37:05
18 Marc van den Berkmortel 1964 Horst 38:39
19 Jones Ewalds 1965 Venlo 38:50
20 Marc Classens 1966 Oirlo 39:45
21 Trudo Jans 1967 Olympus Land van Cuijk 40:36

M55L, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 28:59
2 Frans Deenen 1961 ATV Venray 30:42
3 Jack Niessen 1958 Swift 31:31
4 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 34:02
5 Jeroen Oudenhoven 1961 Pallas '67 34:09
6 John Kocken 1961 HAC 34:36
7 Frans van der Zalm 1962 Loopfirma 34:57
8 Hugo van Schayik 1962 Langenboom 36:58
9 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 37:12
10 Perry Peeters 1962 STB 37:43
11 Adwin Hoogeveen 1961 Nederlandse Triathlonbond 38:00
12 Egon Triki 1960 LOGO 38:42
13 Joop Wijnhoven 1958 ATV Venray 39:11
14 Jos Thielen 1959 Wanssum 39:31
15 Rene Geurts 1958 ATV Venray 39:58
16 Ronald Dols 1962 AVON 40:17
17 Nol Geurts 1960 Heythuysen 42:20
18 Maurice Eichhorn 1959 Well Lb 43:51

M60+L, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Oehlen 1956 avVN 33:04
2 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 33:35
3 Henk Flipsen 1957 Prins Hendrik 33:39
4 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 33:45
5 Ron Vermeulen 1954 GAC Gemert 34:51
6 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 35:57
7 Pieter Classens 1957 Oirlo 36:04
8 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 36:18
9 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 36:53
10 Pieter Gielen 1952 Melderslo 39:59
11 Wiel Brouwers 1957 de Peelrunners 40:10
12 John de Langen 1947 ATV Venray 40:16
13 Piet Aerts 1945 Wanssum 40:36
14 Geert Cornelissen 1954 ATV Venray 41:21
15 Jan Willem Kruithof 1957 Venray 44:21
16 Jeu Elbers 1950 Wellerlooi 45:37
17 Gerard Groenen 1957 America 46:05
18 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 46:29
19 Sjaak van den Oever 1951 Westerbeek 47:48
20 Ben Jansen 1939 52:35

VL, RHM Lange Cross (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 35:11
2 Eefje Melssen 1980 GAC Gemert 36:13
3 Birgit Bertrand 1974 Kerkrade 37:20
4 Demi Boerekamp 1998 Someren 38:03
5 Lisette Alsters 1968 Horst 38:29
6 Iris van Sinten 1973 Horst 38:46
7 Sandra Frenken 1973 AV Weert 38:58
8 Mientje van Haare 1952 Wanroij 39:23
9 Suzanne van der Wijs 1978 ATV Venray 39:54
10 Marian Kerkhof 1966 Olympus Land van Cuijk 40:18
11 Erna Berkers 1975 Someren 40:19
12 Carmen Triki 1964 LOGO 40:29
13 Rian Hebben 1965 ATV Venray 42:03
14 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 42:53
15 Loes Heuvelmans 1969 Meterik 43:02
16 Gerda Peeters Delauw 1952 ATV Venray 43:16
17 Irene van Beveren Boxmeer 43:18
18 Francis Ermens 1967 Leunen 43:30
19 Esther van den Ouweland 1975 Horst 44:48
20 Moniek Seuren 1981 Horst 44:59
21 Jose Hanenberg 1961 Boekel 45:46
22 Kim Peeters 1995 Horst 46:02
23 Kim Schoenmakers 1997 Amersfoort 46:12
24 Myra van Schijndel 1969 Sint Anthonis 46:22
25 Josephine Buskes 1953 Sporting Boxmeer 47:36
26 Thea Verstegen 1963 Olympus Land van Cuijk 49:08
27 Angeline Derksen 1974 Horst 49:31
28 Sandra Leurs 1986 Leunen 53:44
29 Lotte van den Munckhof 1982 Nijmegen 55:26
30 Marja van Schayik 1964 De Keien 56:18

JA, Jongens A/B (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 14:30
2 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 15:35
3 Mick Peltenburg Hase Raayland 17:00

JB, Jongens A/B (4020m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 13:20
2 Thijs van Lith 2002 Eindhoven Atletiek 13:50
3 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 14:55
4 Davy Schoeber 2001 HAC 16:16
5 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 16:19
6 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 16:44
7 Jurn Strik 2002 Lopersgroep Deurne 16:52
8 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 16:56
9 Jordy Dols 2002 AVON 17:07
10 Aron Cup 2002 ATV Venray 23:13

MA, Meisjes A/B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Imke van Gog 1999 Ospel 12:44
2 Femke van Gog 1999 Ospel 13:08
3 Hannah Clercx 2000 Asterix 13:15
4 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 16:20

MB, Meisjes A/B (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 12:37
2 Johanna Winkels 2002 13:01
3 Kirsten Maes 2002 Unitas 13:02
4 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 13:46
5 Tara Goossens 2002 ATV Venray 13:48
6 Lena Noack 2002 14:06
7 Meike Vermeulen 2002 't Jasper Sport 14:13
8 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 14:44
9 Mirabelle Schuurmans 2001 AVV 14:54
10 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 15:04
11 Eline Reintjes 2002 ATV Venray 15:17
12 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 15:17

JC, Jongens C (3100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pjotr Dolfsma 2004 Venloop Running Team 10:56
2 Carlo Schoonen 2003 HAC 10:59
3 Jip Janissen 2003 Venloop Running Team 11:20
4 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 11:56
5 Liam Ernst 2004 Scopias 12:15
6 Jaap Rutten 2003 ATV Venray 12:20
7 Lars van der Zanden 2004 HAC 12:28
8 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 12:57
9 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 13:06
10 Tijn Pouwels 2003 ATV Venray 13:13
11 Sam Muijsers 2003 ATV Venray 13:21
12 Milan Sonnemans 2003 Atletiek Helden 13:24
13 Stijn Gerritsen 2004 AV Weert 13:25
14 Gijs van Lieshout 2004 HAC 13:33
15 Samuel Schotborg 2003 ATV Venray 13:42
16 Riks Pollen 2004 Scopias 13:46
17 Stef Langendonk 2004 HAC 14:31
18 Jouri Strijbosch 2004 't Jasper Sport 14:39
19 Dennis de Jager 2004 HAC 14:41
20 Luke Smit 2004 HAC 14:44
21 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 14:45
22 Boris Cup 2004 ATV Venray 16:19
23 Teun van Dijk 2004 't Jasper Sport 16:32
24 Csabi Varnai Raayland 22:42
25 Davut Raayland 22:44
26 Ulas Cicekci Raayland 23:33

MC, Meisjes C (2050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 3:03
2 Emma Bijnen 2004 HAC 3:12
3 Bo Verschuuren Raayland 3:55
4 Betlehem Woldemesekel 2003 ATV Venray 4:02
5 Demi de Vries 2004 HAC 4:07
6 Xenia Raptis 2004 Scopias 4:16
7 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 4:22
8 Pien Postma 2003 ATV Venray 4:23
9 Esmée Bartel 2003 Unitas 4:25
10 Floor Driessen 2003 HAC 4:40
11 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 5:11
12 Anne Wieringa 2004 Atletiek Helden 5:33
13 Isabella Reijnders Raayland 5:48
14 Eline Eekhout 2004 Atletiek Helden 5:49
15 Maud Seuren 2004 AV Weert 6:18

JD, Jongens D (2050m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Timo Klomp 2005 ATH 7:20
2 Dani Meisen 2006 Caesar 7:21
3 Arno Raymakers 2005 HAC 7:27
4 Jeroen van Lith 2005 Eindhoven Atletiek 7:32
5 Julian van Rens 2006 ATV Venray 7:39
6 Ids Peenstra 2005 PEC 1910 7:43
7 Ramón Setz 2005 Geldrop 7:51
8 Rik Janissen 2006 Venloop Running Team 7:55
9 Paul Kuijpers 2006 AVON 7:57
10 Joep ten Houten 2005 HAC 7:59
11 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 8:04
12 Luuk Verhoeven 2006 HAC 8:11
13 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 8:18
14 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 8:29
15 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 8:36
16 Jio Classen 2006 Scopias 8:36
17 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 8:37
18 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 8:41
19 Thijmen Martens 2005 ATH 8:42
20 Ward Verbruggen 2006 ATV Venray 8:43
21 Jordy Gommans Raayland 8:49
22 Ramses ten Houten 2006 HAC 8:50
23 Cas Rijvers 2006 Scopias 8:54
24 Tijn van Rens 2006 ATV Venray 8:56
25 Bjorn Vervoort 2005 Atletiek Helden 8:57
26 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 9:45
27 Jesse Backus Raayland 9:46
28 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 9:46
29 Owen Badur 2005 HAC 11:33

MD, Meisjes D (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 6:01
2 Meike Bliek 2006 Achilles-Top 6:04
3 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 6:10
4 Valerie Chu 2005 AV Weert 6:16
5 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 6:20
6 Mette Jacobs 2005 Scopias 6:37
7 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 6:41
8 Amy Verkampen 2006 GAC Gemert 6:43
9 Danique Willemsen 2006 Scopias 6:45
10 Pleun Oosterbaan Raayland 6:52
11 Claire van den Hurk 2006 ATH 6:52
12 Isa Swinkels Raayland 6:53
13 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 6:53
14 Meike Janssen 2005 AV Weert 6:59
15 Loes Neutenboom 2006 Atletiek Leudal 7:01
16 Lobke Pollen 2005 Scopias 7:08
17 Eva Nagel 2005 't Jasper Sport 7:21
18 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 7:23
19 Nora Ceresa 2006 ATV Venray 7:25
20 Femke Jansen Raayland 7:45
21 Lisa Peeters Raayland 7:47
22 Sanne Michiels 2006 ATH 7:56
23 Amber Görög 2006 AV Weert 8:14
24 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 8:15
25 Dieuwertje Strans Raayland 8:59
26 Femke van der Sluijs Raayland 10:16
27 Naomi Tomasoa Raayland 10:18
28 Sarah Blankers Raayland 10:37

JPA, Jongens Pup A (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 5:40
2 Jules Trommelen 2007 Atletiek Maastricht 5:46
3 Karsten Debets 2008 AVON 5:53
4 Jorg Klomp 2008 ATH 6:04
5 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 6:13
6 Dylan Hameetman 2007 HAC 6:16
7 Splinter Ikkink 2007 Geldrop 6:18
8 Bas Verheijen 2007 AV Weert 6:23
9 Stan Hovens 2007 Venloop Running Team 6:26
10 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 6:26
11 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 6:39
12 Dion Muijsenberg 2007 Atletiek Helden 6:42
13 Rens Heygele 2008 HAC 6:51
14 Bram van Heugten 2008 HAC 6:54
15 Faas Wanten 2008 Scopias 6:55
16 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 6:59
17 Robert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 7:00
18 Merijn Bond 2007 Achilles-Top 7:02
19 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 7:04
20 Jason Owens 2007 ATV Venray 7:17
21 Luc Houben 2007 Scopias 7:19
22 Sven Verbakel 2008 HAC 7:22
23 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 7:30
24 Teun Schattefor 2008 Scopias 7:32
25 Siem Wanten 2007 Scopias 7:36
26 Luc Sanders 2007 ATV Venray 7:39
27 Luca Keijsers 2007 Scopias 7:42
28 Danny Boerekamp 2007 't Jasper Sport 7:45
29 Jop Gubbels 2008 Scopias 7:53
30 Tim Trienes 2007 Scopias 7:57
31 Stan Lommen 2008 Scopias 8:05
32 Loek van Leeuwen 2008 't Jasper Sport 8:08
33 Ian Waals 2007 AV Weert 8:25
34 Mathieu Huijs 2007 Scopias 8:57

MPA, Meisjes Pup A (1500m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lotte Aerts 2007 Generaal Michaelis 5:40
2 Anouk Langstraat 2008 ATH 5:48
3 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 5:54
4 Milou Keulstra 2007 Generaal Michaelis 5:58
5 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 6:07
6 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 6:11
7 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:15
8 Ella Sponselee 2008 GAC Gemert 6:24
9 Sofie Bos 2007 Scopias 6:26
10 Lucy Janssen 2008 ATV Venray 6:33
11 Bente Jacobs 2007 Scopias 6:37
12 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 6:40
13 Jasmijn Arts 2008 ATV Venray 7:00
14 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 7:05
15 Mirthe Reijnen 2007 HAC 7:08
16 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 7:19
17 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 7:27
18 Sofie Soer 2008 AV Weert 7:30
19 Isabel van Bakel 2007 ATV Venray 7:34
20 Brechje Arts 2007 ATV Venray 7:36
21 Jara Beks 2008 ATV Venray 7:37
22 Romaysa Assakkali 2008 ATV Venray 7:42
23 Isabel Tijssen 2007 ATV Venray 7:45
24 Luna Badur 2008 HAC 7:49
25 Lissa van den Oever 2007 ATV Venray 8:00

JPB, Pupillen B (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Siep Trommelen 2009 Atletiek Maastricht 3:51
2 Alain Ritten 2009 Achilles-Top 3:58
3 Tijn Hermans 2009 Weert 4:05
4 Cas Hendriks 2009 ATV Venray 4:07
5 Jop Slaats 2009 Lopersgroep Deurne 4:08
6 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 4:16
7 Remco Adriaans 2009 GAC Gemert 4:23
8 Mike van Tilburg 2009 HAC 4:23
9 Tim Michiels 2009 ATH 4:24
10 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 4:24
11 Finn Jans-Beken 2009 ATV Venray 4:25
12 Casper Rekmans 2009 AV Weert 4:31
13 Jur Jansen 2009 ATV Venray 4:42
14 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 4:43
15 Sem Pingen 2009 ATV Venray 4:53
16 Yon Peeters 2009 Atletiek Helden 5:00
17 Lucas Canjels 2009 Scopias 5:08

MPB, Pupillen B (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 4:17
2 Lot van Veghel 2009 ATV Venray 4:22
3 Hedwig Tabor 2009 HAC 4:22
4 Kim Juchems 2009 Achilles-Top 4:22
5 Evi Jongen 2009 Scopias 4:26
6 Lieve Derks 2009 ATH 4:30
7 Els Neutenboom 2009 Atletiek Leudal 4:32
8 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 4:32
9 Zoey van Lieshout 2009 Lopersgroep Deurne 4:41
10 Eline Bartels 2009 Lopersgroep Deurne 4:48
11 Rian Janssen 2009 Scopias 4:55
12 Imke Wijnen 2009 AV Weert 5:20

JPC, Pupillen C+Mini (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Aardenburg 2010 Unitas 4:06
2 Twan ten Have 2010 Scopias 4:18
3 Casper van de Weert 2010 't Jasper Sport 4:19
4 Niek van Montfort 2010 Scopias 4:27
5 Bram Nabuurs 2010 Vierlingsbeek 4:44
6 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 4:44
7 Jarne Reijnen 2010 HAC 4:49
8 Stan Willemsen 2010 Atletiek Helden 5:01
9 Sjoerd Janssen 2010 Scopias 5:03
10 Jente Wekenborg 2010 Scopias 5:03
11 Roan Aarns 2010 Scopias 5:06
12 Tim Lommen 2010 Scopias 5:23
13 Kyle Sillekens 2010 Atletiek Helden 6:11
14 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 6:28

MPC, Pupillen C+Mini (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anna van der Velden 2010 Scopias 4:08
2 Fem van Bakel 2010 Oploo 4:59
3 Maud Helmink 2010 Scopias 5:09
4 Jelyna Leenders 2010 ATV Venray 5:16
5 Roos van Houts 2010 't Jasper Sport 5:17
6 Nienke Roesink 2010 HAC 7:21

JMP, Pupillen C+Mini (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dirk Nabuurs 2012 Overloon 4:45
2 Bram Rekmans 2011 AV Weert 4:46
3 Koen Verheijen 2011 AV Weert 5:05
4 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 5:28
5 Michiel Klomp 2011 ATV Venray 5:32
6 Vince Wijnhoven 2012 Venray 6:25
7 Jort van den Hoef 2011 ATV Venray 6:29

MMP, Pupillen C+Mini (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arden Veldman 2011 Achilles-Top 4:32
2 Aafke Mennen 2011 Lopersgroep Deurne 4:41
3 Anne Aardenburg 2011 Unitas 4:52
4 Fenne Hurkens 2011 GAC Gemert 5:06
5 Daphne Klomp 2011 Scopias 5:11
6 Nikki Ermers 2011 GAC Gemert 5:33
7 Jill van Lieshout 2013 Deurne 7:30