Uitslagen Jaspercross

zondag 8 januari 2017

Terug


JpupM, JMP (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jarne Reijnen 2010 HAC 5:56
2 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 6:41
3 Koen Verheijen 2011 AV Weert 7:30
4 Joep Linders 2010 ATV Venray 7:35
5 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 7:43
6 Tobias de Smit 2010 't Jasper Sport 7:45
7 Bram Rekmans 2011 Stramproy 8:51

MpupM, MMP (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aila Colijn 2010 AV Weert 6:27
2 Maud Helmink 2010 Scopias 7:06
3 Jelyna Leenders 2010 ATV Venray 7:13

JpupC, JPC (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 5:43
2 Tim Michiels 2009 ATH 5:49
3 Mike van Tilburg 2009 HAC 5:52
4 Ravi Classen 2009 Scopias 5:53
5 Remco Adriaans 2009 Gemert 6:06
6 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 6:17
7 Casper Rekmans 2009 AV Weert 6:25
8 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 6:25

MpupC, MPC (1000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 5:31
2 Lieve Derks 2009 ATH 5:47
3 Nina Flipsen 2009 Lopersgroep Deurne 5:49
4 Maud Kroef 2009 GAC Gemert 6:00
5 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 6:02
6 Hedwig Tabor 2009 HAC 6:06
7 Els Neuteboom 2009 Atletiek Leudal 6:30
8 Loena Leppink 2009 HAC 6:32
9 Pip Mezenberg 2009 GAC Gemert 6:43
10 Nina Gipmans 2009 Venlo 7:00
11 Imke Wijnen 2009 AV Weert 7:10
12 Neomi Peeters 2009 Scopias 7:10

JpupB, JPB (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 6:26
2 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 6:28
3 Ivar Colijn 2008 AV Weert 6:33
4 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 6:54
5 Pieke Billekkens 2008 AV Weert 6:56
6 Mads Verhofstadt 2008 HAC 7:26
7 Ties van de Werken 2008 AV Weert 7:32
8 Giel Pennings 2008 GAC Gemert 7:36
9 Tim Steijvers 2008 't Jasper Sport 7:37
10 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 7:37
11 Sven Verbakel 2008 HAC 7:46
12 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 7:50
13 Faas Wanten 2008 Scopias 8:02
14 Mo Philipsen 2008 AV Weert 8:05
15 Robert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 8:10
16 Jop Gubbels 2008 Scopias 8:13
17 Sven Theunissen 2008 AV Weert 8:13
18 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 8:14
19 Teun Daniëls 2008 HAC 8:29
20 Thijs Mennen 2008 Lopersgroep Deurne 8:43
21 Fabian Kessels 2008 AV Weert 8:53

MpupB, MPB (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 6:27
2 Sofie van Wouwe 2008 ATH 6:31
3 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 6:34
4 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 6:36
5 Ilse Hanraets 2008 Scopias 7:08
6 Maeve Engels 2008 HAC 7:35
7 Simone Verbakel 2008 HAC 8:03
8 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 8:13
9 Dagmar Oosting 2008 ATV Venray 8:14
10 Sofie Soer 2008 AV Weert 8:16
11 Jara Beks 2008 ATV Venray 8:18
12 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 8:21
13 Luna Badur 2008 HAC 9:07

JpupA, JPA (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 5:57
2 Fergus Tabor 2007 HAC 6:03
3 Rik Janissen 2006 Belfeld 6:05
4 Julian van Rens 2006 ATV Venray 6:13
5 Thomas Aerdts 2006 Scopias 6:31
6 Lasse Reijnen 2006 HAC 6:33
7 Ramses ten Houten 2006 HAC 6:40
8 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 6:41
9 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 6:41
10 Tuur Simons 2006 Scopias 6:43
11 Dylan Hameetman 2007 HAC 6:44
12 Stan Hendriksen 2006 Scopias 6:44
13 Noud Janssen 2007 Scopias 6:49
14 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 6:52
15 Daan Kluijtmans 2007 GAC Gemert 6:56
16 Marco van Gelder 2007 Prins Hendrik 6:56
17 Bo Gipmans 2007 Venlo 7:03
18 Bas Verheijen 2007 AV Weert 7:05
19 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 7:07
20 Sam Steeghs 2007 Atletiek Helden 7:09
21 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 7:15
22 Koen Martens 2006 Helmond 7:17
23 Danny Boerekamp 2007 't Jasper Sport 7:17
24 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 7:24
25 Abel Brom 2006 AV Weert 7:30
26 Nick Jorissen 2006 AV Weert 7:41
27 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 7:45
28 Abel Welten 2007 't Jasper Sport 7:54
29 Florian Scholte 2007 HAC 7:55
30 Bram la Brijn 2007 HAC 7:56
31 Ian Waals 2007 AV Weert 8:08
32 Timo Flipsen 2006 Lopersgroep Deurne 8:09
33 Giel Moonen 2006 Scopias 8:21
34 Rens Vermazeren 2007 Lopersgroep Deurne 8:55
35 Lowie Aerdts 2007 Scopias 9:02
36 Daan Fransen 2007 't Jasper Sport 9:19
37 Mathieu Huijs 2007 Scopias 9:27
38 Tim Trienes 2007 Scopias 9:32
39 Siem Wanten 2007 Scopias 9:51

MpupA, MPA (1200m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 6:25
2 Meike Bliek 2006 Achilles-Top 6:32
3 Emma Aarts 2007 Atletiek Maastricht 6:35
4 Floor van Riel 2006 Atletiek Helden 6:46
5 Bente Jacobs 2007 Scopias 6:49
6 Evy Kuppens 2006 AV Weert 6:50
7 Vera van Erp 2006 Atletiek Leudal 6:52
8 Amy Verkampen 2006 GAC Gemert 6:55
9 Sofie Bos 2007 Scopias 7:02
10 Claire van den Hurk 2006 ATH 7:06
11 Renske Gottenbos 2006 HAC 7:12
12 Mirthe Reijnen 2007 HAC 7:15
13 Sanne Michiels 2006 ATH 7:15
14 Sophie van den Boogaart 2006 HAC 7:17
15 Danique Willemsen 2006 Scopias 7:18
16 Loes Neuteboom 2006 Atletiek Leudal 7:21
17 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 7:29
18 Layla van Berkel 2007 HAC 7:31
19 Ossa Kouwenberg 2007 't Jasper Sport 7:48

JjunD, JD (2000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Falco Aarts 2004 Atletiek Maastricht 8:20
2 Timo Klomp 2005 ATH 8:25
3 Liam Ernst 2004 Scopias 8:28
4 Arno Raymakers 2005 HAC 8:31
5 Max Kees 2005 Generaal Michaelis 8:41
6 Tim Kees 2005 Generaal Michaelis 8:47
7 Tijn Meuwissen 2004 AV Weert 8:49
8 Gijs Buist 2005 AV Weert 9:01
9 Justin Steenkamp 2004 GVAC 9:03
10 Jeroen van Lith 2005 ATH 9:03
11 Joep ten Houten 2005 HAC 9:07
12 Ramón Setz 2005 Geldrop 9:21
13 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 9:23
14 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 9:25
15 Thijmen Martens 2005 ATH 9:27
16 Stijn Hilhorst 2005 't Jasper Sport 9:29
17 Dinand Weerts 2005 ATH 9:39
18 Riks Pollen 2004 Scopias 9:40
19 Gijs van Lieshout 2004 HAC 9:40
20 Mees van Haeff 2005 Scopias 9:40
21 Teun van Dijk 2004 't Jasper Sport 9:46
22 Lars van der Zanden 2004 HAC 9:47
23 Rion van Eerd 2004 ATH 9:47
24 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 9:55
25 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 9:55
26 Ralf Steinmetz 2005 AV Weert 10:09
27 Storm Marris 2005 AV Weert 10:17
28 Jesper de Beer 2005 HAC 10:26
29 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 10:28
30 Jouri Strijbosch 2004 't Jasper Sport 10:33
31 Jasper de Wit 2005 't Jasper Sport 10:38
32 Jordy Soer 2004 AV Weert 10:45
33 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 10:47
34 Willem Hurkmans 2004 't Jasper Sport 10:49
35 Luuk Hendriksen 2004 Scopias 11:04
36 Tim Fransen 2005 't Jasper Sport 11:13
37 Owen Badur 2005 HAC 11:30
38 Ben van Boxmeer 2005 GAC Gemert 11:30
39 Roel van Engeland 2004 HAC 11:37
40 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 12:07
41 Zep van den Eijnden 2004 Scopias 12:13
42 Kevin Terheyden 2005 HAC 12:40
43 Xander Kuijpers 2005 AV Weert 12:46

MjunD, MD (1600m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bo Spoor 2004 ATH 7:18
2 Lynn Behnke 2005 Scopias 7:26
3 Emma Bijnen 2004 HAC 7:34
4 Demi de Vries 2004 HAC 7:45
5 Evy Loots 2005 HAC 7:51
6 Marijn van Dooren 2004 AV Weert 8:00
7 Suze Gipmans 2005 Venloop Running Team 8:01
8 Carlijn Mols 2004 Achilles-Top 8:11
9 Isis Levels 2005 Scopias 8:17
10 Xenia Raptis 2004 Scopias 8:33
11 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 8:36
12 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 8:38
13 Mirre Vissers 2005 Atletiek Leudal 8:43
14 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 8:43
15 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 8:54
16 Lisa Roumen 2004 Atletiek Leudal 8:57
17 Nyssa Engels 2005 HAC 9:06
18 Valerie Chu 2005 AV Weert 9:11
19 Mette Jacobs 2005 Scopias 9:18
20 Lobke Pollen 2005 Scopias 9:24
21 Meike Janssen 2005 AV Weert 9:30
22 Eva van der Putten 2005 HAC 9:48
23 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 9:57
24 Merlijne Billekens 2005 AV Weert 10:05
25 Maud Seuren 2004 AV Weert 10:51

JjunC, JC (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijs van Lith 2002 ATH 11:20
2 Guus Winkelman 2003 't Jasper Sport 11:29
3 Funs Aerts 2002 Scopias 12:41
4 Carlo Schoonen 2003 HAC 12:42
5 Mischa Hermans 2003 Unitas 12:59
6 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 13:04
7 Maarten Debeij 2002 Eindhoven Atletiek 13:14
8 Jurn Strik 2002 Lopersgroep Deurne 13:31
9 Jaap Rutten 2003 ATV Venray 13:44
10 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 13:54
11 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 14:14
12 Daan van Zoggel 2002 't Jasper Sport 14:38
13 Jari Snijders 2002 Lopersgroep Deurne 14:39
14 Luc Stappers 2003 HAC 14:41
15 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 15:12
16 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 15:18
17 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 15:30

MjunC, MC (2000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jill Wanten 2003 Swift 8:41
2 Willemijn Fuite 2002 Atilla 8:44
3 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 9:00
4 Lizzy Arts 2003 HAC 9:11
5 Kirsten Maes 2002 Unitas 9:37
6 Jane Wanten 2003 Swift 9:45
7 Isa Nadi 2002 Lopersgroep Deurne 10:10
8 Esmee Donders 2002 ATV Venray 10:20
9 Pien Postma 2003 ATV Venray 10:21
10 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 10:41
11 Meike Vermeulen 2002 't Jasper Sport 10:52
12 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 11:00
13 Veerle Behnke 2002 Scopias 11:02
14 Simone Pape 2002 't Jasper Sport 11:20
15 Daphne Kuijpers 2002 AV Weert 12:13
16 Eva Kengen 2003 't Jasper Sport 14:29

JjunB, JB (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Gijs Knoester 2000 GVAC 16:35
2 Rik Hanssen 2001 AV Weert 16:37
3 Laurens Handels 2000 Swift 17:37
4 Davy Schoeber 2001 HAC 17:44
5 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 18:47
6 Jasper Meulen 2001 AV Weert 19:06
7 Thomas van Vlerken 2000 HAC 19:57
8 Willem Teunissen 2001 AV Weert 19:58

MjunB, MB (3000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hannah Clercx 2000 't Jasper Sport 13:57
2 Anouk Schrijnemaekers 2000 AV Weert 14:15
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 14:47
4 Judith Verscheijden 2001 AV Weert 16:14
5 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 16:38
6 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 16:41
7 Nynke Janssen 2001 AV Weert 17:00

JjunA, JA (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 16:12
2 Jeffrey van Eijck 1999 ATH 17:06

Msen, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erwin Vanderplancke 1995 Wandre (B) 28:27
2 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 29:00
3 Leon Hendrikx 1984 Venloop Running Team 30:23
4 Juul Knoester 2000 GVAC 31:27
5 Alexandre Lechat 1977 HAC 31:45
6 Guy Maas 1993 Atletiek Maastricht 31:55
7 Wesley Sleegers 1984 HAC 32:24
8 Michiel Voncken 1988 Deurne 32:27
9 Tein Somers 1977 Eindhoven Atletiek 32:31
10 Thijs Pauwels 1985 Sevenum 32:53
11 Ron Spreeuweberg 1991 Atletiek Helden 33:21
12 Koen Hendrikx 1979 Lierop 33:40
13 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 34:14
14 Piet Jansen 1998 34:25
15 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 34:26
16 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 34:37
17 Jos Boeije 1983 HAC 34:43
18 Luuk van Lier 1982 Atletiek Helden 35:44
19 Joris van den Beuken 1984 Meterik 36:05
20 Eddy van Tulden 1979 Someren 37:40
21 Rob van Oijen 1981 Asten 38:09
22 Bert Tindemans 1982 't Jasper Sport 38:18
23 Frans Bruijstens 1983 't Jasper Sport 38:35
24 Abou Sow 1968 Asten 38:40
25 Peter Maas 1977 Helmond 41:11
26 Rob van de Laar 1984 Asten 41:53
27 Ruud Petit 1991 Neerkant 42:09
28 Renzo ? 1978 Lieshout 42:42
29 Roel Jansen 1986 Heythuysen 44:15
30 DHM van Lieshout 1979 Someren 45:55
31 Tom van Horrik 1988 Someren 46:35
32 Frank van de Velden 1980 Asten 46:39
33 Gijs van den Broek 1983 Asten 46:51
34 Tonny Seijkens 1989 Milheeze 46:55
35 Wim Driessen 1962 Asten 48:02
36 Aart Driessen 2000 Asten 48:02
37 Daan Driessen 1993 Asten 52:56

Vsen, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kim Walraven 1973 Geldrop Runners 35:59
2 Nathalie Thijssen 1991 Gemert 37:49
3 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 39:09
4 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 40:59
5 Mireille Winkelmolen 1969 't Jasper Sport 41:50
6 Anne Mennen 1991 Meijel 43:04
7 Carmen Triki 1964 LOGO 43:15
8 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 44:58
9 Gonny Manders-Poell 1962 't Jasper Sport 45:46
10 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 46:28
11 Rian Gerns 1959 Sterksel 47:00
12 Esther van den Bogaart 1990 Asten 47:13
13 Tilly van de Laar 1952 Budel 47:43
14 Els de Vries 1960 Lierop 47:48
15 Elma Swinkels 1988 Asten-Heusden 47:54
16 Christel Toonen 1989 Neerkant 47:58
17 J Berkers 1967 Asten 48:12
18 Ester Coumans 1980 Asten 48:21
19 Ellen van de Heijden 1984 Asten 48:22
20 Neeltje van der Loo 1982 Heusden gem Asten 48:24
21 Patricia van de Laar 1973 Asten 48:24
22 Ilze Cortenbach Asten 48:29
23 Friedel Bierings 1960 Geldrop Runners 48:49
24 Leonne van Dijck 1991 Neerkant 49:51
25 Erna Berkers 1975 Someren 50:00
26 Miriam Welten 1977 Heusden 50:41
27 France Berkvens 1955 Asten 51:52
28 Leonie van Dongen 1980 Asten-Heusden 52:05
29 Francé Kanters 1968 Someren 53:07
30 Marion Zegers 1986 Asten 53:59
31 Simone van de Laar 1982 Asten 55:33
32 Chantal Rijksen 1980 Asten 59:08
33 Yvonne Bakens 1968 Asten 59:08
34 Ellen Hoeben 1974 Asten 59:10
35 Angelique van Stiphout 1970 Asten 59:14

M40, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruud de Wert 1974 Eindhoven Atletiek 32:12
2 Andres Stelling 1972 Eindhoven Atletiek 32:18
3 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 33:05
4 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 34:38
5 Frank Van Zutphen 1973 Deurne 35:30
6 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 35:33
7 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 35:53
8 Stefan Verheijen 1974 Asten 36:52
9 Michiel Hoeben 1976 Ommel 37:26
10 Karl van Daal 1974 Venray 37:39
11 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 38:21
12 Martien van Hoof 1975 Lopersgroep Deurne 38:52
13 Piet Jansen 1975 Someren 42:02

M45, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arno Arts 1969 Nuenen 32:43
2 Frank Fonteyne 1967 ATV Venray 33:30
3 Christ Korsten 1970 GAC Gemert 34:50
4 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 36:18
5 Robin van Duren 1969 Hardlopen.nl 37:09
6 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 38:02
7 Theo Derix 't Jasper Sport 38:16
8 Stephan Qarimi 1971 AV Weert 38:26
9 H Jeronimus 1969 Asten 38:27
10 Hans Steijaert 1970 HAC 38:42
11 Luud Martens 1968 Helmond 41:08
12 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 41:45
13 Bernie Nagel 1970 't Jasper Sport 42:12
14 Johan Timmermans 1967 't Jasper Sport 43:12
15 Mike Kremer 1971 Wellerlooi 50:42

M50, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dorus Jaspers 1966 GAC Gemert 33:17
2 Leon Stijnen 1966 Atletiek Leudal 34:11
3 Frans Hool 1965 AVON 34:17
4 Bert van Bogget 1962 Atletiek Leudal 34:45
5 Jos Janssen 1964 Geldrop Runners 35:14
6 Mario Arts 1964 LOGO 36:30
7 André Matthijssen 1966 Lopersgroep Deurne 37:16
8 Chris Meulendijks 1964 Horst 38:03
9 Willemjan van Golstein Brouwers 1963 't Jasper Sport 38:23
10 Jan Rietsema 1964 LOGO 38:31
11 Bert Schepers 1962 LOGO 38:47
12 Peter Serne 1965 't Jasper Sport 38:59
13 Perry Peeters 1962 STB 39:52
14 Jeffrey Schifferling 1964 Asten 40:16
15 Bert Leyssenaar 1966 't Jasper Sport 40:29
16 Simon van Deelen 1966 Geldrop Runners 40:35
17 Georgy Sinelshchikov 1963 GAC Gemert 41:12
18 Gerrie Luttikhold 1965 Lopersgroep Deurne 42:27
19 Henri Koolen 1963 't Jasper Sport 46:21
20 Ton Verhees 1966 Ommel 48:09
21 Arjan Robben 1964 avVN 49:30
22 Albert van Dijk 1962 Asten 52:13

M55, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jack Niessen 1958 Swift 33:15
2 Ton Grommen 1959 Maasbree 33:23
3 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 35:17
4 John Kocken 1961 HAC 36:15
5 Hennie van Deursen 1957 Asten 39:40
6 Mario Felius 1959 't Jasper Sport 39:57
7 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 40:20
8 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 40:55
9 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 41:04
10 Egon Triki 1960 LOGO 41:15
11 Ward Lauwers 1958 't Jasper Sport 43:27
12 Ad de Laat 1957 Geldrop Runners 44:12
13 Erik van Heijsten 1957 Dutch Runners 44:15
14 Lauran Bouwmans 1959 't Jasper Sport 45:34
15 Geert Fuchs 1957 Asten 45:41
16 Peter van Zon 1959 LOGO 45:59
17 Peter Stiphout 1958 Ysselsteyn 46:42
18 Jos Meeuws 1960 't Jasper Sport 51:47

M60, Lange Cross (8000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 35:12
2 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 35:25
3 Martien van de Ven 1948 Atletiek Oirschot 36:21
4 Wiel van Lier 1953 Atletiek Helden 37:43
5 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 38:28
6 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 39:55
7 Paul Peeters 1955 avVN 40:47
8 Jos Beelen 1954 Atletiek Leudal 41:33
9 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 41:47
10 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 43:02
11 Jules Martens 1951 't Jasper Sport 45:09

Msen, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marco Schopen LSG Eschweiler 13:53
2 Kay Peeters 1998 Horst 15:35
3 Martin Flipsen 1996 AV Weert 14:26
4 Rik van Wijlich 1990 Velden 14:30
5 Ron Koster 1978 Atletiek Helden 14:50
6 Rik van der Sterren 1996 Swift 14:58
7 Mark Jurgens 1988 Eindhoven 15:54
8 Daan Relou 1991 ATH 16:17
9 Fabiaan Hendricks 1984 avVN 16:21
10 Noam Schipper 1972 Geldrop Runners 16:23
11 Lex van Enckevort 1986 Grubbenvorst 16:33
12 Joost Blokland 1982 Atletiek Helden 16:39
13 Floor Kouwenberg 1989 Venlo 16:50
14 Jort Lemmen 1998 Meterik 16:56
15 Eric Hermans 1965 Stein Lb 16:59
16 Walter Kivits 1979 Lopersgroep Deurne 17:14
17 Martijn Bouwmans 1993 Someren 17:48
18 Bas Mols 1971 Achilles-Top 17:51
19 ? Vissers 1956 Someren 19:05
20 Giel Seunis 2001 Heythuysen 19:16
21 Juri van Lierop 1992 Someren 19:18
22 Mark de Vries 1972 Helmond 19:34
23 Ali Suleiman 1995 't Jasper Sport 20:04
24 Roland Jurgens 1956 Melderslo 20:21
25 Harrie Bos 1958 Helmond 20:53
26 Luc van Lierop 1990 't Jasper Sport 21:02
27 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 21:43
28 Evert-Jan Clijnk 1965 Lopersgroep Deurne 22:10
29 Adrie van den Putte 1960 Lopersgroep Deurne 22:20
30 Barry van Horrik 1984 Someren 22:41
31 Evi Slegers 1956 't Jasper Sport 23:54
32 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 24:05
33 Hans Sanner 1954 Geldrop Runners 24:40
34 Wim Breugelmans 1960 't Jasper Sport 25:10
35 Wilfred van Heugten 1970 't Jasper Sport 25:11
36 Frank de Roij 1951 Geldrop Runners 25:23

Vsen, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 16:42
2 Charissa Zijlstra 1994 ATV Venray 19:33
3 Cristel van Rooy 1996 Atletiek Maastricht 20:29
4 Demi Boerekamp 1998 Someren 21:15
5 Anne Reintjes 1993 ATV Venray 22:08
6 Denise Dillmann 1982 Achilles-Top 22:40
7 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 23:50
8 Jaimy Claessens 1994 ATV Venray 24:19

V35, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Carla Eklund 1980 LOGO 17:57
2 Fannie van Bree-Versantvoort 1973 GAC Gemert 18:17
3 Heike Prinsen 1976 HAC 21:04
4 Hedy Bertisen 1982 Venlo 21:31
5 Myrna van Rens 1975 ATV Venray 22:21
6 Magda Doumpas 1974 Someren 22:37

V45, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 19:12
2 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 19:52
3 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 20:17
4 Marie-Jeanne Vandormael 1965 AVT 20:58
5 Suzan Handels-Wiertz 1971 Swift 23:24

NWC, Korte Cross (4000m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Max Scheepers 18:21
2 Luca van den Beuken 19:18
3 Len van Roy 19:30
4 Rens de Korte 20:26
5 Tim van Dijk 21:39
6 Michiel Coolen 21:41
7 Joep van Dijk 21:41
8 Gijs Manders 22:04
9 Daan van Gansewinkel 22:04
10 Luuk van de Vorst 22:40
11 Max van Halteren 23:29
12 Rik Martens 23:31
13 Koen van Empel 23:58
14 Bram Sinnema 24:01
15 Tijn de Korte 24:17
16 Bjorn Adriaans 24:17
17 Rinze Hurkmans 24:43
18 Kevin Engels 24:43
19 Yannick van Brussel 24:44
20 Lex van Empel 24:46
21 Bart Kuijpers 24:48
22 Beau van Herk 24:49