Uitslagen Zandboscross

zondag 27 november 2016

Terug


Man, Trimloop korte cross (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen van de Mortel 1994 Deurne 18:03
2 Rick Hendriks 1993 Lopersgroep Deurne 19:15
3 Wout Pel 1982 19:22
4 Marc van Grinsven 1988 20:53
5 Frans Heussen 1946 Lopersgroep Deurne 23:57
6 Edwin Claessen 24:00
7 Jos Thielen 1959 24:04
8 Manolis Geldermans 1972 24:27
9 Wim Thijssen 1959 Lopersgroep Deurne 24:48
10 Piet Aarts 1945 24:50
11 Han Weijer 1959 Loopgroep PK 24:53
12 Gilbert Tepy 1959 ATV Venray 24:54
13 Pieter Schobers 1962 Lopersgroep Deurne 24:55
14 Jos Zonnenberg 1963 Lopersgroep Deurne 25:20
15 Marcel de Groof 1973 25:29
16 Laurens van Deursen 1959 Lopersgroep Deurne 25:36
17 Jeroen Smits 25:37
18 Paul van de Heuvel 1967 25:41
19 Louis Dams 1958 Geldrop Runners 26:20
20 Mat Schatorje 1959 Lopersgroep Deurne 26:43
21 Huub Clermonts 1961 Valkenswaard 27:14
22 Lucien Zweers 1963 Eindhoven Atletiek 27:20
23 Johan van Noort 1949 Geldrop Runners 28:09
24 Jo van den Berkmortel 1943 Lopersgroep Deurne 28:12
25 Kurt de Haas 1972 29:18
26 Pieter van Delft 1963 34:06

Vrouw, Trimloop korte cross (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jexxica van den Bogaart 1987 22:27
2 Geke Overvliet 1982 22:44
3 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 23:13
4 Desiree Conde 1972 Lopersgroep Deurne 24:05
5 Suzanne Kortooms 1977 Deurne 24:28
6 Ria Hendriks 1962 Lopersgroep Deurne 24:34
7 Manouk van Bussel 1994 Lopersgroep Deurne 25:20
8 Melanie van de Ven 1970 Lopersgroep Deurne 25:25
9 Sofie Baken 2002 25:39
10 Riki Smolders 1958 Lopersgroep Deurne 25:42
11 Kim van den Bogaart 1987 26:08
12 Drien Hendrix 1952 Lopersgroep Deurne 26:30
13 Esther van Elst 1969 27:35
14 Marly Krijnen 1981 Lopersgroep Deurne 27:46
15 Dorith van Delft 1965 28:32
16 Mieke de Kleijne 1962 Lopersgroep Deurne 29:35
17 Tineke van Mullekom 1965 Lopersgroep Deurne 30:02
18 Wendy Berkers 1984 30:16

Man, Trimloop lange cross (7375m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Toine Pel 1987 28:32
2 Jos de Groot 1966 De Rips 28:39
3 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 28:49
4 Geert Pel 1985 29:39
5 Luc Bruggeman 1963 Lopersgroep milheeze 29:41
6 Andre Matthijssen 1966 Lopersgroep Deurne 29:50
7 Dennis van de Meulengraaf 1971 Rcl lieshout 30:13
8 Alex Leeman 1966 Molenhoek Lb 30:14
9 Udo Engelke 1966 Molenhoek Lb 30:28
10 Rob Mestrom 1981 Rcl 30:30
11 Evert Brouwers 1952 Rcl 31:16
12 Wesley Vogels 1984 32:05
13 Paul Fransen 1958 Lopersgroep Deurne 32:36
14 Rien Vriens 1957 Lopersgroep milheeze 32:40
15 Michael Mathij 1984 32:45
16 Hugo van Schayik 1962 Trioss 32:47
17 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 33:29
18 Mies van Berlo 1952 Rcl 33:45
19 Mart Hendriks 1963 Lopersgroep Deurne 34:01
20 John Mansvelders 1956 Lopersgroep Deurne 34:17
21 Thijs Claessen 1950 Lopersgroep Deurne 34:22
22 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 34:23
23 Rob Streeder 1961 Aarle-Rixtel 34:30
24 Hennie de Kock 1954 Uden 34:31
25 Riny Wismans 1956 Lopersgroep Deurne 34:32
26 Gerrie Luttikhold 1965 Lopersgroep Deurne 34:35
27 Pierre Roumans 1960 Nijmegen 35:15
28 Mark Honings 1972 Lopersgroep Deurne 35:49
29 Jean-Pierre van Geffen 1972 Beek en Donk 36:48
30 E van Bentem 37:03
31 Martijn Ebben 1975 Deventer 37:24
32 Michel Cuijpers 1948 37:32
33 Cor Terheijden 1961 Lopersgroep Deurne 37:36
34 Peter van den Berkmortel 1964 Lopersgroep Deurne 38:10
35 Martien Keizers 1951 Lopersgroep Deurne 40:33
36 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 41:57
37 Christophe Smeets 1975 42:29

Vrouw, Trimloop lange cross (7375m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Maria van Dinther 1967 Lopersgroep Deurne 33:39
2 Maaike van Kessel 1981 Deurne 34:20
3 Neelke Ebben 1979 Eindhoven 36:42
4 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 36:45
5 Willemien Gijsbers 1957 Deurne 36:52
6 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 37:57
7 Jose Hanenberg 1961 De Keien 38:42
8 Karin Streeder 1955 Aarle-Rixtel 39:31
9 Chta-yu Chang 42:27
10 Bernadette Sandkuijl 1980 43:52
11 Marja van Schayik 1964 De Keien 47:43

MpupM, Meis/jong mini (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Aila Colijn 2010 AV Weert 4:41
2 Maud Helmink 2010 Scopias 5:29
3 Bieke Emans 2010 AV Weert 5:45
4 Jelyna Leenders 2010 ATV Venray 6:12

JpupM, Meis/jong mini (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stijn Vissers 2010 Atletiek Helden 4:54
2 Demy Cupido 2010 5:10
3 Aron Kovacs-Borbas 2011 ATH 5:26
4 Koen Verheijen 2011 AV Weert 6:01

MpupC, Meis/jong pupil C (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jaydee Leenders 2009 ATV Venray 4:13
2 Lieve Derks 2009 ATH 4:26
3 Evi Jongen 2009 Scopias 4:36
4 Renske Mennen 2009 Lopersgroep Deurne 4:40
5 Maartje Gottenbos 2009 HAC 4:44
6 Els Neuteboom 2009 Atletiek Leudal 4:52
7 Hedwig Tabor 2009 HAC 4:53
8 Nina Flipsen 2009 Lopersgroep Deurne 4:54
9 Isa Severt 2009 HAC 4:55
10 Loena Leppink 2009 HAC 5:00
11 Pip Mezenberg 2009 GAC Gemert 5:02
12 Menthe Beugels 2009 Lopersgroep Deurne 5:04
13 Imke Wijnen 2009 AV Weert 5:45

JpupC, Meis/jong pupil C (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Adam Kovacs-Borbas 2009 ATH 4:16
2 Ravi Classen 2009 Scopias 4:18
3 Pepijn van den Hurk 2009 ATH 4:21
4 Tim Michiels 2009 ATH 4:22
5 Mike van Tilburg 2009 HAC 4:24
6 Joep van Casteren 2009 ATH 4:32
7 Linus van Hout 2009 Lopersgroep Deurne 4:44
8 Giel van Oosterwijk 2009 GAC Gemert 4:48
9 Casper Rekmans 2009 AV Weert 4:57
10 Ivar van Erp 2009 AV Leudal 5:58

MpupB, Meisjes pupil B (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Langstraat 2008 ATH 3:52
2 Sofie van Wouwe 2008 ATH 3:58
3 Kirsten van den Hurk 2008 Lopersgroep Deurne 4:00
4 Amina Dillmann 2008 Achilles-Top 4:02
5 Lucy Janssen 2008 ATV Venray 4:09
6 Dorinda Welten 2008 Lopersgroep Deurne 4:21
7 Maeve Engels 2008 HAC 4:48
8 Jara Beks 2008 ATV Venray 4:50
9 Sofie Soer 2008 AV Weert 4:54
10 Danique Adriaans 2008 GAC Gemert 4:56
11 Romaysa Assakkali 2008 ATV Venray 5:04
12 Fiene van de Werken 2008 AV Weert 5:09
13 Luna Badur 2008 HAC 5:22

JpupB, Jongens pupil B (1100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jorg Klomp 2008 ATH 3:51
2 Myka Kuijpers 2008 Lopersgroep Deurne 3:57
3 Pieke Billekkens 2008 AV Weert 3:58
4 Ivar Colijn 2008 AV Weert 3:59
5 Tim Hendrikx 2008 Scopias 4:11
6 Stijn Pelzer 2008 Achilles-Top 4:14
7 Mads Verhofstadt 2008 HAC 4:15
8 Bram van Heugten 2008 HAC 4:19
9 Teije Fleskens 2008 HAC 4:20
10 Tim Steijvers 2008 't Jasper Sport 4:31
11 Giel Pennings 2008 GAC Gemert 4:31
12 Gijs op ´t Root 2008 AV Weert 4:32
13 Ries Emans 2008 AV Weert 4:33
14 Henrik Hoeben 2008 't Jasper Sport 4:34
15 Ties van de Werken 2008 AV Weert 4:35
16 Teun Daniëls 2008 HAC 4:39
17 Jary van der Greef 2008 Lopersgroep Deurne 4:44
18 Thijs Mennen 2008 Lopersgroep Deurne 4:45
19 Jop Gubbels 2008 Scopias 4:46
20 Kevin van Gerwen 2008 't Jasper Sport 4:50
21 Fabian Kessels 2008 AV Weert 5:07

MpupA, Meisjes pupil A (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lynn Thijs 2006 't Jasper Sport 5:35
2 Meike Bliek 2006 Achilles-Top 5:46
3 Emma Aarts 2007 Atletiek Maastricht 5:50
4 Floor van Riel 2006 Atletiek Helden 5:52
5 Sophie van den Boogaart 2006 HAC 5:54
6 Renske Gottenbos 2006 HAC 5:54
7 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 5:57
8 Vera van Erp 2006 Atletiek Leudal 5:58
9 Amy Verkampen 2006 GAC Gemert 5:59
10 Bente Jacobs 2007 Scopias 6:02
11 Danique Willemsen 2006 Scopias 6:07
12 Claire van den Hurk 2006 ATH 6:08
13 Layla van Berkel 2007 HAC 6:28
14 De Vries 2006 Lopersgroep Deurne 6:34
15 Nora Ceresa 2006 ATV Venray 6:36
16 Loes Neuteboom 2006 Atletiek Leudal 6:36
17 Sanne Michiels 2006 ATH 6:39
18 Evanna Welten 2006 Lopersgroep Deurne 6:50
19 Kimberley Kemps 2007 Scopias 6:58
20 Isa Krebbers 2007 ATV Venray 7:03
21 Lieke Hoogers 2007 Lopersgroep Deurne 7:14
22 Fiene van Helmond 2007 Lopersgroep Deurne 7:16
23 Sjuulke Heinrichs 2007 Scopias 7:32
24 Minke Ebben 2006 Deventer 7:52
25 Nerena Meulendijks 2007 AV Weert 7:55
26 Fine Vermeulen 2006 Lopersgroep Deurne 8:31

JpupA, Jongens pupil A (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Abel Kovacs-Borbas 2007 ATH 5:17
2 Thomas Aerdts 2006 Scopias 5:23
3 Rik Janissen 2006 Belfeld 5:24
4 Finn Janssen 2006 Atletiek Helden 5:27
5 Fergus Tabor 2007 HAC 5:37
6 Dylan Hameetman 2007 HAC 5:41
7 Ivar van den Hurk 2006 Lopersgroep Deurne 5:50
8 Simon Goossens 2007 Atletiek Helden 5:53
9 Stan Hendriksen 2006 Scopias 5:54
10 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 5:56
11 Max van de Vondervoort 2006 Lopersgroep Deurne 6:04
12 Dion Muijsenberg 2007 Atletiek Helden 6:06
13 Ramses ten Houten 2006 HAC 6:07
14 Dion Langewouters 2007 HAC 6:08
15 Noud Janssen 2007 Scopias 6:08
16 Tuur Simons 2006 Scopias 6:10
17 Tijn Bruins 2006 ATV Venray 6:12
18 Kieran Quigley 2006 HAC 6:13
19 Tjisse Winkelmolen 2007 't Jasper Sport 6:15
20 Wouter Knijnenburg 2007 Lopersgroep Deurne 6:16
21 Bas Verheijen 2007 AV Weert 6:19
22 Mike van den Broek 2007 HAC 6:22
23 Thijme Rooseboom 2006 Lopersgroep Deurne 6:28
24 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 6:29
25 Nick Jorissen 2006 AV Weert 6:30
26 Ruben Severt 2007 HAC 6:31
27 Giel Moonen 2006 Scopias 6:33
28 Luc Houben 2007 Scopias 6:33
29 Levi Vissers 2007 Atletiek Helden 6:34
30 Chris Vijfvinkel 2007 Scopias 6:38
31 Danny Boerekamp 2007 't Jasper Sport 6:41
32 Koen Kandelaars 2006 GAC Gemert 6:43
33 Abel Brom 2006 AV Weert 6:44
34 Bram la Brijn 2007 HAC 6:44
35 Timo Flipsen 2006 Lopersgroep Deurne 6:52
36 Willem Klomp 2006 ATV Venray 6:59
37 Hielke Waterschoot 2007 HAC 7:00
38 Mathieu Huijs 2007 Scopias 7:04
39 Tim Stappers 2007 HAC 7:06
40 Nils van Leipsig 2007 Swift 7:13
41 Rens Vermazeren 2007 Lopersgroep Deurne 7:13
42 Tim Trienes 2007 Scopias 7:31
43 Sam Dielemans 2007 HAC 7:31
44 Luca Keijsers 2007 Scopias 7:32
45 Lowie Aerdts 2007 Scopias 7:38
46 Ian Waals 2007 AV Weert 7:45

MjunD, Meisjes D (1550m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bo Spoor 2004 ATH 5:05
2 Lynn Behnke 2005 Scopias 5:08
3 Carlijn Mols 2004 Achilles-Top 5:09
4 Emma Bijnen 2004 HAC 5:13
5 Demi de Vries 2004 HAC 5:19
6 Lina Vercoulen 2004 Scopias 5:27
7 Nori Meulendijks 2004 HAC 5:30
8 Evy Loots 2005 HAC 5:41
9 Lynn Diederen 2005 Atletiek Leudal 5:42
10 Marijn van Dooren 2004 AV Weert 5:45
11 Isis Levels 2005 Scopias 5:46
12 Valerie Chu 2005 AV Weert 5:49
13 Mirre Vissers 2005 Atletiek Leudal 5:50
14 Xenia Raptis 2004 Scopias 5:50
15 Lisa Roumen 2004 Atletiek Leudal 5:52
16 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 5:55
17 Audrey Jacobs 2004 Scopias 5:56
18 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 5:58
19 Maureen Mols 2005 Achilles-Top 6:06
20 Nyssa Engels 2005 HAC 6:08
21 Mette Jacobs 2005 Scopias 6:12
22 Robin Nadi 2005 Lopersgroep Deurne 6:17
23 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 6:18
24 Meike Doensen 2005 AV Weert 6:20
25 Lobke Pollen 2005 Scopias 6:27
26 Eva van der Putten 2005 HAC 6:35
27 Janneke van de Mortel 2005 Lopersgroep Deurne 6:35
28 Nine Fleskens 2005 HAC 6:59
29 Isabel van Gerwen 2005 HAC 7:02
30 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 7:03
31 Maud Seuren 2004 AV Weert 7:33
32 Daphne van de Ligt 2005 GAC Gemert 8:05

JjunD, Jongens D (2100m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Falco Aarts 2004 Atletiek Maastricht 6:49
2 Max Kees 2005 Generaal Michaelis 6:52
3 Timo Klomp 2005 ATH 7:04
4 Liam Ernst 2004 Scopias 7:10
5 Arno Raymakers 2005 HAC 7:11
6 Gijs Buist 2005 AV Weert 7:19
7 Harm van de Berkmortel 2004 Lopersgroep Deurne 7:27
8 Ramón Setz 2005 Geldrop 7:27
9 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 7:28
10 Dinand Weerts 2005 ATH 7:28
11 Joep ten Houten 2005 HAC 7:30
12 Lenny Hermans 2004 Unitas 7:33
13 Gijs van Lieshout 2004 HAC 7:34
14 Jeroen van Lith 2005 ATH 7:37
15 Riks Pollen 2004 Scopias 7:49
16 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 7:50
17 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 8:02
18 Mees van Haeff 2005 Scopias 8:07
19 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 8:11
20 Ralf Steinmetz 2005 AV Weert 8:19
21 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 8:23
22 Rion van Eerd 2004 ATH 8:26
23 Lars van der Zanden 2004 HAC 8:30
24 Jouri Strijbosch 2004 't Jasper Sport 8:33
25 Storm Marris 2005 AV Weert 8:33
26 Jasper de Wit 2005 't Jasper Sport 8:35
27 Wessel Janssen 2005 Lopersgroep Deurne 8:37
28 Zep van den Eijnden 2004 Scopias 8:39
29 Jesper de Beer 2005 HAC 8:42
30 Dennis de Jager 2004 HAC 9:06
31 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 9:06
32 Owen Badur 2005 HAC 9:07
33 Luuk Hendriksen 2004 Scopias 9:10
34 Kevin Terheyden 2005 HAC 9:14
35 Lars Leijssen 2005 ATV Venray 9:15
36 Luke Smit 2004 HAC 9:21
37 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 9:45

MjunC, Meisjes C (2525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 9:35
2 Lizzy Arts 2003 HAC 10:06
3 Tara Goossens 2002 ATV Venray 10:15
4 Kirsten Maes 2002 Unitas 10:30
5 Isa Nadi 2002 Lopersgroep Deurne 10:40
6 Pien Postma 2003 ATV Venray 11:10
7 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 11:16
8 Alice Leijssen 2003 ATV Venray 11:20
9 Veerle Behnke 2002 Scopias 11:25
10 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 11:37
11 Esmee Donders 2002 ATV Venray 11:58
12 Daphne Kuijpers 2002 AV Weert 12:29
13 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 12:41
14 Marie-Jeanne Vandormael 1965 Deurne 13:16

MjunB, Meisjes B (3525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk Schrijnemaekers 2000 AV Weert 14:40
2 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 14:49
3 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 15:35
4 Nynke Janssen 2001 AV Weert 16:36
5 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 16:37

JjunC, Jongens C (2975m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijs van Lith 2002 ATH 9:47
2 Mike van Wouwe 2003 ATH 10:30
3 Mischa Hermans 2003 Unitas 10:32
4 Carlo Schoonen 2003 HAC 10:33
5 Jurn Strik 2002 Lopersgroep Deurne 10:56
6 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 11:04
7 Jaap Rutten 2003 ATV Venray 11:22
8 Tijn Mickers 2002 GAC Gemert 11:30
9 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 11:34
10 Jari Snijders 2002 Lopersgroep Deurne 11:39
11 Luc Stappers 2003 HAC 11:40
12 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 11:42
13 Teun Nagel 2003 't Jasper Sport 11:45
14 Tom Kandelaars 2003 GAC Gemert 12:01
15 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 12:06
16 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 12:09
17 Tijn Pouwels 2003 ATV Venray 12:23
18 Jordy Dols 2002 AVON 12:30
19 Niek Strijbosch 2002 14:07
20 Sven Kranen 2003 Atletiek Helden 15:14

JjunB, Jongens B (3525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 12:05
2 Bodhi van Selow 2000 Lopersgroep Deurne 12:16
3 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 13:19
4 Davy Schoeber 2001 HAC 13:19
5 Thomas van Vlerken 2000 HAC 13:44
6 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 14:04
7 Jasper Meulen 2001 AV Weert 14:09
8 Willem Teunissen 2001 AV Weert 14:21
9 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 14:25

Man, Heren korte cross (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 15:42
2 Sjors Thielen 1989 ATV Venray 16:29
3 Kay Peeters 1998 17:50
4 Daan Relou 1991 ATH 18:22
5 Eric Hermans 1965 Stein Lb 18:40
6 Mark Jurgens 1988 Eindhoven 19:04
7 Fabiaan Hendricks 1984 avVN 19:12
8 Floor Kouwenberg 1989 19:21
9 Walter Kivits 1979 Lopersgroep Deurne 19:27
10 Mark van den Munckhof 1964 Raaijland 19:48
11 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 19:53
12 Bas Mols 1971 Achilles-Top 19:54
13 Mike Curvers 1971 Scopias 20:48
14 Jean-Paul Weerts 1971 ATH 21:06
15 Mark de Vries 1972 Helmond 21:20
16 Jones Ewalds 1965 Orion 21:26
17 Gerard van der Heijden 1958 Lopersgroep Deurne 22:08
18 Nathan ten Holder 1996 Venray 22:50
19 Sepp van de Wildenberg 1976 Budel 22:53
20 Jos van Bergen 1962 23:28
21 Rob Mennen 1978 Lopersgroep Deurne 23:41
22 Mark Hellegers 1979 23:43
23 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 24:12
24 Adrie van den Putte 1960 Lopersgroep Deurne 24:23
25 Evert-Jan Clijnk 1965 Lopersgroep Deurne 24:42
26 Hans Sanner 1954 Geldrop Runners 26:44

JjunA, Jongens A (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Imre Dielis 1999 Deurne 17:44
2 Ian Franssen 1998 Lopersgroep Deurne 18:30
3 Bjorn van Deijnen 1998 Blitterswijck 19:32
4 Nick Honings 1999 Lopersgroep Deurne 22:22

MjunA, Meisjes A (3525m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Elke van Rooij 1999 Atletiek Leudal 15:39
2 Karin Flipsen 1998 AV Weert 16:31

Vsen, Dames korte cross (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noël van Selow 1995 Attila 20:52
2 Johanna Josten 1983 Tegelen 21:44
3 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 27:10

V35, Dames korte cross (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Tatjana Cernochova 1976 Prins Hendrik 19:38
2 Fannie van Bree-Versantvoort 1973 GAC Gemert 20:12
3 Karin Nieuwenhuis 1979 Orion 20:16
4 Sonja Kolijn 1975 Dordrecht 22:18
5 Karin Bouten 1981 23:51
6 Heike Prinsen 1976 HAC 24:06

V45, Dames korte cross (4950m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marjan Wintjes 1962 GAC Gemert 20:33
2 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 20:40
3 Judith de Bruin 1970 Atletiek Helden 22:26
4 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 22:35
5 Anneke van de Vorst 1951 avVN 23:03
6 Lilian van Rijt 1965 Atletiek Helden 23:09
7 Marie-Jeanne Vandormael 1965 AVT 23:33
8 Natasja Marcellis 1969 Overloon 24:34

Msen, Heren lange cross (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 31:17
2 Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek 32:20
3 Alexandre Lechat 1977 HAC 36:09
4 Guus Heijnen 1999 Atletiek Helden 36:15
5 Nicky Verhoeven 1989 36:18
6 Erik van den Haak 1983 Amsterdam 36:25
7 Erik Andela 1994 36:42
8 Ron Spreeuweberg 1991 Atletiek Helden 36:57
9 Jos Boeije 1983 HAC 37:06
10 Stevan Leppink 1977 GAC Gemert 37:10
11 Mark Jurgens 1988 Eindhoven 38:18
12 Bart Gevers 1981 39:24
13 Joris van den Beuken 1984 Meterik 39:47
14 Giel Janssen 1990 de Peelrunners 40:05
15 Wiljo Ermers 1979 GAC Gemert 40:12
16 Sjon Seuren 1987 Lottum 40:23
17 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 40:57
18 Jens Wijnants 1995 41:20
19 Chris van Iperen 1987 Lottum 46:15
20 Roel Jansen 1986 Heythuysen 47:20
21 Paul Schatorjé 1979 Gemert 47:54

M40, Heren lange cross (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Noël Keijsers 1973 Nijmegen Atletiek 33:36
2 John Thielen 1969 Lopersgroep Deurne 36:02
3 Arno Arts 1969 Nuenen 36:22
4 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 36:46
5 Frank Fonteyne 1967 ATV Venray 37:03
6 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 37:37
7 Christ Korsten 1970 GAC Gemert 38:07
8 Pieter Egelmeers 1975 38:17
9 Erwin van Dommelen 1973 GAC Gemert 38:55
10 Sven van den Hurk 1972 Lopersgroep Deurne 39:10
11 Harold Donkers 1967 Dutch Runners 39:28
12 Frank Hooghordel 1968 Loopgroep cranenbroeck 39:36
13 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Lopersgroep Deurne 39:40
14 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 39:57
15 Hans Steijaert 1970 HAC 40:38
16 Karl van Daal 1974 Venray 41:51
17 Arno Theeuwen 1973 Peelrunners horst 41:54
18 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 42:14
19 Richard Noya 1973 ATV Venray 42:49
20 Martijn Stigter 1973 GAC Gemert 46:01
21 Luud Martens 1968 Helmond 47:13
22 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 47:31
23 Guido van Galen 1971 Atletiek Helden 49:48

M50, Heren lange cross (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 35:32
2 Jack Niessen 1958 Swift 36:39
3 Ton Grommen 1959 Maasbree 37:03
4 Willy Kanters 1961 Lopersgroep Deurne 37:29
5 Dorus Jaspers 1966 GAC Gemert 37:48
6 Frans Hool 1965 AVON 38:04
7 Leon Stijnen 1966 Atletiek Leudal 38:29
8 Bert van Bogget 1962 Atletiek Leudal 38:37
9 Paul Fergus 1957 Lopersgroep Deurne 38:46
10 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 39:31
11 Jack Rutten 1961 39:37
12 Mario Arts 1964 LOGO 40:35
13 John Kocken 1961 HAC 41:02
14 Ted Beekman 1966 Peelrunners 41:57
15 Maurice Zwart 1965 Dutch Runners 42:24
16 Jan Hermkes 1963 Orion 44:28
17 Simon van Deelen 1966 Geldrop Runners 44:40
18 Perry Peeters 1962 STB 44:44
19 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 45:22
20 Wim van der Maat 1958 Geldrop Runners 47:34
21 Erik van Heijsten 1957 Dutch Runners 47:43
22 Yos van Langh 1963 Lg brandevoort 48:16
23 Jeroen Kouwenberg 1964 Scopias 48:56
24 Hans Bos 1958 Atletiek Helden 49:23
25 Peter Stiphout 1958 53:16

M60, Heren lange cross (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 39:35
2 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 39:42
3 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 42:34
4 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 43:19
5 Frans Noijen 1952 Lopersgroep Deurne 44:34
6 Hans van Doorn 1953 Geldrop Runners 49:55
7 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 56:12
8 Huub Janssen 1949 de Peelrunners 56:25

M70, Heren lange cross (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jan Keijzers 1942 Sprint 46:08
2 Rudy de Pauw 1946 Herenthals 46:18
3 Piet Loverbosch 1937 Lopersgroep Deurne 53:25

Vrouw, Dames lange cross (9800m)

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Miranda Boonstra 1972 Nijmegen Atletiek 35:19
2 Karin Nieuwenhuis 1979 Orion 40:42
3 Judith Gijsbers 1983 AV Weert 44:12
4 Natalia Fokina 1970 GAC Gemert 46:26
5 Demi Boerekamp 1998 Someren 46:48
6 Karolina Nowak 1985 48:20
7 Linda van den Einden 1965 Loopgroep cranendonck 49:04
8 Annemarie van den Broek 1982 Geldrop 52:21
9 Emma Coopmans 1996 56:40