Uitslagen Molenvencross

zondag 14 november 2010

Terug


Msen, Mannen 8940m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Harm Sengers 1982 Eindhoven Atletiek 30:32
2 Eike Carsten Pupkes 1984 TV Refrath 30:32
3 Simon Dahl 1987 TV Refrath 30:41
4 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 30:58
5 Andreas Winterholler 1983 TV Refrath 31:08
6 Jos Elfring 1985 Asterix 32:16
7 Patrick Engels 1975 Pegasus 33:11
8 Neil Callaghan 1984 Eindhoven Atletiek 34:10
9 Joost Bouwman 1980 Eindhoven Atletiek 34:29
10 Edwin Kok 1972 HAC 35:35
11 Tadesse Woldemeskel 1972 ATV Venray 36:28
12 Sven van den Hurk 1972 GVAC 38:27
13 Has van Otterdijk 1970 HAC 44:14
14 Wilbert de Wijs 1972 Eindhoven Atletiek 44:16

M40, Mannen 40 8940m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 33:30
2 Frans Deenen 1961 ATV Venray 34:37
3 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 34:48
4 Ton van Loon 1966 Swift 37:02
5 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 37:27
6 Henry Verbugt 1962 Lopersgroep Deurne 37:36
7 Jimmy Venema 1962 HAC 37:52
8 Rob Mellegers 1966 Eindhoven Atletiek 38:14
9 Arjan Biemans 1969 Lopersgroep Deurne 40:13
10 Ger Jan Onrust 1962 HAC 41:09
11 Geert Flinkert 1966 ATV Venray 43:17
12 Robert Boer 1965 Rotterdam Atletiek 46:23
13 Geert Cornelissen 1963 LOGO 47:27

M50, Mannen 50 8940m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 John de Rooij 1957 Loopgroep PK 35:51
2 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 36:09
3 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 37:22
4 Willy Claessen 1957 Lopersgroep Deurne 37:59
5 Nico Verstraten 1953 Atletiek Helden 38:22
6 Hein Gilsing 1954 GAC Gemert 38:33
7 Jos Beelen 1954 AV Heythuysen 40:23
8 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 40:37
9 Jan van de Rijdt 1952 't Jasper Sport 41:34
10 Jan van der Stegen 1956 Scopias 44:52

M60+, Mannen 60 8940m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Arie van de Akker 1949 Eindhoven Atletiek 37:45
2 Jo Dat 1948 Lopersgroep Deurne 40:26
3 Karel Tinnemans 1950 AV Weert 42:06
4 Rudy de Pauw 1946 ACHL 42:14
5 Hans Wouters 1945 HAC 43:14
6 Wim Verstappen 1948 HAC 44:12
7 Jan Melkert 1945 Lopersgroep Deurne 45:27

Vsen, Vrouwen 5780m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ruth van der Meijden 1984 Asterix 21:19
2 Lotte Jacobs 1988 HAC 22:01
3 Esther Arts 1989 Lopersgroep Deurne 23:30
4 Rian van der Burgt 1975 GVAC 24:09
5 Laura Huijbregts 1980 Asterix 24:46
6 Serana Kemp 1984 Eindhoven Atletiek 26:15
7 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 27:44
8 Hetty Berlo 1980 Lopersgroep Deurne 28:52
9 Judith Lenaers 1980 AV Weert 30:34
10 Maartje Pleunis 1982 AV Weert 30:48
11 Yvonne Jaspers 1991 't Jasper Sport 33:02

V40+, Vrouwen 40 5780

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erika Schoofs 1966 TSV Weeze 25:34
2 Nicole Loeve 1964 HAC 26:10
3 Maria van Dinther-Hoogers 1967 Lopersgroep Deurne 26:33
4 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 28:31
5 Helmie Caris 1957 AV Weert 30:29

MA, Meisjes A 4490m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Marije Peters 1993 Seven Hills Running Team 18:28
2 Suzanne Timmermans 1993 Unitas 19:01
3 Linda Korten 1993 AV Weert 20:09
4 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 26:13

MB, Meisjes B 3200m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anouk van den Ouweland 1994 AVV 13:33
2 Willemijn Moerbeek 1995 Seven Hills Running Team 13:40
3 Ilonka de Bresser 1995 Generaal Michaelis 13:57
4 Kirsty Jacobi 1994 AVON 13:59
5 Janique Sinnige 1994 AV Weert 14:16
6 Marjolein Hanssen 1995 't Jasper Sport 14:21
7 Noël van Selow 1995 Lopersgroep Deurne 14:43
8 Mirna van Slooten 1995 AVV 15:02
9 Kaisa de Bel 1995 Seven Hills Running Team 15:17
10 Madelief Verdaasdonk 1994 HAC 16:01
11 Laura Martens 1994 Lopersgroep Deurne 16:52
12 Lisanne Meijer 1995 Lopersgroep Deurne 17:11
13 Leanne van Hees 1995 Lopersgroep Deurne 17:27
14 Michelle Bouwmans 1995 't Jasper Sport 17:52
15 Demi van Duppen 1995 Lopersgroep Deurne 18:47
16 Suzanne Brooks 1995 GAC Gemert 19:15

Msen, Mannen 1870m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Ron Szigetti 1987 GAC Gemert 5:43
2 Rocky Grispen 1982 AV Toekomst (B) 5:52
3 Rik Heijnen 1990 Atletiek Helden 5:55
4 Jens Verschuren 1990 GAC Gemert 6:06
5 Sam Krop 1983 Asterix 6:10
6 Sander Steijvers 1984 AV Weert 6:17
7 Heinz van Dongen 1977 TSV Weeze 6:26
8 Wouter Schuwer 1991 Scopias 6:29
9 Luke Heijnen 1993 Atletiek Helden 6:32
10 Hans van de Laar 1980 AV Weert 6:36
11 Mike Frijns 1993 Unitas 6:45
12 Gijs Graat 1994 Eindhoven Atletiek 6:53
13 Johan Hermans 1982 Atletiek Helden 6:58
14 Guido Klaassen 1993 Swift 6:59
15 Rick Hendriks 1993 Lopersgroep Deurne 7:01
16 Daan Meulendijks 1993 HAC 7:02
17 Koen Bolink 1983 Generaal Michaelis 7:24
18 Eric Jacobs 1966 AV Weert 7:31
19 Matthijs Herpers 1990 GAC Gemert 7:33
20 Richard van Loon 1967 AV Weert 7:40
21 Robert Schuwer 1955 Scopias 7:49
22 Frans Marcelissen 1952 Atletiek Helden 7:54
23 Roel Segers 1975 HAC 8:06
24 Ron Kuijper 1964 Lopersgroep Deurne 8:28
25 Paul Dekkers Los 1961 't Jasper Sport 9:55

Vsen, Vrouwen 1870m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Brechje Kraan 1989 Seven Hills Running Team 6:48
2 Karin Vintges 1989 Attila 7:00
3 Naomi Driessen 1990 Unitas 7:13
4 Nicole Jetten 1989 Prins Hendrik 7:16
5 Yvonne Groenen 1984 Eindhoven Atletiek 7:24
6 Cindy van der Avoort 1990 GAC Gemert 7:30
7 Sanne Joosten 1983 Eindhoven Atletiek 7:34
8 Loes Lavrijsen 1989 Hellas 7:36
9 Nathalie Lotthrinkx 1976 Eindhoven Atletiek 7:38
10 Saskia Tilburgs 1993 Atletiek Helden 7:39
11 Jolijn Sandbrink 1990 GAC Gemert 8:24
12 Neeltje Kromdijk 1988 Eindhoven Atletiek 9:10
13 Ann Declerck 1973 Lokeren (B) 9:29

JA, Jongens A 5420m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Erik van Rijsewijk 1993 Seven Hills Running Team 21:25
2 Willem Verdaasdonk 1992 HAC 26:33

JB, Jongens B 4520m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Milco Hahury 1995 Nijmegen Atletiek 16:30
2 Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek 16:36
3 Teun Fliervoet 1994 Seven Hills Running Team 17:00
4 Remco Smits 1994 De Keien 17:34
5 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 17:37
6 Luis van Orsouw 1995 Seven Hills Running Team 17:39
7 Joost van den Brand 1994 HAC 18:03
8 Mark Hofma 1995 ATV Venray 18:05
9 Arno Dekkers Los 1994 't Jasper Sport 18:09
10 Jeffrey Roelands 1995 STB 18:44
11 Patrick Houben 1994 AV Weert 19:17
12 Jesper Vrouwenvelder 1995 ATV Venray 19:17
13 Sam Timmermans 1995 Unitas 19:56
14 Sjoerd Raijmakers 1995 't Jasper Sport 20:56
15 Erik Flipsen 1994 AV Weert 21:19
16 Geert van den Eijnde 1994 't Jasper Sport 21:44
17 Bas Onrust 1995 HAC 24:12

JC, Jongens C 3200m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Miel Andriessen 1996 HAC 11:18
2 Martin Flipsen 1996 AV Weert 11:46
3 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 11:50
4 Freek van de Weerd 1997 Sprint 12:19
5 Lex Bolderheij 1997 Energie 12:27
6 Jochem Berkers 1997 Lopersgroep Deurne 12:31
7 Mark van Diesen 1997 Lopersgroep Deurne 12:45
8 Alwin van den Heuvel 1996 Lopersgroep Deurne 12:49
9 Wesley Mols 1996 Nijmegen Atletiek 12:50
10 Olle van den Boom 1997 ATV Venray 13:16
11 Max van Haren 1997 ATV Venray 13:26
12 Ruud Kuijpers 1996 Lopersgroep Deurne 13:53
13 Rens van Lierop 1997 HAC 14:00
14 Valentijn Ruiter 1997 ATV Venray 14:06
15 Martijn Meijer 1997 Lopersgroep Deurne 14:18
16 Darek Killaars 1996 Scopias 14:27
17 Rik van der Sterren 1996 Scopias 14:30
18 Jules Smeets 1997 AV Weert 14:32
19 Jeroen van de Wijdeven 1997 Loopgroep Aart Stigter 15:38
20 Marijn van de Voort 1997 't Jasper Sport 15:55
21 Koen Westerkamp 1997 ATV Venray 19:22
22 Joris Menger 1997 Swift 21:03

MC, Meisjes C 2290m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kelly Roelands 1997 STB 8:52
2 Suzanne Verhoeven 1996 ARAC 9:25
3 Michelle Musumeci 1997 Nijmegen Atletiek 9:27
4 Britt Jacobi 1997 AVON 9:52
5 Amber Kessels 1996 Scopias 9:53
6 Lisanne Bijnen 1996 HAC 10:06
7 Lotte van den Bosch 1997 HAC 10:07
8 Anouk Maas 1997 Lopersgroep Deurne 10:29
9 Isabel Reiling 1996 't Jasper Sport 10:30
10 Anita Somers 1997 GAC Gemert 11:12
11 Elien van der Eijnde 1996 HAC 11:16
12 Manon van den Hoef 1996 Scopias 11:17
13 Karlijn Raijmakers 1997 't Jasper Sport 11:44
14 Laura Duijf 1996 AV Weert 11:45
15 Susan Houben 1997 AV Weert 12:00
16 Sara Pütz 1996 ATV Venray 12:06
17 Nina Goumans 1997 ATV Venray 12:11
18 Nora Laggat 1996 AV Weert 12:13
19 Daphne Cranen 1996 AV Heythuysen 12:21
20 Luca Bopp 1997 Swift 12:28
21 Yasmin Marzouk 1996 AV Weert 12:55
22 Karlijn Onrust 1997 HAC 13:05

JD, Jongens D 2290m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan van Helmond 1998 Lopersgroep Deurne 8:59
2 Vincent Brouwers 1998 AV Weert 9:22
3 Wessel Raijmakers 1998 't Jasper Sport 9:33
4 Imre Dielis 1999 Lopersgroep Deurne 9:35
5 Mika Szlanina 1999 Scopias 9:39
6 Don Hermans 1998 AV Heythuysen 9:52
7 Mies Berkers 1999 Lopersgroep Deurne 10:11
8 Daan van de Mortel 1999 Lopersgroep Deurne 10:16
9 Jules Kessels 1999 Scopias 10:33
10 Jeroen van Lierop 1999 HAC 10:35
11 Bram Mooren 1999 HAC 10:41
12 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 10:45
13 Lars Snijders 1999 Lopersgroep Deurne 10:56
14 Tim Linssen 1999 Scopias 11:01
15 Roy van Duijnhoven 1999 HAC 11:08
16 Nick Honings 1999 Lopersgroep Deurne 11:26
17 Mark Martens 1999 Lopersgroep Deurne 11:27
18 Wesley Rijkers 1999 Lopersgroep Deurne 11:27
19 Martijn Wilms 1999 Lopersgroep Deurne 11:28
20 Guus Heijnen 1999 Atletiek Helden 11:34
21 Koen van der Heijden 1999 't Jasper Sport 11:41
22 Tom Morelissen 1999 Scopias 11:48
23 Lars Wilms 1999 AV Weert 11:51
24 Jona Pütz 1998 ATV Venray 11:59
25 Colin Mans 1999 ATV Venray 12:04
26 Corneille Schulte 1998 HAC 12:09

MD, Meisjes D 1870m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stella Bolderheij 1999 Energie 7:33
2 Chantal Maas 1999 Lopersgroep Deurne 7:45
3 Simone Lamberts 1999 Scopias 7:52
4 Fleur Kuijpers 1999 Seven Hills Running Team 7:54
5 Suzan Werps 1999 AV Weert 8:19
6 Vera Lurvink 1999 HAC 8:27
7 Sophie de Groot 1998 HAC 8:30
8 Daphne Sino 1998 Scopias 8:34
9 Luka Helsen 1999 Scopias 8:38
10 Emma Ruiter 1999 ATV Venray 8:43
11 Karin Flipsen 1998 AV Weert 8:43
12 Judith Verlaek 1999 Atletiek Helden 8:44
13 Nicole Schellekens 1999 ATV Venray 8:44
14 Bo Smit 1998 HAC 8:44
15 Jessy van den Boogaard 1999 Lopersgroep Deurne 8:45
16 Lisa Verdellen 1998 Scopias 9:00
17 Elke van Rooij 1999 AV Heythuysen 9:11
18 Hannah Kockx 1999 AV Heythuysen 9:22
19 Dagmara Killaars 1999 Scopias 9:27
20 Emma van de Valk 1999 Lopersgroep Deurne 9:32
21 Sanne van Melis 1999 ATV Venray 9:33
22 Silke School 1999 GAC Gemert 9:33
23 Anouk Smulders 1998 HAC 9:34
24 Amy van den Bos 1998 Scopias 10:32
25 Sian van Loon 1998 AV Weert 11:21
26 Isa van Renterghem 1999 HAC 12:59

JPA, JPA 1410m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Haico Boer 2001 Energie 5:28
2 Michael Woldemeskel 2001 ATV Venray 5:29
3 Bodhi van Selow 2000 Lopersgroep Deurne 5:49
4 Tijn Vaessen 2000 AV Weert 5:55
4 Daan Verbakel 2000 HAC 5:55
6 Tom Willems 2000 HAC 5:58
7 Sam Horn 2001 Scopias 6:00
8 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 6:07
9 Sven van den Boom 2000 Lopersgroep Deurne 6:19
10 Jordy Althuizen 2000 Lopersgroep Deurne 6:22
11 Maarten van Aken 2000 Scopias 6:24
12 Cas van Enckevort 2000 Lopersgroep Deurne 6:26
13 Ward Goedee 2001 GAC Gemert 6:32
14 Jakob Pütz 2000 ATV Venray 6:33
15 Jordi Franssen 2000 Lopersgroep Deurne 6:36
16 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 6:38
17 Niels Hendriks 2000 Scopias 6:39
18 Gijs van Bommel 2001 GAC Gemert 6:46
19 Luca Boom 2001 GAC Gemert 6:47
20 Stan Leenders 2000 GAC Gemert 6:49
21 Pim Hendriks 2001 Scopias 6:50
22 Sander van den Beucken 2001 Scopias 6:54
23 Sam Smit 2000 HAC 6:57
24 Davy Schoeber 2001 HAC 7:01
25 Iwan Hobus 2001 AV Heythuysen 7:02
26 Thomas van Vlerken 2000 HAC 7:04
27 Remco Visser 2000 Scopias 7:06
28 Laurens Handels 2000 AV Weert 7:07
29 Ryan Heussen 2000 AV Weert 7:12
30 Loek Schlicksupp 2000 Swift 7:14
31 Stan de Beer 2000 HAC 7:19
32 Luuk Arts 2000 Lopersgroep Deurne 7:20
33 Yuya Sawafuji 2001 Scopias 7:28
34 Ronan van Dinther 2000 Lopersgroep Deurne 7:29
35 Willem Teunissen 2001 AV Weert 7:30
36 Daan Moons 2000 AV Weert 7:49
37 Yoran Simonis 2000 Scopias 10:42

MPA, MPA 1410m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Gaby Wijnhoven 2000 HAC 6:07
2 Naomi Mols 2000 Nijmegen Atletiek 6:07
3 Ethyl de Cock 2001 AV Toekomst (B) 6:22
4 Anouk Roijackers 2001 Lopersgroep Deurne 6:24
5 Anouk Schrijnemaekers 2000 AV Weert 6:26
6 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 6:47
7 Hannah Cranen 2000 AV Heythuysen 6:49
8 Noa van Hees 2000 HAC 6:55
9 Ilse Daemen 2000 Scopias 6:57
10 Ineke Somers 2000 GAC Gemert 7:04
11 Anna Berkers 2001 Lopersgroep Deurne 7:06
12 Kim van Duijnhoven 2001 HAC 7:07
13 Sarah Buist 2001 AV Weert 7:08
14 Denice Jacobs 2001 Scopias 7:10
15 Sanne Verdellen 2001 Scopias 7:17
16 Femke Manders 2000 GAC Gemert 7:22
17 Renate Meijer 2000 Lopersgroep Deurne 7:31
18 Nathalie Beekmans 2001 GAC Gemert 7:33
19 Adanna Abusomwan 2001 HAC 7:34
20 Jill van de Vinne 2001 Scopias 7:35
21 Jora Couwenberg 2000 HAC 7:37
22 Puck Rooijakkers 2001 AV Weert 7:43
23 Dounia Salhi 2000 ATV Venray 7:50
24 Maud Loven 2001 AV Weert 7:53
25 Karolien Menger 2001 Roermond 7:59
26 Jilly School 2001 GAC Gemert 8:09
27 Nina Veldhuijzen 2000 Lopersgroep Deurne 8:19
28 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 8:21
29 Jada Windsant 2001 Lopersgroep Deurne 8:23
30 Danine Depenbrock 2001 AV Weert 8:57
31 Kim Schlicksupp 2001 Swift 9:05

G-atl, G atleten 990m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Xander van Beek 1992 HAC 6:15
2 Thomas Follmer 1981 HAC 8:45
3 Femke Vriens 1998 HAC 8:52

JPB, JPB 990m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Laurens Buma 2002 HAC 4:07
2 Finn van Hees 2002 HAC 4:09
3 Osama Louadi 2002 AV Weert 4:10
4 Kjeld Dekker 2002 Scopias 4:22
5 Jari Snijders 2002 Lopersgroep Deurne 4:29
6 Tijn Mickers 2002 GAC Gemert 4:42
7 Joep van den Heuvel 2002 ATV Venray 4:49
8 Daan Mooren 2002 HAC 4:52
9 Sjoerd van Rijn 2002 HAC 4:55
10 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 4:55
11 Han van Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 5:05
12 Guus van der Schrier 2002 Scopias 5:07
13 Jante van Deuren 2002 AV Weert 5:09
14 Frens van der Heijden 2002 't Jasper Sport 5:18
15 Gabriel van Mierlo 2002 Swift 5:24
16 Niels Roefs 2002 AV Weert 5:28

MPB, MPB 990m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Demi Boom 2002 ATV Venray 4:08
2 Chayenna Rouschop 2002 AVON 4:25
3 Ayaka Sawafuji 2002 Scopias 4:29
4 Chantal Schellekens 2002 ATV Venray 4:44
5 Line Biemans 2002 Lopersgroep Deurne 4:48
6 Anouk Terheijden 2002 HAC 4:51
7 Tara Goossens 2002 ATV Venray 4:54
8 Madelief Vaessen 2002 AV Weert 4:57
9 Sara Engels 2002 HAC 5:10
10 Mila Barollo 2002 AV Weert 5:10
11 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 5:12
12 Hayley Simonis 2002 Scopias 5:38

JPC, JPC 990m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Luuk van Lierop 2003 HAC 4:39
2 Ewoud Boer 2003 Energie 4:51
3 Kevin de Cock 2003 AV Toekomst (B) 4:52
4 Jeroen Visser 2003 Scopias 4:53
5 Bart Manders 2003 GAC Gemert 5:08
6 Luc Smets 2003 Lopersgroep Deurne 5:17
7 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 5:20
8 Dick Weijts 2003 HAC 5:30
9 Etienne Buma 2003 HAC 5:45
10 Brent Schell 2003 HAC 5:48
11 Joost Hurkmans 2003 HAC 6:07
12 Jasper Oudheusden 2003 HAC 6:17

MPC, MPC 990m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Betlehem Woldemeskel 2003 ATV Venray 4:25
2 Lara Willems 2003 HAC 4:38
3 Silke Damen 2003 HAC 4:48
4 Irene de Beer 2003 HAC 5:12
5 Eva Mooren 2004 HAC 5:17
6 Maite van Hees 2004 HAC 5:29
7 Iris Veldhuijzen 2003 Lopersgroep Deurne 5:34
8 Camilla van Dinther 2004 Lopersgroep Deurne 5:39
9 Isabelle van Mierlo 2004 Swift 7:19

Recr1, Trimloop 2320m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Janneke Dekkers 1986 GAC Gemert 11:43
2 Piotr Pisula 1965 Sanok (Poland) 13:18

Recr2, Trimloop 4530m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rens van Dongen 1988 Scopias 16:58
2 Reinard Casparie 1963 Eindhoven 18:03
3 Ger Huijs 1959 Atletiek Helden 19:26
4 Perry Peeters 1962 Dutch Runners Basic 20:03
5 Mart Hendriks 1963 Lopersgroep Deurne 20:45
6 Ton van der Honing 1964 Swift 21:17
7 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 22:32
8 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 23:15
9 Ronald Sinnige 1964 AV Weert 24:06
10 Marco van de Boom 1960 HAC 24:54
11 Johan Marechal 1952 AV Weert 25:20
12 Brigitte Bourgalay 1952 Tilburg 25:37
13 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 30:47
14 Tom Weekers 1983 AV Weert 31:05

Recr3, Trimloop 6740m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Dirk-Jan Hoogervorst 1970 Mierlo 41:17

Recr4, Trimloop 8940m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Martijn van Beek 1976 Venlo 39:37
2 Endré Jonker 1965 HAC 39:59
3 Marco vd Wildenberg 1959 HAC 40:11
4 Guus Gilsing 1983 Mierlo 41:28
5 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 41:53
6 Hermi Elbers 1958 HAC 41:54
7 Jos van Hees HAC 44:18
8 Leon Timmermans 1960 't Jasper Sport 45:15
9 Gerrie Swinkels 1957 HAC 45:23
10 Adri Geerts 1956 't Jasper Sport 45:24
11 Berrie Bloemers 1948 HAC 45:32
12 John Lans 1972 't Jasper Sport 46:12
13 Ed Willemsen 1966 Venlo 42:38
14 Henk van Os 1961 HAC 46:35
15 Vlemmings 1966 Heeze 47:14
16 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 47:18
17 Els Verhappen 1952 HAC 48:31
18 Bert Welten 1961 't Jasper Sport 48:42
19 Fred Heesterbeek 1962 Helmond 52:21
20 Chris Verberne 1962 't Jasper Sport 52:47
21 Wil Kling 1950 Helmond 58:00

VRecr2, Trimloop 4530m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Elsemiek Joosten 1994 't Jasper Sport 25:32