Uitslagen Molenven Cross

zondag 9 november 2014

Terug


Trim, Trimloop

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Haitske Daniëls 1979 Helmond 8:06
2 Saskia de Vré 1971 Helmond 12:22
3 Chris Verberne 1962 't Jasper Sport 21:47
4 Els Verhappen 1952 22:49
5 Martijn Blankers 1976 GAC Gemert 25:01
6 Mark de Vries 1972 Helmond 26:19
7 Irene Vroegrijk 1983 Eindhoven 26:38
8 Monique van Kol 1976 Eindhoven Atletiek 26:54
9 Frans Verstappen 1980 Helmond 27:15
10 Raymond van Hall 1974 Doesburg 29:24
11 Ramona Verhoeven 1979 De Keien 30:37
12 Pepijn van Rooij 1970 Nuenen 30:57
13 Tim Wallerbos 2001 Helmond 31:05
14 Endre van de Rooipannen 1965 Helmond 31:23
15 Hans van Bommel 1966 Beek en Donk 31:35
16 Erik Wallerbos 1968 Helmond 31:50
17 Patrick Beks 1969 Mierlo 32:09
18 Ben van Rossum 1951 Lieshout 32:10
19 Herman Segers 1956 Beek en Donk 32:12
20 Gonnie van Aerle-Migchels 1965 Helmond 32:31
21 Rob Mestrom 1981 Lieshout 32:51
22 Marco vd Wildenberg 1959 Mariahout 32:52
23 Rik Leenders 1982 Gemert 32:53
24 Mies van Berlo 1952 Lieshout 33:32
25 E. Brouwers 1952 Lieshout 33:39
26 Tatjana Maas 1988 's-Hertogenbosch 34:05
27 Jean-Pierre Gloudemans 1973 Deurne 34:21
28 Peter Naus 1956 Eindhoven 34:33
29 Laurens Groenendijk 1972 Oirschot 34:39
30 Paul Kanters 1974 Eindhoven 34:55
31 Hans Jeronimus 1969 Asten 35:03
32 Jeanne Graff 1963 Helmond 35:07
33 Jeroen van Deursen 1987 Helmond 35:09
34 Eddy Jansen 1968 't Jasper Sport 35:23
35 Frans Maas 1957 Helmond 35:24
36 Peter Hendrikx 1949 't Jasper Sport 35:31
37 Astrid van de Kruijs 1968 Helmond 35:44
38 Remon de Fost 1956 Beek en Donk 35:54
39 Arjan Biemans 1969 Lopersgroep Deurne 35:55
40 Nathalie Lammerts 1979 Helmond 35:59
41 Marcel Jansen 1966 't Jasper Sport 36:00
42 Stefan van Bogget 1975 Eindhoven 36:35
43 Cor Kuil 1966 Helmond 36:56
44 Gerrit Bugt 1953 Mierlo 37:39
45 Hanneke v.d. Kneken 1979 Uden 37:40
46 Mariëtte van Hooff 1960 Helmond 37:45
47 Ruud Huyzer 1958 Nuenen 37:58
48 Wim Verstappen 1948 Helmond 38:51
49 Jeroen Munsters 1967 Eindhoven Atletiek 38:55
50 Walther Verhoeven 1968 Nuenen 39:08
51 Marie-Anne Schulten 1964 Nuenen 41:54
52 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 42:29
53 Nienke Scharroo 1979 Helmond 42:40
54 Frans van Lierop 1952 Helmond 44:02
55 Willem Semeijn 1944 Helmond 47:46
56 Jolanda Langewouters 1970 Helmond 47:51
57 Heike Prins 1976 Helmond 47:57
58 Piet van Bokhoven 1947 Helmond 48:51

Msen, Mannen senioren

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek 29:03
2 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 29:10
3 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 29:14
4 Jos Elfring 1985 Eindhoven Atletiek 29:20
5 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atletiek 31:11
6 Sam Krop 1983 Asterix 31:43
7 Tein Somers 1977 Eindhoven Atletiek 32:32
8 Josef Trojan 1990 Asterix 33:27
9 Wesley Sleegers 1984 HAC 33:29
10 Ronald Langenhuizen 1977 Roermond 33:30
11 Kenny Janssen 1989 Atletiek Helden 34:34
12 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 34:57
13 Ivan Cvenca 1980 35:16
14 Christian Tiemann 1983 Eindhoven Atletiek 35:51
15 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 36:05
16 Roel Peters 1978 HAC 38:09
17 Marcus Pronk 1976 HAC 39:15
18 Jeroen van Hoof 1979 Helmond 39:33
19 Hans Faassen 1975 Scopias 39:35
20 Eddy Geboers 1975 't Jasper Sport 41:40

M40, Mannen 40

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Joosse 1967 Eindhoven Atletiek 31:37
2 Jeroen Groesz 1971 AV Weert 32:06
3 Ad Peeters 1966 Eindhoven Atletiek 32:14
4 Fons Liebregts 1965 Eindhoven Atletiek 32:57
5 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 33:18
6 Frans Hool 1965 AVON 34:12
7 Arno Arts 1969 Nuenen 34:36
8 Theo Nouwens 1968 Helmond 34:41
9 Dorus Jaspers 1966 GAC Gemert 34:43
10 Christ Korsten 1970 GAC Gemert 34:54
11 Bas van Beek 1973 Orion 35:12
12 Edwin Kok 1972 HAC 35:21
13 Stefan van Happen 1972 Eindhoven Atletiek 35:45
14 Robin van Duren 1969 Dutch Runners 36:07
15 Hans Steijaert 1970 HAC 36:23
16 Leon Geeraets 1970 Dutch Runners 36:33
17 Karl van Daal 1974 Venray 36:57
18 Charles Bressers 1965 HAC 37:12
19 Wouter Rijckaert 1974 Eindhoven Atletiek 37:25
20 Steven Lucassen 1972 Eindhoven Atletiek 38:03
21 Maurice Zwart 1965 Dutch Runners 38:12
22 Ronald Dielissen 1967 Tegelen 38:47
23 Paul Deryck 1970 Helmond 42:13
24 Ruud Gielen 1965 Beesel 42:24
25 Hoss Wilstra 1966 Lopersgroep Deurne 45:52

M50, Mannen 50

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 31:50
2 Jack Niessen 1958 ATV Venray 33:49
3 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 34:00
4 Jack Rutten 1961 Nederweert 34:03
5 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 34:51
6 Andy Verhoeven 1962 Eindhoven Atletiek 35:18
7 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 35:31
8 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 35:47
9 René Wijnen 1963 't Jasper Sport 36:17
10 John Kocken 1961 HAC 36:46
11 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 37:02
12 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 37:16
13 Perry Peeters 1962 Dutch Runners 40:09
14 Kees van der Put 1957 avVN 40:22
15 Peter Hooijen 1961 Eindhoven Atletiek 43:08
16 Lauran Bouwmans 1959 't Jasper Sport 45:33
17 Wim Breugelmans 1960 't Jasper Sport 48:48

M60, Mannen 60

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Martien van de Ven 1948 AV Oirschot 38:27
2 Jan van de Rijdt 1952 't Jasper Sport 40:12
3 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 41:00
4 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 44:48
5 Jo Klerken 1949 ATV Venray 49:24

Vsen, Vrouwen seniore

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 22:46
2 Gwynny Hamilton 1975 Eindhoven Atletiek 23:09
3 Esther Arts 1989 Lopersgroep Deurne 23:33
4 Nikkie van Willigen 1987 Eindhoven Atletiek 24:20
5 Sabine Zelen 1977 Atletiek Helden 24:47
6 Angélique de Vries 1977 Eindhoven Atletiek 25:02
7 Laura Muskens 1987 Eindhoven Atletiek 25:21
8 Esther Ruijters 1988 Den Bosch 26:09
9 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 29:07
10 Tessa Mom 1996 Eindhoven Atletiek 30:20
11 Eva van Sluijs 1992 Lopersgroep Deurne 31:34

V40, Vrouwen 40

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fanny van Bree-Versantfoort 1973 GAC Gemert 24:35
2 Thea Ottens 1957 Eindhoven Atletiek 25:39
3 Anne Rindt 1958 Eindhoven Atletiek 25:44
4 Francien Lenssen-Roefs 1959 GAC Gemert 27:32
5 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 28:01
6 Rinie Ebisch 1954 Atletiek Helden 29:17
7 Marjan van den Tillaar 1973 Aarle-Rixtel 29:28
8 Suzan Handels-Wiertz 1971 Weert 32:45

MjunA, Meisjes A

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Theresa Stevens 1997 SV Sonsbeck 1919 e.V. 15:54
2 Jinte Meertens 1996 Lanaken 16:43
3 Lisanne Bijnen 1996 HAC 17:28
4 Elien van den Eijnde 1996 HAC 20:11
5 Susan Houben 1997 AV Weert 20:23

MjunB, Meisjes B

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sophie Dielissen 1999 Venloop Running Team 11:18
2 Sina Rodermond 1999 SV Sonsbeck 1919 e.V. 11:45
3 Amber Olde 1999 Seven Hills Running Team 12:24
4 Franca Somers 1998 AVV 13:01
5 Leonie Janssen 1998 SV Sonsbeck 1919 e.V. 13:02
6 Karin Flipsen 1998 AV Weert 13:30
7 Elke van Rooij 1999 Atletiek Leudal 13:32

Msen, Korte cross Man

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Gijs Jacobs 1987 HAC 6:17
2 Armin Gero Beus 1994 SV 1919 Sonsbeck 6:26
3 Rik Heijnen 1990 Atletiek Helden 6:27
4 Alwin van den Heuvel 1996 Asterix 6:37
5 Jan van den Hoogen 1989 NSAV 't Haasje 6:39
6 Job Dusch 1981 Scopias 6:40
7 Tim Goutier 1990 Parcival 6:46
8 Teun Duisters 1993 Budel 6:57
9 Luke Heijnen 1993 Atletiek Helden 7:12
10 Geoffrey Hibbs 1996 HAC 7:18
11 Rens van Lierop 1997 HAC 7:25
12 Rick Hendriks 1993 Lopersgroep Deurne 7:26
13 Jesper Vrouwenvelder 1995 ATV Venray 7:31
14 Lukas Lamers 1994 SV Sonsbeck 1919 e.V. 7:33
15 Lars van Aarle 1999 GAC Gemert 7:34
16 Mark Hofma 1995 ATV Venray 7:37
17 Christian van de Koppel 1995 HAC 7:48
18 Florian Thijs 1999 HAC 7:51
19 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 7:54
20 Maikel Grootens 1996 HAC 7:55
21 Sjoerd Ceelen 1999 HAC 7:56
22 Joep Chatrou 1990 Eindhoven Atletiek 7:58
23 Nick Honings 1999 Lopersgroep Deurne 8:27
24 Ruud Hammecher 1984 Helmond 8:34
25 Eric Jacobs 1966 AV Weert 8:36
26 Kevin Bruijnaers 1983 Budel 8:40
27 Jeroen van Lierop 1999 HAC 8:42
28 Perry Peeters 1962 Dutch Runners 8:58
29 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 9:11
30 René Arts 1959 Lopersgroep Deurne 9:12
31 Wesley Rijkers 1999 Lopersgroep Deurne 9:16
32 Ulrich Schramm 1961 SG Kaarst 9:18
33 Harrie Bos 1958 Helmond 9:34

Vsen, Korte cross Vro

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lysanne Wilkens 1994 Prins Hendrik 7:35
2 Vera Lurvink 1999 Prins Hendrik 8:09
3 Rosanne van Hoesel 1991 Eindhoven Atletiek 8:28
4 Mira Laurier 1992 Eindhoven Atletiek 8:30
5 Rowen Reemers 1994 Lopersgroep Deurne 10:03
6 Lieke Brouwers 1998 HAC 10:15
7 Leonie Ranshuysen 1984 GAC Gemert 10:26
8 Obe Wagenmakers 1998 HAC 11:06
9 Peggy van de Vijfeijken 1993 HAC 11:10

JjunA, Jongens A

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rik van der Sterren 1996 Scopias 20:47
2 Marcel Ginop 1997 Kevelaerer SV 20:55
3 Daan Derks 1997 Nijmegen Atletiek 23:44

JjunB, Jongens B

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Imre Dielis 1999 Lopersgroep Deurne 13:28
2 Daan van de Mortel 1999 Lopersgroep Deurne 13:30
3 Thom Reynders 1999 Swift 13:38
4 Jonas Hochstrate 1998 SV Sonsbeck 1919 e.V. 13:43
5 Thomas Spiekhout 1999 Eindhoven Atletiek 13:49
6 Vincent Brouwers 1998 AV Weert 14:09
7 Luca Podrasa 1998 SV 1919 Sonsbeck 14:17
8 Luca Schliekelmann 1999 Eindhoven Atletiek 14:30
9 Lars Snijders 1999 Lopersgroep Deurne 14:49
10 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 14:53
11 Stef van Berlo 1999 HAC 15:03
12 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 15:05
13 Stan Arts 1999 Lopersgroep Deurne 15:11
14 Rick Jongen 1999 HAC 15:45
15 Nick Wanten 1999 Swift 16:41
16 Goof Classens 1998 Venray 16:53

JjunC, Jongens C

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jaimy Voogt 2000 Energie 11:17
2 Lars Harmsen 2000 Eindhoven Atletiek 11:21
3 Jens Peeters 2001 Eindhoven Atletiek 11:23
4 Stan Ubachs 2000 Swift 11:51
5 Bodhi van Selow 2000 Lopersgroep Deurne 12:05
6 Laurens Handels 2000 AV Weert 12:38
7 Daniël van Tetering 2000 Nijmegen Atletiek 12:43
8 Niels Hendriks 2000 Venloop Running Team 12:43
9 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 12:44
10 Jasper Schaap 2000 HAC 12:49
11 Thomas van Vlerken 2000 HAC 13:11
12 Rik Hanssen 2001 AV Weert 13:12
13 Daan Verbakel 2000 HAC 13:14
14 Davy Schoeber 2001 HAC 13:23
15 Anthony Brauwers 2000 HAC 13:24
16 Sam van Aerle 2000 HAC 13:28
17 Niels Vlemmix 2000 't Jasper Sport 13:30
18 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 13:30
19 Pieter Vriends 2001 Lopersgroep Deurne 13:34
20 Pim Hendriks 2001 Scopias 13:41
21 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 14:15
22 Sam Smit 2000 HAC 14:26
23 Tom Kuijpers 2000 HAC 14:30
24 Luc van Kessel 2001 GAC Gemert 14:34
25 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 14:55
26 Jasper Meulen 2001 AV Weert 15:06
27 Daan Moons 2000 AV Weert 15:53
28 Chiel Kellenaers 2000 HAC 15:54
29 Willem Teunissen 2001 AV Weert 16:05

MjunC, Meisjes C

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Vera Sneijders 2001 HAC 10:55
2 Jonne van Bunningen 2000 Cifla 11:10
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 11:25
4 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 11:29
5 Hannah Clercx 2000 't Jasper Sport 11:30
6 Anna Berkers 2001 Lopersgroep Deurne 12:10
7 Vera Vullings 2001 ATV Venray 12:15
8 Chloë van Selow 2001 Lopersgroep Deurne 12:15
9 Sarah Buist 2001 AV Weert 12:18
10 Anouk Schrijnemaekers 2000 AV Weert 12:22
11 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 12:50
12 Femke Manders 2000 GAC Gemert 12:51
13 Lotte Manders 2000 De Keien 12:51
14 Aberash Douven 2001 Swift 13:19
15 Sigrid van Gemert 2000 AV Weert 13:24
16 Nynke Janssen 2001 AV Weert 14:17
17 Laura van Loon 2001 AV Weert 14:19
18 Jolijn Vogels 2001 HAC 14:21
19 Noa van Hees 2000 HAC 15:41
20 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 15:52
21 Fabienne van den Hombergh 2001 Swift 16:19
22 Janna Doumpas 2001 't Jasper Sport 16:44

JjunD, Jongens D

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thijs van Lith 2002 HAC 8:44
2 Guus Winkelman 2003 't Jasper Sport 8:49
3 Thijmen Poels 2003 ATV Venray 9:17
4 Mike van Wouw 2003 HAC 9:23
5 Wicher Ketelaars 2002 De Keien 9:26
6 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 9:31
7 Funs Aerts 2002 Scopias 9:38
8 Robbert Handels 2002 AV Weert 9:43
9 Tijn Pouwels 2003 ATV Venray 9:53
10 Finn van Hees 2002 HAC 9:59
11 Patrick Beekmans 2002 GAC Gemert 10:03
12 Jaap Rutten 2003 ATV Venray 10:05
13 Carlo Schoonen 2003 HAC 10:12
14 Nick Ubachs 2003 Swift 10:15
15 Maarten Debeij 2002 't Jasper Sport 10:20
16 Tom Kandelaars 2003 GAC Gemert 10:25
17 Timo Thomas 2002 Scopias 10:41
18 Luuk van Lierop 2003 HAC 10:43
19 Jordy Dols 2002 Caesar 10:53
20 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 11:00
21 Arthur van Ekert 2003 HAC 11:06
22 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 11:17
23 Joep van Schaik 2003 ATV Venray 11:34
24 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 11:37
25 Wytze Hepburn 2003 Scopias 12:12
26 Quentin Adelaida 2003 HAC 12:42
27 Luuk van Hal 2002 HAC 12:43
28 Rens van Baars 2002 HAC 12:47
29 Joost Hurkmans 2003 HAC 13:01
30 Jasper van Oudheusden 2003 HAC 13:39
31 Jurrien Lubbers 2003 HAC 14:02

MjunD, Meisjes D

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 8:38
2 Vera Versteegen 2002 Scopias 8:44
3 Tara Goossens 2002 ATV Venray 8:46
4 Johanna Winkels 2002 SV 1919 Sonsbeck 8:46
5 Jill Wanten 2003 Swift 8:54
6 Saar van den Nieuwenhof 2003 Eindhoven Atletiek 9:12
7 Isa Nadi 2002 Lopersgroep Deurne 9:14
8 Madelief Vaessen 2002 AV Weert 9:22
9 Joy Langewouters 2002 HAC 9:26
10 Sam Rovers 2003 HAC 9:40
11 Jane Wanten 2003 Swift 9:45
12 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 9:51
13 Lizzy Arts 2003 HAC 9:56
14 Isa Beem 2003 HAC 10:00
15 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 10:03
16 Kirsten Peeters 2003 AVV 10:07
17 Alice Leijssen 2003 ATV Venray 10:07
18 Irene de Beer 2003 HAC 10:21
19 Lara Willems 2003 HAC 10:24
20 Resy van Iersel 2002 't Jasper Sport 10:25
21 Manon van Rooij 2002 Atletiek Leudal 10:30
22 Simone Pape 2002 't Jasper Sport 10:57
23 Meike Vermeulen 2002 't Jasper Sport 10:59
24 Amy van Veen 2003 AV Weert 11:00
25 Julia van Veen 2003 HAC 11:00
26 Isa van der Putten 2003 HAC 11:01
27 Laura Zelen 2003 Atletiek Leudal 11:09
28 Geerte Simons 2003 HAC 11:28
29 Cerèn Peters 2003 ATV Venray 11:35
30 Carmen Gielen 2002 Swift 11:46

G-atl, G-atleten

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Luc Stappers 2003 HAC 2:27
2 Rick van Aerle 1999 HAC 2:59
3 Xander van Beek 1992 HAC 3:12
4 Marco van der Heijden 1977 HAC 3:22
5 Jamie Mulder 1995 HAC 3:26
6 Femke Vriens 1998 HAC 5:16
7 Tim Fransen 1996 HAC 5:21
8 Thomas Follmer 1981 HAC 6:04

JpupA, Jongens pup A

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Falco Aarts 2004 Atletiek Maastricht 4:56
2 Ryan Rooijackers 2004 GAC Gemert 5:05
3 Liam Ernst 2004 Scopias 5:12
4 Jeroen van Lith 2005 HAC 5:16
5 Raf van den Nieuwenhof 2005 Eindhoven Atletiek 5:18
6 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 5:22
7 Joep ten Houten 2005 HAC 5:24
8 Gijs Buist 2005 AV Weert 5:26
9 Thijmen Muller 2004 De Keien 5:26
10 Tijn Meuwissen 2004 AV Weert 5:36
11 Mik van der Hulst 2004 AV Weert 5:36
12 Timo Klomp 2005 HAC 5:38
13 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 5:40
14 Rick Faassen 2004 Scopias 5:40
15 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 5:42
16 Thijmen Martens 2005 HAC 5:42
17 Daan van der Linden 2005 GAC Gemert 5:43
18 Riks Pollen 2004 Scopias 5:45
19 Ralf Steinmetz 2005 AV Weert 5:45
20 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 5:46
21 Wouter op het Veld 2004 AV Weert 5:47
22 Teun van Dijk 2004 't Jasper Sport 5:50
23 Jort Rongen 2005 ATV Venray 5:50
24 Ties van Stiphout 2005 HAC 5:54
25 Luke Smit 2004 HAC 5:55
26 Dinand Weerts 2005 HAC 5:56
27 Arno Raymakers 2005 HAC 5:57
28 Kars Reijnen 2004 HAC 6:03
29 Lasse Maas 2005 Achilles-Top 6:04
30 Stef Langendonk 2004 HAC 6:05
31 Jan van Well 2004 Lopersgroep Deurne 6:07
32 Roel van Engeland 2004 HAC 6:12
33 Owen Badur 2005 HAC 6:12
34 Gijs van Lieshout 2004 HAC 6:13
35 Jordy Soer 2004 AV Weert 6:13
36 Lars van der Zanden 2004 HAC 6:15
37 Jesper Pluym 2004 GAC Gemert 6:17
38 Wout Kunnen 2005 AV Weert 6:18
39 Rion van Eerd 2004 HAC 6:18
40 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 6:20
41 Dennis de Jager 2004 HAC 6:20
42 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 6:22
43 Jesse van Roy 2005 Atletiek Leudal 6:27
44 Joost Claassen 2004 HAC 6:28
45 Joris Mertz 2004 Lopersgroep Deurne 6:36
46 Vigo Lubbers 2005 HAC 6:37
47 Sem Olders 2005 Scopias 6:40
48 Harm van de Berkmortel 2004 Lopersgroep Deurne 6:54
49 Max Wilms 2005 Atletiek Helden 7:05
50 Bart van den Berkmortel 2004 Lopersgroep Deurne 7:21
51 Roel Fransen 2005 Lopersgroep Deurne 7:31

MpupA, Meisjes pup A

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bo Spoor 2004 HAC 5:01
2 Lina Vercoulen 2004 Scopias 5:06
3 Boglarka Kerekgyarto 2005 Swift 5:11
4 Demi de Vries 2004 HAC 5:14
5 Yana van Aarle 2005 Eindhoven Atletiek 5:25
6 Marit Joris 2004 Atletiek Leudal 5:26
7 Kiki Kooijman 2005 AV Weert 5:29
8 Camilla van Dinther 2004 Lopersgroep Deurne 5:39
9 Maite van Hees 2004 HAC 5:41
10 Lisa Roumen 2004 Atletiek Leudal 5:42
11 Evy Loots 2005 HAC 5:44
12 Anouk Zelen 2005 Atletiek Leudal 5:45
13 Valerie Chu 2005 AV Weert 5:50
14 Loes de Leeuw 2005 Eindhoven Atletiek 5:51
15 Jade van den Heuvel 2005 Lopersgroep Deurne 5:55
16 Xenia Raptis 2004 Scopias 5:56
17 Robin Nadi 2005 Lopersgroep Deurne 5:58
18 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 5:59
19 Eva van der Putten 2005 HAC 6:01
20 Silja Lokerse 2004 Scopias 6:02
21 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 6:03
22 Myrthe Borstlap 2004 Scopias 6:07
23 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 6:09
24 Eva Verhoeven 2004 ATV Venray 6:13
25 Yenthe Schaap 2005 HAC 6:22
26 Kaela Peeters 2004 Scopias 6:29
27 Aafke Bens 2004 Swift 6:32
28 Lobke Pollen 2005 Scopias 6:37
29 Isabel van Gerwen 2005 HAC 6:44
30 Simone van Zelst 2005 HAC 6:45
31 Indra Ivens 2004 Atletiek Leudal 6:47
32 Nyssa Engels 2005 HAC 6:48
33 Celine Geertsema 2005 Scopias 6:51
34 Livana Peeters 2005 Scopias 7:15
35 Claudia Beekmans 2004 GAC Gemert 7:17
36 Kim van Dinteren 2005 GAC Gemert 7:25
37 Maud Seuren 2004 AV Weert 7:37
38 Loes van de Kruis 2005 Scopias 9:03

JpupB, Jongens pup B

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Thomas Aerdts 2006 Scopias 4:11
2 Wout Harmsen 2006 Eindhoven Atletiek 4:16
3 Stijn Zelen 2006 Atletiek Leudal 4:17
4 Arjen Hepburn 2006 Scopias 4:32
5 Ties Mezenberg 2006 GAC Gemert 4:34
6 Ramses ten Houten 2006 HAC 4:36
7 Jens van de Laar 2006 ATV Venray 4:37
8 Mees Verhagen 2006 Scopias 4:38
9 Lasse Reijnen 2006 HAC 4:40
10 Teun Ermens 2006 HAC 4:42
11 Mathijs Hamers 2006 Swift 4:43
12 Lukas van der Vorst 2006 HAC 4:56
13 Diede van Schaik 2006 ATV Venray 4:58
14 Kick van Vliet 2006 HAC 4:59
15 Bam van der Hulst 2006 AV Weert 5:00
16 Mats van Ham 2006 HAC 5:05
17 Daniel Wessels 2006 Lopersgroep Deurne 5:08
18 Ferencz Ketelaars 2006 De Keien 5:16
19 Timo Flipsen 2006 Lopersgroep Deurne 5:18
20 Ivo van Otterdijk 2006 HAC 5:22
21 Kieran Quigley 2006 HAC 5:32
22 Dylan van Rooij 2006 AV Weert 5:45
23 Daan van Wilderen 2006 't Jasper Sport 5:58
24 Ruben Nieuwenkamp 2006 HAC 5:59
25 Bo Olders 2006 Scopias 6:03
26 Willem Klomp 2006 ATV Venray 6:09
27 Jordan van Duijnhoven 2006 HAC 6:20
28 Youri van Oudheusden 2006 HAC 7:57

MpupB, Meisjes pup B

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Meike Bliek 2006 Achilles-Top 4:32
2 Sophie van den Boogaart 2006 HAC 4:38
3 Maaike van Veen 2006 AV Weert 4:43
4 Sarah Smit 2006 HAC 4:44
5 Sanne van den Ham 2006 Scopias 4:47
6 Floor van Riel 2006 Atletiek Helden 4:56
7 Anne Hurkmans 2006 HAC 4:57
8 Claire van den Hurk 2006 HAC 4:59
9 Chayel Bletterman 2006 ATV Venray 4:59
10 Renske Gottenbos 2006 HAC 5:03
11 Nora Ceresa 2006 ATV Venray 5:06
12 Jaimy Hebben 2006 Atletiek Leudal 5:10
13 Daphne van der Laan 2006 AV Weert 5:25
14 Karlijn van Hugten 2006 Lopersgroep Deurne 5:30
15 Eline Wijngaards 2006 Scopias 5:42
16 Imke Lathouwers 2006 HAC 5:44
17 Sanne Michiels 2006 HAC 5:49
18 Elke Bens 2006 Swift 5:50
19 Elise Lammerts 2006 Helmond 5:50

JpupC, Jongens pup C

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fergus Tabor 2007 HAC 2:39
2 Koen Raijmakers 2007 HAC 2:41
3 Bas Verheijen 2007 AV Weert 2:45
4 Dylan Hameetman 2007 HAC 2:50
5 Channing Wiedemeijer 2007 ATV Venray 2:50
6 Pieke Billekens 2008 AV Weert 2:54
7 Raf Vaessen 2007 AV Weert 3:04
8 Tim op het Veld 2008 AV Weert 3:05
9 Joost Boddaert 2008 Scopias 3:16
10 Jens Segers 2007 HAC 3:20
11 Esper Wijngaards 2008 Scopias 3:24
12 Hielke Waterschoot 2007 HAC 3:25
13 Jorg Klomp 2008 HAC 3:25
14 Giel Hover 2008 HAC 3:26
15 Thijs de Vre 2008 HAC 3:37
16 Lowie Aerdts 2007 Scopias 3:40
17 Robbert van Rooijen 2008 Atletiek Leudal 3:43

MpupC, Meisjes pup C

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kiara Sluijpers 2007 AVON 2:48
2 Emma Aarts 2007 Atletiek Maastricht 2:49
3 Hannah van der Zanden 2007 HAC 2:57
4 Mirthe Reijnen 2007 HAC 2:58
5 Eline Stax 2007 HAC 3:02
6 Ira van den Heuvel 2007 GAC Gemert 3:05
7 Eva Rooijackers 2007 GAC Gemert 3:06
8 Faye van Oorschot 2007 GAC Gemert 3:08
9 Donna Verhoeven 2007 Horst 3:12
10 Sofie van Wouwe 2008 HAC 3:13
11 Iza van Dinteren 2007 GAC Gemert 3:16
12 Selma Fonteijn 2008 AV Weert 3:17
13 Sophie Geertsema 2007 Scopias 3:19
14 Emma Maas 2007 HAC 3:34
15 Femke van den Ham 2007 Scopias 3:43
16 Luna Badur 2008 HAC 4:05

0-5jr, Bambinirun (0-5

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Pip Mezenberg 2009 GAC Gemert 1:55
2 Suze van de Laar 2008 Venray 1:57
3 Laura Sluijpers 2009 AVON 2:00
4 Nina Flipsen 2009 Deurne 2:04
5 Thijmen Houthooft 2010 Helmond 2:06
6 Maartje Gottenbos 2009 Helmond 2:07
7 Vera van Otterdijk 2009 Helmond 2:13
8 Pepijn van den Hurk 2009 Helmond 2:16
9 David Nieuwenkamp 2009 Helmond 2:20
10 Jarne Reijnen 2010 Helmond 2:22
11 Saar Maas 2011 Helmond 2:23
12 Tim Michiels 2009 Helmond 2:27
13 Maud Helmink 2010 Venlo 2:30
14 Michiel Klomp 2011 Venray 3:02
15 Vincent Lammerts 2010 Helmond 3:26
16 Julie van den Ham 2012 Venlo 3:35
17 Madelief Segers 2009 Helmond 4:06
18 Elize Hameetman 2012 Helmond 5:29