Uitslagen Molenvencross

zondag 10 november 2013

Terug


Recr, Trimloop

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mees van der Graaf 2007 Eindhoven 10:46
2 Eric Joosten 1960 't Jasper Sport 20:17
3 Chris Verberne 1962 't Jasper Sport 21:14
4 Franklin van Uden 1970 Helmond 21:26
5 Berrie Bloemers 1948 HAC 21:37
6 Leon Timmermans 1960 't Jasper Sport 30:17
7 Marie-Anne Schulten 1964 HAC 30:54
8 Maaike Dortmans 1966 De Keien 31:47
9 Gerard Schout 1964 Deurne 31:52
10 Pepijn van Rooij 1970 Nuenen 32:01
11 Sjef Berings 1961 Nuenen 32:18
12 Patricia van Hagen-Simon 1968 Helmond 32:47
13 Glenn van Uden 1972 Helmond 33:50
14 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 34:13
15 Evert Brouwers 1952 Lieshout 34:14
16 Marc van den Berkmortel 1964 Dutch Runners Gold 34:15
17 Mies van Berlo 1952 Lieshout 34:19
18 Peter Verbruggen 1968 GAC Gemert 34:32
19 Dirk-Jan Hagervorst 1970 Mierlo 34:54
20 Jack Kuyten 1958 Waalre 34:55
21 Jos van Hees 1972 HAC 35:34
22 Wilbert de Wijs 1972 Nuenen 35:47
23 Bas de Vre 1972 Helmond 36:03
24 J Vos 1950 GAC Gemert 36:31
25 Jolanda Langewouters 1970 Helmond 36:47
26 Gerrit Bust 1953 Mielro 37:24
27 Lester van Ree 1985 Eindhoven 37:28
28 Adri Geerts 1956 't Jasper Sport 39:25
29 Theo Huvenaars 1959 Gemert 39:37
30 Janthony Jansen 1962 Gemert 40:03
31 M van Hoof 1960 Helmond 40:23
32 Wim Walrave 1961 AVV 40:28
33 Jos Andriessen 1959 Helmond 40:46
34 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 41:52
35 Rien Klokgieter 1959 Boekel 41:59
36 Jo Bloks 1959 Helmond 42:08
37 Hassana Kadaoui Helmond 43:47
38 Rob van Hagen 1965 Helmond 45:35
39 Jack Klumpkens 1948 Sevenum 50:19
40 Hedwig Remmerswaal 1968 HAC 50:44
41 Mirjam Lambert 1968 Helmond 50:44
42 Lorraine McNab 1972 HAC 53:29

Msen, Mannen 8600m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek 28:56
2 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 29:12
3 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 30:32
4 John Philipsen 1974 Lopersgroep Deurne 31:01
5 Peter van Stralen 1986 Hera 31:18
6 Arjan Donkerbroek 1980 Eindhoven Atletiek 32:11
7 Michiel Voncken 1988 Deurne 33:58
8 Wesley Sleegers 1984 HAC 34:10
9 Kenny Janssen 1989 Atletiek Helden 34:19
10 Geert Immerzeel 1974 Eindhoven Atletiek 34:48
11 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 34:51
12 Ronald Langenhuijzen 1977 Roermond 34:59
13 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 35:19
14 Stefan van Oosterwijk 1975 GAC Gemert 36:01
15 Marcus Pronk 1976 HAC 36:49
16 Nico Boonen 1974 HAC 37:11
17 Rein de Vries 1984 Eindhoven 37:29
18 Karl van Daal 1974 Venray 37:31
19 Berend-jan Bel 1974 Eindhoven Atletiek 37:49
20 Martijn Blankers 1976 GAC Gemert 38:05
21 Walter Kivits 1979 Lopersgroep Deurne 38:06
22 Geoffrey van der Maat 1978 Eindhoven 38:10
23 Niek van Kessel 1985 Lopersgroep Deurne 38:57
24 Roel Smedts 1991 Atletiek Helden 39:16
25 Edwin van der Wallen 1975 Lopersgroep Deurne 41:17
26 Kjell van Ras 1977 Helmond 44:39

M40, Mannen 40 8600

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jeroen Groesz 1971 AV Weert 31:56
2 Ad Peeters 1966 AVV 32:23
3 Erik Houben 1970 AV Weert 33:06
4 Koen Joosse 1967 Eindhoven Atletiek 33:10
5 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 33:46
6 Pascal Hodselmans 1970 Scopias 34:14
7 Edwin Kok 1972 HAC 34:24
8 Dorus Jaspers 1966 GAC Gemert 34:29
9 Theo Nouwens 1968 Helmond 34:33
10 Arian Adriaans 1972 Cifla 35:37
11 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 35:52
12 Paul Versteegen 1973 ATV Venray 36:19
13 Hans Steijaert 1970 HAC 36:43
14 Richard van Heeckeren 1966 Orion 37:48
15 Martijn van Maasacker 1968 Olympus Land van Cuijk 39:21
16 Ruud Gielen 1965 Dutch Runners 41:11
17 Ton van Bergen 1966 Orion 44:13

M50, Mannen 50 8600

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 32:53
2 Bert van Nunen 1957 De Keien 33:24
3 Henk Hoeijmakers 1961 de Peelrunners 34:39
4 Bert van Bogget 1962 Atletiek Leudal 34:57
5 Adriaan Dekkers 1957 GAC Gemert 35:29
6 Henry Verbugt 1962 Lopersgroep Deurne 35:40
7 Jan Poels 1956 ATV Venray 36:41
8 John Kocken 1961 HAC 37:39
9 Frank Houben 1961 Pegasus 38:08
10 Thijs Verstappen 1959 Atletiek Leudal 39:14
11 Paul Fransen 1958 Lopersgroep Deurne 39:32
12 Jo Vestjens 1960 Atletiek Leudal 39:57
13 Louis Schouren 1961 Orion 40:24
14 Jan van der Stegen 1956 Scopias 40:37
15 Theo Lichteveld 1957 Venlo 41:05
16 Sjaak Kuling 1953 Lopersgroep Deurne 42:09

M60, Mannen 60 8600

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Har Boonen 1952 Atletiek Leudal 37:30
2 Henk van Zantvoort 1951 Loopgroep Aart Stigter 38:29
3 Martien van de Ven 1948 AV Oirschot 38:36
4 Jan van de Rijdt 1952 't Jasper Sport 38:42
5 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 39:38
6 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 41:03
7 Jos Wilmer 1953 Orion 41:25
8 Jo Franssen 1951 Lopersgroep Deurne 43:05

Vsen, Vrouwen 5700m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Korten 1993 AV Weert 21:32
2 Inge Sengers 1992 Unitas 22:31
3 Jolanda Verstraten 1983 Atletiek Helden 23:31
4 Nikkie van Willigen 1987 Eindhoven Atletiek 24:24
5 Laura Muskens 1987 Eindhoven Atletiek 25:18
6 Nicky de Jonge 1986 Asterix 27:06
7 Viola van den Berk 1987 Eindhoven Atletiek 29:01
8 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 30:02
9 Yvonne Jaspers 1991 LOGO 34:41

V40, Vrouwen 40 5700

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nicole Loeve 1964 HAC 24:05
2 Jacquie Gough 1965 Venlo 24:10
3 Marjan Wintjes 1962 GAC Gemert 24:57
4 Anne Rindt 1958 Eindhoven Atletiek 26:11
5 Rita van Nunen 1960 De Keien 26:45
6 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 26:52
7 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 27:07
8 Jozet Tomassen 1971 Atletiek Leudal 27:14
9 Francien Lenssen 1959 GAC Gemert 27:17
10 Natalia Fokina 1970 Loopgroep De Springbokken 27:19
11 Wilma Tax 1956 Lopersgroep Deurne 29:07
12 Rini Ebisch 1954 Atletiek Helden 29:45
13 Ciska Roth 1959 HAC 31:25
14 Irene Lindelauf 1967 AV Weert 34:26

MjunA, Meisjes A 3800m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jinte Meertens 1996 ATLA (B) 16:56
2 Lisanne Bijnen 1996 HAC 18:04
3 Elien van den Eijnde 1996 HAC 19:00
4 Leanne van Hees 1995 Lopersgroep Deurne 21:48

MjunB, Meisjes B 2900m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Rijnders 1997 Lopersgroep Deurne 11:28
2 Luisa Hoenselaar 1997 SV Sonsbeck 1919 e.V. 11:51
3 Theresa Stevens 1997 KSV Kevelaer 12:20
4 Franca Somers 1998 AVV 12:31
5 Jolien Bruininx 1997 AVR '69 13:18
6 Lisan van Duppen 1998 Lopersgroep Deurne 13:49
7 Sanne van Lieshout 1997 Fortuna '67 13:59
8 Karin Flipsen 1998 AV Weert 14:13
9 Nikki van de Mortel 1997 Lopersgroep Deurne 14:35
10 Iemke Meertens 1998 ATLA (B) 15:03
11 Susan Houben 1997 AV Weert 16:27
12 Karlijn Raijmakers 1997 't Jasper Sport 17:35

Msen, Mannen 2000m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Gijs Jacobs 1987 HAC 6:15
2 Sam Lavrijsen 1987 Scopias 6:27
3 Jeroen Engels 1983 Prins Hendrik 6:31
4 Fenno Polderman 1993 Clytoneus 6:37
5 Jan van den Hoogen 1989 NSAV 't Haasje 6:46
6 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 6:48
7 Niels Aarts 1995 NSAV 't Haasje 6:50
8 Sam Krop 1983 Asterix 7:00
9 Tom Rademaker 1993 Nuenen 7:10
10 Rick Hendriks 1993 Lopersgroep Deurne 7:14
11 Rens van Lierop 1997 HAC 7:18
12 Rens van Dongen 1988 Scopias 7:18
13 Luke Heijnen 1993 Atletiek Helden 7:19
14 Arjen Tomas 1980 Pallas '67 7:25
15 Hans van de Laar 1980 AV Weert 7:28
16 Arjen van der Meulen 1987 Eindhoven 7:31
17 Martijn Tuin 1973 Lopersgroep Deurne 7:39
18 Jop Knoppers 1998 Lopersgroep Deurne 7:49
19 Ton van Loon 1966 Swift 7:49
20 Stijn Verbruggen 1998 GAC Gemert 7:52
21 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 7:55
22 René Arts 1959 Lopersgroep Deurne 9:18
23 Marcel van Nieuwenhoven 1962 Belfeld 10:16
24 Kenny vd Ven 1981 Lopersgroep Deurne 10:30
25 Bas Tuin 1973 Waterland 10:30
26 Luc Sicking 1966 Lopersgroep Deurne 13:15

Vsen, Vrouwen 2000m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 An Lenders 1990 Atletiek Helden 7:53
2 Judith Joosten 1994 SV Sonsbeck 1919 e.V. 8:07
3 Vera Lurvink 1999 HAC 8:37
4 Inge van Veggel 1984 GAC Gemert 8:57
5 Jose Verstraeten 1983 Eindhoven Atletiek 9:12
6 Solange Portengen 1986 AVON 9:15
7 Eefje Swinkels-van Mourik 1975 HAC 9:25
8 Manouk van Bussel 1994 Lopersgroep Deurne 9:38
9 Rowen Reemers 1994 Lopersgroep Deurne 10:09

JjunA, Jongens A 5700m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jelmer van der Linden 1996 Statina 19:54
2 Tim Lelieveld 1996 Seven Hills Running Team 21:11
3 Rik van der Sterren 1996 Scopias 21:52
4 Sjoerd Raijmakers 1995 't Jasper Sport 25:28

JjunB, Jongens B 3800m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 13:02
2 Tim Verbeek 1998 Seven Hills Running Team 13:30
3 Sijbren Altena 1997 Scopias 13:41
4 Stan van Helmond 1998 Lopersgroep Deurne 13:47
5 Jonas Hochstrate 1998 SV Sonsbeck 1919 e.V. 13:49
6 Luca Podrasa 1998 SV Sonsbeck 1919 e.V. 14:24
7 August Morin 1998 Lopersgroep Deurne 16:14
8 Wessel Raijmakers 1998 't Jasper Sport 17:21
9 Koen van den Brand 1998 HAC 17:42

JjunC, Jongens C 3000m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Imre Dielis 1999 Lopersgroep Deurne 11:18
2 Daan van de Mortel 1999 Lopersgroep Deurne 11:36
3 Stan Ubachs 2000 Swift 12:11
4 Thom Reynders 1999 Swift 12:12
5 Laurens Handels 2000 AV Weert 12:22
6 Stan Arts 1999 Lopersgroep Deurne 12:26
7 Floran Thijs 1999 HAC 12:33
8 Bodhi van Selow 2000 Lopersgroep Deurne 12:35
9 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 12:44
10 Sjoerd Ceelen 1999 HAC 12:51
11 Tijmen van den Bosch 1999 HAC 12:55
12 Tom Willems 2000 HAC 13:10
13 Thomas van Vlerken 2000 HAC 13:31
14 Stef van Berlo 1999 HAC 13:33
15 Guus Heijnen 1999 Atletiek Helden 13:37
16 Tijn Vaessen 2000 AV Weert 13:37
17 Daan Verbakel 2000 HAC 13:39
18 Jeroen van Lierop 1999 HAC 13:44
19 Nick Wanten 1999 Swift 13:51
20 Menno Laveaux 2000 Atletiek Leudal 13:59
21 Wesley Rijkers 1999 Lopersgroep Deurne 14:08
22 Nick Honings 1999 Lopersgroep Deurne 14:15
23 Loek Schlicksupp 2000 Swift 14:18
24 Sam Smit 2000 HAC 14:23
25 Thijs Vermeulen 2000 ATV Venray 14:34
26 Jasper Schaap 2000 HAC 14:37
27 Sam van Aerle 2000 HAC 14:38
28 Tygo van de Weijer 2000 HAC 15:35

MjunC, Meisjes C 2700m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Babet Broekman 1999 Seven Hills Running Team 10:31
2 Fleur Kuijpers 1999 Seven Hills Running Team 10:38
3 Sina Rodermond 1999 SV Sonsbeck 1919 e.V. 10:40
4 Hannah Clercx 2000 't Jasper Sport 11:23
5 Laura Kok 2000 Eindhoven Atletiek 11:44
6 Anne van Heeckeren 2000 Scopias 12:19
7 Anouk Schrijnemaekers 2000 AV Weert 12:34
8 Elke van Rooij 1999 Atletiek Leudal 12:41
9 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 12:53
10 Emma Ruiter 1999 ATV Venray 12:56
11 Hannah Cranen 2000 Atletiek Leudal 12:57
12 Noa van Hees 2000 HAC 13:10
13 Femke Manders 2000 GAC Gemert 13:19
14 Sigrid van Gemert 2000 AV Weert 13:54
15 Ania van Cleef 2000 Scopias 14:46
16 Hannah Kochx 1999 Atletiek Leudal 15:00

JjunD, Jongens D 2400m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 8:32
2 Jens Peeters 2001 AVV 8:42
3 Sam Horn 2001 Scopias 8:50
4 Thijs van Lith 2002 HAC 9:25
5 Siem Winkelmolen 2001 Swift 9:28
6 Kep Schouenberg 2002 Scopias 9:36
7 Jesse de Jong 2001 Swift 9:41
8 Tijn Mickers 2002 GAC Gemert 9:46
9 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 9:47
10 Finn van Hees 2002 HAC 9:48
11 Rik Hanssen 2001 AV Weert 9:54
12 Maarten Clercx 2001 't Jasper Sport 10:03
13 Martijn Jansen 2001 Scopias 10:07
14 Wicher Ketelaars 2002 De Keien 10:17
15 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 10:22
16 Tren Schers 2001 HAC 10:25
17 Sander van den Beucken 2001 Scopias 10:26
18 Olivier Gijbels 2002 Scopias 10:27
19 Funs Aerts 2002 Scopias 10:28
20 Davy Schoeber 2001 HAC 10:34
21 Gido van Rosmalen 2001 ATV Venray 10:38
22 Mylan Niessen 2002 AV Weert 10:49
23 Niek Engelen 2001 Scopias 10:51
24 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 11:00
25 Timo Thomas 2002 Scopias 11:05
26 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 11:06
27 Jasper Meulen 2001 AV Weert 11:08
28 Jordy Dols 2002 Unitas 11:23
29 Willem Teunissen 2001 AV Weert 11:25
30 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 11:27
31 Sam Stijnen 2002 Atletiek Leudal 11:28
32 Tom van de Pasch 2001 Atletiek Helden 11:47
33 Noah Schiering 2002 AV Weert 11:53
34 Wiek Keiren 2002 Scopias 12:06
35 Luuk van Hal 2002 HAC 13:50

MjunD, Meisjes D 2000m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Vera Sneijders 2001 HAC 8:15
2 Anna Berkers 2001 Lopersgroep Deurne 8:35
3 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 8:36
4 Fenne Janssen 2001 ATV Venray 8:43
5 Tessa Smits 2001 AV Weert 8:54
6 Anousha Maas 2001 HAC 9:12
7 Sarah Buist 2001 AV Weert 9:14
8 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 9:17
9 Chloé van Selow 2001 Lopersgroep Deurne 9:24
10 Madelief Vaessen 2002 AV Weert 9:30
11 Anouk Terheijden 2002 HAC 9:33
12 Vera Versteegen 2002 ATV Venray 9:38
13 Isa Nadi 2002 Lopersgroep Deurne 9:42
14 Aberash Douven 2001 Swift 9:59
15 Manon van Rooij 2002 Atletiek Leudal 10:06
16 Marieke Derksen 2002 De Keien 10:08
17 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 10:12
18 Meike Schaap 2002 HAC 10:17
19 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 10:20
20 Judith Verscheijden 2001 AV Weert 10:24
21 Kia Vereijken 2002 HAC 10:30
22 Carmen Gielen 2002 Swift 10:38
23 Laura van Loon 2001 AV Weert 10:40
24 Lynn Kluitmans 2001 AV Weert 11:25
25 Elise van der Eerden 2001 AV Weert 12:29

JpupA, Jo pup A 1400m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Guus Winkelman 2003 't Jasper Sport 4:57
2 Thijmen Poels 2003 ATV Venray 5:05
3 Mike van Wouwe 2003 HAC 5:09
4 Tijn Pouwels 2003 ATV Venray 5:16
5 Carlo Schoonen 2003 HAC 5:19
6 Jarno Janssen 2004 AV Weert 5:22
7 Milan Laveaux 2003 Atletiek Leudal 5:26
8 Rafaël Pronk 2003 HAC 5:32
9 Liam Ernst 2004 Scopias 5:35
10 Nick Ubachs 2003 Swift 5:36
11 Stijn van Dommelen 2003 GAC Gemert 5:37
12 Leander Jansen v Rosendaal 2004 HAC 5:38
13 Luuk van Lierop 2003 HAC 5:39
14 Luc Stappers 2003 HAC 5:40
15 Rick Faassen 2004 Scopias 5:46
16 Rens Jacobs 2003 AV Weert 5:47
17 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 5:49
18 Tijn Meeuwissen 2004 AV Weert 5:53
19 Riks Pollen 2004 Scopias 5:54
20 Mik van der Hulst 2004 AV Weert 5:57
21 Mees van Dommelen 2004 GAC Gemert 6:00
22 Stefan Clercx 2003 't Jasper Sport 6:02
23 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 6:05
24 Maxym Niessen 2004 AV Weert 6:29
25 Martijn Geurts 2003 Scopias 6:31
26 Willem Hurkmans 2004 't Jasper Sport 6:33
27 Dennis de Jager 2004 HAC 6:34
28 Roel van Engeland 2004 HAC 6:36
29 Luke Smit 2004 HAC 6:40
30 Jesper Pluijm 2004 GAC Gemert 6:45
31 Jan van Well 2004 Lopersgroep Deurne 6:48
32 Joaquin Isselt 2003 HAC 6:52
33 Goris Mertz 2004 Deurne 7:16
34 Sven Kranen 2003 Atletiek Helden 7:32
35 Siem Kellenaars 2003 HAC 7:57

MpupA, Mei pup A 1400m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Veerle van Erp 2004 Fortuna '67 5:28
2 Bo Spoor 2004 HAC 5:30
3 Silke Damen 2003 HAC 5:34
4 Jill Wanten 2003 Swift 5:39
5 Lina Vercoulen 2004 Scopias 5:43
6 Pouke van Dijk 2003 Lopersgroep Deurne 5:48
7 Lara Willems 2003 HAC 5:50
8 Sam Rovers 2003 HAC 5:52
9 Maite van Hees 2004 HAC 5:55
10 Eva Mooren 2004 HAC 6:03
11 Demi de Vries 2004 HAC 6:04
12 Jane Wanten 2003 Beesel 6:05
13 Irene de Beer 2003 HAC 6:15
14 Marit Joris 2004 Atletiek Leudal 6:19
15 Camilla van Dinther 2004 Lopersgroep Deurne 6:26
16 Minke Manders 2004 Lopersgroep Deurne 6:32
17 Lisa Roumen 2004 Atletiek Leudal 6:32
18 Alice Leijssen 2003 ATV Venray 6:33
19 Nienke Gloudemans 2004 Lopersgroep Deurne 6:42
20 Laura Zelen 2003 Atletiek Leudal 6:42
21 Aafke Bens 2004 Swift 6:52
22 Betlehem Woldemesekel 2003 ATV Venray 6:53
23 Kiara van Haandel 2003 Lopersgroep Deurne 7:06
24 Cerèn Peters 2003 ATV Venray 7:10
25 Nikki Frantzen 2004 Lopersgroep Deurne 8:44

G-atl, G atleten 700m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Duncan Sterken HAC 2:55
2 Liam van de Kerkhof HAC 3:19
3 Xander van Beek HAC 3:26
4 Owen van de Kerkhof HAC 4:06
5 Femke Vriens HAC 4:50
6 Thomas Follmer HAC 5:40

JpupB, Jo pup B 1000m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jeroen van Lith 2005 HAC 4:22
2 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 4:23
3 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 4:24
4 John Linders 2005 Lopersgroep Deurne 4:25
5 Gijs Buist 2005 AV Weert 4:29
6 Dinand Weerts 2005 HAC 4:31
7 Thijmen Martens 2005 HAC 4:34
8 Stijn Blankers 2005 GAC Gemert 4:39
9 Joep ten Houten 2005 HAC 4:44
10 Ralf Steinmetz 2005 AV Weert 4:46
11 Tjeerd Buist 2005 AV Weert 4:47
12 Arno Raymakers 2005 HAC 4:48
13 Timo Klomp 2005 HAC 4:52
14 Gideon Blaha 2005 Scopias 4:54
15 Jur Heusschen 2005 GAC Gemert 4:59
16 Kevin Terheijden 2005 HAC 5:10
17 Gijs Henzen 2005 ATV Venray 5:10
18 Tobias van Schaik 2005 HAC 5:16
19 Remco Linders 2005 Lopersgroep Deurne 5:17
20 Niels Yuen 2005 HAC 5:17
21 Alain Isselt 2005 HAC 5:18
22 Sjors Peeters 2005 Atletiek Helden 5:40
23 Cas van den Wittenboer 2005 HAC 5:47
24 Lars Leijssen 2005 ATV Venray 5:49
25 Lars Vermazeren 2005 Lopersgroep Deurne 5:53

MpupB, Mei pup B 1000m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Kiki Kooijman 2005 AV Weert 4:46
2 Fenne Vergoossen 2005 HAC 4:50
3 Lynn Behnke 2005 Scopias 4:51
4 Eva van der Putten 2005 HAC 4:58
5 Evy Loots 2005 HAC 5:02
6 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 5:04
7 Yenthe Schaap 2005 HAC 5:21
8 Yara Vereijken 2005 HAC 5:22
9 Jikke van Dijk 2005 Lopersgroep Deurne 5:28
10 Elise Gijbels 2005 Scopias 5:36
11 Jade van den Heuvel 2005 Lopersgroep Deurne 5:36
12 Robin Nadi 2005 Lopersgroep Deurne 5:40
13 Lobke Pollen 2005 Scopias 5:43
14 Annelie Hoogers 2005 Lopersgroep Deurne 5:51
15 Emma van Spijk 2005 Scopias 5:55
16 Nikki Frederici 2005 HAC 6:04
17 Mare van Campen 2005 HAC 6:05

JpupC, Jo pup C 700m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Huug van de Vinne 2006 Scopias 2:37
2 Stijn Zelen 2006 Atletiek Leudal 2:44
3 Dorus Boddaert 2006 Scopias 2:48
4 Lasse Reijnen 2006 HAC 2:50
5 Lukas van der Vorst 2006 HAC 2:55
6 Ramses ten Houten 2006 HAC 3:00
7 Dylan Hameetman 2007 HAC 3:03
8 Diede van Schaik 2006 ATV Venray 3:05
9 Bas Verheijen 2007 AV Weert 3:06
10 Ivo van Otterdijk 2006 HAC 3:07
11 Tijn van Rens 2006 ATV Venray 3:08
12 Kick van Vliet 2006 HAC 3:09
13 Timo Dols 2006 Unitas 3:10
14 Victor van der Voort 2006 Helmond 3:16
15 Bam van der Hulst 2006 AV Weert 3:17
16 Mats van Ham 2006 HAC 3:20
17 Youri van Oudheusden 2006 HAC 4:07
18 Damian Hameetman 2006 HAC 4:18

MpupC, Mei pup C 700m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Amy Verkampen 2006 GAC Gemert 2:48
2 Mahalet Woldemesekel 2007 ATV Venray 2:55
3 Sarah Smit 2006 HAC 2:56
4 Sterre Kielenstijn 2006 Gloria 3:00
5 Maebh van Dijk 2006 HAC 3:06
6 Jaimy Hebben 2006 Atletiek Leudal 3:10
7 Nyva Sanders 2006 HAC 3:20
8 Sanne van den Ham 2006 Scopias 3:22
9 Imke Lathouwers 2006 HAC 3:28
10 Merle van Rens 2008 ATV Venray 3:46
11 Elke Bens 2006 Swift 3:50
12 Selin Kaya 2006 HAC 3:59
13 Sacha Yuen 2007 HAC 4:14
14 Brechtje Westerhof 2006 HAC 4:15
15 Jorja Kremers 2006 HAC 4:19