Uitslagen Molenvencross

zondag 13 november 2011

Terug


Recr, Trimloop

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Madelon Klokgieter 1990 Boekel 16:10
2 Andreas Thurau 1961 Kaarst (D) 20:08
3 Dick van Hooff 1987 Deurne 20:39
4 Ger Huijs 1959 Atletiek Helden 20:54
5 Perry Peeters 1962 Dutch Runners Basic 21:06
6 Frank Houben 1961 Blerick 21:16
7 Tom Canters 1985 Venlo 21:21
8 Theo Lichteveld 1957 Venlo 21:23
9 Jürgen Hoffmann 1960 Korschenbroich (G) 21:43
10 Jos Wilmer 1953 Blerick 21:47
11 Ivar Bijsterveld 1988 Eindhoven 21:50
12 Claudia Enthor Munchengladbach (G) 21:59
13 Jolanda Langewouters 1970 HAC 22:06
14 Roland van den Bogaard 1962 Lopersgroep Deurne 22:09
15 Brau Waas 1984 Venlo 22:19
16 Martin Struijk 1971 Helmond 22:30
17 Herman Lemmen 1957 Blerick 22:39
18 Kelly Huijs 1987 Atletiek Helden 22:53
19 Jos Storm 1963 Tegelen 23:26
20 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 23:37
21 Wendy van Zoest 1981 Venlo 23:48
22 Marjo van den Essen 1964 Venlo 24:01
23 Henny Dekkers 1958 GAC Gemert 24:33
24 Maartje Weekers 1982 AV Weert 25:00
25 Johan Marechal 1952 AV Weert 25:16
26 Ronald Sinnige 1964 AV Weert 25:28
27 Willem Hendriks HAC 25:45
28 Frans van der Linden HAC 25:45
29 Mario van Hooff 1953 Lopersgroep Deurne 26:01
30 Ingrid van Gulik 1972 HAC 26:06
31 Peter Baaten 1961 HAC 26:06
32 Bastiaan Moor 1986 Venlo 27:42
33 Evi Zeegers 1983 Geldrop Runners 27:46
34 Wilma Maesse 1961 Venlo 28:17
35 Gonnie Opheij 1965 Venlo 28:39
36 Toos van der Zanden HAC 29:32
37 Mieke Storm 1964 Scopias 29:33
38 Tom Weekers 1983 AV Weert 31:35
39 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 34:30
40 Martijn van Beek 1976 Venlo 37:58
41 Rob Engels 1979 Dutch Runners Gold 38:48
42 Roel Segers HAC 38:51
43 Endré van de Rooi Pannen 1965 Helmond 39:45
44 Pascal Hodselmans 1970 Scopias 40:12
45 Mies van Berlo 1952 Lieshout 40:16
46 Maarten Manders 1968 GAC Gemert 40:45
47 Ingrid van Lieshout 1973 Venhorst 41:12
48 Jos van Hees HAC 41:14
49 Evert Brouwers 1952 Lieshout 41:18
50 Marco van den Wildenberg 1959 HAC 41:30
51 Bram van den Elsen 1992 Helmond 41:35
52 Koen van Kessel 1988 Lopersgroep Deurne 41:38
53 Albert Maas 1958 Lopersgroep Deurne 41:40
54 Henk Boekema 1971 HAC 41:55
55 Rob Tulp 1963 Nuenen 42:06
56 Hermi Elbers HAC 42:24
57 Piotr Pisula 1965 Sanok (Pol) 43:09
58 Dirk-Jan Hogervorst 1970 Mierlo 44:26
59 Jack van den Hoeven 1961 Nuenen 44:30
60 Igor VanHoof 1970 Nuenen 44:34
61 Cor van Oorschot 1950 Gemert 44:42
62 Gerrie Swinkels HAC 45:12
63 Lars Waumans 1973 Eindhoven 45:19
64 Elljo Bazen 1978 Nijmegen 45:49
65 Cor vd Burgt 1950 Helmond 46:09
66 Paul van den Heuvel 1965 't Jasper Sport 46:29
67 Bart Brouns 1985 Den Haag 46:33
68 Loek Verdonk 1963 Heeswijk-Dinther 46:46
69 Henk van Os 1961 HAC 46:52
70 Mat Trines 1957 Scopias 47:00
71 Math Kemps 1956 Scopias 47:09
72 Lucas Talsma HAC 47:30
73 Cor Kuil HAC 47:35
74 Adri Geerts 1956 't Jasper Sport 47:37
75 Jorg van Kessel 1986 Deurne 47:46
76 Trudy van Geel HAC 47:54
77 Sander Zeegers 1984 Nijmegen Atletiek 48:19
78 Berry Bloemers HAC 48:25
79 Rien Klokgieter 1959 GAC Gemert 48:47
80 Janthony Jansen 1962 GAC Gemert 48:47
81 Miranda Moonen 1970 HAC 48:57
82 Lauran Bouwmans 1959 't Jasper Sport 50:21
83 Jan Coppens 1947 GAC Gemert 50:50
84 Math Oehlen 1954 Scopias 51:17
85 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 51:54
86 Frank Weimar 1961 Best 53:00
87 Fred Heesterbeek 1962 Helmond 54:18
88 Mathilde van Lieshout 1969 Scopias 54:53
89 Nettie Klokgieter 1963 GAC Gemert 57:27

MSEN, Mannen 9170m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 John Philipsen 1974 Lopersgroep Deurne 31:47
2 Jos Elfring 1985 Asterix 31:59
3 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 32:11
4 Jeroen Hommelberg 1981 Swift 33:24
5 Michiel de Beer 1987 Eindhoven 33:58
6 Filip Holm 1984 Eindhoven 34:03
7 Rens van Dongen 1988 Scopias 34:23
8 Waldo van Hemert 1985 Asterix 34:46
9 Johan van der Dennen 1980 Marathon Pim Mulier 35:18
10 Wesley Sleegers 1984 HAC 35:27
11 Andres Stelling 1972 Eindhoven Atletiek 36:02
12 Arian Adriaans 1972 Cifla 38:00
13 Richard Dekker 1983 Eindhoven Atletiek 38:13
14 Frank Wessels 1986 Asterix 38:46
15 Nico Boonen 1974 HAC 39:51
16 Ahmed Ibrahim 1983 Eindhoven 40:37
17 Jelmer de Maat 1990 Sprint 40:42

M40, Mannen 40 9170

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Joosse 1967 Phanos 34:09
2 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 35:42
3 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 36:10
4 Leon Stijnen 1966 AV Heythuysen 36:23
5 Mart Stokmans 1963 HAC 36:38
6 Bert van Bogget 1962 AV Heythuysen 38:08
7 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 38:41
8 André Matthijssen 1966 Lopersgroep Deurne 39:30
9 Geert Flinkert 1966 ATV Venray 42:21
10 Martien Poels 1962 ATV Venray 42:49
11 Hein Wulf 1964 't Jasper Sport 44:44

M50, Mannen 50 9170

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Hans van de Mortel 1961 Lopersgroep Deurne 33:12
2 Bert van Nunen 1957 De Keien 35:05
3 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 35:46
4 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 35:54
5 John de Rooij 1957 ATV Venray 36:33
6 Henk Flipsen 1957 AV Weert 37:13
7 Mart van Rooij 1961 ATV Venray 37:58
8 Paul Schwaner 1955 GAC Gemert 38:28
9 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 39:46
10 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 40:54
11 Frans Noijen 1952 Lopersgroep Deurne 42:35
12 Jo Vestjens 1960 AV Heythuysen 43:20
13 Jan Maessen 1952 ATV Venray 44:57

M60+, Mannen 60 9170

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jo Dat 1948 Lopersgroep Deurne 39:51
2 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 40:08
3 Hans Wouters 1945 HAC 43:17
4 Rudy Depauw 1946 Heremtals 43:27
5 Wim Verstappen 1948 HAC 44:57

VSEN, Vrouwen 6010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rian van der Burgt 1975 GVAC 24:21
2 Serana Kemp 1984 Eindhoven Atletiek 25:27
3 Fanny van Bree 1973 GAC Gemert 26:13
4 Janneke Dekkers 1986 GAC Gemert 29:06

V40+, Vrouwen 6010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Maria van Dinther-Hoogers 1967 Lopersgroep Deurne 27:28
2 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 28:37
3 Francien Lenssen-Roefs 1959 GAC Gemert 28:47
4 Rinie Ebisch 1954 Atletiek Helden 30:21
5 Gerrie van Deuren 1964 AV Weert 30:54
6 Nel Classens 1954 ATV Venray 48:32

MA, Meisjes A 4720m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Linda Korten 1993 AV Weert 19:21
2 Kirsty Jacobi 1994 Unitas 21:15
3 Lieke Marijnen 1993 Nijmegen Atletiek 22:57

MB, Meisjes B 3430m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fenna van Burg 1995 Prins Hendrik 13:54
2 Lisanne Bijnen 1996 HAC 14:49
3 Amber Kessels 1996 Scopias 14:53
4 Hannah Eyll 1996 KSV Kevelaer 15:29
5 Steffi Geelen 1995 AV Weert 15:35
6 Marjolein Hanssen 1995 't Jasper Sport 15:53
7 Elien van der Eijnde 1996 HAC 16:15
8 Mattie Rasker 1996 ATV Venray 16:43
9 Manon van den Hoef 1996 Scopias 17:00
10 Sara Pütz 1996 ATV Venray 17:39
11 Leanne van Hees 1995 Lopersgroep Deurne 17:45
12 Michèlle Bouwmans 1995 't Jasper Sport 18:11

MSEN, Mannen 2100m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Gijs Jacobs 1987 HAC 6:22
2 Jeroen Engels 1983 Prins Hendrik 6:28
3 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 6:32
4 Rocky Grispen 1982 Maaseik (B) 6:40
5 Jesper Arts 1992 Lopersgroep Deurne 6:41
6 Stef Simons 1991 Peer (B) 6:50
7 Koen van Ekeren 1991 Nijmegen Atletiek 6:55
8 Job Dusch 1981 Scopias 7:00
9 Bas Visserman 1991 Nijmegen Atletiek 7:01
10 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 7:02
11 Maikel van Bergen 1981 Scopias 7:03
12 Lukas van der Storm 1986 Tilburg 7:09
13 Bram Haver 1992 HAC 7:14
14 Ashwin Wemmers 1994 Nijmegen Atletiek 7:14
15 Hans van de Laar 1980 AV Weert 7:26
16 Christian van de Koppel 1995 HAC 7:26
17 Luke Heijnen 1993 Atletiek Helden 7:26
18 Daan Meulendijks 1992 HAC 7:41
19 Rick Hendriks 1993 Lopersgroep Deurne 7:49
20 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 7:50
21 Arnoud de Graaf 1963 GVAC 7:56
22 Joep Chatrou 1990 HAC 8:02
23 Jeroen Haver 1992 HAC 8:03
24 Yolan Knol 1991 Ciko '66 8:05
25 Eric Verschuren 1988 GAC Gemert 8:07
26 Eric Jacobs 1966 AV Weert 8:12
27 Gijs Graat 1994 Eindhoven Atletiek 8:23
28 Rene Niersmann 1977 Kevelaer 8:45
29 Tommy Schoeber 1995 HAC 8:49
30 Frans Marcelissen 1952 Atletiek Helden 8:52
31 Luc Sicking 1966 Lopersgroep Deurne 9:14

VSEN, Vrouwen 2100m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 An Lenders 1990 Atletiek Helden 7:54
2 Lysanne Wilkens 1994 Prins Hendrik 8:00
3 Laura Hoogers 1993 Generaal Michaelis 8:05
4 Marta Pape 1983 Eindhoven Atletiek 8:18
5 Milou Beelen 1980 Atletiek Maastricht 8:28
6 Stephanie Crooijmans 1989 NSAV 't Haasje 8:49
7 José Verstraeten 1983 Eindhoven Atletiek 9:21
8 Eefje Swinkels 1975 HAC 9:42
9 Manouk van Bussel 1993 Lopersgroep Deurne 9:53
10 Rowen Reemers 1994 Lopersgroep Deurne 9:55
11 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 9:58
12 Gea Verschuren 1990 GAC Gemert 10:51
13 Ingrid Stam 1966 Lopersgroep Deurne 11:23

JA, Jongens A 5650m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen van de Mortel 1994 Lopersgroep Deurne 20:42
2 Teun Fliervoet 1994 Seven Hills Running Team 21:20
3 Lukas Lamers 1994 KSV Kevelaer 22:03
4 Arno Dekkers-Los 1994 't Jasper Sport 22:47
5 Joost van den Brand 1994 HAC 23:38
6 Patrick Houben 1994 AV Weert 24:21
7 Erik Flipsen 1994 AV Weert 24:39
8 Enayatullah Akbar 1994 Helmond 25:19

JB, Jongens B 4760m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Casper van der Putten 1995 Eindhoven Atletiek 16:38
2 Kai Schmidt 1996 Alemania Pfalzdorf (GER) 17:58
3 Jeffrey Roelands 1995 Unitas 18:56
4 Jorrit Lucassen 1995 AV Weert 19:32
5 Emile Clermonts 1996 ATV Venray 19:37
6 Mohamed Kamal Hus 1995 Helmond 20:47
7 Ali Kamiran Ali 1995 Helmond 20:49
8 Rik van der Sterren 1996 Scopias 21:18
9 Nuradin Abdulahi 1995 Helmond 21:33
10 Darek Killaars 1996 Scopias 21:40
11 Sjoerd Raijmakers 1995 't Jasper Sport 22:25
12 David vd Broek 1996 Heeze 22:50

JC, Jongens C 3430m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Olle van den Boom 1997 ATV Venray 12:25
2 Rafael Metsch 1998 KSV Kevelaer 12:33
3 Stan Zeegers 1997 Lopersgroep Deurne 12:45
4 Mark van Diesen 1997 Lopersgroep Deurne 12:48
5 Stan van Helmond 1998 Lopersgroep Deurne 12:51
6 Lex Bolderheij 1997 Energie 13:03
7 Jochem Berkers 1997 Lopersgroep Deurne 13:04
8 Guus Winkelmolen 1998 Swift 13:07
9 Sijbren Altena 1997 Atledo 13:57
10 Rens van Lierop 1997 HAC 14:03
11 Max van Haren 1997 ATV Venray 14:13
12 Valentijn Ruiter 1997 ATV Venray 14:21
13 Jules Smeets 1997 AV Weert 14:52
14 Tim Groeneboer 1998 Scopias 14:58
15 Thom van Hal 1997 HAC 14:59
16 Wessel Raijmakers 1998 't Jasper Sport 15:06
17 Steven Timmers 1997 HAC 15:40
18 Jona Pütz 1998 ATV Venray 15:40
19 Jochem van Daal 1997 GAC Gemert 16:01
20 Jens Versteegen 1998 ATV Venray 16:05
21 Marijn van de Voort 1997 't Jasper Sport 16:09
22 Brian van de Kerk 1997 HAC 17:02
23 Ruben Cornelissen 1998 GAC Gemert 19:06

MC, Meisjes C 2520m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Sanne Rijnders 1997 Lopersgroep Deurne 9:50
2 Kelly Roelands 1997 Unitas 10:02
3 Franca Somers 1998 AVV 10:19
4 Michelle Musumeci 1997 Cifla 10:24
5 Britt Jacobi 1997 Unitas 10:24
6 Lisan van Duppen 1998 Lopersgroep Deurne 11:00
7 Karin Flipsen 1998 AV Weert 11:08
8 Elian Didderen 1998 AVON 11:09
9 Denise Smetsers 1997 De Keien 11:33
10 Sophie de Groot 1998 HAC 11:44
11 Karina Höller 1997 KSV Kevelaer 11:46
12 Femke Riensema 1997 ATV Venray 11:48
13 Anouk Maas 1997 Lopersgroep Deurne 11:52
14 Bo Smit 1998 HAC 11:59
15 Lena Rasker 1998 ATV Venray 12:15
16 Hanna ter Braak 1998 ATV Venray 13:12
17 Karlijn Raijmakers 1997 't Jasper Sport 13:16
18 Julia van Heugten 1998 GAC Gemert 13:26
19 Daphne de Beer 1997 ATV Venray 13:27
20 Amy van den Bos 1998 Scopias 14:28
21 Angelica Paruszkie 1998 Helmond 16:39
22 Iimaan Adbullahi Yusuf 1998 Helmond 21:18

JD, Jongens D 2520m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lars Mertens 1999 Nijmegen Atletiek 9:35
2 Bram Rijnders 1999 Lopersgroep Deurne 9:38
3 Imre Dielis 1999 Lopersgroep Deurne 9:53
4 Tim Winkelman 1999 't Jasper Sport 9:53
5 Jay Aangenend 1999 Scopias 10:15
6 Stan Ubachs 2000 Swift 10:24
7 Bodhi van Selow 2000 Lopersgroep Deurne 10:30
8 Thomas Swinkels 1999 Lopersgroep Deurne 10:35
9 Tijmen van den Bosch 1999 HAC 10:37
10 Koen Terheijden 2000 Lopersgroep Deurne 10:38
11 Sjoerd Ceelen 1999 HAC 10:47
12 Daan Verbakel 2000 HAC 10:50
13 Mies Berkers 1999 Lopersgroep Deurne 10:59
14 Daan van de Mortel 1999 Lopersgroep Deurne 11:00
15 Sjoerd Geraads 1999 Scopias 11:08
16 Tom Willems 2000 HAC 11:10
17 Tom Morelissen 1999 Scopias 11:11
18 Jeroen van Lierop 1999 HAC 11:12
19 Colin Mans 1999 ATV Venray 11:15
20 Wesley Rijkers 1999 Lopersgroep Deurne 11:20
21 Nart Pistorius 1999 Nijmegen Atletiek 11:27
22 Nick Honings 1999 Lopersgroep Deurne 11:28
23 Laurens Handels 2000 AV Weert 11:29
24 Tim Linssen 1999 Scopias 11:30
25 Lars Snijders 1999 Lopersgroep Deurne 11:30
26 Jules Kessels 1999 Scopias 11:31
27 Bram Mooren 1999 HAC 11:54
28 Julian van Daal 1999 GAC Gemert 12:03
29 Thomas van Vlerken 2000 HAC 12:10
30 Guus Heijnen 1999 Atletiek Helden 12:13
31 Thijs Hermans 1999 HAC 12:14
32 Maarten van Aken 2000 Scopias 12:15
33 Niels Hendriks 2000 Scopias 12:15
34 Jan van Gestel 2000 Scopias 12:18
35 Tijn Vaessen 2000 AV Weert 12:20
36 Sam Smit 2000 HAC 12:22
37 Stan Leenders 2000 GAC Gemert 12:24
38 Johan Crins 1999 Swift 12:27
39 Maarten Kaanen 2000 ATV Venray 12:30
40 Ryan Heussen 2000 AV Weert 12:41
41 Roy van Duijnhoven 1999 HAC 12:47
42 Loek Schlicksupp 2000 Swift 12:54
43 Koen van der Heijden 1999 't Jasper Sport 13:02
44 Loek Vossen 2000 AV Weert 13:04
45 Onur Aslan 1999 Helmond 13:30
46 Sander Derks 2000 ATV Venray 13:38
47 Daan Moons 2000 AV Weert 13:47

MD, Meisjes D 2100m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fleur Kuijpers 1999 Seven Hills Running Team 8:22
2 Stella Bolderheij 1999 Energie 8:34
3 Emma Ruiter 1999 ATV Venray 8:45
4 Vera Lurvink 1999 HAC 8:49
5 Gaby Wijnhoven 2000 HAC 9:01
6 Suzan Werps 1999 AV Weert 9:15
7 Nicole Schellekens 1999 ATV Venray 9:21
8 Laura Kok 2000 HAC 9:24
9 Hannah Cranen 2000 AV Heythuysen 9:28
10 Heleen Manders 2000 't Jasper Sport 9:34
11 Femke Leijssenaar 2000 't Jasper Sport 9:40
12 Elke van Rooij 1999 AV Heythuysen 9:43
13 Anouk Schrijnemaekers 2000 AV Weert 9:48
14 Femke Manders 2000 GAC Gemert 10:02
15 Anne Bergsma 2000 GAC Gemert 10:12
16 Hannah Kochx 1999 AV Heythuysen 10:14
17 Merel van de Voort 1999 't Jasper Sport 10:15
18 Dagmara Killaars 1999 Scopias 10:24
19 Lieke Jaspers 1999 Scopias 10:25
20 Sofie ter Braak 2000 ATV Venray 10:25
21 Jitte Goossens 2000 ATV Venray 10:26
22 Noa van Hees 2000 HAC 10:44
23 Sigrid van Gemert 2000 AV Weert 11:25
24 Nina Veldhuijzen 2000 Lopersgroep Deurne 11:34
25 Renate Meijer 2000 Lopersgroep Deurne 11:40
26 Weronika Plocharz 1999 Helmond 12:13

JPA, JPA 1230m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 4:39
2 Sam Horn 2001 Scopias 4:45
3 Nick van Oorschot 2001 GAC Gemert 4:48
4 Laurens Buma 2002 HAC 4:54
5 Jack Abernethy 2002 Eindhoven Atletiek 4:59
6 Tom Honings 2002 Lopersgroep Deurne 5:00
7 Rob Raymakers 2001 HAC 5:01
8 Yuya Sawafuji 2001 Scopias 5:10
9 Thijs van Lith 2002 HAC 5:11
10 Tijn Mickers 2002 GAC Gemert 5:11
11 Siem Winkelmolen 2001 Swift 5:12
12 Luca Boom 2001 GAC Gemert 5:12
13 Finn van Hees 2002 HAC 5:13
14 Niek Engelen 2001 Scopias 5:15
15 Kep Schouenberg 2002 Scopias 5:16
16 Sven van Schijndel 2002 De Keien 5:20
17 Sander van den Beucken 2001 Scopias 5:21
18 Jari Snijders 2002 Lopersgroep Deurne 5:26
19 Daan Biemans 2001 Lopersgroep Deurne 5:28
20 Joep van den Heuvel 2002 ATV Venray 5:30
21 Sven Sanders 2002 GAC Gemert 5:30
22 Sjoerd Waterschoot 2001 HAC 5:33
23 Davy Schoeber 2001 HAC 5:34
24 Justin Hendriks 2002 ATV Venray 5:34
25 Olivier Gijbels 2002 Scopias 5:36
26 Jesper Gloudemans 2002 Lopersgroep Deurne 5:37
27 Pim Hendriks 2001 Scopias 5:39
28 Jean-Paul van Haeff 2002 Scopias 5:41
29 Joep Daemen 2001 Scopias 5:42
30 Han Baselier 2002 Lopersgroep Deurne 5:45
31 David Ruiter 2001 HAC 5:46
32 Jasper Meulen 2001 AV Weert 5:47
33 Mathijs Gijsen 2001 AV Weert 5:54
34 Sam Adriaans 2001 GAC Gemert 5:55
35 Sjoerd van Rijn 2002 HAC 5:57
36 Daan Geluk 2002 GAC Gemert 5:58
37 Simon Torres 2001 HAC 5:59
38 Dennis van Delden 2002 HAC 6:06
39 Willem Teunissen 2001 AV Weert 6:08
40 Huub de Louw 2002 GAC Gemert 6:21
41 Dion Smeets 2002 AV Weert 6:22
42 Niels Roefs 2002 AV Weert 6:24
43 Jason Richardson 2001 Lopersgroep Deurne 6:29
44 Frens van der Heijden 2002 't Jasper Sport 6:29
45 Luuk van Hal 2002 HAC 6:31
46 Maxim Derks 2002 ATV Venray 6:34

MPA, MPA 1230m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lotte Geelen 2001 Pallas '67 4:46
2 Demi Boom 2002 ATV Venray 4:55
3 Channelyn Ambrosiussen 2001 HAC 5:09
4 Ethyl de Cock 2001 ATH 5:10
5 Denice Jacobs 2001 Scopias 5:14
6 Ayaka Sawafuji 2002 Scopias 5:14
7 Britt Theunissen 2001 AVON 5:16
8 Vera Sneijders 2001 HAC 5:18
9 Chayenna Rouschop 2002 AVON 5:20
10 Anouk Roijackers 2001 Lopersgroep Deurne 5:22
11 Jette Winkelman 2001 't Jasper Sport 5:23
12 Adanna Abusomwan 2001 HAC 5:23
13 Tessa Smits 2001 AV Weert 5:24
14 Kim van Duijnhoven 2001 HAC 5:25
15 Anouk Terheijden 2002 HAC 5:30
16 Anna Berkers 2001 Lopersgroep Deurne 5:33
17 Sarah Buist 2001 AV Weert 5:34
18 Chloé van Selow 2001 Lopersgroep Deurne 5:36
19 Nienke Baltussen 2001 GAC Gemert 5:39
20 Fenne Janssen 2001 ATV Venray 5:44
21 Nathalie Beekmans 2001 GAC Gemert 5:46
22 Chantal Schellekens 2002 ATV Venray 5:49
23 Sophie Schroeten 2001 AV Weert 5:51
24 Imke Vliegen 2001 Eindhoven Atletiek 5:52
25 Line Biemans 2002 Lopersgroep Deurne 5:57
26 Madelief Vaessen 2002 AV Weert 5:58
27 Tara Goossens 2002 ATV Venray 5:59
28 Jill van de Vinne 2001 Scopias 6:01
29 Jeske van de Ligt 2002 GAC Gemert 6:06
30 Maud Loven 2001 AV Weert 6:07
31 Esra Loonen 2002 AV Weert 6:10
32 Yente Dielis 2001 Lopersgroep Deurne 6:11
33 Judith Verscheijden 2001 AV Weert 6:14
34 Karlijn van Duijnhoven 2001 Swift 6:17
35 Dante van Helvoort 2001 GAC Gemert 6:22
36 Indy Schaaf 2002 Swift 6:28
37 Puck Rooijakkers 2001 AV Weert 6:31
38 Kia Vereijken 2002 HAC 6:45
39 Kim Schlicksupp 2001 Swift 7:16
40 Daphne van Berlo 2002 AV Weert 7:36
41 Veerle Snijders 2001 AV Weert 7:52
42 Sterre Pagie 2001 AV Weert 8:10

G-atl, G atleten 1010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jamie Mulder HAC 5:18
2 Xander van Beek HAC 5:29
3 Thomas Follmer HAC 8:24

JPB, JPB 1010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Guus Winkelman 2003 't Jasper Sport 4:18
2 Luuk van Lierop 2003 HAC 4:19
3 Mark Joosten 2003 Scopias 4:21
4 Mike van Wouwe 2003 HAC 4:24
5 Jeroen Visser 2003 Scopias 4:42
6 Max Zigterman 2003 Wageningen 4:47
7 Rafaël Pronk 2003 HAC 4:47
8 Luc Smets 2003 Lopersgroep Deurne 4:52
9 Stijn van Dommelen 2003 GAC Gemert 4:52
10 Jelle van Oosterwijk 2003 GAC Gemert 4:55
11 Thijs van den Heuvel 2003 Lopersgroep Deurne 4:58
12 Bart Manders 2003 GAC Gemert 5:01
13 Joaquin Isselt 2003 HAC 5:26
14 Kevin de Cock 2003 Genk 5:30
15 Joost Hurkmans 2003 HAC 5:54
16 Jasper van Oudheusden 2003 HAC 6:10
17 Rik Verberne 2003 AV Weert 6:37

MPB, MPB 1010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Betlehem Woldemesekel 2003 ATV Venray 4:28
2 Lara Willems 2003 HAC 4:33
3 Silke Damen 2003 HAC 4:33
4 Eva Torres 2003 HAC 4:49
5 Irene de Beer 2003 HAC 5:24
6 Julia van Veen 2003 HAC 5:25

JPC, JPC 1010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rick Faassen 2004 Scopias 4:48
2 Ryan Rooijackers 2004 GAC Gemert 4:49
3 Jarno Janssen 2004 AV Weert 4:51
4 Riks Pollen 2004 Scopias 4:54
5 Finn Fransen 2005 't Jasper Sport 4:55
6 Huug van der Vinne 2006 Scopias 5:05
7 Gijs van de Ven 2005 GAC Gemert 5:17
8 Mik van der Hulst 2004 AV Weert 5:30
9 Jesper Pluym 2004 GAC Gemert 5:33
10 Lucas van Delden 2004 HAC 5:48
11 Harm van den Berkmortel 2004 Lopersgroep Deurne 5:54
12 Bart Sijmens 2005 HAC 6:24

MPC, MPC 1010m

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Eva Mooren 2004 HAC 4:52
2 Maite van Hees 2004 HAC 4:56
3 Demi de Vries 2004 HAC 5:05
4 Camilla van Dinther 2004 Lopersgroep Deurne 5:16
5 Eva Kok 2005 HAC 5:17
6 Ellen van de Groes 2004 AV Weert 5:22
7 Annekee Mager 2005 HAC 5:34
8 Elise Gijbels 2005 Scopias 5:42
9 Alies van Oosterwijk 2005 GAC Gemert 5:45
10 Floor Vulders-Jochems 2005 GAC Gemert 5:46
11 Faraja Cornelissen 2005 LOGO 5:47
12 Benthe Geuns 2004 AV Weert 5:53